אהבה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Puyol5, ‏5/12/07.

1. W.Rooney Member

היא באמת לא מעשנת הרבה, וכמובן לא מעשנת לידי. את השיחה הזו כבר עשינו, אמרתי לה שאני מכבד אותה וזו זכותה לעשן, אבל כיוון שאני שונא את המנהג הזה, אני אעריך אותה מאוד אם תוריד בכמות, וכך באמת קרה.

בכל זאת, אני מרגיש שאני מוותר איפשהו על העקרונות שלי, למרות שכשאני איתה, אני כלל לא מרגיש לידי בחורה מעשנת.

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא נשמע שהיא ממש מעשנת אם לומר את האמת. יותר כמו בחורה שמדי פעם, בבילוי, מעשנת. אני עם שנאתי הגדולה לסיגריות כבר נכחתי בעל כורחי בסביבות מעשנות, עישנתי גם דברים מסויימים אבל רצוי שלא נרחיב על כך.
    אם זה מדי פעם, לא לידך - אין שום דבר שאתה יכול לדרוש ממנה מעבר. שוב - בקשר צריך גם לדעת להתפשר... תתפשר על זה, לא נשמע קשה.

3. W.Rooney Member

כשחושבים על זה, פלוס העצה שלך, העסק כבר לא נראה לי מסובך כמו שראיתי אותו קודם לכן.

תודה על העזרה, ורדה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין בעד מה.

תזרוק אותה!

5. Gass12 Member

ואם פתאום על משקל נגדי לבקשה שלך כשבדיוק
    בערוץ ספורט 2 בשידור חי יונייטד מול ליברפול היא תבקש בלט רוסי
    ותאמר לך להקליט ולצפות כשנחזור?

קראו לה הממ... הדס? או הדר... לא זוכר מה עישנה הבחורה..עישנה?..מי?....

6. M_T_A Member

התאהבתי בידידה טובה שלי. ואני יודע שזאת התאהבות. הפירוט של "איך ולמה אני יודע" מיותר.

מה עושים? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

7. xavi6 Member

מיסתכנים בלאבד ידידה טובה או להרוויח חברה.

אני אישית גם היתאהבתי בידידה לפני הרבה זמן, אבל לקח לי שני שניות בישביל להעיף את המחשבה של לנסות להגיד לה בכלל, כי לא רציתי לאבד אותה, ולא הייתי מוכן לקחת את הסיכון לאבד אותה. היום אני אוהב אותה כמו אחות ואנחנו קרובים יותר מאשר אי פעם נוכל להיות, גם אם נהיה חברים לא נהיה כ"כ קרובים.

8. M_T_A Member

זה בדיוק המצב אצלי האמת..
    אבל משגעת אותי המחשבה שיום אחד אני אתחרט על זה שאפילו לא ניסיתי.

אבל הסיכון שהיא תפרש את זה כאילו כל הידידות הזאת היתה כדי להשיג מטרה אישית שלי גדול מדי, ואני יודע שהיא אחת כזאת שככל הנראה באמת תפרש את זה ככה..

9. xavi6 Member

אתה לא תתחרט, לפחות לדעתי, כי אתה תדע שהרווחתי ידידת אמת ולא בזבזת את הידידות ביניכם על משהו שיכל להיגמר מהר מין הצפוי. בכלל, חברות בין ידידים טובים לדעתי לא יכולה להצליח, זה פשוט מוזר מידי לעשות את המעבר מידידה לבת זוג.

אני מרגיש שלם עם ההחלטה שלי בכל אופן, ואני שמח שלא ניסיתי משהו או שלא אמרתי לה. למרות שלפני חודש בערך אמרתי לה שפעם אהבתי אותה, והיא גם אמרה שלה היה משהו כלפי אבל גם היא העדיפה שנשאר ידידים. אני עדיין מרגיש שלם עם ההחלטה כי הרווחתי את הידידה הכי טובה שלי.

נערך לאחרונה ב: ‏12/12/07
  10. Riki Member

M_T_A
    אני חושבת שלשקר לעצמך זה דבר נורא, להרגיש אהבה לבחורה שהקשר שלך איתה הוא קשר ידידות לכל דבר זה דיי להיות צבוע עם עצמך ואיתה וגם סיכון לא קטן לשברון לב שהיא תבוא ותתחיל לספר לך על הקראש שיש לה על מישהו.
    אני גם אישית נורא דוגלת בעקרון שעדיף לנסות ולקבל לא מאשר לתהות בהמשך מה היה קורה אם הייתי עושה ככה וככה.
    תהיה כנה עם עצמך ועם הרגש שלך ותגשש לעבר זה, אני לא יגיד לך שלא יהיה מצב של דיסטנס בינכם במקרה שזה לא הדדי, אבל לפחות תדע שוואלה עשית עם זה משהו.

מתן, אהבה זה לא משהו שאפשר לבחור, לא תמיד מתאהבים ''באידיאל'' בגלל זה בדיוק אני אף פעם לא חשבתי שוואלה אני רוצה גבר שהוא נראה ככה וככה ואוהב ככה וככה, אי אפשר לדעת באיזה בן אדם תתקל ועם איזה בן אדם יהיה לך את החיבור הנכון, אהבה לדעתי יפה שהיא משלבת אנשים שונים בתוך קשר משותף, ככה לא משעמם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx .
    גם לבוא בגישה שהבן זוג שלי אמור להיות מושלם ולהתאים בול לצרכים ולרצונות שלי זה טעות איומה, כי אתה תבלה דיי הרבה שנים מהחיים שלך בחיפוש אחר שלמות שפשוט לא קיימת. צריך להבין שלכל אחד יש פלוסים ולכל אחד יש מינוסים, במידה וזה המינוס שלה אני אישית מבינה את הסלידה שלך מזה ומזדהה עם זה, אבל זה לגמרי לא היה מדד מבחינתי באף מצב במידה והיה ענין של רגש, תסתכל על מה שטוב לך איתה וזה הכול.
    קשר טוב ואהבה זה מעל סגריות, באחריות.

11. W.Rooney Member

היא מבינה ומעריכה את האהבה העצומה שלי ליונייטד, ואף הבהרתי לה את סדר העדיפויות שלי, כשיונייטד מעל הכל.

ריקי, אני מסכים איתך לחלוטין. אני לא רוצה למצוא את עצמי מחפש מישהי מושלמת שכלל לא קיימת. אם זה החסרון שלה, אני בהחלט יכול לחיות איתו. תודה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

12. M_T_A Member

תודה.. אני אקח את העצה הזאת לתשומת ליבי.

רק למה את חושבת שלא קיים קשר חברות אמיתי בין 2 בחורים? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

13. Riki Member

מי אמר את זה ? התכוונתי למקרה הספציפי שהועלה בדיון הזה שהחבר שם פס על הרגשות של החבר שלו והלך עם הבחורה שהחבר שלו מאוהב בה.
    זה לדעתי לא נקרא חברות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. D.Irwin Member

אני נשוי ל"ידידה טובה שהייתה כמו אחות".

15. Shiran- Rossonera Member

וואו נשמע מזה מוכר...
    בכיתה יא' התאהבתי בחבר הכי טוב שלי.. הבנאדם הזה הייתי איתו כל היום היינו הולכים אחד לשני וםשוט כל הזמן ביחד.. ממש כמו חברות היכ טובות.. רק אני והוא...
    תמיד פחדתי להגיד לו מה אני מרגישה באמת... ובתקופה מסויימת היינו ממש קרובים לכן להגיד אחד לשני...אחרי שנה בכיתה יב'.. ואת היום שבאת ילהגיד לו מה אני מרגישה אני לא אשכח.. כי שנייה לפני שאמרתי לו הוא התפרץ ואמר לי:" שירן לפני שאת מספרת לי יש לי משהו חשוב להגיד לך...".. שאלתי אותו :" מה?"... והוא ענה לי:" אני ולירן חברים.."
    כן אין משהו יותר כואב מלשמוע את זה... אני חשבתי לתומי שזו תהיה סתם חברות שתיגמר מהר אבל הם עד היום חברים... 3 שנים כבר...
    אז דיי ירדתי מזה..

עצה ידידותית: אם יש לך משהו להגיד תגיד... אחרת כל הזמן תחשוב על זה ותגיד לעצמך :" מה היה קורה אם הייתי אומר לה?"