איטליה עם עליונות ברורה מול אנגליה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2012' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏24/6/12.

1. Don Joan Roman Member

להגיד לך את האמת? אני לא בטוח שבליגות אני נהנה יותר ממשחקי הנבחרות, למשחקי נבחרת יש אבק כוכבים מיוחד, הרגשה של כדורגל יותר טהור ואמיתי בלי כל המליונים שמתגלגלים בכל הליגות, ני מאוד אוהב כדורגל נבחרות, באותה רמה שאני אוהב כדורגל קבוצות, אני אוהב כדורגל בכלל וכמה שיותר יותר טוב, מצידי שעונה תימשך עם פגרה של שבוע.

2. M_T_A Member

לא יכולתי להגיד את זה יותר טוב. אני לגמרי איתך בדעה הזאת ואני חושב שכדורגל נבחרות מביא איתו משהו שפשוט אין בכדורגל מועדונים. החודש הזה של יורו\מונדיאל, אין דומה לו.
    אני מסכים עם זה שאולי הכדורגל במשחקי נבחרות בדרך כלל פחות טוב אבל זה לגמרי לא מפריע לי או פוגע לי בהנאה. הדרישה הזאת בכלל היא פינוק יתר ומי שמצפה ששחקנים שלא מתאמנים ומשחקים יחד כל השנה ישחקו בדיוק כמו כאלה שכן, חי בסרט. ולא, גם אם הם יבואו פחות עייפים הם עדיין לא יתנו לכם אותה רמה. אבל מי אמר בכלל שזה מה שצריך לחפש בטורנירים כאלה?

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/12
  3. אלי מתחן Member

כל השנה רואים את ברצלונה משחקת מול ריאל, פעם בשנתיים פתאום מקבלים את אותם השחקנים מסודרים מחדש בקבוצות אחרות. זה מרענן.

4. oranfu Member

אני לא נגד כדורגל נבחרות כי הכדורגל פחות טוב. מה שרשמתי היה פשוט כתגובה על זה שרשמו שהשחקנים עייפים בטורנירים האלה וצריך לצמצם את כמות המשחקים באירופה.
    אני נהנה לצפות ביורו ובמונדיאל.
    אבל אני פשוט לא מתחבר לזה. בד"כ לא מעניין אותי איזה נבחרת תנצח.אפילו לנבחרת ישראל אני לא ממש מתחבר.
    אני רואה כי זה כדורגל ואני חולה כדורגל.אבל תמיד, תמיד, אני אעדיף לצפות במשחק של קבוצה שאני אוהד מאשר משחק בין נבחרות.
    מבחינתי הדבר הכי חשוב במשחקים של נבחרות זה ששחקנים של הקבוצה שלי לא ייפצעו.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מן הסתם הכדורגל ברמת הנבחרת יהיה פחות טוב כי אלו שחקנים שמגיעים לעשות "מילואים" בנבחרת שלהם כמה ימים בשנה מדי פעם, לעומת ה"עבודה" הקבועה שלהם עם החברים לקבוצה, שם הכימיה הרבה יותר טובה. ועדיין, אני לא מחליף את כדורגל הנבחרות בשביל שום דבר (או לפחות רק כשקולומביה משחקת... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx )

6. Civil Anti Madridista

חבל שאנחנו שוב נגררים לדיון הזה, כבר הוכחת אז ואתה ממשיך באותו קו היום שרמת האובייקטיביות שלך בכדורגל נשלפת מהזרת

בשורה התחתונה צ'לסי הדיחה את בארסה, אבל הקטלונים היו טובים יותר.
    השתמשת בדף סטטיסטיקה בשביל לצחוק על האנגלים? תן מבט בסטטיסטיקה של צמד חצאי הגמר ותראה שהוא עולה על מה שאיטליה עשתה מול אנגליה

http://thearmchairpundits.files.wordpress.com/2012/05/andrea-pirlo-juventus-champion.Xxx
    צבוע.

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/12
  7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמח שהתפתח כאן דיון אחרי ההערה שנתתי על הקצב ביורו. אבל חשוב לי להסביר את עצמי.
    אני חושב שטורניר היורו או המונדיאל הוא משהו קסום. פעם בכמה שנים, אנחנו עוזבים את היריבות הרגילה בין הקבוצות ומתאחדים לכדי מטרה אחת והיא הצלחת הנבחרת. יש מקומות שהאהבה לנבחרת משכיחה לגמרי את היריבות בין הקבוצות (כמו בנבחרת האנגלית, ראיתי משחקים בפאב הפוגי בכפר סבא עם אוהדי הסיטי, ארסנל, צ'לסי ואפילו ליברפול והאווירה הייתה נהדרת) ויש מקומות שפחות (כמו בהולנד למשל), אבל החיבור הזה בין אנשים וכמובן שחקנים שעומדים בדרך כלל כיריבים, הוא חיבור קסום לדעתי.
    אני חושב שהעובדה שמדובר בטורניר שמתקיים פעם בכמה שנים, ונמשך על פני זמן קצר עם מס' משחקים בודדים, רק עוזר לקסם ורק הופך את היורו/המונדיאל למיוחד אף יותר.

אני חושב שגם בלי יורו או מונדיאל בסוף השנה, עומס המשחקים היום הוא מוגזם. ומי שצריך הוכחה לזה יכול לראות שבניגוד לעבר, נדיר היום לראות שחקנים (אולי שוערים) שמצליחים לעבור זמן רב ללא פציעה. תיירי הנרי אפילו חידד את הנקודה ואמר שבגלל העומס הנוכחי אף שחקן לא נמצא ב100% כשירות, בשום שלב של העונה. פשוט יש משחקים שאתה קרוב ל100% כשירות ומשחקים שאתה רחוק מכך.

ביורו ההשפעה של העומס היא בולטת יותר כי כמעט כל השחקנים מגיעים מאירופה עמוסת המשחקים. אני חושב שהדוגמא הטובה ביותר ניתנה ביורו הקודם במשחק של רוסיה מול הולנד. כשהמשחק נכנס להארכה ההולנדים פשוט נפלו מהרגליים, מה שנתן את הניצחון לרוסים שהגיעו לטורניר רעננים יותר לאור העובדה שהליגה שלהם הסתיימה מוקדם הרבה יותר.

אני חושב שגם אם שחקני הכדורגל מרוויחים היום סכומי עתק, עדין לא צריך להתייחס אליהם כרובוטים. בסופו של דבר מי שסובל מהתוצאה של העייפות והפציעות של אותם שחקנים הם אנחנו.
    אז כן, הגיע הזמן להוריד מהעומס על השחקנים ויפה שעה אחת קודם.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הפיתרון המתבקש הוא הקטנת הליגות.

9. arturo vidal Member

צבוע? על מה? שהעיפו אותו ממילאן.

10. yoni10 Member

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/562793_440720569301498_268866105_n.Xxx

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

11. cazzo Il Capocuoco

אזהרה: הודעות ימחקו על ויכוחים קטנונים שמלאים בזלזול כלפי הזולת.

12. JR-Riquelme Member

לא צריך להוריד שום עומס. הם עושים מספיק כסף כדי שיקרעו את עצמם

13. Civil Anti Madridista

תקרא הודעות לפני שאתה מגיב

14. Raulito Madridista

העומס על שחקנים הוא מטורף, נכון, אבל הם מרוויחים יפה מאוד בשביל זה, ויכול להיות שמדובר לא פחות בשחיקה מנטאלית. שחקנים צריכים לאסוף את עצמם ולתת אקסטרה במשך שלושה שבועות נוספים. צריך לזכור שבעבר לא היו קבוצות עם סגל שחקנים מטורף כמו מנצ'סטר סיטי לדוגמא. אגב, לא שמדובר במשהו משמעותי - אבל לפחות בליגת האלופות הפחיתו את כמות המשחקים. אין כבר את שלב הבתים השני המרגש(משחקים כמו באיירן-יונייטד, ריאל-מילאן וכו') ובמקום זה יש שני משחקים של שמינית גמר - בסה"כ הפחיתו ארבעה משחקים וזה לא רע.

כדורגל נבחרות הוא כדורגל מרגש וחובה להמשיך אותו, אין כמו חודש של מונדיאל של טירוף והתרגשות גם של 'מבוגרים'.
    אגב, המילה 'טהור' אולי נכונה ובהחלט יש שחקנים שעבור הנבחרת מראים יותר אכפתיות ושייכות ואני מתכוון בעיקר לרונאלדו(ברזיל). אבל, לטעמי הביטוי 'שכירי חרב' נכון יותר לליגת העאלק שלנו פה בארץ. בחו"ל מעטים הם הדמויות השנויות במחלוקת כמו באלוטלי. רונאלדו ומסי מרוויחים הון תועפות ומצדיקים כל יורו לא רק ביכולת אלא גם בהשקעה.

15. ManUtd Fan Member

נו אז מה אם הם מרוויחים הון תועפות?
    הם לא רובוטים. אתה לא יכול לצפות מהם להביא את מה שהם מביאים בקבוצה גם לנבחרת אחרי עונה כל-כך ארוכה ומתישה. אין פה שום קשר לכסף שהשחקן מרוויח.
    בסופו של דבר, אם רוצים לראות טורניר איכותי (והטורניר הזה מהנה, אך לא בדיוק איכותי) צריך להוריד מהשחקנים קצת מהעומס על מנת שישאר להם קצת כוח במצברים לקראת טורניר קשה שכזה.