אינטר 07/08:: אדריאנו חוזר, למפארד בדרך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Mamadu, ‏2/6/07.

1. yoni10 Member

לא יעזור כלום, בקהאם לא מנהיג גדול ולא שחקן גדול.

גם המעבר שלו לארה"ב הוריד את כמות ההערכה שהייתה לי כלפיו.

2. Lupo Member

חבל שהוא עזב את ריאל.... בשביל שחקן כזה מדליקים את הטלוויזיה לראות משחק שלו.
    חבל שהוא עזב, אבל אם תשאל אותו, לחשבון הבנק שלו זה בכלל לא חבל.

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאילו שחסר לנו?

חוץ מזה מאיפה ידעת שלבקהאם יש יכולת הנהגה יותר מזאנטי?

איך בכלל את משווה בין שחקן גדול שמסמל את השחקן שרק חושב על כדורגל (זאנטי) לבין שחקן שנחשב לדוגמן (בקהאם) ?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/6/08
  4. Lupo Member

על בקהאם אפשר להגיד הרבה דברים בתור סלבריטי, אבל כשהוא על המגרש, הוא נותן את כל כולו. אתם לא עושים הפרדה. בכל מקרה אני ימשיך לטעון שבקהאם הוא אחד השחקנים והמנהיגים הגדולים בעשור האחרון.

5. yoni10 Member

בקהאם אכן שחקן שרץ המון, אבל הוא לא הוכיח שום מנהיגות לאורך כל הקריירה שלו הן בקבוצות והן בנבחרת.
    ב-99 המנהיגים של מנצסטר יונייטד היו רוי קין ושמייכל ובריאל מדריד הוא לא עשה כלום.

אחד השחקנים הכי גדולים בעשור האחרון? נו באמת.

איפה הוא ואיפה זאנטי.

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/08
  6. Commander vimes Member

איפה הוא ואיפה זאנטי? לבקהאם יש 6 אליפויות וגביע האלופות עם היונייטד+ אליפות עם ריאל, מצד שני לזאנטי יש 3 אליפויות עם אינטר שאחת וחצי/שתיים זכו בהן בבית משפט ולא על המגרש.

כמו שאתם מתלוננים שלכדורגל האיטלקי יצא שם של כדורגל הגנתי ככה לבקהאם יצא שם של דוגמנית כשבעצם הוא אחד השחקנים שנותנים הכל לא משנה איפה ונגד מי.

7. 亚历山大帕托 Member

בקהאם לא הוכיח שום מנהיגות? הוא הקפטן של הנבחרת מגיל 25.
    אחד הגדולים בעשור האחרון אולי לא, אבל רק בגלל כמה החלטות שגויות במהלך הקריירה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/6/08
  8. yoni10 Member

כתבתי בהודעתי הקודמת שבקהאם אכן כשהוא משחק נותן הכל על המגרש. זה אפילו נראה לי הוכח סטטיסטית שהוא השחקן שרץ בממוצע למשחק הכי הרבה באירופה.

אבל כשזה נוגע למנהיגות וגדולה של השחקן אני נאלץ לחלוק עליכם. מנהיגות וגדולה של שחקן לא נמדדים על תארים. לזאנטי יש אומנם 3 (2) (1) אליפויות/אליפות, אבל הוא סמל ומנהיג של קבוצה וזה מוכח. זאנטי שחקן שכל עונה נותן תפוקה טובה והוא שומר על יציבות כבר כמה שנים.

ואני בכלל שונא את אינטר!!!

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/08
  9. Lupo Member

זה נראה שאת בקהאם אתה שונא יותר, אבל זה לא חשוב.
    בקהאם מנהיג, לא יעזור כלום. הדוגמא שנתתי עם שני המשחקים שהוא עלה מהספסל מוכיחות את זה בצורה הכי טובה.

10. Chievo Member

איך זה קשור למנהיגות?

למזלו של בקהאם הוא שחק עם קבוצות כמו מנצ'סטר וריאל מדריד בתקופות טובות, זאנטי היה חלק מאינטר הלוזרית ולא חלק מהגרנדה אינטר של שנות ה60 למשל ולכן לא הצליח לזכות בתארים.

בכל מקרה, בקהאם מנהיג כן, אבל להשוות אותו מבחינת מנהיגות לזאנטי, זאת בדיחה? בדיחה עצובה...

11. Lupo Member

אני חולק עליך. שאני שומע "זאנטי מאינטר" לא עולה לי לרגע המילה "מנהיגות" או "סמל" .
    בקהאם, עם כל עולם הבידור שלו, היה גם מנהיג גדול וגם שחקן גדול.
    ואני לא אוהד של היונייטד או של ריאל. ובטח לא של הגלאקסי.

12. Commander vimes Member

במה מתבטאת מנהיגות אם לא בתארים? חלק גדול מהזמן של בקהאם ביונייטד הוא היה סגן קפטן (מה לעשות שבאותו הזמן היה איתו בקבוצה את אחד המנהיגים הכי גדולים בהיסטוריה של הכדורגל), והוא היה חלק חשוב בהובלה של הקבוצה למספר רב של תארים, ותשאל כל אוהד ריאל כמה הוא היה חשוב ודוחף במשחקים האחרונים בשנה שהוא לקח שם אליפות.

לסיכום, זאנטי לא הצליח להנהיג את הקבוצה שלו לתארים וזה כלל גם כמה מפגני לוזריות שכללו הפסד אליפות במחזור האחרון (ללאציו אם אני לא טועה) ובקהאם היה חלק חשוב ואחד המנהיגים של קבוצות שלקחו תארים.

13. yoni10 Member

אם אתה אומר שמנהיגות מתבטאת בתארים אז אפשר לחתום את הדיון המטומטם הזה, מה גם שבקהאם הוא לא זה שהנהיג את הקבוצות שאיתן לקח את התארים שלו.

14. Chievo Member

כל כך הרבה שחקנים הצטרפו ועזבו בשוק ההעברות הנראזורי, יותר מכל מועדון אחר בעולם, זאנטי היה נאמן למועדון, אהב אותו ותמיד אמר שהוא מרגיש כמו בבית, ואף פעם חשב לרגע לעזוב את הבית החם שנתנו לו הכחולים שחורים במילאנו. בניגוד לבקהאם, זאנטי הפגין נאמנות למועדון אשר בו שחק, ולא העדיף את הכסף כמו שעשה בקהאם. כשהוא נמצא על הדשא הוא נותן לשאר שחקני הקבוצה דחיפה מוראלית, תמיד בכל משחק רע של אינטר, תמיד כשכל השחקנים מפגנים יכולת חלשה, זה תמיד זאנטי שנמצא שם בשבילם, שחקן שכמעט לא טועה, היכולת והמנהיגות גם בהתקפה וגם בהגנה הוא מפגין במשחק, הוא לא הצליח להביא לאינטר הרבה תארים כמו שהאנגלי עשה ליונייטד, אבל מה שנתן זאנטי לאינטרנציונאלה במשך 13 שנים מחשיבות אותו לאחד הסמלים הגדולים של המועדון, שחקן נאמן, אלגנטי מוכשר והכי חשוב מנהיג יותר גדול מבקהאם.

15. yonmu Member

קומנדר וימס - אני בטוח שלטוטי יש פחות תארים מלאמרסון. זה אומר שאמרסון מנהיג וטוטי לא?
    מנשה - שחקן שמשנה משחקים כשהוא עולה מהספסל זה דבר אחד, מנהיג זה דבר שני. אין ביניהם קשר.