אינטר 2019/20 :: Onora La Maglia

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏3/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לפי די מארציו ופדולה, בנוסף לדורטמונד, גם סיטי ובאיירן התעניינו. חאכימי בחר באינטר בגלל ההתקדמות המקצועית (הרכב כמעט בטוח לעומת האחרות) וגם שכר טוב שיעמוד על 5 מיליון אירו לעונה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

אין ספק שמארוטה יודע לעבוד

3. itzik.miro Member

אכן, רק שלא יתברר כמו קאנסלו ויילך בטרייד על דנילו....בעצם; זה פארטיצי אחראי על הטפשת הזו

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה שפיץ על המארוטה הזה.

VAR אוהב/ת את זה.
  5. AS R Member

חאקימי אמר בעצמו שלא אכפת לו אם ישאר בדורטמונד או יחזור למדריד, אז אני נוטה לחשוב שהשכר שאינטר הציעה לו השפיע בעיקר, ביחד עם זה שכנראה שדורטמונד לא רצתה אותו מספיק.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהתופעות היותר מוזרות בכדורגל. איך הוא יוצר לעצמו כאלה יחסי ציבור? 4 מועדונים שונים מוותרים עליו (בצדק) בסיום עונה בודדת והוא מיד מוצא לעצמו מקום עבודה משודרג.

*אם מישהו פיספס, לאחר עוד עונה בה לא הראה שום דבר שמו מקושר לברצלונה.

7. itzik.miro Member

לא בעיה למצוא קבוצה לשחקן עם סוכן כמו שלו.
    בכל מקרה העניין זה לא קאנסלו, אלא שדנילו זה שחקן יותר חלש ממנו. מיובה מצופה להביא שחקן טוב יותר.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל זה לא היה swap ישיר בין קאנסלו לדנילו. יובנטוס קיבלה על זה 40מ' יורו. גם אם דנילו פחות טוב ממנו, מדובר בעסקה שלוקחים ובורחים.

*ואין לי שום הערכה לדינלו. פשוט נראה לי שDS שמוותר על עסקה כזו חלומית מאבד את העבודה שלו באותו רגע.

9. SaSa Member

דווקא השנתיים שלו באיטליה היו טובות מאוד,
    משום מה בסיטי לא קיבל כמעט צ'אנסים מפפ.
    די בטוח שרוב אוהדי רומא היו שמחים לקבל שחקן כזה במקום הכלום שיש לכם כבר כמה שנים בעמדה הזאת.

10. DRORIKO Member

אתה מדבר על קנשלו? באינטר "ויתרו" עליו בגלל ענייני FP, הוא גם היה מושאל שם בכלל. ביובה זה היה סיפור מסובך שעד עכשיו לא ברור עד תומו, חלק מדברים על FP, חלק על בעיות גישה. נתן אצלנו חצי עונה גדולה, בחצי השני לא היה קיים. מה המועדון הרביעי אגב?

11. itzik.miro Member

קיבלתי, אז תיפטר מדה שיליו ותביא מגן אחר. שניי מגנים שהנזק שלהם עולה על התועלת זה טו מאצ' בשביל יובה.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

@SaSa
    לעשות דריבל מוצלח פעם בשבוע (שמניב 0 תפוקה) לא הופך עונה של מגן לטובה מאוד.

בוודאי שהייתי שמח לראות אותו ברומא. ניתן להמיר אותו ב40מ' יורו על בסיס היילייטס מגניבים ולקנות בסכום הזה שחקן או שניים יציבים\טובים באמת.

ספרתי גם את הפלופינג בסיטי.
    FFP מנע מאינטר להפעיל את האופציה. אף אחד לא מנע מהם לנסות לרכוש אותו לאחר מכן (אחרי שמכרו את כל הפרימברה שלהם).

אני חושב שאתה נותן יותר מדי משמעות לזהות המגנים המחליפים בסגל. יש לכם את סנדרו וקוואדראדו (שחקן טוב מקאנסלו) בהרכב. המחליפים שלהם גרועים אבל באיזו קבוצה גדולה אחרת כל ה4 הם טופ? יכול להיות שבקיץ הקרוב תצרפו מגנים מחליפים טובים יותר, אבל אני באמת לא רואה הבדל משמעותי בין המגנים שעזבו בקיץ הקודם לאלו שהגיעו.

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/20
  13. itzik.miro Member

כשאתה מחזיק שניי מגנים פציעים בסגל(סנדרו ודה שיליו) ועוד מגן מאוד חלש (דנילו) ונשאר רק עם קוואדראדו, זה מוכיח שיש בעיה גם עם המגנים המחליפים. אני לא מצפה שהמגנים המחליפים יהיו טופ פליירס אבל גם שלא יהיו כל כך חלשים ופציעים.

נ.ב המגן המחליף הזה מרוויח 4.5 מיליון יורו לעונה, שכר גבוהה מאוד לשחקן שכזה, אני מעדיף בכל רגע נתון שחקן צעיר אחר שירוויח פחות. מבחינתי לפחות אחד מבין דה שיליו ודנילו צריך לסיים את המארקטו במקום אחר עם עדיפות מובהקת לברזילאי החלש.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינה מספרית, יובה פתחה את העונה עם שחקן הגנה אחד מיותר. אי אפשר לשחק עם אחד הבלמים בצד במקרה הצורך כמו אצל אלגרי?

מסכים, אבל קיבלתם boost מיידי של 40מ'. זה שווה את הכאב ראש העתידי. בסוף הרי מישהו יקח אותו, גם אם יובה תשלם חלק מהמשכורת שלו.

15. itzik.miro Member

1. עם איזה בלם תשחק בצד? דמיראל וקייליני לא זמינים ורק מלחשוב על רוגאני או בונוצ'י מגנים אני מתחיל להתגעגע לדנילו ולשים שם את דה ליכט זה עוד יותר מפחיד כי הוא ביי פאר הבלם הכי טוב שלנו כרגע. היחיד שיכול לשחק שם זה מטווידי.

מבחינה מספרית פתחנו את העונה עם שחקן אחד מיותר, מבחינת איכות עם שלושה מיותרים.

2. רק שיעיפו אותו, אין לי בעיה על השנה הזאת אבל עונה אחת נוספת איתו זה יותר מדי בשסיל הלב החלש שלי.

ראיתי שחקנים גרועים ביובה, אף אחד מהם לא גרוע כמו דנילו, הוא גורם לי להתגעגע למרקו מוטה/פאולו דה צ'לייה/רטו ציגלר ופדריקו פלוסו.

מצב נושא:
הנושא נעול.