אינטר 2018/19 :: Rise.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏18/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם היה עוד ספק אז מארוטה אמר שניינגולאן ואיקארדי לא בתוכניות של אינטר.

2. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

ימכרו בפירורים. גם אם זה די ברור שהם לא בתוכניות לבוא ולהגיד את זה ככה בריש גלי מעמיד אותך במקום מאד לא טוב במו''מ. "אמ, הם שחקנים סבבה לגמרי והכל, אבל הם חבר'ה טיפה בעייתים. קדימה, מה ההצעה שלכם?"

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הקבוצות שמעוניינות בהם (במיוחד באיקארדי) מודעות לסיטואציה מזמן. מארוטה הוא לא איזה טירון שיצא בהצהרות בידיעה שזה מה שיפגע בו.

טעות בקשר לראג׳ה, לדעתי טעות קריטית.

4. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

שוב, גם אם זה נכון, וזה נכון, לבוא ולהצהיר זאת ככה בפתיחות זה לא הדבר הכי חכם לעשות. הנקודת פתיחה שלך יותר טובה אם לא היית אומר את זה.

ראג'ה וקונטה בחיים לא יסתדרו. 2 עקשנים שלא רואים אף אחד ממטר. עדיף למכור מאשר לנסות ולהסתדר כשהפיצוץ יגיע (והוא יגיע) בשיא העונה.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מאיזו בחינה? בהקשר של איקארדי ברור לכל שאיקארדי לא בתכניות, והשחקן עצמו גם מודע לכך. מבחינת מו״מ אין פה חידוש וגם אתמול היה ברור שאינטר תקועה עם איקארדי.

מבחינת ראג׳ה, הוא בא לקראת המועדון בעונה שלו כאן. אני חושב שכדאי לתת לזה צ׳אנס ובמקרה הגרוע נמכור אותו בינואר. פה אני מסכים שזו הצהרה הזויה לבוא ולהגיד שהוא לא בתכניות, וגם מוזר לי שזה נקבע מבלי שקונטה אפילו ערך אימון אחד עם ראג׳ה.

התחושה שלי שמארוטה הוא זה שלא רוצה את ראג׳ה.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפעם דווקא כן.

הבעיה היא לא בהנחה שיקבלו הקבוצות בעקבות הרצון (הברור גם ככה) של אינטר להיפטר מהם, אלא הרצון של השחקנים "לכבד את החוזה", "לנסות להרשים" וכו'. אמירה כזו מפעילה לחץ על הסוכנים להזדרז.

כלל אצבע - שחקן שנזרק ליציע, לא חוזר ממנו.

Juventini אוהב/ת את זה.
  7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קובי, אני לא רואה קבוצה שבאה ושמה את מה שצריך כדי לכסות על ההעברה של ראג׳ה. מקווה שיהיה פה מקרה מאריו וש״ניתקע״ איתו.

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כבר לא יודע אם מארוטה באמת יודע מה הוא עושה.
    אנחנו נלחמים על כל מיליון אירו כדי לעמוד בדרישות הפייר פליי, מנהלים משא ונתן חודשים כדי לחסוך 5 מיליון אירו על שחקן כזה או אחר, אבל איקרדי במחי יד חתכנו את המחיר שלו ביותר מ-50%, ואנחנו עושים את זה כרגע עם ראדג'ה.

אני לא יודע מה ניתן היה לעשות אחרת, אבל אני מקווה בשביל מארוטה וקונטה ובשבילנו שההחלטות שלהם יתבררו כנכונות.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרכישה של ראג'ה שוקלת 4מ' יורו בשנה. המשכורת שלו בסביבות 10מ'. כל עזיבה (גם בחינם\השאלה) שלא כוללת תשלום % מהמשכורת שלו - טובה לאינטר.

אבל זה עניין שולי ביחס לזה שקונטה פשוט לא רוצה אותו בסגל.

שני השחקנים הביעו את רצונם להישאר בניגוד לרצונו של המאמן. מארוטה עושה את הדבר הנכון היחיד במקרה הזה.

ההבדל היחיד בין זה שמארוטה יגיד לסוכן של ראג'ה - "הוא לא בתוכניות, תמצא לו קבוצה חדשה", לבין "אמירה פומבית", הוא בלחץ שמופעל על השחקן לקבל את ההצעות שיגיעו ולעזוב.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ראג׳ה נרכש ב-38 מיליון אירו אם אני זוכר נכון. אנחנו צריכים לפחות 30 מיליון כדי לא להיות בהפסד פייר פליי.

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני פשוט לא רגוע מזה שאנחנו הולכים למכור את איקרדי ב-40-50 מיליון אירו ולקנות את לוקאקו ב-70.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה זוכר נכון. אני פשוט מסתכל על זה מנקודת מבט של אינטר. ענייני פייר פליי ניתן יהיה לסגור בדרכים אחרות (אולי אפילו איקארדי אחד יספיק), כשיגיע זמנם.

ראג'ה בכל מקרה יחשב בתור capital loss. אין סיבה להילחם בזה על חשבון הרצונות של קונטה.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטרף ל @Un bombón, נקודת הפתיחה של אינטר היא שיש להם 2 שחקנים מהם הם רוצים להיפטר ומצד שני לא מגיעה שום הצעה עליהם (אם היו הצעות הוא לא היה מתבטא כך). מארוטה מבין שהוא ימכור אותם בהפסד, אבל מבחינתו זה עדיף מאשר שישארו במועדון כשהם לא רצויים.

14. yonmu Member

התנהלות שמתאימה לראש של קונטה, ויפה שההנהלה מתאומת איתו גם אם יש סיכוי שישלמו על זה קצת כלכלית.
    ברגע שמבהירים ששני שחקנים שהם מאוד אינדיוידואליסטים (לא בסגנון משחק, אלא פשוט באישיות) לא רלוונטיים לקבוצה זה מבהיר את המצב גם לשאר השחקנים ומהווה שלב ראשון ביצירת התלכיד שקונטה אוהב. יכול להיות שהיה אפשר למרוח את זה כל הקיץ ומתישהו היה בא מועדון מסוים ומוכן לשלם יותר, אבל זה גם הימור (כי אם לא - נתקעים איתם) וגם לא בריא מקצועית.

בכל מקרה - מעניין מאוד לחושב איזה קבוצות עשויות להתאים להם.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

סוף סוף מגיעים לפריצת דרך על בארלה, כנראה יהיה רשמי עוד השבוע. השאלה עם התחייבות לרכישה, כמו עם סנסי, שתעלה לאינטר בסביבות 45-50 מיליון אירו.

נראה שאינטר דוחה הוצאות לקיץ הבא כדי ללכת על לוקאקו מבלי להיות תלויה לחלוטין במכירה של איקארדי.

מצב נושא:
הנושא נעול.