אני לא מאמין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EladLR, ‏8/12/02.

1. EladLR Member

תום אלמדון פתח בשער מכבי חיפה במשחק נגד הפועל כפ"ס על רקע מקצועי!!!!!

סוף כל סוף המאמן הבין איזה שוער אפס יש לו....

עדיף לחטוף שערים מטומטמים עם שוער צעיר שילמד ויצבור ניסיון מאשר לחטוף שערים כאלו עם שוער מנוסה כמו אוואט

2. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק, מגיע לו לשחק
    כל קבוצה צריכה לתת לשחקנים צעירים לשחק כדי שיצברו נסיון.
    וכרגע, אפילו שספג שער, הוא משחק די טוב

3. burning soil Member

הוא בנבחרת הנערים,צריך להיות שוער לא רע..

4. המכור Member

ימי התום-הכותרת בידיעות האחרונות
    לדעתי שום עשה החלטה נבונה בכך שהוציא ונתן לאוואט לשבת על הספסל והכניס במקומו את תום אלמדון....
    לדעתי אוואט היה צריך ממזמן ללכת ולשבת על הספסל אני בכלל מתבייש בזה שהוא השוער הראשון בנבחרת!!!!
    אני מאוד מקווה שתום שישתפר ויצליח ואתמול הוא כבר הצליח הוא מנע מחיפה להפסיד שוב!!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

5. Roy Member

אין ספק שהוא שוער טוב, רק צריך לראות כמה קרדיט הוא יקבל מהמאמן כדי להתפתח. אני לא מאמין שב"מאני טיים" האמיתי הוא יפתח, אבל אולי לקראת סוף העונה, אם חיפה תרוץ לבד בפיסגה, הוא יקבל את הדקות שלו.

6. לירן-ביתר Member

הסיפסול של אוואט היה צריך לבוא כבר מזמן. אבל לי לא אכפת כי חיפה היא זאת שהפסידה מזה.
    שום הבין מאוחר מדי שמדובר באפס רציני ועכשיו צריך שגרנט יבין את זה ויעיף אותו מהנבחרת.
    בלי לראות אף משחר של תום אלמדון אפשר להיות בטוח שהוא הרבה יותר טוב מאוואט.

7. שגיא Guest

תום שוער עם פוטנציאל, השאלה כמה ממנו ימומש.

הופעת בכורה טובה לשוער הצעיר שחגג רק לפני 9 ימים יומהולדת 18.
    לא סתם הוא שוער נבחרת הנוער.
    הוא כמובן עוד ישתפר, הוא נחשב הבטחה גדולה בקרב השוערים ונקווה שיממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בו.

כמובן שבמשחקים הקרובים, אני מאמין, הוא יחזור לספסל.
    הצבת אלמדון בשער היא בסך הכל התרעה לדודו אוואט, שיש עוד שוער במכבי חיפה, ואתם יודעים מה, שוער שנותן לו תחרות.
    אוואט עכשיו צריך להבין שאם ימשיך להציג יכולת לא משכנעת, יש מי שיתפוס את מקומו בשער מכבי חיפה.

אותי מעניין מה יהיה כשניר דוידוביץ' יחלים מפציעתו, קודם כמובן צריך לראות באיזה כושר יהיה, אבל יהיה מעניין לראות שני שוערים, תוצרת מחלקת הנוער של מכבי חיפה, נאבקים על אפודת השוער הראשון.

8. Roy Member

אני מאמין שבעונה הבאה, כשאוואט שוב יסיים את עונת ההשאלה שלו אצל הירוקים, דוידוביץ' יהיה השוער הראשון.
    אני חושב שאלמדון יהיה עונה אחת שוער מחליף כשמדי פעם יקבל משחקים, ועונה אח"כ יעבור לקבוצה כמו ראשון או אשדוד להתבשל ולהתפתח. אני לא חושב שיהיה מאבק ממשי בין דוידוביץ' לבין אלמדון.
    אחרי הכל, דוידוביץ' הוא השוער הראשון, בעל המעמד, שכולם יחפשו "לפצות" אותו אחרי שנתיים בהן לא שיחק, אפילו שזה כמובן לא מבטיח לו מקום בהרכב הראשון, אלא פריבילגיה מסוימת.

9. שגיא Guest

הקטע הוא שניר יחזור אחרי שנתיים פציעה.
    אי אפשר לדעת איך הוא יחזור, באיזה כושר, באיזה יכולת.

זה ברור שהוא יתחיל את העונה כשוער ראשון,אבל עדיין, הוא יצטרך להוכיח את עצמו כשוער ראשון...

10. רדוסלאב מיכאלסקי Member

ניר היה בכושר טוב לפני הפציעה ונתן את משחק חייו לפני שנפצע בפעם הקודמת. למי שלא זוכר זה קרה בתיקו נגד ספרד. לאף שוער בארץ אין כוח סבל וכוח רצון כמו לניר. שנתיים הוא פצוע, שנתיים הוא לא משחק ואני מאמין שהוא יחזור ובגדול....
    ובינתיים - אלמדון. שומי שיחק אותה.....

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

השינאה הגדולה בין אואט לדוידוביץ' ברורה, ברגע שדוידוביץ' יחזור שום יצטרך להחליט את מי מהם הוא משאיר,שום התבטא לא פעם ולא פעמיים שרק אחד מהם יהיה בחיפה, ועכשיו בהצבתו של אלמדון הוא מחזק את זה שאואט כניראה לא ישאר מבין השניים,בצעד הזה הוא גם מצהיר שרק אחד מהם(דוידוביץ' את אואט)ישאר כי אם שניהם ישארו אלמדון לא יוכל לקבל צאנס ולהתפתח,לדעתי אואט יעזוב בסוף העונה,ובקשר לאלמדון(אני מקווה שאני טועה)אבל הוא עמד בשער כדי לזעזע את אואט לא יותר,באופ"א אואט יעמוד וכבר מהמחזורים הקרובים בליגה הוא יחזור לשער.........

12. ג'רי בית הלוי Member

מהלך מצוין של שומי, רק מאוחר מדי.
    על דודו אוואט אני לא ארחיב, כי דנו כבר עליו הרבה פעמים, ואני חושב שכולם יודעים את עמדתי כלפיו, אבל אני רק אגיד שלא מגיע לו להיות השוער של מכבי רמת עמידר.
    לעומתו, מגיע שוער צעיר ומבטיח, שממחקיו בנבחרת הנוער עושה רושם מצוין, וביחד עם ניר רחמין כנראה יוביל את דור השוערים הבא של ישראל, שהוא די חדש, וזאת כנראה הבעיה שלו. אולי בליגת העל(ק) שלנו הוא יוכל להסתדר, אבל מול א.א.ק הוא יתקשה מאוד, כי משחק אירופאי שונה בתכליתו ממשחק אצלנו, וחיפה בכל מקרה תפסיד(לא את המשחק טכנית, אלא מהשוערים): אם אוואט ישחק, הם יספגו לפחות שני שערים, מה שבכלל לא יעזור להם בלשון המעטה אם הם רוצים איכשהו לעלות, ואם אלמדון יעלה, הוא גם יספוג שער-שניים, בגלל שיש לו ניסיון אפסי, והוא לא מוכן למעמדים כאלה.

13. שגיא Guest

אתם מדברים כאילו אלמדון הופך לשוער הראשון....
    תרגעו קצת...

הרי זה ברור לי ולכם (לא?) שאוואט יהיה זה שיפתח ביום חמישי, וכבר כתבתי למה, בהודעה הקודמת שלי בדיון.....

גם אוחיון אמר את אותם דברים שאני אמרתי, זה יותר לזעזע את אוואט...

14. המכור Member

זה נכון שרוב הסיכוים שהוא יפתח בשער....
    אבל אל תשכחו איזה טעויות הוא עשה ואולי בכול זאת (לא מאמין)תום יפתח...
    אסל אין מה להגיד על אוואט הוא פשוט הפך להיות שחקן שמשחק קטסטרפה(אם לא היה החלטה שלכם)!!!!

15. burning soil Member

אם כבר דיברתם על ניר דבידוביץ' אין ספק שהוא אחד מהשוערים הכי טובים שיש פה בארץ,ואני לא צריך להגיד לכם את זה,הוא מעל שטראובר,אוואט,וגם אלימלך!

אלמדון בטח יחזור לספסל,ודודו אוואט סתם אפס