אהבה בלי גבולות

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Rosner, ‏12/8/07.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהבה, במובן הטוטאלי שלה, היא סוג של אי שפיות, או לפחות אי שליטה על רגשות כשהם מאוד חזקים.
    לאהבה יש כוחות הרסניים, אבל כמובן בלעדיה העולם לא יכול להתקיים.

בקיצור יצאתי הומו.

2. W.Rooney Member

אני לא מסכים איתך. לדעתי, אהבה זו שליטה מוחלטת על הרגשות שלך וניתוב נכון שלהם.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מתן, אהבה גורמת לך לעשות דברים שבמצב רגיל לא היית עושה...

ולא סתם האהבה היא סוג מסויים של מחלה או סם, שהיא נעלמת אנחנו מרגישים חרא וזקוקים לה. האהבה גורמת לתלות של האחד בשני >> אובססיה

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מרגיש שהייתי מאוהב, אבל עצם העובדה שאתה סובל מתישהו מאהבה נכזבת וזה משפיע עליך, זה מבעס אותך, יש אנשים שמאבדים לחלוטין את התאבון - זה גם סוג של איבוד שליטה. אם היית כל כך שולט ומנתב, לא היית מרגיש את זה בכלל.
    שוב, אני לא חושב שהתאהבתי, עדיין, אבל אני בהחלט מאמין שכשזה קורה ישנו סוג של איבוד שליטה, והאדם משתנה באיזשהו מובן, זה מה שקרה בערך לכל בן אדם מאוהב שראיתי.

5. W.Rooney Member

אתה מאבד שליטה על מעשים, על הגוף - לא על הרגשות. אישית, לא עשיתי דברים מטורפים כשהייתי מאוהב, אבל ההרגשה אחרי שזה נגמר היא נוראית.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מה שרק הזכיר לי. שמתסכלים אחורה על האקסיות כמעט אף פעם לא נגיד " יא אללה איך אני מתגעגע" או " איך פיספתי אותה?" אלא יותר " מה מצאתי בכלבה הזאת ( טוב לא כלבה) ?"

מההיבט הזה אהבה זה התמכרות = אובססיה = איבוד ראש = איבוד שליטה ( כמו מריבה עם חברים הכי טובים או הורים)

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתן, היית דלוק פעם על מישהי? כשאתה דלוק על מישהי אתה עושה דברים מפגרים לפעמים, אתה אומר דברים שבחיים לא היית אומר אם לא היית מרגיש מה שאתה מרגיש.

8. SeRgInHo Member

אוו, פאק. זה בדיוק המצב שלי כרגע, ואני מרגיש שעוד מעט אני יתחיל לעשות דברים ממש מטומטמים.

9. W.Rooney Member

הייתי, וידעתי לשלוט בעצמי. דברים מפגרים ? אצל כל אחד זה שונה. אני בדר"כ לא נוטה לעשות שטויות, לא עם החברה, ולא בחיים בכלל.

10. Tony Adams Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    ההגדרה המושלמת.
    אבל לא בהדלקות. הדלקות זה השלב הראשוני של ההאהבה. רב ההדלקויות נעלמות אחרי זמן לא רב. אבל יש הדלקויות שמתגברות לאהבה. אז זה כבר סיפור אחר...

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אז אולי לא היית מאוהב. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

או שאתה סתם בן אדם משעמם.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

13. W.Rooney Member

אני מעדיף לשמור על זכות השתיקה.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מתן, אף אחד כאן חלילה לא מתכוון לפגוע, אבל מדובר בתופעה שקיימת אצל כל אחד מאיתנו. האהבה בהרבה אספקטים הופכת אותך לעיוור. לא אכפת לך מה החברים או ההורים חושבים, כל עוד החברה אוהבת את זה.

קיצר ידידי, צא למסע גילוי האהבה ותחזור עם רשמים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

15. mrwhat Member

זה תלוי בבנאדם , אני לא רואה את עצמי מאבד שליטה , עושה דברים מפגרים וכו'.
    אני לא רואה את עצמי נוגד את כל הנורמות החברתיות בשביל להיות עם החברה שלי או לרצות אותה .
    ושוב , אני נוטה להסכים עם ההגדרה של המילה "_סטייה_"(ואני מדגיש סטיה , כי אני לא מתכוון לאהבה , כי מבחינתי אילו שתי דברים שונים לגמרי) שהיא נוגדת את כל הנורמות החברתיות.

שוב , לא עשיתי דברים מפגרים שהייתי עם חברה שלי , לא איבדתי שליטה ולא הייתי עיוור לגבי הדברים שעשיתי.

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/07