אינטר 2020/21 :: אלופת איטליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏18/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא מאמין לרוב הדיווחים בתקשורת, אבל אם הם נכונים אז ג'רביניו עולה בהרכב של פארמה למרות שהוא על הכוונת של קבוצה אחרת. שמישהו יספר לאינטר שזה משהו שאפשר לעשות.

מכירה של שקריניאר זה פשע, אין מילה אחרת להגדיר את זה. אם איכשהו יביאו את מילנקוביץ' או קאבק אז סבבה, אבל כמו תמיד, מעדיף את מה שיש.

itzik.miro ו-Roma אוהבים את זה.
  2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אור, כמו שאמרתי לך בעבר - הסיבה שאינטר לא עשתה שום הישג משמעותי בעונה שעברה זה קונטה. הן ברמת המשחק. הן ברמת ההישגים באירופה. עם כל הכבוד, אלמלא פורמט הקורונה אין שום סיכוי שאינטר היתה מגיעה לגמר. החילופים של קונטה מהבית (מפתי שאריקסן הוא חילוף ראשון, הלאוטארו של שנה שעברה). בדיוק כמו שאלמלא הפורמט של הקורונה היינו מסיימים במקום הרביעי, והאמת שגם זה המיקום שהגיע לנו.

התחילה שנה חדשה ולא ראינו שום דבר חדש, להיפך, אותם טעויות. קודם כל מבחינת הרכש, הויתור על טונאלי הוא שערורייה שאין כדגומתה, נתחיל בזה, אולי הוא יהיה פירלו הבא, אולי לא, אבל כל שחקן איטלקי מעל הממוצע צריך להיות DEFAULT לרצות לבוא אלינו, על זה יובנטוס בנתה את השושלות הגדולות שלה. לוותר עליו ועוד למילאן, באמת בושה. מילא היינו מוותרים עליו לרומא, או ללאציו, הייתי אומר אוקיי. אבל ליריבה ישירה שלנו? ליריבה העירונית? הלאה לשאר שחקני הרכש - פרויקט מגן אבות הגיע למילאנו. קולארוב, סלחו לי אבל מדובר בשחקן שכבר לא מתאים לרמות האלה, בטח לא לאינטר. חקימי רכש נהדר, אין תלונות. להחיר את ראדג'ה, החלטה נכונה, שוב מוריד את הכובע. להחזיר את פריסיץ', אני די בטוח שזה בשל היעדר הצעות - ואם כבר אין כאלו, ולא רצית אותו שנה שעברה, למה לתת לו לשחק? מה בדיוק השתנה בו? משחק אחד טוב נגד בארסה בפורטוגל? הבן אדם היה בינוני+ באינטר, יותר מדי עליות ומורדות, זה מה שישתנה עכשיו? וידאל - הייתי נגד הבאתו, קודם כל בשל היותו רובנטיני אבל אם כבר בחרת להביא אותו אז אוקיי, זה עליך קונטה לטוב ולרע. על המרקאטו הזה אני נותן ציון בינוני לכל המעורבים וציון נכשל על הכניעה בהבאה של טונאלי. אז קונטה היה מתטר, שיתפטר. למי איכפת. יש מאמנים מספיק טובים שהיו באים במקומו.

עכשיו להרכב ששיחק. דנילו זה שחקן נשמה. לא הכי מוכשר, לא הכי טוב, אבל באמת נמצא שם בשביל אינטר, כמו אז בדרבי נגד מילאן, גם בפנדל שסחט וגם בשערים שהציל מהקו, בשני דרבים שונים, כמו במשחק מול אמפולי. שחקן נשמה. אבל לא היה שום היגיון שבעולם לעשות על סקריניאר איקס, הוא הבלם הכי טוב שלנו יחד עם דה פריי. לתת לקולארוב לפתוח בלם זה מביך, ואחרי זה הוא בא בטענות על זה שלא ידענו להגן כמו שצריך - אשמה של מי זה? שלי? תעלה הרכב עם שחקנים שמתאימים לעמדות שלהם או כאלה שהם ברמה מספיק גבוהה להתמודד מול היריבים.

אני לא צופה הרבה רגעי נחת בעונה הזו עם קונטה, אני מקווה שאני טועה. מה שכן לוקאקו לא בכושר טוב, הוא לא נראה טוב על המגרש, הירבה להחמיץ, מקווה שייכנס מהר לעניינים. אני מבסוט מזה שהשארנו את אלכסיס סאנצ'ז, מקווה שיקבל יותר קרדיט מבעונה שעברה. ופלוז, שסנסי יהיה בריא וישמור על עצמו, אם כן, יש סיכוי שנראה את השחקן שלפני הפציעות, וזה בונוס גדול. בארלה - אין מילים, שחקן ענק. רכש ששווה כל אגורה מה-50 מיליון. שייתן לאריקסן להמשיך בהרכב, בסוף הוא ייפרע שטרות. הוא צריך ביטחון, וזה משהו שהוא ממש לא קיבל בשנה שעברה. כשעוד היה לו את זה בקצת ששיחק בהתחלה ראינו בדרבי.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שההגנה היא החלק הלא מלוטש באינטר כרגע, ובכל זאת - וידאל,ראג'ה,סנסי,ברלה,ברוזו,אריקסן - יש קבוצה עם קישור כלכך עוצמתי ודינאמי בליגה כמו שלכם? לפחות מבחינת הקישור וההתקפה - החלקים האלו באינטר הם הטובים בליגה על הנייר. אם אתם לא מכוונים לסקודטו השנה - אז מה אתם עושים בכלל? יותר מזה - אתם אמורים להיות הפייבוריטים. אטלאנטה הם עדיין בגדר נס מבחינתי, אבל אתם? על מה אתם מתלוננים בעצם?

4. SerieA Il Capitano

בכל מה שאמרת אתה צודק, החשש הוא שימכרו את שקריניאר, נאיינגולאן וברוזוביץ' יילכו וניסיון נואש להשיג את קאנטה ייכשל. אז נישאר עם דרמיאן וזהו בערך.

כמובן שמה שאמרתי צריך לקרות רק במקרה של כישלון ניהולי קיצוני, שלא מתאים למארוטה.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם במצב שתיארת, הקישור של אינטר(על הנייר) הוא הטוב בליגה. מבחינת הגנה, אני לא מספיק מעורב במה שקורה אצלכם, כלומר לא יודע אם מכירת שקרניאר מגיעה כהכרח כלכלי או ככריזה של קונטה. בכל מקרה זה החלק היחסית רך אצלכם, ועדיין - אתם אמורים להיות הפייבוריטים לסקודטו, מכל בחינה אפשרית. איכות הסגל, בשלות, וגם זמן הריצה לעומת יובנטוס שנמצאת בעונת סימן שאלה.

אטלאנטה, בתקווה, תהיה שם עד הסוף גם השנה.

6. SerieA Il Capitano

קשה לי להסכים, הסגל שלכם מורכב משחקנים שיודעים לנצח, עשו את זה, ואין סיבה שיפסיקו כעת. מלבד עניין הרעב כמובן. המאמן הוא גם סימן שאלה

אצלנו לעומת זאת רק וידאל בעצם זכה במשהו אי פעם. וגם פרישיץ', אבל הוא אף פעם לא היה דומיננטי מי יודע מה.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני בחיים לא אבין איך קובעים אם קבוצה ראויה או לא למיקום שלה, מספר הנקודות וכו. יש קבוצה בעולם שתמיד משחקת טוב? תמיד עונה על הציפיות? אני לא מכיר כזו ואשמח אם מישהו יוכל להפנות אותי לאחת כזו.

קונטה שיפר את אינטר. אפשר להתווכח עד כמה, אי אפשר להתווכח שהוא עשה את זה. לבוא ולהגיד "אם לא הוא היינו עם יותר נקודות" בזמן שהוא סיים עם מספר הנקודות הגבוה ביותר מאז 09/10, זה די חסר קשר למציאות וגם זלזול בחשיבות המאמן בשביל קבוצה. זה לא מקרי שהקבוצה השתפרה ב-20 נקודות ביחס לעונות הקודמות וזה גם לא משהו שאפשר לתת קרדיט עיקרי ללוקאקו או בארלה שהיו מעולים בעונה האחרונה.

יש המון מינוסים באופי של קונטה, זו דעה שאני שותף לה ומין הסתם לא אתווכח איתה. גם העבר שלו כשחקן לא מוסיף לו. אבל צריך להפריד בין קונטה האיש לקונטה המאמן, וכמאמן הוא מאמן טוב מאוד. הוא אמנם מקובע ולוקה בניהול המשחק, אבל אינטר נראתה טוב בעונה האחרונה ובלא מעט משחקים. אני מרוצה ממנו בסה"כ.

השקר היחידי לגביי העונה שעברה זה שהיינו קרובים לאליפות, אבל אינטר הגיעה למקום השני בזכות. סביר שיובה הייתה מסיימת עם יותר נקודות אלמלא הייתה מורידה רגל מהגז אבל זה לא רלוונטי אלינו. כשאני בוחן את הקמפיין בליגה, קונטה הרבה יותר קרוב להצלחה מאשר לכישלון. בצמפיונס הוא נכשל. באירופאית הצליח. השנה הוא קיבל חיזוק משמעותי לבצע את קפיצת המדרגה המיוחלת וזה מבחן ענק בשבילו. נקווה שיעמוד בו.

בקשר לטונאלי - ברור לי שיש מצב שהוא יהפוך למשהו גדול, אבל האמת? לא הזלתי דמעה שלא רכשנו אותו כי פשוט יש דברים חשובים יותר על הפרק. אנחנו כל הזמן חושבים על העתיד אבל ההווה מה איתו? הוא טוב מספיק? אני לא חושב. וידאל וראג'ה, בנוסף לסנסי, היו חסרים לי מאוד שנה שעברה. אני מרוצה מהמרקאטו הנוכחי, שהוסיף לקבוצה ניסיון ואיכות בעמדות שהיו חסרות. מה שכן, אם נמכור את שקריניאר, זה יהווה כתם גדול על ההתנהלות עד כה הקיץ.

@Bianconeri אני לא יודע אם אינטר פייבוריטית, אבל פחות ממאבק עד הסוף זה כישלון. אין כבר תירוצים.

Clichy אוהב/ת את זה.
  8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@EO11 - אין מדד רשמי, אהדת ספורט היא לא מדע, וכמה שאנחנו מנסים לתת פה טיעונים 'מדעיים' אין להם שום ביסוס מוכח. אם זה היה מדע מדויק ופשוט לחיזוי, כבר היו חוזים אותו. אנחנו מקסימום יכולים לערער את תקפותו של טיעון כלשהו ברמה הלוגית.

גם להגיד, אם שחקן X היה מוסר לשחקן Y זה 90% גול, שזה מסוג המשפטים שאנחנו נוטים לכתוב (לפעמים בהגנה ולפעמים בהתקפה ולפעמים בניתוח מרקטו) זה הרי אינוס של תחום ההסתברות, ול90% אין בכלל מקום.

אני חושב, מתוך קריאתי את המציאות, שהסגל שלכם, בשילוב מה שקורה כרגע בליגה + על הקווים ובמשרדי הקבוצות, מעמיד אתכם בעמדה הטובה ביותר לזכות, על הנייר. האם זה אומר שתזכו? ברור שלא. האם יש לכם מה להתאכזב אם לא תזכו? תלוי. אם אכן תיהיו שם עד הסוף, אז אולי אין מה להתאכזב, אם תפלו בשליש האחרון, כמו בעונה הקודמת - בהחלט יש מה להתאכזב, בדיוק כפי שכתבת.

בכל מקרה לאוהדי אינטר יש הרבה ממה להיות שמחים ונרגשים לקראת העונה, אולי חוץ מהאפשרות המדכאת של התפרצות נוספת של קורונה ועצירת הכדורגל שוב.

Gary Cahill אוהב/ת את זה.
  9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רוב התגובה שלי הייתה לעומר ולא למה שכתבת. מה שכתבת הגיוני בעיניי גם אם אני לא מסכים במאה אחוז.

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

דאלברט עובר לראן בהשאלה עם אופציה לרכישה. שמו של מרקוס אלונסו (במתווה דומה לדאלברט) עלה. ההחתמה ההזויה ביותר בכדורגל האירופאי AKA דרמיאן יחתום מחר כנראה.

11. יאן קולר Member

דרמיאן מצטרף בהשאלה.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מסיימים מרקאטו עם הגנה שלטעמי נחלשה במקצת, קישור עמוס מאוד אבל האיכותי ביותר שאני זוכר בקבוצה והתקפה שבסה"כ נשארה אותו דבר, בתקווה לפינאמונטי שיפתיע. החיזוק המשמעותי ביותר הוא באגפים, קיבלנו את השחקן המושלם לאגף ימין וגם אגף שמאל הרבה יותר חזק ממה שהיה בתחילת העונה שעברה.

בסופו של דבר, המטרה של המרקאטו הייתה לשדרג את הסגל. בזה הצלחנו. עכשיו אין תירוצים ולמרות שלדעתי הליגה קשה במיוחד (מעבר לקבוצות הקבועות שעושות צרות יש גם את פיורה וסאסואולו שיעשו הרבה בלאגן העונה), צריך ללכת עד הסוף. רק מאבק אמיתי על התואר יתקבל, פחות מזה כישלון. כנ"ל העפלה לנוקאאוט בצמפיונס.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

באסטוני ושקריניאר חיוביים לקוביד.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא ניראה מופתעים. אין יש בלאגן ליגתי.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מספר חולי הקורונה באינטר עלה ל-4: אחרי באסטוני וסקריניאר גם ראדג'ה נאינגולן ורוברטו גליארדיני חולים.

מעניין מתי יחליטו ך\להפסיק עם הפארסה הזאת באיטליה. אין לי ספק שעד לדרבי יהיה לפחות עוד 3-4 שחקנים חולים אם לא יותר.

כמו שאמרתי אין ברירה - יהיו מלא דחיות וקבוצות יצטרכו לתת מספר רב של משחקים בטווח קצר, כל החלטה אחרת פשוט מטומטמת, בטח כזו שנותנת לקבוצות הפסדים טכנים.

לא רואה איך הליגות מסתיימות עד מאי ומאפשרות יורו שעוד הולך להיות בכל אירופה ואנשים אמורים לטוס ממדינה למדינה.

מצב נושא:
הנושא נעול.