אנטישמיות אצל אוהדי הכדורגל בעולם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Reyes, ‏10/1/04.

1. Reyes Member

נתתי לינק בפורום כדורגל איטלקי, אבל אני מתאר לעצמי שלא כולם נכנסים אליו, לכן אני אתן את הלינק גם כאן.

תקראו ותפנימו (במיוחד אוהדי ברצלונה, שלא קולטים שקומץ האנטישמים בריאל הוא קטן והם לא יותר מ-200 איש).

2. Barcik Member

ניב, אני חושב שאתה לא קולט שהקריאה "פאשיסט" היא שם גנאי ולא בהכרח אומרת שאנו חושבים שכולם שם פאשיסטים. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

3. ArsenalFan Member

בכלל, הקבוצה הגזענית של ספרד היא דווקא אתלטיקו מדריד עם אוהדיה שונאי השחורים וחסוס חיל הידוע לשמצה, אנחנו עדיין זוכרים את הביקור של איאקס ב-96 בויסנטה קלדרון... בהחלט מתחרה חזקה לקבוצות כמו פיינורד, אוטרכט וחבורות אולטראס ניאו-פשיסטיות בכדורגל האיטלקי.

4. Reyes Member

אתה צודק בהחלט עדי, אחרי משחק הבית ב-98-99 מול סוסיאדד קומץ גדול מאוהדי אתלטיקו צעק “Fuera, fuera maricones, negros, Vascos, Catalanes, fuera, fuera”.
    אח"כ חבורה של גלוחי ראש רצחו אוהד סוסיאדד ורגמו באבנים אוטובוס אוהדי אראלה.
    מה עוד... אמממ... מועדון האוהדים הגדול ביותר של אתלטיקו נקרא Batsian ורוב חבריו הם ניאו נאצים שמעטרים את יציעם בדגלים פרו-קונסטיטוציונים ובסיסמאות וכרזות נגד באסקים.

5. Diego Member

לפי דעתי המועדון הכי אנטישמי אלו לאציו
    למה?
    1. הסמל של לאציו הוא נשר כמו הנשר של הנאצים...
    2. כי השם שלהם זה: S.S LAZIO כמו איזה משהו של הנאצים (אני לא זוכר עכשיו!)
    ואני פשוט שונא אותם!
    אך גם אוהדי פיינורד לא כאלו תמימים כאשר הם באו למשחק כל שהוא (אני שוב לא זוכר נדמה לי נגד אייקס...) עם דגל פלסטין!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/1/04
  6. PAOKARA Member

לאציו זה לא המועדון האנטישמי ביותר.....נכון האוהדים שלהם שונאים יהודים ושונאים שחורים והכל...אותו דבר האוהדים של אתלטיקו ופיינורד....אבל המועדונים הכי אנטישמים אלה המועדונים במזרח אירופה שאולי עליהם לא שומעים כמעט אבל להם יש קהלי האוהדים הכי אנטישמים שיש....
    צסק"א סופיה (בולגריה) אוהדים פאשיסטים ומביעים תמיכה מוחלטת בממשל הנאצי בכל משחק שלהם
    דינאמו בוקרשט (רומניה) באתר האוהדים שלהם יש לינקים לאתרים של היטלר וכל מה שקשור בנאצים
    מיותר לציין שיש עוד קבוצות בפולין בעיקר וגם בהונגריה שקבוצות האוהדים שלהם תומכים בנאצים והם נחשבות קבוצות אנטישמיות לכל דבר

7. ג'רי בית הלוי Member

אוף די כבר, ה-SS בשם של נאציו זה לא ה-SS של הנאצים אלא משהו כמו מ.ס. של אשדוד.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוסאייטה ספורטיבה. מועדון ספורט זה הכל. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx