אינטר 2020/21 :: אלופת איטליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏18/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. VAR Member

אם הייתי קונטה, חלוץ זה בערך הדבר הרביעי שהייתי רוצה לקבל בקיץ.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חלוץ מחליף זו העמדה הכי קריטית אחריי אגף שמאל. ברור שאפשר להתחזק בעוד בלם נורמלי (מקסימוביץ') וקשר, אבל אלכסיס זה לא חלוץ מחליף. הוא לא מאיים על השער, הוא לא משחק כמו חלוץ בשיטה של קונטה. המשחק נגד פארמה היה חריג, הלוואי שלא היה כך אבל זה המצב. מארגה בהעברה חופשית זה פתרון נהדר לקבוצה מוגבלת בתקציב שצריכה חלוץ בפרופיל מתאים (פיזי, יודע לשחק עם הכדור וכמובן יודע להבקיע).

3. yonmu Member

לוקאקו פספס העונה 3 משחקים -
    מול ריאל מדריד בשלב הבתים של ליגת האלופות - אינטר הפסידה 3-2 והודחה.
    מול יובנטוס בחצי גמר הגביע - אינטר הפסידה 2-1 והודחה.
    מול פארמה במחזור 6 - תיקו 2.
    מול אטלנטה במחזור 7 (שיחק 16 דקות) - תיקו 1.

פציעה לא-קצרה של לוקאקו עשויה לגרום לאינטר לחטוף את אותה צלילה שליברפול עוברת העונה.
    גיבוי רציני ללוקאקו עשוי למנוע סיכון כזה.

4. Raulito Madridista

אפשר להוסיף גם את משחק חצי הגמר הראשון נגד יובנטוס בגביע (הפסד 2:1), כשלוקאקו היה מושעה בעקבות אותה תקרית מגוחכת עם זלאטן. ובכל זאת אני הייתי שוקל קודם כל לשדרג את ה-11 לפני שהייתי מסתכל אל עבר הספסל וזה אפשרי - אולי בעמדת הקשר השלישי באמצע כאשר ברוזוביץ' ובארלה הם באנקרים. לא הייתי מגדיר את העונה של וידאל כמוצלחת לדוגמא, רחוק מזה. בדרך כלל לוקאקו תמיד בריא וזה מרשים פי כמה בעונת קורונה כאשר הוא גם משחק בנבחרת כל הזמן בניגוד לבנזמה כמובן. מעניין אם אינטר הייתה מצליחה לשמור על הפסגה ככה גם אם הייתה משחקת באירופה, למרות שמילאן נחלשה די כצפוי.

5. VAR Member

פציעה לא קצרה של כל חלוץ בלבל הזה תחסל עונה של קבוצה. מבטיח לך שאף חלוץ שיכול להוות "גיבוי רציני" לא יגיע להיות שחקן ספסל אצל קונטה. סיכוי טוב שאלכסיס ופינאמונטי זה הכי טוב שהם יכולים להשיג למשבצת הזאת. זה שהוא פספס רק 3 משחקים בעונה (ועוד בעונה כזאת) מראה שהוא שחקן עמיד ביותר ושאינטר יכולה להרשות לעצמה לבנות על הכשירות שלו.

דוגמה לשחקן שאי אפשר לבנות על הכשירות שלו: סטפנו סנסי, ואני חושב שהרבה יותר דחוף להתחמש ב"גיבוי רציני" לעמדה שלו.

אה, ויש עוד אופציה נחמדה: שקונטה יגלה שאפשר (וברוב המקרים גם רצוי) להסתדר עם חלוץ אחד בלבד בהרכב.

6. GRANDE LAZIO Member

דובר פה על בעיית חלוצים באינטר, אז יש לי פיתרון יצירתי.
    רונאלדו?

דווח שהוא יסכים לקצץ כמעט חצי מהמשכורת שלו כדי לעבור לקבוצה הישגית ואני מניח שאם אינטר באמת תרצה להשתדרג, בעיקר בליגת האלופות, היא תסכים לשלם משכורת שנעה סביב ה-17-18 מיליון בעונה. זה לא כזה בשמיים.

שילוב שלו עם לוקאקו נשמע מפחיד, ובטח עם פיגורה על הקווים כמו קונטה. לאוטארו אמנם בליגה נותן תפוקה נחמדה, אבל באירופה הוא אחת הסיבות לכישלון של אינטר העונה. אז לא אומר למכור אותו אלא לצוות אותו לתפקיד שאלכסיס משחק בו העונה שזה סוג של גיבוי. את אלכסיס לדעתי עדיף לשחק באגף, הוא לא חלוץ טבעי.

אני גם משוכנע שלרונאלדו יש עוד כמה עונות טובות לתת, הוא שומר על עצמו מצוין, ומוכיח שנה אחרי שנה שבמקרה שלו הגיל לא משחק תפקיד. ממשיך להיות גולר פסיכי בקבוצה נטולת כישרון.

that being said, הגעה של רונאלדו לאינטר תבסס אותה ברמת הדומיננטיות של יובנטוס בשנים האחרונות וזה רע לליגה.

7. itzik.miro Member

הלוואי וזה יקרה, מתאים לי אינטר בבעיות כלכליות, משחק שמבליט את רונאלדו ומבטל לחלוטין את לוקאקו והכי חשוב: זה יבטל את כל הקבוצתיות המדהימה של אינטר.

אז יקחו עוד אליפות והנזק שיעשה יימשך לשנים. אה וכן, כנראה שבמקרה כזה הם יצטרכו למכור כמה נכסים. מוכן לקבל את בארלה/ברוזוביץ'/באסטוני/שקריניאר/לאוטארו במקום.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

שני חלוצים שכל אחד מעורב ב-20+ שערים, למה צריך לגעת בהם? בגלל שהעונה לאוטארו לא היה טוב בצ'מפיונס?

גם אם לאוטארו היה נמכר הייתי מביא את בלוטי ולא את רונאלדו. אין סיבה לחזור על הטעות שעשתה יובה, בטח שלוש שנים אחריי.

Roma ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  9. itzik.miro Member

הוא חושב שזו העסקה הכי טובה של יובה בהיסטוריה.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

GRANDE LAZIO אוהב/ת את זה.
  10. GRANDE LAZIO Member

'בגלל שהעונה לאוטארו לא היה טוב בצ'מפיונס?'
    נשמע שלא לקחת קשה את הקמפיין הכושל הזה שלכם, שמה לעשות אלמלא לאוטארו מחמיץ בשחטאר מול שער ריק מ-5 מטר אתם בשמינית. אבל עזוב, לאוטארו אף פעם לא היה חלוץ גדול ולדעתי גם לא יהיה. רונאלדו גולר ב-5 דרגות ממנו גם בגילו, להשוות אותו ל-77 שערים ב-92 משחקים במדי יובה זה כמו להשוות בין למבורגיני ליונדאי. תדמיין רגע את זה ליד לוקאקו ותבין איך ההתקפה שלכם הופכת לסוג של מפלצת. עם רונאלדו יובה לקחה אליפויות, בליגת האלופות מלבד העונה (גם פה יש לי השגות) הוא מבקיע קבוע בנוקאאוט והסיבה היחידה לזה שהיא לא הגיעה איתו רחוק זה הצוות הנחות שמסביבו. בלוטי אגב נמצא בירידה תלולה מאז העונה הגדולה שלו לפני 5-6 שנים, מאז המספרים שלו יורדים באופן דרסטי וגם בנבחרת הוא לא בדיוק סיפור הצלחה. אישית מעולם לא החזקתי ממנו. ואגב אמרו פה שהוא יעלים את לוקאקו (LOL), קארים בנזמה למשל נתן את העונה הפוריה ביותר שלו בריאל ליד רונאלדו. קשקוש מקושקש. לוקאקו יהיה אפילו יותר טוב ממה שהוא היום ליד רונאלדו. כשאתה משחק עם הטובים ביותר הרמה שלך, באופן טבעי, רק עולה. ולדעתי, וכתבתי את זה, רונאלדו ימשיך להיות מעולה גם בשנים הקרובות ולא חשוב היכן ישחק. הוא בשקט יכול לסחוב עד גיל 40, שזה גיל שזלאטן מקבל בו הארכת חוזה אחרי שהגיע ושינה לחלוטין את הקבוצה (לא רק יכולת מקצועית, גם רוח ווינרית שזה תואם מאוד לאופי של כריסטיאנו).

11. DRORIKO Member

תגידו יש סינריו שאיקרדי חוזר?

12. Roma מנהלים

במקרה של איקרדי הביטוי הפוך, לא מכניסים ראש חולה למיטה בריאה.

לגבי אינטר, אני בכלל הייתי מחפש חלוץ בפרופיל הרבה יותר נמוך מהשמות שעלו, דז'קו או סימי יכולים לשמש כמחליפים ללוקאקו לדוגמא.

מחשבה הזויה שעלתה לי, האנדנוביץ' בעונה הבאה יהיה בן 37, דונארומה חוצה את הקווים בהעברה חופשית? לא באמת.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

סלח לי אבי כי טמטמתי, טמבלתי ומה לא.

וברצינות עכשיו, עונה מצוינת של דרמיאן. מעבר לגולים החשובים, הוא כמעט תמיד טוב ועומד בציפיות. לא זכור לי משחק אחד שדרמיאן שיחק והיה לי משהו רע להגיד עליו. הוא לא וואו ולא יכול להיות מעבר למחליף, אבל מצד שני אתה לא יכול לבקש מחליף יותר טוב ממנו. הוא יודע את מקומו, מתאים לשיטה וגם ורסטילי. הפתעת העונה ובפער.

itzik.miro ו-SerieA אוהבים את זה.
  14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

פספסתי את זה איכשהו - אשמח לקבל את דז'קו.

טל. אוהב/ת את זה.
  15. Clichy COYG

מזל טוב על הזכייה באליפות, אחרי שנים של סבל מגיע לכם קצת נחת ובהחלט הייתם הכי טובים בליגה.

ואם יורשה לי להיות קוץ בתחת - היה שווה להחליף את איקרדי בלוקאקו?

מצב נושא:
הנושא נעול.