איך מהרים וגבעות של ציפיות ותקוות לא נותר דבר?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏13/3/06.

1. יוגב אסולין Guest

כמה חשוב שהנה בשנה הבאה יש מתחרה למכבי חיפה שהנה גאידמאק לוקח את בית"ר לעידן חדש.. עוד לא התרגלנו לזה וכבר נכנס לנו דניאל יאמר בנתניה עוד לא הספקנו להכיר את הבחור הנחמד וכבר נכנס לנו מיסטר לבייב לעולם.. ושהצהובים של ת"א שמעו וראו שכולם מתחזקות בחלק הניהולי גם הם הביאו לנו שם מפוצץ. חשבנו שהנה סוף סוף בשנה הבאה ניראה סרט אחר סרט של טייקונים שמה שהיה בטורקיה זה קטן על מה שיהיה בישראל..

היום דניאל החליט לוותר בגלל אשר אלון, לבייב אמר שאין לא כח מול סגול.. ורכיב.. לוני בכלל לא מעוניין למכור.. אה וכמובן את בית"ר לא שכחתי פשוט עם כל הכבוד יש להם עוד המון עבודה..

--------------------
    מה לפי דעתכם גרם לכל כך הרבה עזיבותב מכה אחת.. האם באמת הכל היה על גדר שמועות? וסתם רעש תקשורתי? מה יהיה שנה הבאה? שוב אותה מנגינה? ושוב חיפה אלופה?

2. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

בתור אוהד הפועל (?) פ"ת אין לך ממש להגיד לנו שיש לנו המון עבודה.
    אני חושב שהכל צריך להתחבר ואולי בקיץ צריך להביא בלם טבעי ומגן שמאלי טוב.
    חוצמזה בהרכב הנוכחי אני רואה את בית"ר רצה לאליפותץ.

אני לא אגזים ואני לא אגיד לאירופה כי לאירופה בית"ר לא בנוייה ואף קבוצה ישראלית לא בנוייה, עדיין, בכלל.

3. לא מצאתי כינוי Member

הסמל דומה ומבלבל אבל זה הסמל של אשקלון ולא של פ"ת

4. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אם כך אז אפילו יותר גרוע. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. יוגב אסולין Guest

וואלה גנעת בדיוק בבעיה שלכם לפי דעתי. תפסיקו להתסכל על חיפה ועל קבותות אחרות מה המצב שלהם וכמה עבודה יש להם. סתכלו על עצמכם תיהיו טובים. לא הפועל פ"ת ובטח לא הפועל אשקלון הצהירו שהם רוצות אליפות או משהו בכיוון כל קבוצה בונה אתע צמה בשלבים ובכל רגע יש לה מטרה אחרת. כרגע המטרה של בית"ר זה להיות הקבוצה מספר אחת בארץ אתם לא צרייכםן להתסכל על שום דבר אחר מלבד על עצמכם. וכנון לכרגע בית"ר לא ניראת טוב ביחס למה שהיא הציבה לעצמה..

אבל נעזוב את זה לדיון של בית"ר בוא נדבר פה על החלום שהלך..

6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל אשקלון, שנית, מה זה משנה מי הוא אוהד?

ידעתי שזה מה שיקרה עם לבייב, ידעתי רק באמת שפחדתי לנחס, הרי מהרגע הראשון הוא לא רצה את הפועל ודחפו לו אותה בכוח בתחנונים מצד אחד וליקוקים לאברמוביץ' מהצד השני, זה רק טבעי שבנאדם לא ירצה לבזבז כסף על משהו שלא אכפת לו ממנו בכלל.

גם הקטע עם רכיב היה ברור, לוני ימכור רק 100% ממכבי או לא ימכור בכלל, הוא לא רוצה להיות האיש החלש בקבוצה אבל להמשיך לשלם, גם את זה אפשר להבין.

7. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

העיקר בהתחלה אמרו 'נהירת מיליארדרים לישראל' ומזה זה הפך ל'נטישת המיליארדרים מישראל'.

ובית"ר מדובר על השנה הבאה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/3/06
  8. Riki Member

1. למה להספיד כזה מהר את בית''ר ? הרי היה ברור שהשנה הם לא יניפו שום גביע או יתפארו בתואר נחשק.
    השנה התחילו במגמת בניה. החליפו מאמן, נכנס כסף, התבצעה רכישה, היו שינויים רבים... אי אפשר לצפות שתוך זמן קצר שכזה הכול יתחבר, צריך סובלנות.
    פרננדז לקראת עונה הבאה יבנה את הסגל שלו וינחיל את ''חזונו בקבוצה'' אחרי זה נדבר.
    אישית אני מאמינה שעונה הבאה תהיה לנו פרטנרית רצינית בצמרת.
    2. בקשר לשאר המשקיעים, לדעתי זאת אבידה גדולה.
    בסך הכול אנשים שאולי אהדה מטורפת לא היתה להם אבל כן רצו להשקיע כספים ולבנות קבוצה חזקה.
    הפסד עצום בכל פרמטר, כלכלית לכדורגל שלנו, קידום רמת הכדורגל הישראלי, בנית אקדמיות לשחקנים צעירים וכו', היו הרבה תוכניות שהלכו לפח ואנחנו יוצאים מופסדים.
    לדעתי עצם העובדה שהם באים בגישה נטולת אמוציות לענין ומסתכלים על זה כעסק לכל דבר, יתרון.

3. וחיפה אלופה שנית ? למישהו יש ספק ? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. לא מצאתי כינוי Member

מסכים עם ריקי לגמרי.
    כמו שאומרים,גם את רומא לא בנו ביום אחד ולמי שלא זוכר גם צ'לסי לא לקחה אליפות בעונה הראשונה עם אברמוביץ'.
    אני לא רוצה לערבב כדורסל,אבל הדוגמא של הפועל ירושלים אתמול היא דוגמא מצויינת - במקום להפסיד ב30 הפרש ירושלים חזרה מפער גדול והגיע למצב שבו היא פיגרה אחרי מכבי רק ב4. מכבי עדיין יותר טובה אבל עם הזמן גם יגיע היום שירושלים תיקח את הגביע או את האליפות - אבל לכל דבר צריך להביא זמן להתחבר ולהתרגל.
    לא בטוח שבית"ר תזכה גם בשנה הבאה בתואר,יש סיכוי שגם אם יישפכו עוד כמה מליונים ויביאו עוד כמה זרים במקום אנסומבו,מיטרסקי ואולי אגאנסו בית"ר כבר תעוף בסיבוב הראשון של אופ"א ולא תפגע.
    אבל אני מאמין שבסופו של תהליך ארוך מחושב וחכם בית"ר תוכל לצעוד קדימה.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתד אחד מאוד שמחתי לשמוע על לבייב כי זה הראה לשחקנים כמו זנדברג וניר שכסף זה לא הכל וצריכים
    לפעמים ללכת לפחות כסף אבל לתנאים יותר טובים ולכסף בטוח..

מצד שני..אחרי עזיבת יאמר ולבייב,כמו שריקי אמרה..במקום נהירת האוליגרכים פנימה הם נוהרים
    החוצה ואולי הפסנדו הזדמנות חד פעמית לשידרוג ענק של הליגה שלנו...

11. FelaKaT Member

אני לא הייתי מספיד כזה מהר את "נהירת המיליארדרים" מאחר וקשה יותר לקנות קבוצה באמצע העונה מאשר בסופה.
    לגבי לבייב, אני מסכים עם אובאפמי, הוא מלכתחילה לא הראה התלהבות יתרה לרכוש את הפועל ת"א והירידה שלו מהפועל לא הייתה הפתעה גדולה.
    אני מניח שאברהמוביץ' ינסה לדחוף את לבייב בסופו של דבר לאחת הקבוצות בארץ.

אלופה רביעית, עם כבר.
    בכל מקרה, רוצה להתערב? :aaa025:

12. reda Member

תיקון:
    אברמוביץ' ידחוף מישהו לקנות את הפועל ת"א..הוא את החלק שלו עם לבייב סיים אני חושב

13. נדב מיכאלי Member

להיכנס היום לכדורגל הישראלי זה להכניס ראש בריא למיטה חולה.
    אנשים שלא היו רגילים לפירסום,לקללות,לאלימות,לתת הסברים פתאום מתרגלים לכל הדברים האלה ולא כל אחד מסוגל להסתגל לזה.
    אתם מספידים מהר מדי את בית"ר ,בית"ר כרגע בתהליך של בניה ,אם פרננדז ישאר שנה הבאה אני מאמין שבית"ר תיהיה קבוצה מאד חזקה עם זרים איכותיים.
    לגבי זהות האלופה הכל יכול להיות,רק תיהיו בטוחים שהפעם אם חיפה תיקח אליפות זה לא יהיה לה קל כמו בשנים האחרונות .
    שנה הבאה זה גם המבחן של חיפה,ניראה אותם זוכים שוב באליפות עם מתחרות ברמה של חיפה או מעל הרמה של חיפה.

14. Riki Member

יאללה מתערבים על בזוקה.

בדיוק, כבר עכשיו רואים את הפוטנציאל העצום שיש לקבוצה, כשהם מתואמים רואים כבר ברגעים אלה את התוצאות על המגרש.

נערך לאחרונה ב: ‏13/3/06