אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. Gass12 Member

יאיר לפיד שיקר טייק 789654 אצל יונית לוי בנושא חתימה על ניגוד העניינים לגבי מילצ'ן
    סגרו עליו מכל הפינות אצל אראל ונתנאל דרשן!!
    בניגוד לפייק ניוז אצל רזי ברקאי/רינו התוכנית היחידה!האמינה!בגל"צ! עם דגש רב על זהירות נדרשת כי אותם בוחנים בשבע עיניים זו התוכנית
    של אראל סגל. לא במקרה היא מובילה את התחנה ובפער.

2. DRORIKO Member

עכשיו אני שומע שהמשטרה במגעים מתקדים עם ניר חפץ ושלמה פילבר להפוך לעדי מדינה, מה שמוכיח שלמשטרה יש רק מטרה אחת-נתניהו. הסיבה לכך ברורה, אם אלשיך יפיל את נתניהו הוא יצא הרבה יותר ״שאקל״.

נערך לאחרונה ב: ‏20/2/18
  3. Gass12 Member

השופטת גרסטל נתפסת בעיני כאדם מאוד אמין.נראה לי מוזר מעט שהוצעה לה עסקה שכזו והיא כשופטת סכרה את פיה ונאלמה?
    אם הסיפור נכון ולא אחד הכזבים של בן כז(ב)ית זה וואחד סיפור

4. Gass12 Member

החוק עבר אמש וערוץ 20 רשאי לשדר חדשות. סופסופ ניתן יהיה לעבור ליד הטלוויזיה בלי שקית הקאה

5. DRORIKO Member

תגידו זה לא קצת מקרי שכל התיקים יוצאים בסמיכות אחד לשני? ויותר מזה, זה לא קצת מקרי שמעצר החשודים בתיק 4000 ופרשת השוחד לשופטת יוצאים באותו יום ושבשניהם מעורב ניר חפץ? איפה היתה המשטרה ב-7-8 שנים הראשונות של נתניהו? אז הוא היה זך כשלג? זה מחזיר אותי לישר לתחקיר של ערוץ 2 בזמנו על מאגר סודי שהמשטרה מחזיקה על חברי הכנסת ושמוכן לפעולה בשעת ה-ש'

6. Gass12 Member

מה שאתה מחפש נקרא מסמך יצחקי וכתבתי עליו כאן #16022 שלשום.

לעצם ההתפתחות בנושא הילה גרסטל שאני מחשיב אותה כאמינה מאוד. משהו לא מסתדר לי בפאזל .לפני שמונה אביחי מנדלבליט,השם שלה עלה והבנתי שביבי לא רצה אותה. מאידך בהחלט יתכן שזהו ספין משטרתי להפעלת לחץ נפשי על העצורים בפרשה ע"מ לחתום על הסכם "עד מדינה".
    משהו נוסף שמצאתי רק עכשיו משבש אותי לחלוטין..שופטת שמשתתפת בהפגנה להפלת השלטון?

https://scontent.fsdv2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/28058410_2075858302441374_5373333285145754863_n.Xxx?oh=7925529f55d821b7bdd29faec3e1d7e7&oe=5B08B39E

נערך לאחרונה ב: ‏20/2/18
  7. DRORIKO Member

8. סיונרה Member

ראש ממשלה מושחת זה דבר הרבה יותר חמור מיועץ תקשורת מושחת, זה מפתיע אותך?
    הכל קשור להכל. אתה מתחיל לחקור דבר אחד ומשהו חדש מתגלה, לא גם לא אמור להפתיע.

9. DRORIKO Member

ואם ניר חפץ היה זה שיזם את הרעיון, מה שאני מאמין שקרה כי לא שילמו לו בשביל להיות שליח דואר, אז הוא פטור מעונש רק כי איתו בחדר היתה אישיות בכירה יותר? חפץ הוא חתיכת טיפוס נכלולי עוד מהימים היה שעורך ספורט בידיעות(ואמיר בטח זוכר את זה) אז עכשיו הכל מתפוצץ החוצה. אני בכלל לא פוסל שהוא זה שדחף את נתניהו לעשות דברים לא ראויים, בדיוק כמו שאבי בניהו דחף את גבי אשכנזי לעשות דברים לא ראויים. כמו שהסוכנים בכדורגל הם כבר לא רק סוכנים יועצי תקשורת של היום הם לא רק יועצי תקשורת, הם הרבה מעבר לזה. אם חפץ יוצא עד מדינה זאת עוד הוכחה שהמשטרה רוצה את הראש של נתניהו. זה מרגיש שהוא השעיר לעזזל שאמור לשקם את התדמית המפורקת של המשטרה.

10. סיונרה Member

ככה עובדים עדי מדינה, הראשון שמלשין הוא זה שיוצא נקי. לצערי אין דרך טובה יותר לתפוס אנשים מלבד ראיות חותכות.
    הוא עדיין צריך להגיד אמת.

11. Gass12 Member

אני לא מזלזל כלל בראש של "הכנופיה" יש שם שנים של נסיון בתרגילים,קנוניות קומבינות ותרגילי חקירה. הנה השערה:

אם הילה גרסטל הישרה והצחה כשלג סירבה להצעה,אז כנראה שמנדלבליט קפץ עליה והסכים.
    זה מחזק עבורם את התזה שהיועץ הוא ״יועץ משפחתי״. ולכן מרגע זה כל הלחץ שהיה עד עכשיו על היועץ הוא רק קצה של הפסיק ממה שיתחיל
    מעתה ואילך.
    כשברור שהראש אותו הם מחפשים הוא של ביבי אז הם מקבלים גם את ביבי וגם את הילה גרסטל שפרשה עם ביקורת קשה על הפרקליטות.
    רק וועדת חקירה!!!

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה אקדח, זה שגרסטל היתה בהפגנה?... כן, אחרי שאתה מחליט שזו לא הפגנה נגד השחיתות אלא הפגנה למען הפלת השלטון, זה באמת אקדח מעשן. בקיצור, לא כלום.

בנוגע לזה שהמטרה של המשטרה היא נתניהו, בוודאי. ככה זה תמיד בכל חקירה, גם של מאפיה. מנסים להשתמש בחיילים כדי להגיע למפקד, לבעל הכוח. מה הטעם להסתפק בפילבר ובחפץ אם גם נתניהו מעורב, ימשיך בדרכיו המושחתות ופשוט יחליף אותם בחיילים צייתנים אחרים? ודאי שככה זה עובד, מה ההיתממות הזו?

13. DRORIKO Member

אבל זה העניין, שחפץ הוא לא סתם חייל

14. סיונרה Member

כל אחד נהיה מומחה לכל המקרים...
    אז או שהוא יואשם או שהוא יעזור להאשים מישהו אחר, גבוה יותר בשרשרת המזון, אני לא מבין מה חדש פה. זה באמת מפתיע אותך ששחיתות של ראש ממשלה יותר מעניינת את מערכת החוק מאשר של יועץ תקשורת? לא נראה לי שהבעת כזאת השתאות כששולה זקן הצליחה להציל את עצמה כשהפילה את אולמרט.

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, אז הוא תת אלוף. אבל מעליו עדיין יש רמטכ"ל. אם הרמטכ"ל הוא זה שמכוון את הדברים, האם הדבר החשוב ביותר איננו לתפוס אותו ולמנוע ממנו להמשיך בכך?