אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. סיונרה Member

נו ו... איפה הבעיה פה?
    אני גם לא אוהב את המדיניות שלו בהרבה נושאים.

אין לי מושג מי השתתף ולמה, . מה שאני יודע זה שהמדינה אמרה שאין לה מידע שאומר את מה שאתה אומר. אתה לא יודע מי בסוף היה אמור להכנס בפועל לישראל כדי להשתתף. מי שיש בעיה בטחונית שייכנס פשוט לא ייכנס.
    אני עדיין לא מבין איפה יש פה פוליטיזציה. הגנה על חופש הביטוי זה לא עניין פוליטי. הגבלה של שרים מהוראות שרירותיות כי משהו לא נראה להם זה לא עניין פוליטי.

2. Gass12 Member

[/QUOTE]
    סיונרה
    אני עדיין לא מבין איפה יש פה פוליטיזציה. הגנה על חופש הביטוי זה לא עניין פוליטי. הגבלה של שרים מהוראות שרירותיות כי משהו לא נראה להם זה לא עניין פוליטי.[/QUOTE]
    אסביר לך בשפת הכדורגל במטאפורה הכי בהירה וברורה.לך נוח להיתפס להוצאת "אאוט" שבוצעה שלא כנדרש ולכן בוטלה ע"י השופט
    כי בעצם ההיצמדות הזו לפרט טכני פעוט ככל שיהיה תמיד תוכל לנצח.
    אני טוען שהשופט במגרש הזה ובמשחק הזה אינו חוקי!!
    איפה ואיך בא לידי ביטוי רצון העם שקובע את המהלכים המדיניים ,החברתיים והפוליטיים שהוא רוצה ובגינם הצביע בבחירות.?מהי דמוקרטיה "רצון העם"או שלטון העם ליתר דיוק מלטינית. מה שעושה בג"צ זו לא דמוקרטיה זו גניבה והשתלטות במחטף מסריח .וכך ע"י עתירות וצווים הם אלו שמכריעים וקובעים.לא הכנסת לא הממשלה ולא אף אחד שנדמה לו שהוא שולט.
    חונטה בת 15 אנשים שלא נבחרה ע"י העם אלא ע"י עצמה ומטעמה אינה דמוקרטיה זו דיקטטורה של בג"צ

נערך לאחרונה ב: ‏21/4/18
  3. סיונרה Member

בדרך כלל אני מחשיב את חוסר הדיוקים שלך לחוסר יושר, הפעם אתה פשוט לא מבין על מה אתה מדבר.
    דמוקרטיה ביוון (לטינית, יוונית כולם קוקסינלים גם ככה, לא?) הייתה החלטת הרוב, שכלל רק גברים ורק אנשים מהמעמד העליון, ככה שאם אנחנו כבר מדברים, כנראה שאתה בתור השפחה של אנשים מהמעמד העליון כנראה בכלל לא היית מקבל זכות בחירה. הדמוקרטיה המודרנית מבוססת על הרבה יותר דברים מזה, בפרט הפרדת רשויות. הממשלה נבחרת על ידי העם, ויש לה את הסמכות לבצע את המדיניות שהיא בוחרת. החלטה שרירותית זה לא מדיניות. ליברמן/רגב/נתניהו לא יכולים להחליט בכל רגע מה שהם רוצים רק כי הם נבחרו על ידי יותר אנשים מהצד השני.
    אני חושב שכבר ייסדנו את זה שאין לך בעיה עם "המבנה הנוכחי של בג"צ". יש לך בעיה עם העובדה שאנחנו לא דמוקרטיה נוסח סוריה או רוסיה שבה יש אדם שקובע והשאר מתיישרים. בקצב שאתם עובדים כנראה נגיע לזה יום אחד, בתקווה שכמו שאר האנשים בליכוד שנתניהו חיסל פוליטית, הוא יבין שאחד כמוך עם נאמנות של פרעוש על כלב ועקרונות של בואש, הוא אדם שאין בו ערך וייפטר גם ממך.

4. Gass12 Member

אתה מזבל בשכל.בג"צ ע"י ביטול זכות העמידה כמהלך ראשון נטל לעצמו את ה"זכות" להתערב .
    דמוס ביוונית=עם . "קרטוס"=שלטון

5. סיונרה Member

אמרת לפני שנייה לטינית, לא?
    גם אני יכול להסתכל בויקיפדיה, רק שעל הדרך להיותך שקרן ועצלן, אתה גם לא יודע לקרוא.

6. Gass12 Member

ושוב ברחת אל התקפה על הכותב ולא על התוכן.זה לא ילך לך אל תתחמק מהשאלה

7. FelaKaT Member

תיכנס לאתר שלהם ותראה מי היו המשתתפים.

המדינה והבג"ץ לא אחראיים על חופש הביטוי של אזרחי מדינה אחרת.
    בג"ץ בכל מקרה טען של ליברמן יש סמכות לשלול את כניסתם, רק שבמקרה הזה חושבים אחרת. שום טיעון משפטי או טענה שליברמן פעל בניגוד לסמכותו או לחוק . אם זאת לא פוליטיזציה ודיקטטורה אני לא יודע מה כן.

8. Gass12 Member

סיו סיו תרגילי בריחה בחדר בריחה. תענה על השאלה
    האם הבג"צ שבוחר את עצמו נטל סמכות שהיא לא לו? כן או לא

9. Gass12 Member

לאן ברחת?

10. סיונרה Member

אם זה כזה ברור, למה המדינה משכה את הטענה?
    איזו מדינה? וזה חופש הביטוי של אזרחי מדינת ישראל. הטקס הזה הוא לא התארגנות של פלסטינים בישראל, אלא של ישראלים בישראל, הרי ברור שטקס זיכרון של "שני הצדדים" לא שווה כלום בלי שני הצדדים, ואת זה ליברמן החליט למנוע, בלי שום סיבה טועה או הסבר.
    זה התפקיד של הרשות השופטת, למנוע מהממשלה לחרוג מסמכותה ולמנוע ממנה להשתמש בסמכותה לרעה. ליברמן השתמש בסמכותו לרעה.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא זה שמנהיג את המדיניות של ישראל, וזכותה להתנגד לה בכל מאודה. זה לא אומר שום דבר על היחס שלה אל מדינת ישראל - אלא על היחס שלה למה שמדינת ישראל ומנהיגיה עושים. ואלה שני דברים שונים.

מותר לבקר את ישראל. גם למי שאוהב את ישראל ומתנגד לחלק ממה שהיא עושה, מותר לציין את זה. זה לא הופך אותו למישהו שלא אוהב את ישראל. הרעיון של נאמנות ללא גבולות - אם אתה אוהב אותי תגיד את זה, אבל אל תשמיע ביקורת שיש לך עליי - לא שייך למשטר דמוקרטי.

12. Gass12 Member

מי אתה שתפסוק ותכריע? לאחר ביטול זכות העמידה ברק "גנב" החלטה נוספת שהכל שפיט.(גניבה נוספת של ברק)בשום מקום בעולם אין עיקרון כזה
    הבג"צ הזה בעצמו (קודם לתקופת ברק )פסק בעצמו בשני מקרים שהובאו לפניו .ערי ז'בוטינסקי, ובמקרה השני כשהממשלה החליטה לכונן יחסים עם גרמניה ב1965
    בזו הלשון "יחסי החוץ של ממשלת ישראל זה ענין פוליטי מובהק ואל לנו להתערב בזאת"
    ושוב אחזור לענין המקורי.מי אתם בכלל שתבטלו חוקים שחוקקו ע"י הכנסת (נבחרת העם)?
    מילא אם הבג"צ היה מקפיד לשמור על איזון עדין בהחלטותיו בין ימין לשמאל מילא.הוא שם קצוץ ומשתין עלינו מהמקפצה.הבג"צ הפך להיות
    סניף מר"צ מרכזי

13. סיונרה Member

בג"צ צריך גם לעצור החלטות של ממשלת השמאל, אה רגע, אין דבר כזה היום?

14. DRORIKO Member

יש הבדל בין להביע ביקורת בהודעה באייסוקר לבין להביע ביקורת בפוסט באינסטגרם שמכה גלים בכל העולם. היא היתה צריכה לגלות אחריות.
    ולא אמרתי שאסור לה להשמיע דעה, זכותה, כמו שזכותי להגיד שהיא חתיכת כלבה(אגב שיח הזכויות פה הוא לא רלבנטי כי בכל מקרה היא לא חיה בישראל)

15. Gass12 Member

ובזאת הוא נוטל סמכות שאינה שלו.רבין לא "אכל" חרא עם המגורשים ללבנון? ברור שכן
    בזכותו של אהרון ברק יותר מ400 מחבלים שכבר גורשו ללבנון הוחזרו לישראל והפכו להיות הגרעין הקשה של האינתיפאדות והפיגועים