אהבה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Puyol5, ‏5/12/07.

1. Barrel Roll Member

גם ידידה לסבית זה לא הפתרון.. גש וצפה בצ'ייסינג איימי

בקיצור, ידידות יש רק בגיל 70, וגם זה בגלל שהחבר הקטן שלך כבר לא יכול לעמוד.

2. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

16 וחצי.

3. M_T_A Member

בוא נגיד שאני מרגיש שהקשר שלי איתה יותר קרוב מהקשר שלי עם כל החברים שלי ומהקשר שלה עם החברה הכי טובה והידידים האחרים שלה.. זה בקצרה ככה, אין לי כוח לפרט.

השאלה היא אם באמת בא לה קשר זוגי ואם זה לא יהיה מוזר לה פיתאום, או שהיא תיפגע ממני בגלל זה.
    אני מנסה לתת לה רמזים, לא יודע אם היא כבר קלטה את זה או לא.

4. wolf89 Member

אני רוצה לשמוע את דעתך עוד שנה-שנתיים.
    אני לא בא לזלזל בך או משהו! נהפוך הוא. אבל בשלהי גיל ההתבגרות הדברים נראים אחרת לגמרי. (אני מדבר כאחד בן 18 וחצי)

5. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

יכול להיות, ותאמין לי שנתקלתי במלא מקרים כאלו עד עכשיו, אבל איתה אני יודע שאין שום צ'אנס וגם היא יודעת, ועובדה - אנחנו כ"כ טובים אפילו יותר נראה לי מהחברה הכי טובה שלה. XD

אולי. :)

6. Tony Adams Member

גם אני שנה שעברה התאהבתי בידידה ממש טובה שלי. אחרי חודש אמרתי לה את זה, וזה עשה רק צרות.
    לא רק שהיא ממש לא חשבה בכיוון הזה, שלוש חודשים אחרי היא נהייתה חברה של אחד החברים הכי טובים שלי.
    בטעות גם תפסתי את שניהם מתחרמנים, ועם כמה שזה היה הכי קשה בכל הסיפור, זה גרם לי להתנער מכל מה שהרגשתי אליה. היום הם לא חברים, ובקושי מדברים אחד עם השני.
    עם כמה שזה נשמע מנייאקי, איפשהו זה משמח אותי.

7. שער 7 Member

ומה תגידו עלי? שחברה שלי כבר שנתיים וחצי מכרה לי סיפור שהיא שכבה עם מישהו בבית מלון כדי שאני אקנא ושזה יהיה תירוץ שהיא לא רוצה אותי יותר... פלא שיצאתי אח"כ עם תיכוניסטית? ולא שאני פדופיל או משהו... אבל אני עדיין אוהב אותה (את חברתי)

8. לא מצאתי כינוי Member

Women - can't live with them, can't herd them all to Canada

9. M_T_A Member

זאת היתה רק שאלה של זמן עד שמישהו יביא פה ציטוט של אל באנדי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

האמת, עם כל השטחים הלא מיושבים בקנדה, תיאורטית זה אפשרי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

10. the crow Member

:aaatv: :aaarofl: http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx women- can't live with them can't kill them
    women- can't live with them- the end

אל באנדי בעוד קלאסיקה !!!!!!!
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

11. xavi6 Member

וואי איזה פאסימים אתם, קשה לי להאמין שכולם פה כ"כ פרימיטיבים. לדעתי יכולה להיות ידידות אמת בין אישה, ובינתיים יש לי כזאת אחת, והיא נראת לי מספיק חזקה גם כשנגיע לצבא ואחרי הצבא.

12. Shiran- Rossonera Member

ואני כלבה אם אף פעם לא חשבת "מה היה קורה אם...." ואם לרגע ולו לרגע כשפגשת בנות אחרות לא חיפשת דברים שהיו בה...

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף סוף קול שפוי.
    בגיל 22 אני יכול לומר שמהנסיון (הקצר) שלי - זה דועך, זה פשוט ככה. בסוף יהיה לה איזה חבר שישאל אותה למה היא מבלה איתך כל כך הרבה זמן, והיא תגיד בקול מתוק (שרק בחורות יכולות לעשות) "הוא ידיד שלי" וכמה שלא יהיה מתוק הקול שלה, היא תראה את הפרצוף החמוץ שלו. ונשים, בניגוד לרוב הגברים, יודעות לקרוא רגשות והיא פשוט תתרחק ממך (זה עוד התסריט היפה, תאמין לי).
    חשבת פעם "איך לאימא שלי אין איזה ידיד טוב", או "איך אין לאבא שלי איזה ידידה טובה"? זה פשוט מאוד, זה לא שורד את מבחן הזמן.

14. M_T_A Member

אתה יכול לקרוא לי צעיר חסר ניסיון, אבל אני באמת לא רואה סיבה למה היא תזרוק ידידות של שנים בגלל איזה חבר אקראי שהיא תיפרד ממנו במוקדם או במאוחר.
    גם לידידה שלי היה חבר עד לפני כמה חודשים וזה בכלל לא פגע בקשר ביננו והיא המשיכה להסתובב איתי ועם חבר טוב שלי שהוא גם ידיד שלה.

15. xavi6 Member

מיבחינתי אבל היא לא סתם עוד ידידה, היא לא מאלה שאני חושב כמה זמן יקח לי להשכיב או איך להיפטר מהן שירדו לי מהווריד. היא יותר כמו אחות בישבילי, והרבה פעמים אני מחפש קווי דימיון בינה לבין בנות אחרות כי מיבחינתי היא פשוט מושלמת (טוב לא מושלמת, יש לה את השירטות שלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx )
    יצא לנו לדבר על מה אנחנו חושבים שיקרה בעתיד, וגם על מה קורה אילו היינו מיתאהבים אחד בשני באותם זמנים, אבל באמת שנינו מרגישים טוב יותר עם המצב עכשיו, ושתינו די בטוחים שגם בעוד 7 שנים הקשר יהיה אותו דבר-אני יעבור ליד הבית שלה ויתן קפיצה פנימה להיתנחל אצלה במטבח. אין דבר שאני לא מספר לה, ואין דבר שהיא לא מספרת לי. יש דברים שאתה פשוט יודע שלא ישברו מהר כ"כ.
    הדבר הטוב אצלינו גם ששנינו יודעים מתי לתת מרחק אחד לשני, מתי לא להידבק, ומתי כן להידבק ולתת אוזן קשבת. אני לא חושב שחברה שלי\חבר שלה מה שיגרום לקשר בינינו להינתק, כי אנחנו לא מערבים בכלל בין שני הדברים, וכבר היה לה חבר וזה ממש לא שינה לנו כלום.
    כמו שאמרתי, אולי אני חולמני ועוד זאטוט, אבל לפעמים יש את הדברים האלה שאתה יודע שישארו הרבה זמן, ושאין הרבה דברים שיכולים לישבור אותם, ובטח לא כ"כ מהר.
    אגב, לרעיה-לאחותי יש חבר שעד היום הם ידידים טובים מאוד, והיא נשואה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/12/07