אינטר 2018/19 :: Rise.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏18/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא אמר שמישהו אמר ש"ההחלטה להחתים את קונטה היא לא מתבקשת מבחינת אינטר." :)

מרגיש כמו קן הקוקיה פה.

2. DRORIKO Member

בשוק של אינטר או בכלל?

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@אלעד אני הבנתי אותך, אבל לדעתי עוד יותר קשה למכור אותו בגלל הפגיעה התדמיתית שספג בתקופה האחרונה. סביר להניח שאינטר תנסה לבצע עליו טרייד כי כסף גדול לא נקבל עליו, אבל כפי שציינת, קשה למצוא פרטנרית גם לעסקה כזו.

הימור שלי? הוא יעזוב בסופו של דבר, וזה יהיה לפסז׳ או אתלטי. אם צ׳לסי תצליח להתחמק מאמברגו העברות בקיץ הנוכחי, היא עשויה להיות מועמדת רצינית לקלוט אותו, למרות שאני לא מבין גדול בענייני הפריימרליג.

אלעד אוהב/ת את זה.
  4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

דז׳קו כנראה יצטרף בימים הקרובים.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נכון..

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עסקת דז׳קו תיסגר בימים הקרובים, כנראה על 12-13 מיליון אירו. אדי סאלסדו יירכש מג׳נואה, אך לא יעבור לרומא, אלא יושאל לג׳נואה למשך שנתיים.

פינאמונטי זוכה להתעניינות רבה ברחבי אירופה, אינטר לא תשקול הצעות מתחת ל-20 מיליון אירו על הילד. ראדו, שהיה בג׳נואה בעונה האחרונה, צפוי לעבור לקליארי כחלק מעסקת ניקולו בארלה.

7. Raulito Madridista

לא שחשבתי שריאלי להוציא את דיבאלה מיובנטוס והעובדה שאלגרי לא ממשיך תגביר את סיכוייו להישאר לדעתי, אבל אם מדובר בחלוץ הבכיר של אינטר לקראת העונה הבאה אז זו בעייה. מפתה להביא אותו במחיר כזה אבל זו הבחירה הקלה, אני לא רואה שחקנים אחרים בסגל הנוכחי שיכולים לתרום מספיק. פרישיץ' היה רע מאוד וניינגולאן, שחקן של מצבי רוח. כל רומא הייתה חלשה העונה אבל מדז'קו אני מצפה להוביל. אני מופתע גם מדוע אין חתימה רשמית של דייגו גודין עדיין.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הds של קליארי מאשר שיש מו״מ על בארלה ושהכיוון חיובי. מבחינתי זו תהיה ה-החתמה של הקיץ אלא אם הידיעה המופרכת של היום תהפוך למציאות*, מה שסביר כמו הסיכוי שמחר טל יקים מועדון מעריצים למונצ׳י.

בסקיי מדווחים עכשיו שאינטר מנהלת מגעים לרכישתו של ולנטינו לאזארו של הרטה. שחקן אגף ימין, מתאים מאוד לשיטה של קונטה, בספק אבל אם הוא ברמה הנדרשת לאינטר. הפוטנציאל שלו גבוה, ולהיות טוב מד׳אמברוסיו זה לא קשה, ועדיין זה עוד פעם לקחת הימור על עמדה סופר חשובה. בנוסף, מארוטה ואוסיליו גיששו לגביי קובאצ׳יץ׳ ואסנסיו אצל ריאל. לא משהו רציני כרגע.

*אינטר הולכת על אריקסן. מונצ׳י וטל כבר אמרנו?

9. SerieA Il Capitano

לדעתי זה יהיה קיץ טיפוסי. העיתונאים המשועממים ידווחו על שמות גדולים עם משכורות עתק מאנגליה, ובסוף אנחנו נקבל שחקנים מאיטליה או גרמניה. שזה אחלה, אבל לא לוקאקו או אסנסיו או שאר פנטזיות. חבל על הביטים שמוקדשים לכתבות הללו.

*מקווה לטעות.

10. orelh94 Member

דיבורים חזקים במדריד שמארוטה וכמה חברי הנהלה של אינטר נמצאים במדריד ומנהלים מגעים לגבי ואסקז וקובאצ'יץ'. יש עניין רציני או שאלו שטויות טיפוסיות? המחירים המדוברים הם 30 מ' יורו תמורת ואסקז ו50 מ' תמורת קובא.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

תקרא שתי הודעות מעליך, זה מה שקראתי בתקשורת האיטלקית (במקורות שהוכיחו את עצמם בעבר). אני מאמין שאינטר תנסה ללכת על האאוטלט של ריאל, אבל כרגע נראה שמתמקדים בבארלה, דז׳קו ומכירת איקארדי.

אם אני צריך להמר, רק לקובא יש פוטנציאל רציני להגיע.

12. orelh94 Member

כתבת אסנסיו. אני מדבר על ואסקז.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יוני FFP של אינטר:
    - לפי דיווחים בבלגיה, זינו ונהאוזדן ואמרס יעזבו לסטנדרט ליאז'. הראשון יימכר תמורת 20 מיליון אירו בערך (מה שלא נשמע סביר כל כך יש לציין) והשני יושאל לבלגים.
    - גראבילון עשוי להיכלל בדיל של רכישת פוליטאנו, די מארקו עשוי לשחק תפקיד דומה בעסקת בארלה אם וכאשר תצא לפועל.
    - פינאמונטי זוכה לביקוש רב ברחבי היבשת, אך אינטר לא תשמע הצעות של מתחת ל-20 מיליון אירו, וכמו כן, לא תמכור אותו בלי סעיף Buy back.
    - קונטה רוצה לבחון את באסטוני והסיטואציה שלו תתבהר לאחר מחנה האימון בלוגאנו.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עסקת לאזארו קרובה להיסגר. חוץ מזה אין התקדמות קונקרטית עם אף אחד מהמועמדים המובילים ע״פ התקשורת, כאשר מצד אחד גם יונייטד (לוקאקו), קליארי (בארלה) וגם רומא (דז׳קו) מקשות במו״מ על השחקנים, ומנגד איקארדי מתנהג כמו ילד ותוקע לאינטר את הקיץ.

מצב נושא:
הנושא נעול.