אופ"א הודיעה: נכון לעכשיו, אין משחקים בארץ.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Dyer, ‏19/9/02.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שזה בגלל הפיגוע היום, ועוד המון דברים. מה שמשנה זה שאין משחקים בארץ נכון לעכשיו.
    http://www.uefa.com/newsfiles/34321.Xxx
    הוועד התכנס באיסטנבול לבקשת גברי לוי יו"ר ההתאחדות, ודחה את ההצעה.

אך זה לא הסוף - לנרד יוהאנסון הורה לשלוח שני נציגים אחרצה בשביל לבדוק את המצב (זה קצת פרדוקס, הרי אם הם באים לבדוק, הרי שכולם יכולים לבוא. ואם הוא הורה לשלוח אנשים הוא יכול באותה מידה להורות לשלוח קבוצות).

2. Julian Joachim Member

זה ממש לא מפתיע.

אין להם שום אינטרס לאשר אירוח משחקים, וזה רק מסכן אותם בעצם (במידה מזערית, אבל עדיין).

אני חושב שדווקא משחקי נבחרת יותר חשוב שיהיו בארץ... הקבוצות עושות עבודה טובה מאוד בחוץ, ויש חבילות לא מוגזמות לארצות השכנות שמארחות את המשחקים. חוצמזה, זו הזדמנות טובה להדק קשרים עם בולגריה, טורקיה וקפריסין.

3. Uli Uli Member

מעצבן ביותר!!!
    אך אני בטוח שאם הם יהיה כאן שבוע ויסתובבו בארץ במקום לשבת במלון הם יראו שהמצב כאן לא כל כך גרוע!!!

4. Julian Joachim Member

יולי, אתה חושב שהם לא יודעים שהמצב כאן לא כלכך גרוע?

זה לא מזיז להם...

בשביל מה הם צריכים אותנו על הראש?
    אם הם היו יכולים היינו חוזרים מבחינתם לאוקיאניה...

5. Uli Uli Member

קבוצה שלא תרצה להגיע-תקבל טכני.
    זה לא צריך להיות בעיה של אופ"א אלה של הקבוצות.
    נכון?

6. Julian Joachim Member

יולי, ברור שזה האידאל, ומה שצריך להיות, אבל אופ"א זה ארגון אינטרסנטי לחלוטין שהקבוצות שולטות בו. אז למה להן לשחק פה, אם הן יכולות לגרור אותנו למגרש אחר, לא ביתי...?

7. Uli Uli Member

אני אתם!!!!

8. לירן-ביתר Member

סעמק
    זה היה ברוראבל זה מעצבן לאללה.
    כבר למעלה מחודש בלי פיגוע. מה לא מספיק להם?
    אף פעם לא היה פיגוע במשחק כדורגל.
    טוב, נקווה שעד שבית"ר תשחק באירופה או לפחות נבחרת ישראל זה ישתנה.

9. juva Member

הכל עניין של מעמד, תראו את מכבי ת"א בכדורסל מי ינסה לבטל לה את המשחקים בארץ, זה נשמע הגיוני בערך כמו לטבל לריאל מדריד בכדורגל את המשחקים בברנבאו בגלל המחתרת הבאסקית

תראו, הישראליות הן לא מקור הכנסה גדול לאופ"א הכסף שאופ"א מקבלת מהישראליות שקול בערך למשכורת החודשית של זידן , הנשיאים של הקבוצות הגדולות יכולים להרשות לעצמם לשלם קצת שוחד לאופ"א כדי שהם לא יצטרכו לשחק בארץ...

10. צחי כהן Member

juve פה כתב דברים נכונים. היה לנו תקופה יחסית שקטה בארץ ואם היה לנו מעמד גבוה באירופה היינו מקבלים לארח את המשחקים פה בדיוק כמו שמכבי תל אביב בכדורסל מקבלת לארח את המשחקים שלה בארץ. החיים בשתי המיקרים בהחלט באותו סיכון.

אחרי הכל בתקופה האחרונה היה לנו פה די שקט ויכלו לארח פה משחקים הקבוצות עצמם מלבד אולימיקוס (שלא רצתה לאבד את משחק הבית שלה בקפריסין) היו מוכנות להגיע אבל אופ"א לא רצתה. כי הם לא רואים בכדורגל שלנו דבר ששוה גם את האחוז סיכון האחד המסכן הזה שיש.

אני חושב יותר לחץ של המידנה שיסביר יותר את הרצון היה יכול לקדם את העיניים אבל כל מה שניסו לעשות יכול עכשיו להנגש בקיר חדש וזה הפיגוע שהיה כרגע.

כל העניין של חוסר הביתיות חייב ליפתר מבחינתו ואנחנו חייבים ללחוץ בעניין הזה בלי הפסקה ולא רק ליקראת משחקים חשובים. חייבים להבטיח אבטחה מאוד כבדה למי שמגיע ולא יודע מה לעשות העיקר לקיים את המשחקים האלה פה בארץ.

כרגע זה חיפה שזה דחוף לה לקיים משחקים פה אחרי זה בעזרת השם זה יהיה מכבי והפועל ת"א אם יגיעו לרמות גבוהות שתמיכת הקהל תיהיה דבר חשוב.
    ואחרי זה הנבחרת שתיהיה חייבת את הקהל שיתמוך בה.

קהל של קבוצה זה מרכיב מאוד חשוב וחבל שאנחנו נפגעים שלא בצדק בנושא הזה.

11. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו מה, באמת ציפיתם למשהו טוב מהפיפ"א הנאצים האלו?
    גם אם תיהיה לנו שנה שקטה הם לא יתנו לנו לארח מחשש שאיזה ערבי דפוק ירצה לתפוס קצת כותרות.
    אבל מה, יש אמונה טפלה בכל העניין, עד עתה ניצחנו את כל משחקי הבית, לא?
    לפי דעתי פיפ"א צריכים לשלם לכל החברות תעופה והספנות כדי שאנחנו נצתרך לשלם רק על הכרטיס כניסה למשחק, מה שהיה אמו רלקראות אם היינו מארחים בארץ. אבל גם זה חלום, ואנחנו ניפרד מעוד 2000 שקל במקום 100, ככה זה כשכול העולם שונא אותך :twisted:

12. N-castle Member

דבר ראשון שעצבן אותי- נשמה צהובה- לא צריך להגזים ולקראו לאופ"א "נאצים" בגלל ההחלטה שלהם. הם לא נגד העם היהודי, ולהשוות אותם לרוצחי מיליונים זאת הגזמה פראית, ובנוסף גישה ודיבור פרימיטיבי ומונגולואידי מאוד.

ועכשיו לנושא עצמו-
    הסיבה שמכבי ת"א (כדורסל) משחקים בארץ היא זהם חלק חשוב ובלתי נפרד מהמפעל. אם הם לא ישתתפו, אחת הקבוצות הטובות ביותר ביבשת לא תהיה בתחרותף מה שיגרום גם לסכסוכים ויעשה רק רע לארגון (פיב"א אני חושב). לעומתם, ההישגים של הישראליות בכדורגל הם לא-מי-יודע-מה.. לכן לא אכפת להם כל-כך "לדפוק" את הקטנות וה"לא חשובות". ואם כבר- אז למה שרק אנחנו נידפק? אם אנחנו משחקים במגרש ניטרלי- אז למה שהקבוצה השנייה תשחק אצלם בבית?? אני אומר- אם כבר משחק אחד במגרש נייטרלי, אז הכי הוגן ונכון לשחק את שניהם במגרש ניטרלי! אבל כמובן- זה לא יקרה. לקבוצות הגדולות יש יותר מידי השפעה (ואולי לא- מנצ'סטר ולברקוזן הסכימו לשחק בארץ אבל לא אישרו להם את זה מחחש על הקבוצה), ואופ"א לא תיקח את הסיכון והאחריות לבטחונם של מעצמות הכדורגל שלה.
    לפי דעתי הסיכויים שנארח בארץ הם מינוריים לחלוטין, למרות שליחת הנציגים ארצה. מה הם יעשו? יגידו שהמצב "מעורער אך סביר" (דעתי לפחות), ואופ"א תתייחס ל"מעורער".. חבל מאוד שעד שהגענו להישג כזה, קשה לאוהדים מבחינה כלכלית לראות את המשחק, והרבה אוהדים לא יבואו (כרגע לי אין איך להגיע לקפריסין :cry: ).
    נקווה שהמצב יהיה יותר טוב בעתיד.

13. chaos Member

אני שמעתי שבעקבות הפיגוע אז גם הנציגים האלה לא יבואו................ לא?
    מכבי ת"א היא קבוצה שיש לה השפעה גדולה בפיב"א, ולכן אף אחד לא יגיד לקבוצות לא לשחק ביד אליהו
    לקבוצות הישראליות אין השפעה, אז אין בעיה להגיד ליריבות שלהן להחליט
    אבל הקבוצות הישראליות חייבות להשתמש בעניין של מכבי ת"א כתקדים, אם שם הקבוצות הכי טובות באירופה יכולות לבוא, אז למה גם בכדורגל לא? הרי אופ"א לא יכולה להגיד שבכדורסל נותנים יתרון למכבי ת"א כי יש לה השפעה, אז לאופ"א לא יהיו תירוצים והם יהיו חייבים לאשר
    איך זה ש5 שעות לפני חצי גמר גביע האלופות מתבצע פיגוע במרחק של כמה עשרות או מאות מטרים מהברנבאו ואין ספק שבכל זאת המשחק יתקיים?
    בעניין של הנייטאלי, עכשיו בליגת האלופות כבר אי אפשר לעשות את זה, זה סתם יפגע בהכנסות לקבוצות האחרות
    אבל בגביע האופ"א, מכבי והפועל ת"א חייבות לדרוש שאו שיהיה משחק אחד, במיקום נייטרלי, או שני משחקים במיקום נייטרלי