איזה מקצועות אתם רוצים להגביר/הגברתם???

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י המכור, ‏24/12/02.

1. המכור Member

כרגע אני בכיתה י' ועליי להגביר 3 מקצועות לימוד.
    אני לא ממש יודע מה אני יחליט אבל מעניין אותי מה אתם רוצים/הגברתם?
    ואם מישהו יודע את כול המקצועות שניתן להגביר אני אשמח לשמוע.
    נראה לי שהמקצועות שאני אבחר הם:
    ספרות או כימיה או משהו....
    אבל זה הכול תלוי במורה(ספרות-דלית אספיס).
    ומה יהיה עם הצבא מבחנתי(כימיה או פיזיקה).

2. RE-QL Member

אתה צריך להגביר 2 מקצועות ולא שתיים
    עכשיו ספרות אני ממש לא ממליץ לך בגלל שזה רק 3 יחידות לימוד כי אתה עושה גם ככה 2 רגילות עם הכיתה...
    בקשר לכמייה אני הייתי צריך להגביר אבל רעייה הזונה הזאת לא הרקשתה לי למרות שהיה לי 97 בתעודה, ופיזיקה אם אתה עם זהורית אז זה סבבה כי זה שיעור שכונה כזה וגם שם היה לי ציון טוב-95...
    אני למשל ממליץ מאוד להגביר מחשבים כי אני נהנה שם זה מאוד קל ונחשב לטוב מאוד וגם לא מחייבים אותך ללמוד כל הזמן אתה יכול ללכת הבייתה באמצע השיעור וגם לשחק וזה... מומלץ

3. המכור Member

טוב אז כמה דברים בקשר לזה:
    1)למעלה התכוונתי 2 מקצועות ולא שלוש...
    2)בכימיה אני עם יבגניה
    3)ספרות אם אני לא טועה זה 5...!!!
    4)פזיקיה עדיין לא למדתי אז יש סכוי שאם יהיה לי קשה אני לא יגביר.
    5)במחשבים אני מתקשה יחסית,למרות בבוחן קיבלתי 82 ובמבחן 70!
    אני רוצה להיות טייס בחיל האוויר אז אם צריך כימיה אני אלצד כימיה ואם צריך פיזיקה אני אלמד פיזיקה.....
    מה אתה הגברת????

4. RVN Member

אני גם בכיתה י' ואני כבר השנה עושה שני יחידת מחשבים, ושנה הבעה אני ישלים לחמש.
    וחוץ מזה אני חושב שאני יגביר פיסיקה, כימיה/כלכלה עוד לא החלטתי.

5. המכור Member

אם אתה כבר מדבר על כלכלה אז:
    אני שונא את המקצוע הזה בדם וגם את המורה!!!
    אוקיי קיבלתי 30 במבחן והיא לא מוכנה לתת לי לעשות מבחן חוזר וקיבלתי בבוחן 57 וגם בבוחן היא לא נתנה לי זה כאילו האבו-דבדב הזאת רוצה שאני אכשל בכוח!!!!
    היא כזאת פוצה שונא אותה !!!!
    אני בכלל לא מבין מה מלמדים אותי את זה!!!מה זה יעזור??מיקור,מאקרו,בקשה,הצעה?????
    בשביל מה?

6. Kgt1 Member

בצעירותי שני המקצועות המורחבים שלי היו מחשבים ופיזיקה (אומנם רק 5 יחידות לכל אחד מהם ולא 11 למחשבים כמו שהרבה אחרים עושים). מאוד מומלץ לאנשים עם ראש טוב בסה"כ לא יותר מדי קשה תוך לא יותר מדי השקעה (לשם השוואה ביו-כימיה אני מאמין שההשקעה צריכה להיות הרבה יותר גדולה).
    אה ומומלץ מאוד לבחור בזה לאלו שעושים 5 יחידות מתמטיקה... עם 4 יחידות עוד איכשהו תסתדרו (תוך מאמצים גבוהים הרבה יותר כמובן) אבל עם 3 אתם יכולים לשכוח מזה.

7. Ilan Member

למכור- אתה יכול לשכוח מלהיות טייס- כי אתה צריך להיות גאון במתמתיקה, פיזיקה וכו'... אתה גם חייב להיות חמש יחידות...

ואני גם שנה הבאה מרחיב שתי מקצועות-
    אני בחמש יחידות מתמתיקה אז כל הדלתות פתוחות בשבילי... אני יכול להרחיב הכל כי גם יש לי ציונים מעולים בהכל... ונראה לי שאני ירחיב מחשבים ופיזיקה.

8. שגיא Guest

אני כבר מרחיב מחשב וביולוגיה.

מחשב זה קל לאללה, בגרות ומבחנים עם חומר פתוח, אני יושב בערך על ציון 90, ממש קל.

9. המכור Member

תודה רבה לך רדליון שאתה מנסה לגרום לי לוותר על חלום....אך אני לא כזה אני פייטר(לדעתי)אני יודע שאני יעשה את המקיסמום בשביל זה(ד"א יש לי גם בעיות גב שיכולות להרוס לי את הסיכויים,אך אני לא אוותר!!!)
    ואני בארבע...ואתה לא חייב להיו בחמש אם אני לא טועה...
    שיהיה לך בהצלחה.....

10. Outer Member

אוקיי בקשר לחיל האוויר ... לא חייבים להיות ב-5 יחידות מתמטיקה מה שכן צריך זה פיזיקה 5 יחידות ופרופיל 97 וקב"א(אם אני לא טועה) 56 יכול להיות יקבלו גם קב"א 55... בקשר למקצועות מוגברים זה טיפשי לבקש ממישהו להמליץ לך על מקצועות כי בעצם עדיף לבחור את מה שאתה רוצה ללמוד ומעניין אותך ולא איזה משהו משעמם רצח אבל שתסיים עם 100 (לדעתי זה טיפשי) מה שכן אפשר לבחור 3 מוגברים ואני בחרתי 3 אבל נמאס לי כבר בתחילת השנה מכימיה אז נשארתי עם מחשבים ופיזיקה(כימיה לא משעממת פשוט לא רציתי להישאר עד הלילה בבצפר)
    ומחשבים זה לא כזה קל לכולם..חומר פתוח וזה אבל בכל זאת 2 היחידות של העיצוב תוכנה בפסקל הם מעצבנות במיוחד...(למרות שלפעמים שיחקנו ועדיין משחקים CS ברשת של הבצפר) כך שת'אמת העברנו את זה יופי...

11. RE-QL Member

טוב אז ככה מחשבים נחשב למאוד טוב וחשוב בחיים וזה ממש קל כמו שקלייברט אמר זה עם חומר פתוח אפילו בבגרות אבל לא ממש צריך את זה(בינתיים היה לי מבחן אחד ולא השתמשתי במחברת וקיבלתי 95)
    כלכלה אתה לומד עם זאת שדומה למימי מהסדרה של דרו קארי? אם כן אז אל תדאג כולם נכשלים אצלה אני קיבלתי 65 הכי נמוך שלי בתעודה וזה לא משנה חברים שלי נכשלו בזה ועדיין הגבירו את זה...
    וגם כלכלה זה חשוב בחיים אז אם הייתי יכול לבחור עכשיו מלא מתחלת השנה הייתי בוחר מחשבים ואו כימייה או כלכלה

12. המכור Member

כן אני לומד עם אריאלה....והיא באמת נראת כמו מימי מדרו קארי!!!

13. Rossoneri Member

תום - תגביר מחשיבים, זה פשוט קל!! יש לך מחברת פתוחה במבחנים כולל בבגרות, ובכלל החומר לא קשה אם מקשיבים בכתה...

14. המכור Member

כמו שאמרת:"אם מקשיבים בכיתה"
    אני בד"כ רואה סרטים או משחק או באינטרנט....

15. Rossoneri Member

אה זה בסדר.. יש כבר שיטה חדשה.. המורה מנתקת את המחשב מהרשת.. ורואים רק מה שקורה על המחשב שלה.. אז זה קצת בעיה לראות סרטים ולשחק באמצע השיעור חח, בכל מקרה אפשר לנתק את המחשב מהרשת (כמוני) ולהיות מסודר.. ואת האמת, אתה לא חייב להקשיב, העיקר שתמצא לך כוסית שכותבת הכל ותצלם ממנה את המחברת ואתה מסודר (אה.. בעצם אין כוסיות במחשבים... אז תמצא איזה נקבה אחת..) 8)