אליפות העולם לנבחרות עד גיל 20: גאנה זוכה בתואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏24/9/09.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לאחר 0-0 בתום 120 דקות, גאנה ניצחה 4-3 בפנדלים והפכה להיות הקבוצת האפריקאית הראשונה שזוכה בתואר עד גיל 20.

במשחק עצמו הייתה תחושה שהשחקנים משחקים בשביל הסוכנים ולא בשביל המדינה. בעיקר הברזילאים, כל אחד חש רונאלדיניו וניסה לפרפר את ההגנה הגנאית הלא פראיירית בכלל. לברזיל היו הרבה מצבים ובעיקר בפנדלים (הם היו רחוקים פנדל אחד מהגביע) הרגישו שהשחקנים הברזילאים פשוט מזלזלים.

הטורניר עצמו היה איכותי, יופי של משחקים ובעיקר הרבה רגעי דרמה. הטורניר נמתח עד השנייה האחרונה והיה כיף לצפות.

אחי אומר שבקרוב מתחיל המונדיאל עד גיל 17 - זה נכון ?

2. JR-Riquelme Member

בחיים לא ראיתי בועטים כאלה מפגרים וגרועים.
    השוער של גאנה לוקח פינה חצי שעה לפני הבעיטה והם בועטים לאותה פינה...

3. benos Member

נכון מאוד, ב-24 לחודש הזה.

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

למה בכלל בלמים בועטים פנדלים? במשחק הם רק מעיפים כדורים, איך הם כשורים להבקעה? הם כאילו יותר רגועים מהחלוצים? אז את שער הניצחון הבקיע השחקן הכי עצבני של גאנה. חפשו תירוץ אחר.

5. riquelme1 Member

אוי דני, לא לכל קבוצה יש פאבלו ופראה. יש גם בלמים שיודעים לשחק כדורגל.

אחד הבועטי פנדלים הטובים בהיסטוריה הוא בלם, יש גם סקוררים(פאלרמו) שבועטים פנדלים מזעזע, ויש בלמים שבועטים מצויין.

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/09
  6. JR-Riquelme Member

עזבו בלמים, גם אלכס טשיירה הנעל בית הזה בעט כמו טיפש.

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלי קשר לנושא עכשיו...

מישהו יכול להביא לי לינק בו רואים את שלושת הפנדלים המוחמצים של מרטין פאלרמו (אם אני לא טועה זה היה נגד קולומביה)

8. JR-Riquelme Member

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אחחח, איזה כיף להתענג על הפנדלים של פאלרמו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx ....חבל שלא צירפת את התקציר שגם מראים את שלושת השערים שכבשנו (וגם אנחנו עוד החמצנו פנדל). אגב, מבין השלושה פנדלים, השופט המציא את השני והשלישי, יכול להיות שבגלל זה סן מרטין החמיץ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לגמר עצמו אני לא יכול להתייחס כי לא ראיתי, אני רק שמח שאפריקה מביאה תואר ראשון במסגרת זאת אחרי שליטה מוחלטת של דרא"מ ואירופה. אני אמנם בניתי בעיקר על ניגרה ומצרים אבל אין ספק שגאנה הייתה אחת מהנבחרות החזקות בטורניר למרות נק' התורפה שלה (כמו ברזיל שרחוקה מלהיות מושלמת). אחרי שתי אכזבות בגמר סוף סוף גאנה מצליחה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הרבה שחקנים מבטיחים ומוכשרים ראינו, ברזיל אמנם לא שלחה את הסגל הכי טוב אבל עדיין נהנתי מאוד מדאגלאס וג'וליאנו, באורוגוואי יש את קואטס המצויין, ניגריה את איבראהים, מס' 13 של גאנה (ראביו?), הקפטן של גרמניה, הכוכב של מצרים בקישור ההתקפי שברח לי שמו ועוד רבים אחרים... כרגיל הטורניר היה תענוג ועל פי הדיווחים גם הארגון היה מצוין.

11. שער 7 Member

אוהדי חיפה שראו את הטורניר - איך היה אוסיי ראנספורד ובכמה משחקים הוא שיחק?

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא אוהד מכבי חיפה ודווקא את גאנה הזוכה יצא לי לראות די מעט, אבל אם לא יצא לך לראות את הסטטיסטיקות הרשמיות אז אולי זה יעזור לך קצת:

סה"כ הוא שיחק בכל שבעת המשחקים של הנבחרת, לדעתי פתח בכולם גם, השלים 588 דק' וכבש 4 גולים מתוך ה-16 של הזוכה. בקיצור שחקן משמעותי למדי.

אני לא התלהבתי ממנו בשני המשחקים שראיתי, עשה עבודה סבירה, מאוד בינוני, אבל הוא גם לא מסוג השחקנים המלהיבים בהשוואה לאלו ששיחקו איתו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/10/09
  13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אוסיי בנבחרת היה בצלו של אדייאיה, מלך השערים. אבל יש לו את כל הנתונים בשביל לא להתעכב בליגה הישראלית.