אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. FelaKaT Member

כנראה ערוצים זרים עוברים התאמה לשידור בארץ וזה מצריך עובדים, אין מניעה חוקתית לשדר ערוצים זרים שלא עוברים את ההתאמה.

2. optimus Member

גם בתיאוריה קשה לי לראות איך מדינה כזאת מתנהלת. מי משלם לגורמי האכיפה, בתי משפט וכו'.
    ברור שאין מדינות כאלו כי הן לא ברות יישום. בינתיים בכל מדינה קיימת כפייה במידה כזו או אחרת כלפי האזרחים.

3. Gass12 Member

שורו הביטו וראו איך פועלת הסיסטמה.
    מי שהגישה את העתירה לבג"צ בשמן של נשות החמאס היא עמותת "רופאים לזכויות אדם"
    אל העתירה צורפה גם חוות דעת רפואית שקיבלה משקל כבד מאוד בהחלטת השופט פוגלמן.

"חוות הדעת, שנכתבה על ידי פרופ' בלה קאופמן, נשיאת המערך האונקולוגי בביה"ח שיבא, היא הבסיס המרכזי לטיעון של השופט פוגלמן, שלפיו החולות המדוברות לא יכולות לקבל טיפול בבית חולים במדינה אחרת (כגון ירדן או טורקיה), ואין להן חלופה רפואית אחרת מאשר בתי החולים שבמזרח ירושלים. היא הוגשה לבית המשפט ב־23.08.2018, ימים ספורים לפני פרסום פסק הדין. מפסק הדין ניכר כי השופט פוגלמן התרשם עמוקות מהמסמך, שאותו כינה "חוות דעת רפואית עדכנית מצד גורם בר סמכא", ו"מפאת חשיבותה של חוות דעת זו" הוא ציטט ממנה באריכות רבה. "

מה שכחו לספר לבית המשפט?כפי שנחשף עתה, מעבר להיותה רופאה בכירה בשיבא, פרופ' בלה קאופמן משמשת בכובעה השני חברת הנהלה בארגון רופאים לזכויות אדם וחברה בוועדת האתיקה שלו - אותו ארגון שהגיש את העתירה. לא רק זאת, קאופמן ניהלה קמפיין פומבי וקולני בנושא זה בדיוק: היא התראיינה בנושא ב"הארץ" ואמרה שמדיניות הממשלה נעשית "באמתלות 'ביטחוניות' שתמיד אפשר לשלוף", וכן חתמה על עצומה בנושא שנשלחה למשרד הבריאות, ועוד.

אתה הבנת את זה ?.....
    נו טוב תעשו פרצוף של מופתעים

בג"ץ הנשים החולות מעזה: העותרים חיברו את חוות הדעת | ישראל היום

4. yonmu Member

@optimus
    אין שום בעיה לראות מי משלם לגורמי האכיפה - בדיוק מי שמשלם להם במדינה רגילה, בדיוק באותו תהליך.
    אני מדגיש שוב - הנקודה בליברטריאניות היא שלילת כפייה במקרה שהיא לא מפריעה לאף אחד מהמעורבים.
    זנות (בהסכמה באמת), מכירת איברים, עבודה בלי תנאים סוציאליים, סמים - אלה דברים שיהיו מותרים במדינה ליברטריאנית.
    מס הכנסה וצבא ומשטרה יהיו בדיוק כמו במדינה רגילה.

5. סיונרה Member

אמר האדם שמכפיל את קצב הכתיבה שלו באייסוקר ביום שבת. אתה גרוע בדיוק כמו "השמאלנים" מהבחינה הזאת. מה שעושה אותך יותר גרוע בכללי זה רגשי הנחיתות והיעדר הבושה. לא מספיק שאתה לא שומר מסורת, בחוצפתך אתה גם מטיף לאחרים.
    כנראה שאתה תגיע לאותו מקום יחד איתם בעולם הבא.

6. optimus Member

ליברטריאנים מתנגדים למיסים, איך זה מסתדר?

7. Gass12 Member

שוב שכחת לקחת את הכדורים .
    כשתהיה ראוי לתשובה אענה לך עד אז צא לי מהאישון, עילג!!

8. סיונרה Member

לי אתה לא חייב דין וחשבון, אלא ל"בורא עולם". אם הוא רואה הכל כמו שאומרים אנשים שמאמינים, הוא גם רואה אותך חביבי.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

9. Gass12 Member

פחחחחח מעוכר ישראל הפכת לאדמו"ר סיוחרא.
    ראשית תלמד לקרוא ולכתוב ולהבין את מה שאני ואחרים כותבים.
    ביי ביי

10. DRORIKO Member

11. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

זה מכאן: פעילי מרצ הפגינו: "עוד חבר של ביבי" - ערוץ 7

אחלה ראיון עם מוסי רז שפוספס שם בפורום רוטר :)

12. DRORIKO Member

"הלוואי שהיו לנו חברים יותר טובים מאנשים כאלה" אמר וחזר ללקק לאבו מאזן

13. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

אני לא רוצה להצטייר כתומך של מוסי רז כי אני לא, אבל עם אבו מאזן יש לנו שכנות ואנחנו חייבים לדבר ואני עוד לא מדבר על שלום, אלא רק התיאום הביטחוני שיש לנו עם הרשות והניקוי של אנשי חמאס שם, מצדיק את זה. עם שאר המדינות בעולם זה כבר פחות מחייב ואפשר להיות בררניים. בסך הכל עמדה מובנת אפילו שאני גם לא לגמרי מסכים איתה כי גם האמריקאים ואירופה מלקקים לסעודים ולדיקטטורות הרבה יותר רצחניות מהפיליפינים שהלוואי גם עלינו להיות ביחסים כלשהם איתם.

14. DRORIKO Member

נו אז כמו שביחסים עם אבו מאזן יש אינטרס גם ביחסים עם הפיליפיני הזה יש אינטרס. הפיליפיני לפחות לא דורש שנפנה מאות אלפי אנשים מהבית.

15. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

הפיליפיני לא בסכסוך איתך ואתה לא חי איתו אחד בתוך השני על אותה חלקת ארץ. שוב, אני לא נגד המפגש הזה ומבחינתי אין לי שום בעיה ליחסים עם כל מדינה בעולם, כולם עושים את זה ולא צריך להיות יפי נפש. רק יכולתי להבין את הטיעונים של כאלו שבאמת מאמינים שלא צריך יחסים בינלאומיים עם כל מדינה מטעמי מצפון. אני לא אסכים עם זה לעולם ולדעתי זו נאיביות, אבל דעה זו דעה ואין בה פגם. לו הם רק היו מבינים שכל המעצמות ומרבית המדינות בעולם לא דמוקרטיות ולא הומניות ואי אפשר לא להיות עם יחסים עם מדינות כמו ארה"ב (עלק דמוקרטית), סין וסעודיה (שכל העולם ביחסים איתם) ועוד, ואת החשיבות להיות ביחסים עם כולם עבור הכלכלה הישראלית, אז אולי הם היו נמנעים מלהפגין. היחסים הללו הם די הסיבה שיש להם אוכל על הצלחת.