אוכלים בחוץ!

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Hotspur, ‏4/3/08.

1. SeRgInHo Member

אם כבר, מה הפיצה הכי טעימה לדעתכם?

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט ככה אני. אני לא ממש יכול להסביר זאת. אולי מדובר בחוש הטעם... אני אוכל רק כאשר אני רעב (או משועמם) וממש לא אכפת לי מה. אני מעריך שאני לא היחיד, אבל יחד עם זאת סבור שיש פחות מאחוז כמוני. אבל זה בסדר יש עוד דבר שמגדיר אותי שפחות מאחוז מהאוכלוסיה כאלה, דבר הרבה יותר משמעותי.

3. שער 7 Member

אני חושב שאין פה הרבה אלטרנטיבות :
    בהמבורגרים : "אין על אגאדיר" (ולא רק הפרסומת טוענת כך)
    בפיצות : פרגו שולטים!!!
    באוכל סיני : למון גראס.

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיקסי זאת פשוט ה-מסעדה בשבלי-להתחיל בכנפיים בתוספת לחם שום להמשיך באנטריקוט קצוץ עם הום פרייז/כריך פילדפליה או בשר אחר מהמשובחים שלהם - פשוט תענוג!
    פאפגיו,קאזה דו ברזיל כמה שיותר בשר יותר טוב!
    באיטלקי יש את טאבולה שהיא מסעדה חביבה מאוד בהרצליה פיתוח.
    בהמבורגרים ומטבח אמריקאי - מוזס מספר 1.
    עוד אחת ששווה פה ציון - בלק סטיר

ובקצת יותר פירוט
    אני אוהב בעיקר בשר,המון בשר ועוד בשר.אנטריקוט כנפיים,פילה כל מה שיוצא ממנו דם הוא פשוט מעדן.
    השילוב של סטייק האנטריקוט(סטייק אנטריקוט טוב הוא ללא ספק הדבר הטעים ביותר בתחומי האטמוספירה הזאת) עם הכנפיים וההום פרייז של דיקסי הוא פשוט בלתי ניתן להבסה.

בפאפגיו מה שמזיל לי ריר זה הבשר שמורד הישר מהפרה על הצלחת שלי,הכמות הבלתי נגמרת של הבשר עושה רק טוב,יש להם גם כנפיים מצוינות בפתיחה שהם מביאים.

חוץ מבשר אני גם אוהב אוכל איטלקי,פאסטה בולנוז(גם פסטה וגם בשר,גאוני!),רביולי,שאר הפאסטות והפסטו והפרמזן-פשוט נפלא......

חייב להוסיף לגבי ההמבורגרים:
    מוזס מספר 1 בכל הקשור למטבח אמריקאי....
    אגאדיר זאת חרא של מסעדה! לא מבין למה מתלהבים ממנה בכלל,המבורגר לא להיט(עדיף כבר בורגוס)
    ותפריט דל.

אני יצאתי עם ריר מההודעה הזאת...

נערך לאחרונה ב: ‏4/3/08
  5. Riki Member

האמת... אני לא חסידה גדולה של ג'אנק, אני פשוט נורא אבל נורא אוהבת לבשל בעצמי.
    לדאבוני הרב, חלק מחווית הסטודנט זה לאכול בחוץ, ופה אין פשרות.
    במידה ויש משהו שהוא באמת חולשה מבחינתי זה כמובן פיצה. (רצוי בפיצריה של דוד שלי, כל הרשתות הגדולות סתם מורידות מערך הפיצה בעניי).
    שווארמה, יש בחיפה את משולש ברמודה, ג'יבלי, חאזן ובמבינו. אישית, אני אוהבת את במבינו הכי הרבה.
    לגבי סטייק טוב, אני מסכימה עם כל הקומפלימנטים לגבי פפאגאיו, אני וחברים שלי אוהבים לאכול שם ותמיד אנחנו מוצאים את עצמנו מתגלגלים משם מנופחים עד מוות.
    אני מאוד אוהבת את נאפיס בחיפה המחירים מעולים, השירות והאווירה מצוינים וכמובן האוכל טעים.
    יש בנהריה אוכל תאילנדי מדהים, אחד מהטובים שיצא לכם לאכול בהם ובאחריות... כמובן הוא נושא את השם המקורי, מוקפץ תאלינדי.
    המבורגר, אני תמיד בדילמה שאני בהרצליה או ת''א איפה לאכול, לרוב זה נופל באגדיר למרות שגם מוזס מצוין, את בורגוס למשל אני אוהבת ממש פחות.
    אגב, מצטרפת למיכאל לגביי פופא, פיסה קטנה של אלוהות ביפו.
    למי שיצא לטייל בנהריה, לכו למסעדת ויצמן 63 ותזמינו את מנת עוף בבצק בירה, מדהים.
    אוכל איטלקי טעים יש בפאסטו בחיפה למשל, בדרך כלל אני לא הכי בררנית לגבי זה.
    עכשיו חומוס, גיא, אבו חאסן הוא חומוס מעולה, אבל סעיד פשוט טוב יותר.

אגב, אין על אוכל מזרחי, קשה לי עם כל מיני מאכלים תפלים.

6. mrwhat Member

אני שומר על אורך חיים בריא, אז בכמה חודשים האחרונים לא יוצא לי לאכול בחוץ.
    אבל כשאכלתי בחוץ(ואכלתי המון! משהו כמו פעם ביומיים), אז כשמדברים על המבורגרים אז מואס'ס(לא אכלתי בדיקסי )לוקחת בהליכה המון מסעדות והמחירים שם סבירים(late night moses) והצ'פס שם הוא על גבול האלוהי. איטלקי אני לא ממש אוהב(כל הספגטים למיניהם, הרביולי וכל החרא),חוץ מפיצה שאני אוהב , ופרגו הם פיצה ממש טובה והם ה-מתחרים של פיצה האט. פרגית ושוורמה אכלתי ב'ציפורה' בראשון לציון שהם ממש טובים, וממש על יד ציפורה יש את 'שיפודי השלושה' שהם גם מצויינים!
    חומוס אוכלים באבו חאסן!!! הפיתות שם פשוט ... והחומוס גם בן זונה, אם מישהו רוצה לאכול במסעדה שהמחירים שם זולים והאוכל סביר++ שיאכל בנאפיס... אחלה מקום לשבת עם חברים.

7. שער 7 Member

לפתח-תקוואים שבינינו (אני במקור משם) : מי שמכיר בתחנה מרכזית את מה שהיה נקרא פעם "פלאפל ויקטור". הייתי עובד שם בסמוך ופשוט השתגעתי מההמבורגר שם. כדאי לנסות.

8. 亚历山大帕托 Member

למרות שאני אוהב סושי, הכוונה היתה אחרת. כשתגדל תבין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx.

ואם כבר מדברים על סושי - זה נפלא כשיודעים להכין את זה, וזה מאוד גרוע כשחובבנים עוסקים בזה. לא יצא לי לאכול סושי בהרבה מקומות, משהו כמו 4-5, אבל בינתיים כל המקומות ליד ג'פניקה די זוועתיים. אם יש למישהו המלצות, אשמח לשמוע. אגב, זה עדיין בגדר מיסטיקה אצלי איך 10 חתיכות קטנות של דג ואורז מפוצצות אותי כל כך כל פעם.

9. קלייברט Member

הפיצה בארץ על הפנים.

10. George Best Member

שער 7 -
    פיצה פרגו הכי טובה בארץ?זו הפיצה הכי זוועתית שיש.אם רק היית שומע סיפורים שאני שמעתי..עזוב.

גיא, יופי של טופיק!

בבשרים, אין, אבל אין על מיטבר בשדרות חן בת"א.אומנם המסעדה יקרה בטירוף ואני לא רואה את עצמי הולך לשם שלא בעסקית, אבל העסקיות שלהם מדהימות(תמורת קצת פחות מ80 שקל תקבלו לחם מעולה חינם ומנה ראשונה מפנקת, המבורגר 300 גרם עשוי מבשר אנטרקוט ושתייה שאפשר להזמין יין ואפילו סטלה מהחבית...), הבשר הטוב בארץ, מסעדה פנטסטית.
    מבין הג'אנק הבינוני(מוזס, בלק, אגדיר..) אני מעדיף את מוזס, ומסכים עם ביאנקונרי שאגדיר על הפנים.אם רק אנשים היו טועמים את ההמבורגר שלהם לפני 5/6 שנים לפני שהם התחילו להתמסחר מה שנקרא, היה מבין שזה הבדל של לשחק בפרמיירליג ולעבור לליגת העל בישראל.
    אני גם נורא אוהב נודלס, מעדיף את הפאד-טאי של ג'יראף אבל גם הפינה התאילנדית(לא סגור על השם) בבן יהודה נהדרת וזולה.
    אני כמו גיא לא חובב פיצות, אבל אם כבר אז שש-בש או פיצה פינו.האט שופכים קילו שמן על כל משולש, דומינוס זה אוברייטד ופיצה מטר הביא לי קלקול קיבה.
    לגבי החומוס - שוב אני עם גיא.המסאבחה של אבו-חסן זה גן עדן, למרות שלא יצא לי לטעום עדיין את סעיד בעכו...
    כמובן שאין כמו פסטה(מנהג עתיק בבית) בשבת, אבא שלי מכין פסטה שגם במסעדות בחו"ל לא יצא לי לאכול.נשבע לכם שאני מתבאס לאכול שם פסטה, כי אני יודע שבבית זה פשוט יותר טוב...

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנשים לקחו את זה לכיוון של ג'אנק פוד אבל היי, לא כל מה שאוכלים בחוץ זה ג'אנק פוד.
    מישהו פה אכל בקפה נואר? יש להם שניצל פשוט אלוהי עם פירה מדהים, וכן, אני יודע שאתם בטוחים שאין שניצל כמו של אימא שלכם ויכול להיות שזה נכון, אבל הם הופכים את השניצל לאמנות של ממש ולשם שינוי גם מכינים אותו נכון - דק ופריך.
    יש את המקום הזה ליד המשטרה/בנק פועלים בתל אביב, אני לא סגור אם זה מיט בר שאריאל הזכיר, יש לו שם שונה, אני זוכר שהם מכינים פירה מדהים.

לגבי אוברייטדים - לדעתי ג'ירף מאוד אוברייטד למרות שאתמול לשם שינוי נהניתי מהאוכל שלהם, עגבניה שמשום מה אנשים חושבים שזו פיצה ממש טובה והיא בערך מה שהיה יוצא לכם אם היה לכם טאבון בבית.

נראה כמו דיון שהולך לכיוון חיובי, עוד אפשר להגיע בהמשך לאוכל טוב בחו"ל.

12. Gass12 Member

אמרת חו"ל .הסיפור נסוב אודות מסעדה בסוהו של לונדון. מאז המסעדה הזו .יצא לי לאכול בהרבה מסעדות
    בערים וארצות שונות אבל בגלל החוויה יוצאת הדופן .זה נחקק אצלי כחוויה ראשונית שאין לה מחליפה.
    שנות התשעים,,, אחי למד בעיר קובנטרי.טסתי אליו לביקור בן שבוע ימים .
    התארחתי בדירה המשותפת אותה שכר יחד עם 2 סטודנטים נוספים.חלק מן החוויה בעיר היה לחפש
    אחר מרכיבים איכותיים לארוחות שאחי התיימר לבשל.סיור בשווקים .הניב תוצאות לא רעות ואחי שעשה
    באמת ככל יכולתו לבשל מטעמים .הצליח חלקית במלאכה:) מה שכמובן הגביר את החשק והגעגוע
    לאוכל איכותי. הגיע בוקר הנסיעה ללונדון. לנסיעה הצטרפו שני שותפיו לדירה וסטודנטית נוספת
    ישראלית אף היא. עצם הנהיגה בצד שמאל כבר היוותה עבורי אחד מ7 פלאי תבל.ואני טחנתי לאחי כל הדרך
    שחייבים שני דברים להספיק ,מיוסיקל ומסעדה נורמלית.אחי שלא סמך על התמצאות יתר בכבישי לונדון
    ובצדק.החליט להחנות את הרכב בפרברי העיר ולתפוס מונית.
    הדבר הראשון שעלה בדעתי לשאול את נהג המונית לאחר היי מהיר היה :"מסעדה טובה בבקשה אדוני???"
    נהג המונית החליט וסיבותיו עמו שאנו ראויים . ואמר אוהוו ברור ברור ..זו מסעדה מצויינת
    (שלף כרטיס ביקור ) בכניסה פשוט תבקשו את מיסטר דן או שם דומה כבר לא זוכר.הוא המלצר הראשי.
    והוא קרוב משפחה תאמרו שאני שלחתי אתכם ותציגו לו את הכרטיס.
    מכאן המשיך אל המלון בו הייתי אמור להתאכסן שלושה ימים נוספים לבדי בעוד אחי הבכור וחבורתו יחזרו
    אל ספסל הלימודים בעיר קובנטרי .
    מקלחת חטופה .לבוש קז'ואל (אוהו איזו טעות ) ויאללה יוצאים לאכול (אוף שאני גווע מרעב)
    כבר בכניסה למסעדה הבנתי ,שאנחנו נראים כמו 5 שירדו מהרי האטלס אל השטיח האדום בטקס האוסקר
    ועל פי סקירה קצרצרה במבט חטוף בקרואים .הרגשתי הכי לא שייך בעולם. כולם נראו שם מליון דולר
    (ולא זו לא הייתה שעת ערב ..כך שלא הייתה כאן טעות טקטית) למזלינו ולמזלה של קיבתי המיוסרת
    נחלץ לעזרתינו אותו דן שרצה בתחילה לסלק אותנו בבושת פנים אך עד מהרה התרכך למראה כרטיס הביקור
    של הדוד והמונית :)..נו עם כל הכבוד לדוד .. הרי אי אפשר להושיב אותנו במקום שמור. ואי אפשר
    להושיב אותנו במקום מיוחס מידי על מנת שהבבונים (אנחנו) לא יציקו בעין לאורחים העשירים והמכובדים.
    לכן ,קיבלנו את המקום הטוב ביותר במסעדה כזה ששמור לאלו שלא רוצים לבאס אותם יתר על המידה אך
    יחד עם זאת להסכים להכניס אותם פנימה. שהוא מן הסתם ליד פתח הכניסה והיציאה של המלצרים.
    אך עדיין שולחן מהודר בדיוק כמו כל שאר השולחנות במסעדה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    עד מהרה פיזזו סביבנו מלצרים מכל הסוגים (מלצר היינות מלצר המנות הראשונות וכך לפי הסדר)
    כולם עונבי עניבת פרפר וחליפות שחורות. שלא לדבר על השולחן שעליו היו ערוכים (נשבע שספרתי)
    5 סטים שונים של כל הסכו"ם.5 מכל דבר מהגדול לקטן ובפרונט סוגים שונים של גביעי זכוכית
    בגדלים שונים. מאחר ואני מרגיש שהסיפור מתארך אני אקצר ואציין רק מספרים.
    ארוחת 5 מנות+קינוח..קוניאק צרפתי משובח. עגלה עם כנפיים פתוחות לכל הצדדים שעליה סוגי הקינוחים
    נכנסנו ב5 אחה"צ יצאנו ב9 וחצי בערב. עם 680 פאונדס פחות בארנקי(אני הייתי האח הצעיר
    שבא לשלם בעבור האח הבכור אך התפרן) שאר החבר'ה התחלקו כל אחד בלהשאיר 20 פאונדס טיפ כפול 4

זו אחת החוויות הכי חזקות שיצא לי לחוות בקטע הקולינארי ולא רק בגלל האוכל המשובח אלא גם
    בגלל כל מה שבא מסביב . סיכומו של דבר יצא לי גם לצפות במיוסיקל גם לעשות כרטיס חבר בקזינו(חייבים 48 שעות אם אני זוכר נכון . בין הכרטיס לרשות להיכנס)וגם להרוויח את ההוצאה הזו במסעדה +עודף קטן
    מאיזו דילרית נחמדה. שהחליטה שאני מספיק ראוי להרוויח אצלה על הרולטה.
    הוטספר מצטער אם הסטתי טיפונת את נושא הדיון אך מקווה שנהניתם.

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/08
  13. Hristo Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    ללא ספק ארוחת הצהריים/העסקית הטובה בתל אביב. גיא, שם אני מוכן לאכול אפילו איתך.
    בסוגיית הבשר האמיתי, נכון להרגע עדיין לא מצאתי מתחרים למיטבר. דוריס קצבים (גם הסניף המקורי בראש פינה וגם הזה ביגאל אלון) מתקרבת, אבל משהו במיטבר עושה לי את זה. אולי העובדה שזה הבשר האמיתי הראשון שלי משפיעה על כך, אבל ללא ספק מדובר בחוויה.
    בסוגיית ההמבורגריות למיניהן, אני עדיין מעדיף את אגאדיר מכולן. בלק פשוט לא ערב לחכי, ההמבורגר של מוזס הוא אחלה דיל וביחס מחיר/איכות מדובר בהמבורגר מעולה, אך עדיין באגאדיר (בסניף המקורי של הילדות כמובן, לא יודע לגבי כל השלוחות שלו למעט ראשון לציון, שם לא מדובר באותו דבר) ההמבורגר פשוט מצוין. אגב, גם כמסעדת אוכל אמריקאי מוזס לא מסעדה טובה מדי, פשוט לאחר חצות זה באמת שווה את ה-32 שקלים... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    בסושי אני מאוד אוהב את קיוטו סלסה ואת הmoon. מהמקומות השכונתיים והקטנים החביב עליי הוא Ume בריינס פינת פרישמן.
    בסוגיית הג'אנק המזרחי אני לא "ספצ", אבל ללא ספק אבו חסן הוא החומוס הטוב ביותר שאכלתי. לא זכיתי לטעום מסעיד, אבל אבו חסן מנצח אפילו את לינא הירושלמית או אבו שוקרי האבו-גושי. פשוט תענוג. והמלצה אישית: פלאפל אוכלים רק בד"ר סעדיה.

14. קלייברט Member

דני, איך שכחת לציין את קינג ג'ורג'?

היו זמנים בתל אביב...

15. George Best Member

השניצל והפירה בקפה נואר הם הטובים שיצא לי לאכול מעודי.