אינטר 2018/19 :: Rise.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏18/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. טל. Member

נו מה אתה רוצה, מארוטה מעוניין בדז'קו תמורת 11 מיליון...
    בארלה תמורת 30 מיליון...
    קולארוב בחינם...
    ולוקאקו תמורת פרישיץ' פלוס סנדוויץ' טוניסאי.

שחקנים שלו, אבל, כמו דאלברט - מוערכים ב 25 מיליון יורו.

מה שאני בא לומר זה שדברים ייקחו זמן אין מה לעשות.

מבחן גדול בשבילו זה הקיץ הזה.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

- על דז׳קו אני מאמין שמחיר של 10-15 מיליון אירו יהיה הוגן, לפחות זו דעתי. חלוץ בן 34 שמעוניין במעבר, אין סיבה שאינטר תוציא סכום מוגזם עליו.
    - קליארי מעריכה את בארלה ב-50 מיליון אירו. אינטר מוכנה לתת 40 מזומן, ולהפחית מהסכום במזומן ובתמורה לתת שני שחקנים, אחד מהם דימארקו. גם פה קליארי עושה בעיות כי היא מודעת לביקוש סביב השחקן, אבל יש תמימות דעים בתקשורת שהוא רוצה אינטר, אז יש מצב שבסוף תהיה פשרה.
    - לוקאקו תלוי באיקארדי. אין מה לעשות. קנייה של לוקאקו לפניי מכירת איקארדי תציב את אינטר בעמדת מו״מ נוראית.

אין לי בעיה שדברים יקחו זמן. אני פשוט רוצה שבאמת יגשימו מטרות, ולא יתפשרו על כאלו בינוניות.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אינטר מימשה את האופציות על פוליטאנו ואדי סאלסדו.

4. DRORIKO Member

עונה בכורה נחמדה של הרומניסטה. התחילה בצורה מרעננת אבל קצת דעך בהמשך(ביחד עם כל הקבוצה) לדעתי צריך לפתח יותר את המשחק שלו. סביר מאד שאם THBYR החליטה לממש את האופציה זה היה באישור של קונטה שבונה עליו.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

Multiple reports שסנסי עובר לאינטר, השאלה עם אופציה לרכישה.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עוד דיווחים ש:
    - עסקת דז׳קו לאינטר על סף סגירה. 10 מיליון ושחקן פרימברה (שיהפוך לדבר הגדול הבא) לרומא.
    - עסקת לאזארו גם סוכמה. 22 מיליון להרטה, השחקן כבר סגר את התנאים מזמן.

אז לפי התקשורת, צפויים לנו ארבעה וולקאמים בקרוב - גודין, סנסי, לאזארו ודז׳קו.

7. טל. Member

לקחת חלוץ מהפרימוורה של אינטר זה מהלך מטופש בלי קשר ליכולות של הילד. (שלמען ההגינות אני לא מכיר. אצלכם בנוער אני מכיר רק את השניים שכולם מכירים).

באיטליה, חלוץ שפיץ זו עמדה בעייתי לשחקן צעיר... בטח בקבוצות גדולות.
    ניסים כמו מוייסה קן קורים פעם במיליון שנה, וגם הוא (דוגמת קצה כזאת נדירה) דרך אגב מסכן בעצמו לא יודע איפה הוא עומד כרגע. המצב שלו אפוף בסימני שאלה.

אני תמיד אומר: כבר היה לנו את טומינאלו. 30 גולים בכל עונה דפק בנוער. לך תדע איפה הוא היום.

באיטליה (בטח ובטח במועדונים הגדולים) - קרדיט נותנים רק לחלוצים בוגרים ומנוסים. אני כבר לא מעז לדבר על שיק-דז'קו. זה בכלל סיפור פסיכופטי.

לא רק המאמנים. גם הקהל והתקשורת המקומית. אתה חש בזה... צעיר איטלקי מקומי על עמדת חלוץ מרכזי חחח נדיר שיחזיקו אפילו בקצה הספסל. בד"כ יתנו לו להשתפשף בכל מיני קבוצות תחתית באללה יסטור איפה שרק מרימים כדורים באוויר כמו בלונים ובוא נראה מה ייצא ממך עוד שנתיים-שלוש-ארבע.

רומא הענייה צריכה כסף לקנות איתו שחקן לעונת 19-20
    או שחקן, מוצר מוגמר, שמוכן להכנס לסגל לעונת 19-20

הבלם הגרגמל הזה שלכם מפסקארה למשל. גרביליון. זה שחקן שרומא היתה צריכה להכניס בדיל.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנדראה פינאמונטי לג'נואה תמורת 16-18מ' יורו.

*אין אופציה לרכוש בחזרה כי לפי החוק החדש זה מבטל אוטומטית את הplusvalenza.

עסקה מצויינת.

SerieA אוהב/ת את זה.
  9. SerieA Il Capitano

חיובי.

אם ייצא ממנו כוכב, נוכל לרכוש אותו בחזרה.
    אם ייצא ממנו מתיאה דסטרו, הרווחנו 18 מיליון.

אמריקה.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי יצא ממנו מטיאה דסטרו של בולוניה, ולא של רומא.

11. SerieA Il Capitano

כך או אחרת, not good enough.

12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושש שבשל ההבטחות שניתנו לקונטה (בשל מעמדו), אנחנו נאכל אותה במרקאטו הזה. יש לי תחושה שמארוטה את אוסיליו מנסים בכל הכוח להחתים שמות ספציפיים שקונטה דורש מבלי לבדוק האם יש חלופות ראויות בתנאי עסקה יותר הגיוניים.
    למשל לוקאקו, מאז שנהיה ברור שקונטה בדרך לאינטר, כל העולם ואחותו ידעו שאינטר מאוד רוצה את לוקאקו ורק את לוקאקו.
    אין קבוצה טובה בעולם שבאמת רוצה את לוקאקו, לפחות לא במחירים שהיונייטד דורשים. היונייטד עצמם לא רוצים אותו ואין עליו ביקוש, במצב נורמלי לוקאקו לא שווה יותר מ50 מליון יורו, ההצעה הקודמת של אינטר (פריסיץ' + 30) הייתה נדיבה. אבל משום שקונטה נעול על לוקאקו אנחנו כנראה הולכים להתחייב על עסקה בסך 70 מליון יורו, תמורת שחקן שאני מרשה לעצמי להגיד (כי צפיתי ביונייטד בשנתיים האחרונות כמו שצפיתי באינטר) שהוא לא כזה חלוץ גדול.

אותו דבר לגבי דז'קו, אין קבוצה בעולם שתסכים לשלם עליו 20 או 15 מליון יורו, בעולם מתוקן היינו צריכים להציע לרומא 5 מליון יורו כי אנחנו עושים להם טובה שאנחנו חוסכים להם את המשכורת שלו, רוצים אחלה, לא רוצים נעבור לשחקן הבא.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חייב להבין איך בעולם שאתלטיקו שמה 126 מיליון אירו על ילד פלא פורטוגלי שלא עשה דבר בקריירה, עדיין אנחנו חושבים שיש לנו את הפריבילגיה להגיד ששחקן x שווה y.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זאת אומרת?
    אם כבר מתפרעים (וכן 70 מליון זו התפרעות במצב של אינטר) לא כדאי להתפרע על שחקן קצת יותר מבטיח מפאקינג לוקאקו?

מעבר לזה, אי אפשר היום לקנות שחקנים טובים במחירים נורמליים?
    את שקריניאר ואיקרדי קנינו בגרושים (ביחס למחירים בתקופתם), אני מצפה ממארוטה לעסקאות מן הסוג הזה, ולא לעסקה בסגנון של לוקאקו. אני באמת מעדיף שיביאו את דז'קו ויהמרו על חלוץ בפרופיל נמוך משל לוקאקו, כי מבחינתי גם זה וגם זה הימור, לפחות הראשון יעלה לנו פחות אם ההימור יתברר כטעות.

Alta Tensione אוהב/ת את זה.
  15. טל. Member

שחקני התקפה זה נדיר כיום למצוא עסקאות של "להביא קינג בגרושים" ו/או בתום חוזה בחינם.

יש דוגמא לשחקן כוכב התקפה אחר שהיית רוצה לראות את אינטר מביאה, ולדעתך ניתן להוציא אותו בסכום נמוך? או בינוני?

EO11 אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.