אינטר 2018/19 :: Rise.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏18/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

המטרה היא לא לקנות שחקן כדי למלא משבצת חסרה אלא להתחזק, ולהתחזק זה לקנות קשר טוב מאלה שכבר נמצאים בקבוצה.

מודריץ' לא שוחרר מריאל, וידאל בחר בברסה. יש עוד אופציות בשוק הנוכחי ששוות השקעה וגם טובות מהחומר הנוכחי?

2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי באמת השתעשענו ברעיון להחתים את מודריץ', ככל הנראה היינו צריכים לסגור את וידאל לפני שברסה נכנסה לעניינים.

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/18
  3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומודה שלא עולה לי עכשיו שם ספציפי יותר טוב מהחומר שיש לנו ושניתן היה להחתים.

4. SerieA Il Capitano

השמועות אומרות שקייטה-באלדה תפס את המקום של וידאל, היות שלשניהם אין דרכון אירופאי.

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, ככל הנראה כמות ואיכות ההחתמות הפכה אותי לגרידי, כי אם לא היו מעלים את השמות של וידאל ומודריץ', אני בטוח שלא היו לי טענות/שאלות בנוגע למרקאטו, כי לפני הקיץ לא חלמתי חל חצי מהשחקנים שהחתמנו.

איזה הרכב אתם חושבים שהוא האידאילי עבור אינטר?

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהסיכונים שברצלונה יכולה להרשות לעצמה הם לא הסיכונים שאינטר יכולה להרשות לעצמה.

וידאל אחרי תקופה לא הכי מוצלחת בבאיירן ומספר פציעות לא קלות ירוויח כ-9 מיליון אירו לעונה בברצלונה, כשהוא יותר קרוב למקום בספסל מאשר למקום בהרכב. מעבר לכך, ברמה האישית אני אוהב לראות קומבינציות שמורכבות משחקנים שמשלימים אחד את השני ולא דורכים אחד על השני עם כמה שזה יכול להיות מגניב (כשבפועל לדעתי נינג'ה => וידאל, גם מבחינה מקצועית וגם מבחינת התאמה מוכחת לסאפלטי).

מודריץ' יכול היה להיות היהלום שבכתר וזה שמזרז את תהליך הבניה של אינטר לקבוצה שמתחרה כאן ועכשיו על תארים.
    אני לא בטוח שיש כזה.

מה שכן יש זה הרבה כלים שספאלטי יצטרך לנצל לאורך עונה שלמה כשיש לו גם את ליגת האלופות על הראש. יש לכם הגנה חדשה כמעט לגמרי וסוללת סקוררים חדשה (נינג'ה, באלדה, פוליטאנו ולאוטרו) שצריכה להוריד את העומס מאיקארדי, ויהיה מעניין לראות איזה כדורגל תציגו העונה.

ברמה האישית אני יותר סקרן לגבי הקמפיין שלכם בליגת האלופות מאשר המרתון בסריה א'.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי זה יהיה מרקיזיו?

8. SerieA Il Capitano

בליגת האלופות הכל תלוי בהגרלה. אם נקבל הגרלה סטייל נאפולי של העונה השנייה של סארי, הרי שנוכל לסיים ראשונים ולהגיע בעמדה סבירה אל שמינית הגמר.

אם לעומת זאת נקבל הגרלה של ברצלונה-ליברפול-קבוצת דרג ג' כלשהי-אנחנו... בעיה.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

anything is possible. תראה איזה בית רומא קיבלה בעונה שעברה ואיזה קמפיין מהסרטים הם נתנו.

בסוף אנחנו כאן כדי לראות מפגשים בין הקבוצות הגדולות באירופה. זה כל המהות של ליגת האלופות.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לקייטה דרכון ספרדי.

Gianzola ו-Mamadu אוהבים את זה.
  11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

תנו לי לשמוע את המנון האלופות מתנגן כששחקני אינטר עומדים 6 פעמים ואני אהיה אסיר תודה.
    אי אפשר לדעת איך יהיה קמפיין האלופות של אינטר.

12. Coutinho10 Member

לגמרי, האידאל בעיני זה שילוב של לאוטארו-איקארדי א-לה אגוארו-פורלאן של פעם באתלטיקו. הראשון מזכיר לי את אגוארו בצורה מפחידה.

13. SerieA Il Capitano

אני אף פעם לא מבין למה תמיד ביום האחרון של חלון ההעברות משאילים את כל הילדונים.

אני חושב שחובה להשאיל אותם, אבל אם משאילים אותם ביום האחרון של החלון, עד שהם מכירים את הקבוצה שאליה הם מגיעים לוקחים חודשיים, ואז הם נרקבים על הספסל המון זמן.

אני מניח שיש מאחורי העניין שיקולים נוספים - אבל ברור היה מזמן שפינאמונטי לא יקבל דקות בקבוצה.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, אינטר ופארמה סיכמו על השאלת קאראמו, אבל השחקן סירב. אני חושב שהוא עשה טעות, אבל נראה.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אנחנו לא "השתעשענו" ברעיון להחתים את מודריץ'. לא הדיווחים בתקשורת הם מה שהרתיח לפרז את הדם, אלא הרצון האמיתי של מודריץ' לעזוב לאינטר וסביר להניח שאלמלא גל העזיבות שקדם לכל עניין מודריץ' - אינטר, גם סביר להניח שהוא היה אצלנו. אין ספק שמצער שנשארנו בידיים ריקות, אבל זה עדיין אחד מרגעי השיא במרקאטו. הידיעה שאחד מהטובים בעולם, שנמצא בקבוצה חזקה משמעותית מאיתנו, רוצה להגיע לאינטר, בצירוף התחושה שהמטרות חזרו להיות אלו שאינטר צריכה לכוון אליהן, זה כבר מספיק בשבילי כדי לקבל את הסיטואציה בסבבה.

הזמן שעבר בין הגול של וסינו באולימפיקו לבין היום נתן את התחושה ש-Inter is here זה לא רק סלוגן, אלא משהו ממשי. אחריי שנים של דשדוש ועליבות, פתאום חזרנו לקדמת הבמה. יש תחושה אחרת מהשנים האחרונות, בפעם הראשונה מזה שנים יש תקווה אמיתית ואופטימיות, ואני פחות מדבר על העונה הקרובה. הקיץ הזה קיבלנו את מה שהבטיחו לנו בקיץ שעבר, ואם יש עוד אוהד אינטר שמפקפק בסונינג וביכולות שלהם להחזיר אותנו לטופ האירופאי, אז הוא צריך לשאול את עצמו אם הוא באמת דואג לאינטרסים של המועדון. כמות המנויים, שהגיעה ל-38 אלף (סולד אאוט), מצביעה על האמון הרב של אוהדי אינטר בקבוצה ובהנהלה, ואני מקווה שהאמון הזה יקבל תמורה על המגרש.

כמובן שיש לקחת את משחקי קדם העונה בעירבון מוגבל, אבל הם כן מהווים אינדיקציה כלשהי לגביי הכיוון של הקבוצה העונה, ואני מאוד נהנתי משני שחקנים. הראשון אסמואה, ששיחק לא מעט כקשר והיה פשוט נהדר. השליטה בכדור, האינטליגנציה, הפיזיות והיכולת הכללית נתנו את התחושה שהוא יכול לחזק את הקישור שלנו הרבה מעבר לצפוי, ואני מעריך שספאלטי גם חושב כך ובגלל זה הוא רגוע לגביי הקישור שלנו. השחקן השני הוא כמובן לאוטארו מרטינז, שמבחינתי הוא ההחתמה הכי גדולה שעשינו הקיץ אם מתחשבים במחיר, גיל, פוטנציאל ויכולת עכשווית ומשקללים את הכול. אני נהנה מכל דקה שלו על המגרש, הוא מלא באיכות ואין לי ספק בכלל שאם הכל ילך חלק, הוא יהיה אחד הטובים בעולם וההייפ סביבו יהיה משוגע.

אני חושב שהמרקאטו שלנו נעשה בתבונה וחיזק את הקבוצה משמעותית. ההגנה הייתה חזקה כבר בעונה שעברה והיא קיבלה שני חיזוקים רציניים בדמות ורסאליקו ודה פריי, ואם מכלילים את אסמואה, אפילו שלושה. אני לא יודע אם ספאלטי מתכנן שדאלברט יהיה המגן הפותח שלנו במשך העונה או שמא אסמואה יהיה המגן המוביל, אבל אני חושב שכדאי לתת בהתחלה לברזילאי צ'אנס. יש לו את הליקויים שלו, אבל באמת נראה שככל שהוא צובר יותר ביטחון, כך גם המשחק שלו משתפר.

החיזוק המשמעותי הגיע איפה שהוא היה צריך להגיע. אנחנו התחלנו את המרקאטו עם חלק התקפי שכלל את השמות הבאים - איקארדי, פריסיץ', קנדרבה, קאראמו, אדר ופינאמונטי - ואנחנו מסיימים אותו עם איקארדי, פריסיץ', קנדרבה, קאראמו, קייטה, לאוטארו ופוליטאנו. לא בטוח שקנדרבה ישאר איתנו עד הסוף, אבל זה לא כזה קריטי. הוספנו המון איכות לחלק ההתקפי ויהיה מעניין מאוד לראות איך זה ישפיע על המספרים של איקארדי. התלות בו תרד, מכיוון שיש עכשיו מספיק שחקנים שמסוגלים לתת את המספרים, אבל מצד שני, יכול להיות שריבוי שחקנים שמסוגלים לסדר לו את המצבים, יגרום לכך שנראה עונה משוגעת גם במונחים של איקארדי. אני מקווה שזה האופציה השנייה מין הסתם.

בקישור אני חושב שחסר לנו שחקן שמסוגל להחליף את ראג'ה במקרה הצורך, אבל ספאלטי עשוי לעלות עם מרטינז בעמדה הזאת כפי שהוא שיחק איתו במספר משחקי הכנה, ואם הוא באמת ימשיך לשחק כמו שהוא משחק בעמדה הזו, אז המחשבה הזו תחלוף ובסה"כ, אני מרוצה מהסגל שיש לנו, מרוצה מאוד מהמרקאטו ואופטימי מאוד לגביי העתיד שלנו עם סונינג.

סליחה על החפירה, פורצה ספאלטי, אוסיליו אלוהים ומי יתן והעונה הזו תפתיע את כולנו לטובה. שיהיה לנו בהצלחה.

Cup of Tea ו-SerieA אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.