אלי כהן - עף הביתה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏17/8/07.

1. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אם ואם ואם... זה קרה, מכבי סיימה מקום שלישי וזה לא מעניין מה היה קורה אם החיפה הייתה יותר טובה (הבועל חירבשו לעצמם את הסיכויים, הם היו בסדר רוב העונה).

2. Fabio Junior Member

מה שסרג'יו ראמוס אומר (תקן אותי אם אני טועה) שדי נמאס ממשחקים חסרי צורה, כדורגל זה בעצם פאן, ואי אפשר לראות את המשחקים של מכבי גם כשהיא מנצחת.

3. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

או קיי, לראות אותם מנצחים בעזרת בונקר זה לא פשוט (בלשון המעטה, אני ממש לא סובל בונקרים) אבל מבחינתי לראות אותם מפסידים זה קשה הרבה יותר.

4. Fabio Junior Member

או בקיצור, אתה לא נהנה באמת, והכדורגל הזה מרחיק את האוהדים מהקבוצה..

5. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

בהחלט. הבונקר הזה לא לעניין בכלל.

6. Sergio Ramos Member

וכאן הנקודה החשבובה עולה, אני לא אומר שעכשיו ברגע זה, צריך לזרוק את אלי כהן ואני חושב שגם אני אם הייתי בעלים של מכבי תל אביב, הייתי משאירו בקבוצה, בסך הכל מקום 3 ולא משנה איך הדרך הלכה. אבל, בעונה שעברה מכבי שיחקה גם משחק לא משהו, שיחקה כדורגל גל ויבש אם נצחונות יבשים ביותר. אני לא אוהד מכבי, אבל אני לפחות חשבתי שאחיר העונה הזאת, אם החיזוקים של אלי כהן נראה כדורגל התקפי ויותר משבוח, אך במקום זה המסורת ההגנתית של אלי כהן ממשיכה. אלי כהן חייב לשנות את גישתו, רק זה ישאירו במכבי, אני בכל זאת כמעט בטוח שאם זה ימשיך כך כבר במחזור ה6-7 אלי כהן מחוץ למכבי.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

תבינו פעם אחת ולתמיד.
    זה אלי כהן, לטוב ולרע (ולבמקרה הזה בעיקר לרע). אלי כהן היה מאמן הגנתי, הוא בהווה מאמן הגנתי, וגם בעתיד הוא יהיה כזה. הוא לא ישנה את הגישה, כי בדיוק בכזו הוא מאמין, וכמו שטענתי בעבר עם גישה כזו קשה מאוד להצליח בקבוצה שרצה לאליפות. אפשר להמשיך ולתת לו את הזמן שלו, ואולי גם בסופו של דבר אכן הקבוצה הזו תתחבר בצורה יוצאת דופן, אך את הגישה הקבועה שלו הוא לא ישנה.

8. Fabio Junior Member

אומנם לא בצורה דרסטית כמו כהן, אך גם קשטן מאמן הגנתי, וכיום הוא מאמן נבחרת ישראל.
    בצורה גנתית אפשר להצליח, כי אפשר לשחק גם 4-4-2 הגנתי. בצורה בונקריסטית אי אפשר להצליח בגדול.
    תראו שהיום רוב מאמני הליגה הם מאמנים הגנתיים.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

פה קבור הכלב. אלי כהן תלוי בעצמות שאבי נימני זורק לו. כאן מתחילות הבעיות של מכבי תל אביב בכלל ושל אלי כהן בפרט. מצפים מאלי כהן להצליח בתנאים מגוחכים. הקהל יכול להשפיע על ההנהלה לפטר אותו, אבי נימני יכול להחליט לפטר אותו, הבעלים יכולים על דעת עצמם לפטר אותו. כולם יכולים לפטר אותו. לקהל הוא צריך לספק תצוגות, לבעלים תוצאות ולאבי נימני דרך ויסודות לעתיד. מצפים מבן אדם לרצות כל כך הרבה אנשים וזה בלתי אפשרי.

יכול להיות באמת שהוא לא מתאים למכבי תל אביב של השנה הנוכחית, אבל זה לא משהו שאפשר לקבוע מעכשיו. עוד חודש וחצי נדע את התשובות.

10. BeitaReaLiverpool Member

בדיוק, זה בלתי אפשרי לעבוד כשכל אחד, כל דקה יכול לגרום לפיטורים שלך.

לדעתי אלי כהן נדפק בגדול עם אבי נמני.
    נימני הגיע איכשהו לתפקיד מנג'ר- שחקן, זה אומר שהוא משחק "תחת" אלי כהן , אבל בעצם הוא מעליו.
    אלי כהן יודע שאם נמני לא יאהב חילוף שלו, או שהוא לא ירכיב אותו במשחק חשוב- הלך עליו, הוא כבר יכול להזמין מונית כדי לחתום בלשכה.

11. Emil Member

נימני לא בחור טיפש, הוא יודע את המגבלות שלו. אני יכול להבטיח לך שהוא לא יגרום לפיטוריו של אלי כהן רק כי הוא התחיל על הספסל נגד בית"ר. למעשה, אני חושב שהוא עשוי להציע את זה בעצמו. הוא יודע שהוא כבר קשיש במונחי כדורגל, והגיע הזמן להסתכל על רוב המשחק מהספסל.

בקשר לכהן
    למכבי כיום אין כלים לשחק בשיטה שהוא אוהב, מעצם העובדה הפשוטה שאין שני קשרים אחוריים. בעונה שעברה הוא ניסה בכוח עם מישאלוב ואיליץ'/ראזיץ'. השנה מישאלוב פצוע, ייני ורומן לא בדיוק קשרים אחוריים וז'אן לא יודע לתקל כמו בנאדם. וגם הקמרוני המובטח כבר ברח למקומות אחרים. חומר השחקנים מחייב את כהן לשחק במבנים שהוא לא כ"כ אוהב.

שני המשחקים הקרובים ככל הנראה יהיו גורליים להמשך דרכו של כהן במכבי. שני הפסדים (תיקו שיביא להדחה נגד ארצ'יאספור נספר כהפסד) עשוים לגרום לפיטוריו, זה באוויר...

12. kfiros Member

אלי כהן ראוי להשאר. תנו לו ללמוד מהטעויות של עצמו בשקט ומכבי תל אביב עוד תסיים מקום 2-3 בסוף העונה.

ולא חכם להחליף מאמן על תחילת העונה ומה גם שאין מאמנים מי יודע מה בשוק (אז מה.. תחכו לגוטמן?)

13. Fabio Junior Member

יש את ניר לוין http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    :aaarofl: :aaarofl:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/8/07
  14. Number 8 Member

אבי נמני: "אם המצב ישאר כך, אולי יהיו שינויים".

רמז קטנטן לאלי כהן?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/8/07
  15. kfiros Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx עם השיקולי דעת החכמים של מכבי תל אביב הוא עוד באמת יהיה שם העונה