אינטר 2021/22 :: כל קושי טומן בחובו הזדמנות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏17/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

זה מה יש זה אומר שאתה מעדיף להשאיר אותו במקום לנסות כל מיני איטלינו למינהם?

2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

משהו כזה.
    לא רוצה שום מאמן איטלקי, אין אמונה בהם.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקיי, אז העונה תמה כמו שחשבנו, וכבר סיכמנו, ובאינטר אין זמן לבזבז, עם הפנים קדימה. מה יקרה בקיץ? לפני שמדברים על שחקן כזה או אחר שצריך למכור, אינטר צריכה לעשות חריש בסגל. מה זה אומר חריש בסגל? הגיע הזמן להביא צעירים, או כאלה שרוצים להויכח, ולהיפטר משחקנים גמורים שיושבים לנו על הבאלאנס שיט. המצטבר הוא שאינטר השנה שילמה 140 מיליון אירו ברוטו. אני עכשיו אראה לכם את הפירוט של זה, חלק מהסכומים הם ללא ספק הזויים יחסית לתרומה העלובה של השחקנים:

שחקן --- שכר במיליונים ברוטו --- שנת חוזה שמסתיים

לאוטארו --- 11.1 --- 2026
    ברוזוביץ --- 11.1 --- 2026
    בארלה --- 9.2 --- 2026
    הקאן --- 9.2 --- 2024
    דזקו --- 9.2 --- 2023
    פריסיץ --- 9.2 --- 2022
    אלכסיס --- 8.9 --- 2023
    וידאל --- 8.3 --- 2022
    דה פריי --- 7.0 --- 2023
    קוריאה --- 6.5 --- 2022 (אבל זה כי הוא מושאל ועכשיו חייבים לקנות)
    סמיר --- 2.5 --- 2024 (קיבל היום חוזה חדש בשכר מופחת)
    סקריניאר --- 5.5 --- 2023
    באסטוני --- 5.2 --- 2024
    גוסנס --- 4.6 --- 2023 (אבל חייבים לקנות אז יאריך חוזה)
    וסינו --- 4.6 --- 2022
    דאמברוסיו --- 3.7 --- 2022
    ראנוקיה --- 3.3 --- 2022
    דאמפריז --- 3.2 --- 2025
    גליארדיני --- 2.8 --- 2023
    קלארוב --- 2.8 2022
    דרמיאן --- 2.5 --- 2023
    די מרקו --- 2.1 --- 2026
    ראדו --- 1.8 --- 2024
    קאייסדו --- 1.5 --- 2022
    קורדאז --- 0.3 --- 2022

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/22
  4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שאמרתי - אחת הסיבות שאיבדנו את האליפות, זה כי כל מה שמעבר ל-11 שלנו כמעט לא תרם כלום, יש לנו סגל עם שחקנים מדושני עונג, שבעים שאין להם מה להוכיח, ואין לנו צעירים שעצם היותם בסגל ומקבלים דקות לשחק, הם מתאבדים, מבחינתי זה קריטי שהדבר הזה ישתנה כבר בשנה הבאה. וידאל ואלכסיס סאנצז לא תורמים כלום ומרוויחים 18 מיליון אירו ברוטו! אלה סכומים שאיתם אפשר להביא 4 או 5 שחקנים לסגל ושיתרמו הרבה הרבה הרבה יותר. תן לסטריאנו ואזפוסיטו לשבת על הספסל ולא שני אלה.

אז מי בטוח הולך?
    קאייסדו, חיסכון 1.5מ', ראדו למרות החוזה, 1.8מ' וטוטאל של 3.3מ', מי יודע אולי נוכל לגרד עוד מיליון בדמי העברה. קולארוב הולך, זה חיסכון 2.8מ' וטוטאל 6.1מ'. ראנוקיה זה עוד 3.3מ' וסה"כ 9.4מ'. דאמברוסיו בסימן שאלה למרות שאני מאמין שימשיך ולכן אני שם אותו בצד כרגע. וסינו הולך בוודאות זה חיסכון 4.6 וסהכ 14מ'. כל אלה ורק אלה זה 10% מתקציב השכר של אינטר!

סאמיר יורד בשכר מ-6 ל-2.5, זה עוד חיסכון של 3.5מ' וסהכ 17.5מ'. וידאל עוזב בוודאות זה חיסכון של 8.5מ' וסהכ 25.8מ'. אלכסיס ודזקו אינטר צריכה למרות שיש לשניהם חוזה לעשות הכל להיפטר מהם, שניהם זה 19.1!!! חיסכון. בטוטאל אנחנו מדברים פה על 44.9 מיליון אירו.

עם כל הכבוד לעונה הפנומנלית שלו, לדעתי אינטר צריכה להגיד תודה יפה לפריסיץ, בטח כשהבאנו גם גוסנס. זה חיסכון של 9.2 (מצטבר 54.1).
    מאמין שאינטר תמכור את דה פריי אז זה חיסכון של עוד 7מ' ואני מקווה שאינטר תצליח לגרד שם 10 מיליון על העברה (זה סהכ מגיעים כבר ל-71 מ').

מדברים על למכור את פינאמונטי בכ-20 עד 25 מיליון. זה 95 מיליון אירו חיסכון אם יצליחו. בהינתן המצב אני הייתי מנסה למקסם גם את דנזל דאמפריז, אינטר תוכל להסתכל גם בלעדיו, אם אפשר למכור ב30 או 35 + חיסכון של ה-3 מיליון שכר, אנחנו מדברים פה כבר על כ-130 מיליון חיסכון.
    בנוסף למה שאמרתי צריכים להיפטר גם מגליה, סנסי ולאזארו שחוזרים לאינטר.

עכשיו כמעט כל השחקנים שציינתי חוץ מפריסיץ ודה פריי, לא נותנים כלום. לא משחקים. לא כובשים. לא מבשלים. לא עושים כלום. פשוט כלום. למה לעזעזאל אינטר צריכה להשאיר אותם עם משכורות עתק? ועוד בשביל מה? רק תחשבו שב-30 מיליון, אינטר יכולה להביא 3 שחקנים רעבים לסגל, שאולי אפילו אחד מהם לספסל, וזה לכשעצמו עשוי להיות הבדל בין מקום 2 שוב לאליפות. הגרוש שחסר ללירה. ולא אמרתי כלום על דיבאלה ועל ברמר שאלה מבחינת אינטר הם MUST אם היא רוצה להיאבק על האליפות בשנה הבאה. ובסוף, אם נסתכל על ההרכב אחרי כל המכירות - ואני באמת חושב שזה מה שמארוטה ואוזיליו ינסו לעשות בקיץ כי זה ימנע מהם למכור שחקן שנחשב TOP, בסוף 7 מ-11 שחקני הרכב יישארו, ולשנות 3-4 שחקני הרכב זה סהכ דבר נורמלי בכל קבוצה.

אגומה ואזפוסיטו וסטריאנו מבחינתי צריכים להיות בסגל של אינטר בעונה הבאה.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא הייתי מוותר על דז'קו ולא פרישיץ'. בבנייה יותר נכונה של הסגל דז'קו מהווה כוח משמעותי מהספסל ששווה נקודות בעונה ואיבן היה השחקן הכי טוב בליגה העונה לדעתי. כמובן שאם פרישיץ' רוצה 6-7 מיליון לשנתיים אפשר להגיד לו להתראות, אבל ראוי להילחם עליו.

אספוסיטו וסטריאנו לא יוסיפו יותר מדי ולא הוכיחו עדיין שהם ראויים לקבוצה שרוצה להגיע רחוק בכל החזיתות. עדיף להשאיל אותם או לנצל אותם לטרייד חיוני מאשר לבנות עליהם כאיזשהי תוספת מקצועית. אגומה לעומת זאת מעניין. אני חושב שבגיל שלו דקות משחק זה מצרך חיוני וגם אותו הייתי משאיל (אבל רק משאיל).

את דה פריי אפשר למכור ב-30 מיליון בכיף.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רואה איך מוכרים את דה פריי ב-30 מיליון, אתה יודע איזה שיחוק זה אם מוכרים אותו ב-30? זה כמו שימכרו באסטוני ב-80. 30 מיליון? זה המון לשחקן הזה שגם בא בחינם + יושב על משכורת 7 מיליון, והשנה היה חושך מצרים בהגנה. דזקו עם כל הכבוד, ב-9.2 מיליון אירו, אין מה להחזיק אפילו דקה נוספת, פריסיץ כנל ב-9.2 מיליון אין מה להחזיק.

איפה אספוסיטו וסטריאנו היום אמורים להוכיח בדיוק? ב-0 דקות שהם שיחקו באינטר? קוריאה כן הוכיח? נתן 6 גולים כל העונה כולם בצמדים כשהאחרון בגארבג טיים. דזקו ה13 גולים שנתן העונה אני אומר נס ותודה רבה אבל מינואר הוא לא נתן אחד ולא קיים על המגרש בכלל.

עם כל הכבוד, מילאן לקחה עכשיו אליפות עם שחקנים שלא רק שהם לא הוכיחו כלום, הם לא נכנסים לסגל של ורונה אפילו. סאלמאקרס זה שחקן כדורגל? שחקן לאשדוד. קאלולו זה בלם? עזוב אותך. תשים שוער אחר במקום מייק מניאן בשער ומילאן חוטפת גם 50 גולים העונה. בנאסר? קאסטייחו? קרוניץ? דיאז? מסיאס? באלו טורה? מי אלה בכלל. אלה שחקנים שעוד 15 שנה אתה תגיד בואנה זו היתה אליפות קריית שמונה סטייל. אז עם כל הכבוד אם אלה לקחו אליפות איטליה - סאטריאנו + אזפוסיטו לא צריכים להיות בסגל של אינטר, אלא חייבים.

אני הייתי מבין גם את דיבאלה בחינם וגם את ברנארדסקי בחינם, בסוף כשאני מסתכל על הקישור של אינטר אחרי ההיפטרות מהאפסים/מדושנים/נגרים ובהנחה שפריסיץ לא ממשיך מה שיש לאינטר בקישור זה: ברוזוביץ בארלה הקאן גליארדיני (למה ממנו לא נפטרים?). עם כל הכבוד זה לא מספיק וראינו את זה השנה. וגם דיבאלה שיכול לשחק קשר מאחורי החלוצים וברנארדסקי לא מספיקים לקישור. צריך עוד מישהו רק שלא עולה לי שום שם לראש, ואסלאני מאמפולי עם כל הכבוד זה תוספת לסגל, לא בהכרח להרכב.

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/22
  7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמרתי אם זה לא יובה בגמר זה בכלל מרגיש כמו גביע הטוטו. זה מה שהתכוונתי לפחות, אולי לא הבהרתי : )

8. SerieA Il Capitano

לך זה מרגיש כמו גביע הטוטו, לאוהדים באיטליה שממלאים את האולימפיקו בכל עונה בגמר זה לא מרגיש ככה.

אני לא אוהב את התחרות בגלל שהיא לא הוגנת, ואוטומטית נותנת עדיפות לקבוצות החזקות יותר, אבל זה מה יש.

9. itzik.miro Member

ברנרדסקי לאינטר - פריסיץ' ליובה? איפה חותמים עומר, תגיש לי את החוזה.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

EO11 אוהב/ת את זה.
  10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא הבנתי, באסטוני לא שווה 80 לדעתך? אני לא רואה הרבה בלמים טובים ממנו, בטח בהתחשב בגילו. גם דה פריי וגם באסטוני הם מצרך מבוקש אצל קבוצות שיכולות לשלם, בעיקר בפרמיירליג. לא רק קונטה, לדעתי גם ארטטה וטן האח צריכים בלם בכיר ושניהם עונים על הקריטריונים. פחות מעניין אותם מה אינטר שילמה עליו, יותר מה הצרכים של הקבוצות שלהם.

אספוסיטו וסטריאנו שיחקו העונה. הראשון לא היה הצלחה גדולה בבאזל והיו לו שם כמה בעיות מחוץ למגרש, השני היה בסדר גמור בברסט. עדיין, זה לא מספיק לקבוצה כמו אינטר אלא אם אתה דוחק אותם לקצה הספסל ואז גם פגעת בהתקדמות שלהם וגם הרווח המקצועי שתניב מהם הוא אפסי. אתה מצד אחד טוען שמילאן לקחה אליפות סטייל ק"ש (לא מסכים בהתחשב בנסיקה שלהם מאז הגעת זלאטן), מצד שני אתה רוצה לקחת אליפות סטייל ק"ש.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בטוח שהיא לא הוגנת
    גם אוהדים באיטליה שממלאים, יש לי מלא חברים אוהדי אינטר איטלקים, מבחינתם גביע זה נחמד. ולא יותר מזה, ורק העובדה שהגמר הוא מול יובה הביאה לזה באמת את האקסטרה שהיה צריך. כנ"ל לגבי סופרקופה. אבל מסכים שבסוף תואר זה תואר וצריך לספור גם אותם בארון התארים.

שורה תחתונה שנתיים אחרונות: אליפות, גביע, סופרקופה.
    אירופה: שנה אחרונה סוף סוף שמינית

ציפיות לשנה הבאה: לקחת שוב את הסופרקופה, לקחת שוב את הגביע ולהחזיר את האליפות, ומן הסתם ברור אם צריך לבחור 1 מ-3 מה צריך בעדיפות עליונה. אירופה לפחות שמינית.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

פריסיץ, השנה, נתן עונה גדולה, אבל וזה אבל גדול, הוא בשנת חוזה. כל השנים האחרונות באינטר, הוא לא נתן חצי ממה שהוא נתן השנה. באמת אל תתלהב. ברנארדסקי, היה מעולה בפיורנטינה. ביובה לא פגע. יש עוד רבים כמוהו בשנים האחרונות שלא פגעו ביובה, הוא עוד אחד מ-. אני לא בטוח שפריסיץ יכול לתת את מה שהוא נתן בשנה האחרונה עוד קדימה בקריירה שלו. ברנרדסקי, אולי לא פגע החמאתי לו, בכל זאת 8 שערים בליגה ב-134 משחקים. מצד שני, בוא תסתכל מה יש לאינטר בקישור היום אחרי ניקוי האורוות של השומנים והעגלות שצריכים ללכת: הקאן, בארלה, ברוזוביץ, גליארדיני שלצערי לא יעזוב. זהו. זה מה שיש לאינטר בקישור, בכל הקישור, אתה קולט? ברנארדסקי יכול לתת יותר תוצרת באינטר מאשר נתן ביובנטוס? בוודאות. תשמע להביא 8 גולים ב-134 משחקים שזה 5 עונות, זה ממוצע של 1.5 שערים לעונה. זה הזייה לעשות כזו כמות של שערים עם כמות כזו של משחקים בקבוצה כמו יובה ב-5 שנים.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שבאסטוני שווה ועוד איך 80, אבל לצערי ההנהלה שלנו תמכור אותו ב-60, שזה ביזיון, אז עם 60 עדיף לא למכור. דה פריי זה שנה אחרונה בחוזה, אם אתה מצליח למכור אותו ב-30 + 7 חיסכון משכורת - זה שווה ערך ללקנות שחקן ב-80 מיליון עבור אינטר כיום.

איזה נסיקה היתה למילאן עם זלאטן? הבן אדם בקושי משחק, ההשפעה של זלאטן היא הרבה יותר מנטאלית שם מאשר מקצועית, ולכן אם הוא מחר לא שם, זה רק מחדד את מה שאני אומר. אני לא רוצה לקחת אליפות סטייל קריית שמונה, אני אומר שמילאן עשו את זה, ונוכח החוזק או יותר נכון החולש של הליגה, זה אפשרי, ולא צריך להשתגע ולהביא את המועדון לפשיטת רגל. אני אומר שצריכים להתחיל לתת לצעירים לשחק, גם אם זה אומר ששחקן או שניים צעירים יתחילו להיות שחקני רוטציה. זה שאזפוסיטו נתן 5 גולים ב-17 משחקים והיה לו כמה תקריות בבאזל, אוקיי אז מה, רק אם הוא יבקיע 30 שערים אני צריך להביא אותו חזרה? פינאמונטי לא היה שווה השנה להיות שחקן רוטציה ולקבל בלא מעט משחקים הרכב באינטר? בטח שהיה שווה ובטח נוכח הביזיון של חודשים פברואר מרץ והיכולת העלובה כל העונה של קוריאה ודזקו מינואר והאפס כיבושים של לאוטארו מדצמבר עד אפריל!

14. itzik.miro Member

ברנרדסקי לא קשר אלא שחקן התקפה והוא היה גרוע ביובה גם בימים שיובה הייתה אחת מהקבוצות הבכירות באירופה. 12 גולים ב- 182 הופעות.

הלוואי שתביאו אותו.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שהעונה המטלטלת הזו נגמרה, הגיע הזמן לסכם אותה.

סמיר - טחנו את הנושא של סמיר לא מעט פעמים העונה, דעתי ברורה לגביו, ובכל זאת אני מקווה שהוא ימשיך במועדון כשוער שני או כשוער ראשון במידה ואונאנה יתברר כבלוף.
    ד'אמברוסיו - שחקן חשוב, מקצועית וחברתית וגם השנה הוכיח שיש לו מקום בסגל של אינטר.
    דימארקו - הוא לא להיט הגנתית, אבל צריך לזכור שהוא לא שחקן הרכב ושיש לו יתרונות נוספים שאין להרבה שחקן הגנה. לדעתי הייתה עונה טובה ויש לו לאן להתקדם.
    דה פריי - עונת בלהות. הירידה החדה ביכולת לא מובנת לי, ומבין הבלמים שלנו הוא בהחלט החוליה החלשה, אשמח אם יימכר ויבוא במקומו בלם אחר.
    שקריניאר - עונה גדולה, ואין ספק שהוא הראוי ביותר לסרט הקפטן.
    באסטוני - עונה מצויינת, בעיקר בחלק הראשון. בחלק השני המשיך להיות טוב הגנתית, אבל התרומה ההתקפית שלו ירדה משמעותית. הוא בלם העתיד שלנו ושל הכדורגל האיטלקי וזו תהיה טעות ענקית אם נמכור אותו.
    דרמיאן - עשה את שלו, היה טוב הגנתית וסביר התקפית, נתן את כל כולו בכל דקה ששיחק ואני שמח שהוא ממשיך איתנו.
    פרישיץ' - שחקן העונה לדעתי. אני מקווה שימשיך איתנו, אבל אם לא, אני רגוע עם גוסנס.
    דמפרייז - הגיע תמורת גרושים ולא היו לי ציפיות גדולות ממנו. המספרים שלו טובים יחסית לעונה ראשונה, אבל יש בו לא מעט מגרעות שגורמות לי לא להחזיק ממנו. אם תגיע הצעה מפתה, אני בעד למכור, אם לא, עדיף להשאיר אותו כי השוק לא משהו ואין לנו כסף.
    וידאל - ציפיתי ממנו ליותר, הוא בעיקר התבלט לטובה בחלק מהמשחקים הגדולים, אבל לרוב הוא היה איטי, מסורבל ולא תרם מספיק. טוב שהוא עוזב.
    וסינו - רוב העונה היה פצוע וכששיחק הוא היה פשוט וסינו, לא מספיק טוב ולא מספיק איכותי גם כשחקן מחליף.
    גליארדיני - כמו וסינו, לא שייך לרמות האלה.
    ברוזוביץ' - עונה גדולה. השחקן החשוב ביותר בקבוצה.
    הקאן - אין ספק שהוא לא שחקן החלומות שלי, אבל בהתחשב בנסיבות, אפשר להגדיר אותו כהצלחה. תרם הרבה שערים ובישולים והיה הרבה יותר דומיננטי ומשפיע מאריקסן.
    בארלה - מבחינת המספרים, הייתה עונה טובה מאוד. אבל, לדעתי הוא לא עשה קפיצת מדרגה ביחס לעונה הקודמת, ומאז שהחלו הדיברוים על סרט הקפטן הייתה לו ירידה ביכולת. לקראת הסוף הוא חזר לעצמו, אבל אם הוא רוצה להיות בליגה של הגדולים הוא צריך להתבגר, להפסיק עם הדרמות ולהתייצב. אני לא אובייקטיבי לגביו, אבל אני אוהב אותו מאוד ובונה עליו שייקח אותנו למקומות טובים.
    סנצ'ז - תרם פה ושם שערים ובישולים, אבל הוא לא שווה את השכר שהוא מקבל. היו לו כמה משחקים טובים, אבל לרוב הוא היה בינוני ולפעמים הזיק לקבוצה.
    קוראה - אכזבה ענקית. אני מאלה שמחזיקים ממנו, אבל הוא לא עשה שום דבר משמעותי העונה ואני בספק רב אם הוא יעשה בעתיד. ככל הנראה נפלנו איתו.
    דז'קו - לא מספיק טוב, למרות שכבש לא מעט בחצי הראשון של העונה. טוב שיש אותו, אבל כחלוץ מחליף ולא פותח.
    לאוטארו - מבחינת המספרים הוא ממשיך להתקדם, אבל, בדומה לעונות הקודמות הוא לא שומר על יציבות וכשצריך אותו הוא לא תמיד נמצא. אני מאמין שעם חלוץ אחר חוץ מדז'קו הוא ייתן יכולת יותר טובה. אני בעד שהוא ישאר, אלא אם תתקבל הצעה מפתה ודיבאלה יצטרף במקומו.

אינזאגי - מבחינת כדורגל נטו, אינטר שלו משחקת יותר טוב ומגוון מאשר אינטר של קונטה. אבל, אין לו PLAN B, החילופים שלו לא טובים, אין לו אש בעיניים, הוא לא מלהיב את השחקנים ולא יודע להרים אותם כשצריך. בנוסף, הוא לא מציב רף גבוה ולא גורם להנהלה להתאמץ, היו לו כמה אמירות בחצי השני של העונה שלא היו צריכות להיאמר והן מעידות על מנטליות בעייתית. בסך הכל, אני חושב שהוא עשה עבודה לא רעה, אבל אני מאוכזב ממנו כי יכל לקחת אליפות קלה אם לא היה מגיש אותו על מגש של זהב למילאן.

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/22
מצב נושא:
הנושא נעול.