אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

בנט הפתיע:

בנט: "מנהיג מדינת היהודים לא צריך לקבל מתנות כאלה ממיליארדרים" - חדשות - דה מרקר TheMarker

"לצערי, קבלת מתנות בהיקף כה נרחב לאורך כל כך הרבה זמן איננה עומדת בציפייה זו של אזרחי ישראל. מנהיג מדינת היהודים פשוט לא צריך לקבל מתנות כאלה ממיליארדרים. ככה לא מחנכים דור צעיר לערכים וככה לא חונכנו אנחנו."

לגמרי לא נשמע כמו הטונים של שומרי הסף של ביבי בליכוד.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  2. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

בנט הפתיע:

בנט: "מנהיג מדינת היהודים לא צריך לקבל מתנות כאלה ממיליארדרים" - חדשות - דה מרקר TheMarker

"לצערי, קבלת מתנות בהיקף כה נרחב לאורך כל כך הרבה זמן איננה עומדת בציפייה זו של אזרחי ישראל. מנהיג מדינת היהודים פשוט לא צריך לקבל מתנות כאלה ממיליארדרים. ככה לא מחנכים דור צעיר לערכים וככה לא חונכנו אנחנו."

לגמרי לא נשמע כמו הטונים של שומרי הסף של ביבי בליכוד.

3. Gass12 Member

4. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

LOL, זה מצחיק ומפתיע שדווקא הליצן הזה פתאום מדבר בהגיון.

5. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספציפית לגבי המלצות המשטרה, אני לא חושב שראש ממשלה צריך להתפטר. כתב אישום זה כבר משהו אחר. ראש ממשלה לא יכול לנהל במקביל משפט ומדינה (ונעזוב לרגע את הצביעות של ביבי השקרן ומה שאמר בשעתו על אולמרט).

אבל הגישה של הליכוד הסתכמה בזה שאמסלם קרא ללפיד "מלשן" ו"שטינקר". הוא לא טען שהוא משקר, חלילה, כי לפיד לא משקר. הוא פשוט אומר שלפי חוקי האומרטה שהוא פועל לפניהם, לא מדברים על דברים כאלה. אתה יכול לראות משהו פגום, אולי עבירה על החוק... אבל חלילה אל תדבר על כך. אתה לא עובד אצל המדינה אלא אצלנו.

7. alexshw Member

הליכוד מוכיח שזו מפלגה מטונפת ביותר.
    מרחק רב בין ההמלצות להחלטה על כתב אישום. זו החלטה שתשפיע ישירות על המציאות במדינה ולא יכנסו לזה אם בפרקליטות לא יהיו ממש בטוחים שיש סיכוי גבוה מאוד להרשעה.
    המקרה מסריח מאוד ציבורית וחושפת את ביבי כנהנתן ורקוב אבל משפטית זה באמת יכול להיות גבולי. בשנים האחרונות החמירו בעניין בכל מיני ארכאות ועדיין פחות מובהק ממקרה של אולמרט ודרעי לדעתי.

לא מבין מאיפה הסקת את זה? לפיד נהנה מתמיכה רבה, לא יודע אם מספיקה כדי שיהיה ראש ממשלה, אבל מי שישנא אותו אחרי העדות סביר להניח שממילא לא היה ממצביעיו.

8. Scouser Member

זה שאמסלם קרא ללפיד שטינקר זה פשוט מרתיח. זה דבר שגוי מכל כך הרבה היבטים... פשוט בושה.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

9. DRORIKO Member

כי הציבור לא כזה מטומטם כמו שאתם עושים ממנו, הוא יודע לזהות צביעות. אם לפיד הוא כזה שוחר חוק ומוסר למה הוא לא הלך למשטרה ביום שהוא גילה על היחסים הלא כשרים בין מילצ'ן וביבי(שאם הם נכונים ביבי צריך ללכת, הנה אמרתי את זה) למה כשחוק מילצ'ן עלה לדיון באוצר לפיד תמך בו אבל מי שהפיל אותו היו הפקידים? ומה בדבר היחסים של לפיד עצמו עם מילצ'ן שמרגע לרגע אנחנו מגלים עליהם פרטים חדשים. ובוא נעבור רגע לתיק 2000 שגם בו הוגשו המלצות. נניח שביבי יקבל כתב אישום על התיק הזה, אז מה נראה לך שהציבור יחליף מישהו שחשב לנהל יחסים עם נוני למישהו שבאמת ניהל איתו יחסים, כולל להוביל חוק שאמור לסגור את ישראל היום?(מה שהיה התנאי הראשי במשא ומתן בין ביבי לנוני) זה כמו שחלילה ביבי יורשע באונס אז יביאו במקומו את משה קצב.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לביבי יש שתי בעיות עיקריות שסיבכו אותו. הראשונה היא השילוב בין נהנתות לקמצנות, שבגללה הוא מאוד שמח שיש מישהו שמממן לו סגנון חיים נאה בזמן שהוא אמנם לא פורש מפוליטיקה ועושה לביתו כמו שהוא יכול, אבל שומר על הכוח העצום שיש לו כראש ממשלה. והשנייה, הנחישות לשמר את הכוח הזה דרך היסטריית השליטה בתקשורת. ידיעות, התאגיד, ישראל היום, ערוץ 10, וואלה (בזק), במה מתעסק ראש ממשלה שיש לו מיליון נושאי ביטחון ואיראן על הראש?

אם זה גבולי משפטית או לא, קשה לי לומר, אני לא משפטן. ציבורית, האיש הזה לא ראוי להיות עוד במוסדות השלטון, חד וחלק. לא שזה ישנה, כמובן, כי הציבור בישראל כבר קהה חושים, שלא לדבר על חבורת הימין המושחתת והמשחיתה. לכן לא נשאר אלא לקוות שהיועץ המשפטי לממשלה לא יעשה הקלות חברים והקלות ראש ממשלה. יקבע בית המשפט.

11. Gass12 Member

12. Gass12 Member

בנסיון הפוטש הראשון ביבי הצליח לנטרל את הטירון היהיר ולהפוך את הקערה על ראשו של הגמד
    חסר ההשכלה( תואר קנוי לא נחשב קופרניקוס)
    בנסיון פוטש מספר 2 הוא יגמור את הקריירה
    הפוליטית שלו.

13. Gass12 Member

אחד הפוסטים אם לא ה.... ארז תדמור

כמה הערות ותחושות ביום הלא פשוט הזה.
    1. מבחינה משפטית - מהרגע הראשון בו פרצו החקירות הערכתי שזה ייגמר בכלום ובכל זאת אני אופטימי היום יותר מאשר לאורך כל השנה וחצי האחרונות. קראתי את המלצות המשטרה מספר פעמים. השורה התחתונה היא שאם מנקים ומנכים את ההכרזות הצעקניות והניסוחים הבומבסטיים מבחינת ראיות אין שם כלום ושום דבר מלבד ניסיון לאנוס פרשנויות נסיבתיות, מגמתיות, מופרכות וסותרות לכדי תיזה קלושה שמי שמסתכל עליה בעיניים נקיות מתקשה שלא לראות בה עלילה שפלה. בשני המקרים בהם נתניהו פעל מעשית בעניינו של מילצ'ן הוא גרם לו לנזקים כספיים. הוא רצה לסגור את ערוץ 10 וביטל את המונופול שלו בתחום מסוים של ייבוא חלפים לרכב. בשני המקרים מדובר במהלכים שמשמעותם פגיעה בשווי עשרות מיליוני דולרים בנכסיו של מילצ'ן. המשטרה החליטה להתעלם מהדברים הללו ולטעון שנתניהו שוחד על ידי מילצ'ן ובתמורה מציינים 3 תמורות אפשריות מבחינת מדיניות שנתניהו כביכול קידם שבסופו של דבר לא יצאו לפועל, ואשר לכל אחת מהן יש לנתניהו הסבר משכנע והגיוני הרבה יותר מאשר אינוס הדברים כאילו נתניהו פעל לטובת מילצ'ן בצורה פסולה. האבסורד מגיע לשיאו בהשענות ההזויה של המשטרה על עדותו של יאיר לפיד.
    בתיק 2000 התמונה דומה. היו במערכת הפוליטית כמה צדיקים בסדום בודדים שלא נכנעו לדורסנות ולסחטנות של נוני מוזס, אבל מלבד נתניהו לא היה אף פוליטיקאי שהעז לצאת מולו למערכה ולהשיב מלחמה. ואל תטעו, המערכה הזו היא המערכה הכי חשובה האפשרית מבחינת איש ציבור ימני. מערכה לשחרור השיח הציבורי והמערכת הפוליטית מאחיזת החנק של הגמונית השמאל כשקבוצת ידיעות היא השחקן האכזרי והדורסני ביותר בה. ומערכה כזו אין דרך לנהל בצורה יפה נקייה וטהרנית. צריך להכניס את היד לסחלה ולפתוח את הסתימה. טהרנים ומתחסדים כמו בני בגין, רובי ריבלין או יועז הנדל לא היו מניעים מהלך כזה גם במאה קדנציות. נתניהו עשה את זה כשכל האחרים עשו במכנסיים. מגיע לו צל"ש, לא כתב אישום.
    2. מבחינה אישית התחושות שלי היום קשות. משטרת ישראל, המשטרה שאמורה לדאוג לי, להגן עלי ולייצג את האינטרסים של כלל אזרחי ישראל, מנסה לרמוס את ראש הממשלה שלי. היא מנסה לרמוס לא רק את בנימין נתניהו אלא את ההכרעה הדמוקרטית של מיליון ישראלים. אני מאמין שבסופו של ההליך נתניהו יוכיח את חפותו אבל בנקודה בה אנו נמצאים אני עצוב יותר מכל דבר אחר. משטרת ישראל מנסה לתפור לראש הממשלה שלי תיק.
    אם המשטרה היתה מנהלת הליך נקי, ענייני ונטול פניות והולכת על המלצות לכתב אישום מינורי באשמת הפרת אמונים בשל קבלת טובות הנאה הייתי סבור שהכרעתה שגויה. עניין המתנות הוא סוגיה ציבורית ולא פלילית אבל המחלוקת שלי עם המשטרה ומי שהיה מצדד בעמדתה היתה עניינית וראויה. במקום זאת קיבלנו מסע ציד, אכיפה סלקטיבית (איפה 43 התומכים בחוק ישראל היום?), מבול הדלפות, טענות קונספירטיביות מופרכות שמעידות על שיקולים זרים, קמפיין תקשורתי של המפכ"ל ודוברות המשטרה שמנסה לפגוע בנתניהו ולבסוף המלצות שאונסות את הראיות לפרשנות תלושה ומופרכת. ככה חברים נראית עלילת דם.
    3. יש לי לא מעט שעות לצדו של ראש הממשלה נתניהו בשנים האחרונות. האדם שאני מכיר כל כך שונה מהרושם והדימוי הציבורי שיש לנתניהו אפילו בקרב תומכיו. בנימין נתניהו נותן את כל כולו למען עם ישראל ומדינת ישראל. הוא עובד 18, 19 או 20 שעות ביום, בלחצים בלתי נתפסים, בהחלטות הנוגעות לחיי אדם ולבטחון עם ישראל. הוא מוביל את ישראל להישגים חסרי תקדים ומשפר את מצבנו האסטרטגי בכל מדד אפשרי. בתמורה הוא מקבל זובור אכזרי ובלתי פוסק נגדו ונגד משפחתו. עוצמת השנאה והמכבש נגדו גורמת גם לתומכיו לפחד לצאת להגנתו. הקמפיין הזה אינו מקרי. את כולם הצליח המכבש השמאלני להכריע. את דן מרידור, רובי ריבלין, ציפי לבני, רוני מילוא, מאיר שיטרית ועוד עשרות ימנים שקופלו, נרמסו ואולפו. אפילו את אריק שרון הגדול הם שברו אחרי 30 שנות כתישה. את רוני אלשיך הם שברו תוך חצי שנה.
    את בנימין נתניהו הם לא מצליחים לשבור. אז הם תופרים לו תיק.
    מגיע לו שנגן עליו. מגיע לו שנלחם למענו. ואם לא למענו, תעשו את זה למען עצמכם. כל מי שעיניו בראשו רואה שאין במערכת הפוליטית מועמד שמתקרב ביכולותיו לאלו של נתניהו. כל שנה וכל קדנציה שלו היא רווח נקי לכולנו.
    4. זו לא רק מערכה על חייו הפוליטיים של נתניהו. זו מערכה על הדמוקרטיה הישראלית. אם המהלך להדחת נתניהו באמצעות תפירת תיק יצליח המסר יעבור לכל המערכת הפוליטית. אתם רואים מישהו ממנהיגי הימין העתידי שיעמוד במכבש הזה?
    יאללה נגמרת לי הבטריה בסמארטפון...
    שתפו אם אתם מזדהים.

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

לפיד מהמר פה בגדול. אם נתניהו יוצא זכאי, לפיד הולך בעקבות החצוצרן שלו.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה חושב שהוא היה צריך לעשות שיקול פוליטי כשזומן להעיד במשטרה ולשקר?