אינטר 2018/19 :: Rise.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏18/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מבחינת כדורגל יש פה שלישייה (ברוזו ושני המשוגעים) עם פוטנציאל עילאי, אבל כן צריך להתייחס לכך שכל אחד אוגר כרטיסים צהובים בקצב יפה והם מאוד אגרסיביים במשחק שלהם. ברוזו אמנם נראה יותר רך, אבל הוא בכל עונה עם מינימום 7 צהובים, באחרונה 9. ספאלטי יצטרך להרגיע אותם.

מבחינת כדורגל אין פה מה לחשוב כל כך, וידאל וראג'ה זה כל מה שהיה חסר לנו בעונה האחרונה. ספאלטי חושב בצורה פשוטה והבין שהבעיה ההתקפית שלנו היא בעיקר הקישור, ובשביל זה מנחיתים שחקנים כאלו, שיודעים לאיים על השער, לעשות תנועה מקו שני ולתת פסים שהם מעבר לפס פשוט. ביחד עם ברוזו זה יכול להיות פיצוץ.

2. DRORIKO Member

נו בסדר, מקסימום יושהו יש את הוסינו הזה שלך :p

3. DRORIKO Member

אגב מה קורה עם בורחה ואלרו, נשאר? עוזב?(לדעתי השאלה/מכירה חזרה לפיורנטינה תהיה צעד מעולה לכל הצדדים)

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

במקרים כאלה תמיד צריך לשאול אם הצד השני מעוניין.

בכל מקרה, אני מאמין שאינטר לא יכולה להשיג עליו כלום ושאם יורידו ממנו עומס הוא יכול להיות מועיל יותר מהעונה הקודמת (שבא הוא היה הקשר עם מספר הדקות הגבוה ביותר למרות גילו).

5. DRORIKO Member

תמיד כשאני רואה אותו אני אומר לעצמי "פחחח איזה זקן" ואז אני נזכר שאני והוא בני אותו גיל :(

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

די גמרו אותו בעונה שעברה, אבל חייבים להתחשב בכך שספאלטי סחט אותו עד שראפיניה נכנס לעניינים וזה אומר מספר חודשים של 90 דקות כל משחק. על שחקן בגיל כזה (ובלי יכולות פיזיות בולטות) זה משפיע הרבה יותר מאשר על שחקן צעיר מין הסתם, ואני חושב שזה מה שפגע בואלרו, כי כמו וסינו גם הוא בחצי העונה הראשון היה טוב. לא וואו, אבל טוב.

אם הוא ישחק בהתאם ליכולותיו הפיזיות, אז אין לנו סיבה להעזיב אותו.

7. DRORIKO Member

אני חולק עליך, לדעתי הוא היה גרוע אצלכם מהרגע הראשון. אבל יודע מה בגלל שפותחים עונה חדשה והכל אני אהיה מבית הלל. יכול להיות שבגלל שזאת היתה רק העונה הראשונה שלו, ועוד במועדון בסדר גודל שהוא לא רגיל אליו,הוא התקשה להשתלב, יכול להיות שדווקא בעונה הבאה הוא יתחיל להראות את היכולות מפיורנטינה. ואולי לא. יהיה מעניין לעקוב.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מבחינת מספרים? הוא היה נוראי. מבחינת יכולת? אני חושב שהיה חסר לי ממנו קצת דברים שהם מעבר, פסים שמקדמים את המשחק ויעזרו לבנות משחק מעבר מהיר יותר, אבל הוא לא היה גרוע בכלל, לפחות לא עד החצי השני של העונה אז הוא היה זוועה. בסיכום של העונה כולה, הוא לא היה מספיק טוב, אבל יש לו נסיבות מקלות והשנה אנחנו אמנם משחקים במפעל אחד יותר, אבל הוא הפך לצלע מאוד שולית בקישור וזה עשוי לעזור לנו ולו להוציא ממנו יכולת יותר טובה.

9. Ever Banega Member

אני חושב ששחקן עם יכולות כמו שלו ראוי לקבל עוד עונה גם אם זאת לא הייתה מוצחלת, במיוחד שאי אפשר לקבל עליו יותר מידי.

10. DRORIKO Member

אגב דווקא וסינו מאד הרשים אותי בחצי הראשון של העונה, בחצי השני הגיעה צניחה חופשית. במקרה שלו אני כן חושב שיש לו מה לתרום לקבוצה. בתור שחקן רוטציה הוא יכול להיות מאד מועיל(כמובן אם יחזור להראות את היכולות מתחילת העונה הקודמת)

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בארסה נכנסה למירוץ על וידאל.

או שנשיג את מודריץ׳ או שיש כאן פאשלה מאוד גדולה. כך או כך ההתמהמהות הזו הייתה נראית רע מלכתחילה.

12. תומר1989 Member

כשאתה מתלבט בין מודריץ לוידאל ובסוף נתקע עם וסינו

Mamadu אוהב/ת את זה.
  13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה יהיה משעשע.
    ברצינות, אם זה יקרה, נוכל לבוא בטענות רק לעצמנו.

14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

תיאוריית קונספירציה:
    ברסה בכוונה עושה את זה, אם היו פונים למלקולם לפני אינטר ורומא, בורדו היו דורשים הון תועפות, הם חיכו שבורדו יסגרו עם רומא שהיא קבוצה עם פחות אמצעים על מחיר ריאלי ואז הם באו שנייה לפני הסגירה ואמרו לבורדו ולשחקן בואו קחו קצת יותר כסף. הם מנסים לעשות לנו את אותו דבר עכשיו.
    זה גאוני אם זה באמת המצב.

15. SerieA Il Capitano

Vidal
    Vida
    Vid
    Vi
    V
    Ve
    Vec
    Veci
    Vecin
    Vecino