אבי רצון - הרצחת וגם ירשת?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏15/11/02.

1. Julian Joachim Member

אני משתגע, פשוט משתגע.

מילא לפני שבועיים הוא ניסה בכוח לקטול את אלן סמית', לידס וכל הכדורגל האנגלי, אז עוד הייתה לו סיבה, איכשהו. אבל עכשיו, אחרי ה 4-1 של לידס על הפועל תל אביב, האוויל המשריש הזה, מעז "לרדת" עוד פעם על אלן סמית', לידס והכדורגל האנגלי, כשההבדל היחיד זה שהפעם הוא מוסיף שאלן סמית' הוא חלוץ "מרתק", אולי מילה חדשה לחלוץ טוב? או שהיה קשה לו לרשום את זה אחרי שמשפט קודם הוא אמר שהוא שחקן מגעיל, דוחה ושאר סופרלטיבים חסרי ביסוס אחרים. חלאס, קלטנו, אתה שונא כדורגל אנגלי, את לידס, את אלן סמית', אתה שונא הכל, חוץ מכדורגל איטלקי משובח. אז חלאס, אל תרשום טורים על אלן סמית', לידס וכדורגל אנגלי.

שב בשקט, רפה שכל.

2. Kgt1 Member

אין תגובה. רצון לא שווה אותה.

3. Asaf Member

את משחקה הראשון של הפועל נגד לידס העבירו רמי וייץיורם ארבל (לא ממש משנה)
    ושגיא כהן, השדר טען שסמיט'ס שחקן מלוכלך ושהוא לא סובל לשדר אותו ואילו שגיא כהן הפרשן אמר שאלן הוא אחד השחקנים הכי רב גונים שהוא זכה לפרש...

אז אבי רצון הוא סתם שדרן (אם הייתם רואים את הטריבונה) שמשחק אותה עיתונאי בהארץ

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחחחחחחחחחחחחחחח אוויל משריש הרגת אותי!!!
    אבל הוא צודק, למרות הרביעייה המגעילה כולנו יודעים מה אלן סמית', החלוץ שלעולם לא כבש שלושער שווה... :wink:

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלן סמית הוא שחקן מצויין ואפילו יותר מזה..אבל..אי אפשר לא לדבר על זה שהוא בכיין והוא משחק עדיין קצת מלוכלך..אבל למרות כל אלה הוא עדיין שחקן אדיר שכיף לראות אותו משחק[חוץ ממתי שהוא נגד הקבוצה שלך..]

6. ראול המלך Member

בקשר לאבי רצון(מאבטח שגרירות ישראל באיטליה או איטליה בישראל) אין לי הרבה להגיד
    עוד מהלף טיפשי ושכונתי של הערוץ הראשון שהיו זקוקים פרשן שיודע קצת על כדורגל איטלקי לפני מונדיאל 90 שהיה באיטליה
    אבל בכל רע יש טוב לפחות הוא אוהד מילאן