אינטר 2018/19 :: Rise.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏18/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הוא הגיע ליובה אחריי שסיימה במקום השביעי, 24 נקודות ממילאן האלופה. הגיע לצ׳לסי אחריי שסיימה בפער 31 נק׳ מהמקום הראשון (למרות שחובה לציין שזו הייתה עונה הזויה מכל הבחינות).

קונטה יודע לתת שיפור בטווח הקצר, אני חושב שאינטר כן תוכל להיאבק על האליפות בעונה הבאה אם יביאו לו את מה שהוא רוצה, וכמו שאמרו כאן, אם ישפר גם את מה שקיים. בסופו של דבר, המטרה של מאמן היא להוציא את הטוב ביותר מהשחקנים שלו, וספאלטי לא עשה את זה, למעט שקריניאר וברוזו.

בנוסף לקונטה, ולמען הרגעת הנראזורי שחוששים מהנוכחות המוגברת של יובנטינים בקבוצה (למרות שמארוטה לא עונה למאפיין הזה לדעתי), גביראלה אוריאלי יחזור למועדון וישתף פעולה עם קונטה, בדומה לנבחרת. אוריאלי לא יגיע על חשבון מישהו בולט (אוסיליו או כמובן מארוטה).

לפי הגאזטה, קונטה ביקש שפריסיץ׳ לא יועמד למכירה והוא מתכנן לשחק איתו כשחקן כנף ב-3-5-2 שלו. גם גאליארדיני צפוי להישאר.

וונדה טוענת שאיקארדי רוצה להישאר באינטר לפחות לעוד עונה. כנראה שאין הצעות לסופרסטאר.

2. DRORIKO Member

בקיץ הקודם כתבתי פה שיובה תשייט לאליפות, הפעם אני הרבה יותר מהוסס, אנחנו לא יודעים איך אינטר תראה אנחנו לא יודעים איך נאפולי תראה ויותר מזה אנחנו לא יודעים איך יובה תראה. קיצר יובה לוקחת אליפות וחוטפת רביעיה מבארסה בחצי.

3. itzik.miro Member

אף קבוצה ממי שציינת לא הייתה חזקה ודמויננטית כמו יובה של 7 העונות האחרונות. לא יספיק לקונטה רק לשדרג את אינטר, הוא יצטרך שיובנטוס תדרוך במקום או תלך אחורה, אם היא תשדרג את עצמה, קונטה לא יספיק.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

4. DRORIKO Member

זה העניין אחי, אני לא יודע עד כמה אנחנו יכולים להשתדרג. בגזרת הרכש אני מאד סקפטי, כבר אין וידאלים ופוגבות שמחכים לנו מתחת לבלטות. זה יהיה על המאמן, וכשאני אומר על המאמן אני מתכוון לדרך לגרום לדיבאלה ורונאלדו לשחק ביחד, רק אם נצליח לעשות את זה נשתדרג באמת. גם לא יזיק אם קאנסלו לא יכנס לתרדמת חורף בינואר.

5. itzik.miro Member

לא נשייט לאליפות ותסריט דומה למה שהיה העונה לא יקרה לדעתי אבל כל עוד נתנהל נכון במארקטו אין סיבה שאינטר תהיה אלופה בעונה הבאה.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

השנה נראה שיובה הלכה אחורה. יכול להיות שזה היעדר יריבה אמיתית לאליפות, יכול להיות שחיקה של אלגרי והסגל שלא תבוא לידי ביטוי בסיום הקיץ, אבל יובה הרגישה פגיעה העונה. יכול להיות שזה ישתנה אחריי המרקאטו, ולכן חייב להסכים במידה מסוימת עם הנקודה שלך, אבל קונטה מגיע לאינטר בסיטואציה טובה להתמודד על התואר - אין יותר הסכם עם אופא ואפשר לשחרר כסף, שנתיים ברציפות בצ׳מפיונס וכאמור, נראה שיובה נשחקת.

מנגד, למי שיכנס לנעליים של אלגרי יש יותר מה להפסיד מאשר להרוויח.

7. itzik.miro Member

אנחנו יכולים להשתדרג ועוד איך.
    נשפוט ונראה מה יהיה סוף המארקטו לפני שאנחנו יורים ליובה בראש והופכים את אינטר למועמדת בכירה.

כנ"ל לגבייך אור, בסיום המארקטו נהיה יותר חכמים וכמובן שגם לדינמיקה של עונה יש השפעה, אני לא הייתי סותם את הגולל או מתחיל לפקפק באליפות תשיעית רצופה של יובה, זה סנריו הגיוני יותר מאליפות של אינטר אבל כדורדל וזה... נחכה לסיום המארקטו קיצר.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

איקארדי - כמו לוקאקו - דיי תקוע בגלל התקרה של עצמו. קבוצות דרג א' לא ירצו להעיף עליו 80 מיליון אירו וצפונה + חוזה שמן וארוך טווח, רק כדי שיהיה שחקן סגל חשוב במקרה הטוב או סתם לוקסוס על הספסל במקרה הפחות טוב (ע"ע מאהרז בסיטי).

קבוצות דרג ב' יהיו מוכנות לשחרר מזומנים בסדר גודל כזה רק אם ימכרו נכסים אחרים בסכומים גבוהים עוד יותר (אתלטיקו וגריזמן, צ'לסי והזאר*); האמת שאני גם לא מבין את האובר התלהבות של ריאל מיוביץ' בשלב הזה. איקארדי טוב ממנו ובטח שמבנזמה any day of the week.

* - איקארדי תפור על צ'לסי למען האמת (נשמתי לרווחה שהעדיפו את מוראטה עליו בזמנו). אבל כרגע הם לא רלבנטים לכלום בגלל הבאן.

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/19
    סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  9. itzik.miro Member

יוביץ רק בן 21 ואילו לוקאקו ואיקרדי בני 26. חמש שנים זה הבדל מספיק כדי לרצות להמר על יוביץ ולא על השניים האחרים באותם סכומי העברה ןהבדל גדול בסכומי השכר.

10. DRORIKO Member

לא אמרתי שאינטר היא מועמדת בכירה, רק אמרתי שאנחנו לא צריכים לנוח על זרי דפנה ולחכות לנערת הגלגל שתגיש לנו את האליפות על מגש. אגב ה"סיכון" מגיע לא רק מגזרת אינטר, נאפולי הולכת להיות קבוצה מאד מסקרנת. העונה התרשמתי שהקבוצה נמצאת בתהליך, והשאלה אם התהליך הזה ימשך גם בעונה הבאה. בדיוק כמו קונטה והמאמן הבא של יובה גם אנצ'לוטי יעמוד למבחן גדול.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הוא פגע בעצמו בחודשים האחרונים. גם ככה התדמית שלו לא הייתה וואו, וטענתי פה כמה פעמים שלא בצדק וששופטים אותו רק על סמך הקטע עם וונדה ומקסי, ואז קרה כל הסיפור עם סרט הקפטן ו״הפציעה״. אם אינטר לא רוצה את השחקן הבכיר שלה בחמש השנים האחרונות, אז זה משדר משהו למועדונים אחרים.

מקצועית נטו? אני רוצה שישאר. לוקאקו יכול לעשות דברים יפים אצלנו, אבל איקארדי כבר אצלנו והוא עשה דברים אדירים. ספאלטי ואינטר חייבים לו הרבה, ובלעדיו לא היינו מגיעים למה שהגענו בקדנציה האחרונה של ספאלטי.

אבל המצב מסביב לא מאפשר זאת ואני אישית גם התאכזבתי ממנו מאוד בחודשיים האחרונים. כשחזר לסגל, ציפיתי ממנו להיות בטירוף כדי להוכיח שהוא אוהב את המועדון למרות ההתנהלות שסבל ממנה (לטענתו). מנגד קיבלנו שחקן כבוי ודי חסר תועלת, שמחוץ למגרש טוען דרך אישתו המאוסה שהוא רוצה להישאר ושהוא אינטריסטה וכל זה.

איציק, אף אחד לא אמר כאן שיש יותר סיכוי שאינטר תיקח אליפות מאשר שיובה תיקח. אבל כן, יש תחושה שנצא מהקיץ הזה עם מועמדת רצינית לאיים על יובה, ויש מצב ליותר מאחת.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  12. itzik.miro Member

אני לא חושב שמישהו ביובנטוס חושב שאנחנו צריכים לנוח על זרי הדפנה. גם השנה לא נחנו על שום זר דפנה, קורה שיש עונה פחות טובה והרגשת מיצוו, בשביל זה נועדו שינויים, על מנת להתחזק ולהתניע מחדש. זה די אבסורדי לחשוב שיובה נחה על זרי דפנה כלשהם.

בכדל מקרה אני מקווה שבאמת יהיו יריבות טובות לאליפות, העונה האחרונה מאז ההדחה מול איאקס הייתה מאוד משעממת ומתסכלת. לא אוהב את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/19
  13. DRORIKO Member

לא ברור שביובה תמיד מחפשים איך להשתפר. אני מדבר עכשיו על התחושות שלי בתור אוהד. בקיץ שעבר הייתי שאנן למדי כי זיהיתי שכל הליגה נחלשת וצריך להיות משהו באמת בלתי צפוי כדי שלא ניקח עוד סקודטו(אם זאת לא ציפיתי שאינטר תהיה כזאת בינונית) לקראת העונה הבאה אני יותר מודאג, אבל מה היה הכדורגל אם לא הדאגות האלה :wink:

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אור - לא נכנסתי בכלל לדיון על מה צריך / לא צריך לעשות עם איקארדי. סתם לקחתי אותו כדוגמא לשחקן שלא פשוט למכור / לקנות כיום.

לא פוסל שזה משהו טריוויאלי לחלוטין לציין.

**

אפשר לטנף על קונטה עד מחר ו/או לתהות לגבי סגנון הכדורגל שאינטר תשחק תחתיו, אבל ה-urgency והמנטליות של יחידת קומנדו שהוא מביא איתו לכל מקום זה לא משהו שאפשר לזלזל בו. גם אם אינטר לא תתקרב ליובנטוס במהלך העונה הקרובה, עצם זה שקונטה משדר winning whatever it takes יכול לעשות המון לקבוצה (יובנטוס, צ'לסי, איטליה). כמובן שזה גם יכול להתפוצץ לצד השני בשלב כזה או אחר, אבל לגמרי שווה את ההימור אחרי שאינטר מבחינה הישגית לא עשתה שום דבר משמעותי כבר כמעט עשור (זו גם הסיבה שקיוויתי שיגיע לרומא כניסיון לשינוי ב-culture).

15. itzik.miro Member

אף אחד לא אמר שההחלטה להחתים את קונטה היא לא מתבקשת מבחינת אינטר. למעט אלגרי אין מאמן אחר טוב יותר בשוק.

מצב נושא:
הנושא נעול.