אילן בכר,לחזור או לא לחזור?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י זהובניק, ‏10/4/03.

1. זהובניק Member

אילן בכר מתייבש על הספסל של סאנטאנדר.באף משחק העונה הוא לא נכלל בסגל הרחב שלא לדבר על דקות משחק.
    לדעתי על אילן בכר לחזור לכל המאוחר בסוף העונה לישאל.
    כל יום שעובר גורם לבכר לאבד את כושרו ואת שמו,דבר ידוע הוא ששחקן שלא עולה בהרכב היכולת שלו פוחתת והולכת וזכורים לנו המקרים של נגואן גרייב ואלון מזרחי שהתייבשו על הספסלים של קבוצות בחו"ל ולא חזרו למעמדם ולכושרם.
    "הכסף לא עונה על הכל".
    אין ספק שאם בכר חוזר לארץ כבר בתחילת עונה הבאה הוא יקלט באחת מקבוצות הצמרת בארץ בזכות עונתו הנפלאה בשנת2001/2002.
    עוד שנה של יבוש בספסל של סאנטנגר עלולה לגרום לפגיעה קשה בקרירה שלו.
    אילן בכר חזור הביתה!
    מה דעתכם? :roll:
    http://www.realracingclub.es/fotos/20grande.Xxx

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יודע שיש קבוצות מהליגה השנייה בספרד שמתעניינות בבכר..שינסה את המזל שלו שם ואולי יבנה לעצמו שם טוב שם..אם לא..תמיד יש את הליגה הישראלית ופה הוא תמיד יהיה שחקן בין הטובים בליגה..

3. ליהי Member

כן אילן בכר עשה עבודה פנטסטית בהפועל ותרם לה להרבה... הייתי רוצה שהוא יחזור יש לו הרבה מה לתרום לליגה שלנו.

אבל לא נורא,גם שם הוא נבחר חודש שעבר לשחקן החודש של סאנטאנדר (איך לא? הקבוצה מפסידה והוא יושב עם האוהדים ביציע ומעביר איתם דאחקות).

4. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליהי, הוא נבחר לשחקן החודש בסקר שנערך בין האוהדים רק בגלל שידיעות או מעריב פירסמו כתבה שיש כזה סקר באתר של סנטאנדר, ואז כל האלה שאוהבים אותו בארץ נכנסו והצביעו לו

בכר בהחלט צריך לשקול חזרה לארץ, יש לו הרבה יכולת והוא יוכל להשתלב בקלות באחת מקבוצות הצמרת בארץ. ברור שזה עדיף בשבילו לחזור לארץ ולהישאר בכושר משחק, ואז אולי אפשר גם לחשוב בכיוון של נבחרת

5. זהובניק Member

מאז שהוא עזב את הפועל הצד ההימני ההגנתי של הפועל לא כבר חזק,קלמי סבן לא ממש סיפק את הסחורה רמי חליס הפכפך...

6. Alan Smith Member

דווקא רמי חליס טוב

7. Ilan Member

חחח נשמה צהובה היא אמרה את זה בציניות, ברור שהוא לא נבחר לזה בגלל הדאחקות שהוא מעביר עם אוהדי סאנטנדר.

בקשר לבכר, לדעתי הוא צריך לחזור לארץ לפני שהוא יהרוס לעצמו את הקריירה בצורה קשה ביותר שיהיה לו קשה לתקן אותה אחריי זה.

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה ממש טועה אמנם קלימי סבן ממש לא מספק את הסחורה כי הוא פשוט לא זוכה לדקות משחק בגלל שרמי חליס הוא אחד השחקנים היציבים ביותר בליגה...

9. זהובניק Member

לטעמי חליס לא שווה הרבה,הוא עושה הרבה חורים ועדיין ללא ניסיון רב,במשחקים הגדולים של הפועל נגד חיפה ומכבי,האחרונות בחרו לתקוף דווקא מצד ימין בו חליס נמצא כי ראו שהוא עדיין ללא ביטחון רב ובקיצור הוא החוליה החלשה בהפועל ת"א כיום לדעתי.חוצמזה אני רואה גם שהרבה פרשנים ומאמנים גם יורדים עליו שהוא לא שחקן...

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תאמת עצם העובדה שהוא פתח בכל[או ברוב המשחקים] מעידה על היכולת הטובה שלו..
    ואני שמעתי לא מעט פרשנים שמהללים אותו
    ולדעתי הוא גם תגלית העונה..

11. AFC Member

אני לא עיכלתי את זה עדיין... איך אילן בכר הגיע לאירופה???

המגן הימני הכי גרוע בשורות בית"ר יחד עם שמעון ביטון ועופר טלקר בכל הזמנים הצליח להגיע לסנטאנדר? והוא עוד חשב שהוא יפתח?

אני לא חושב שהוא עדיין למד לקח. תנו לו עוד כמה עונות להתייבש, ואולי הוא ילמד את הרמז.

12. ליהי Member

ארסנל אני לא מסכימה איתך, אילן בכר עשה עבודה מעולה בהגנה ויש לו מה להציע בליגה שלנו, עם זאת אני חושבת שהגנת הפועל נראית כמו שהיא נראית (רע) לא בגלל חסרונו אלא בעיקר בגלל חסרונם של גרשון ודומב.

לגבי חאליס- ילד בן 20, יחסית לגילו הצעיר הוא דווקא משחק טוב. יש לו בעיה עם הגבהות ולפעמים הוא גם לא הכי מדוייק. לאמר שהוא שחקן יציב? ילד בן 20 לא יכול להיות שחקן יציב, יכול להיות שדווקא במשחק העונה הוא יאבד את העשתונות, הוא עדיין לא משופשף מספיק (ראה דוגמא: אבי סטרול במשחק בשכונה, טל בן חיים במשחק מול כפ"ס), מה שכן הוא בהחלט פרוייקט הפרח הבא של קשטן מה שאומר שככל שהוא יקבל יותר קרדיט כך הוא ילמד יותר.