אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. DRORIKO Member

שוטרי מגב התעללו במפגינים נגד העינויים: נערה נאלצה לעשות צרכיה במכנסים - חדשות רוטר

לא היו מעיזים לעשות את זה לערבים, אני כבר לא מדבר על הסודנים שהשוטרים הם ילדי כאפות שלהם. כמה אבסורדי זה שמשטרת ישראל מתנכלת רק ליהודים, והכל בחסות האפס המוחלט גלעד ארדן. דברים מהסוג גורמים לי לקחת ברצינות את האופציה להצביע לעצמה לישראל. המדינה מאבדת אחיזה ביותר מדי תחומים.

רוברטו באגיו31 אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

חתיכת כלב מסריח. ועוד שם כיפה על הראש.

3. רוברטו באגיו31 Member

קודם כול מדובר על מפלגת " עוצמה יהודית" והדגש הוא על יהודית .
    מדובר במפלגה עם אנשים מצויינים בעלי ערכים ואידיאולוגייה .
    איתמר בן גביר הוא אחד מעורכי הדין המבריקים שיש לנו...הוא עושה עבודת קודש בתור עורך דין . וכמובן שהשמאל הבולשביקי וסותם הפיות ניסה למנוע ממנו ללמוד משפטים ולעבור התמחות בתור עורך דין .

לעצם העניין : לאנשי ימין אמיתיים אין מה להצביע למפלגת "הליכוד" או המפלגה המאוסה של בנט ושקד .

ככל הנראה ש" האיחוד הלאומי" יתאחדו עם "עוצמה יהודית" ואני מקווה שגם אלי ישי ו "הבית היהודי " . חיבור שכזה יכול להביא 10 מנדטים .

4. golding מנהלים

באיזה אופן?

5. סיונרה Member

יש לעוצמה יהודית אידאולוגיה אין על זה ספק, לא היית צריך להדגיש את המילה "יהודית". הבעיה לא היעדר אידאולוגיה אלא המהות שלה.

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אם לא עוד פעם ארדן, אז את תיק המשטרה יקבל איזה גנרל, כי תיק ביטחון יש רק אחד וגנרלים יש המון. והזילזול בזכויות האדם ובעבודה השוטפת יימשך.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

עושים גרוע מזה לערבים, אתה יודע את זה טוב טוב, ובוקר טוב לימין, סוף כל סוף התחילו להתעניין בזכויות עצורים.

gilad16, Franco ו-חייל שוקולד אוהבים את זה.
  8. DRORIKO Member

סיונרה תרסן קצת את החברה שלך

9. סיונרה Member

אתה לא זה שאמר פעם שאם מישהו משקר לכאורה ולא תבעו אותו אז כנראה שהוא מדבר אמת?
    ולא יודע אם תביעה היא הצעד הנכון, אבל מקור ראשון בהחלט ירד לרמה עיתונאית עלובה עם השקר שהפיץ נגדה.

10. DRORIKO Member

קודם כל זאת תביעת השתקה, המטרה היא להטיל מורא על עיתונאים אחרים שירצו לבקר את שפיר. למיטב ידיעתי שום דבר ממה שהופיע בכתבה הוא לא שקר, שפיר אכן נכחה בועדה רק 22 פעמים.
    מה שהכי מקומם זה שאותה שפיר העלה פוסט ארוך על כמה שהתקשורת היא נשמת אפה של הדמוקרטיה וכמה שביבי האיום והנורא מאיים עליה.
    אז כנראה שהתקשורת היא דבר מאד חשוב, עד שהיא מופנית נגדך.

ואני אגיד את מה שאמרתי כבר כמה פעמים. בלי קשר לשמאל וימין צריך לבטל לחברי הכנסת את החסינות. לא יכול להיות שחבר כנסת יוכל לתבוע אותי אבל לא אני אותו. אנחנו לא באירופה הפיאודלית ואין מעמדות. החוק צריך לחול על כולם.

11. סיונרה Member

כרגיל, אתה אומר דברים שאחרי זה נסתרים על ידך בלי שום הסתכלות עצמית. אתה בעצמך אמרת שבלי תביעה אז כנראה שמה שנאמר הוא אמת. תחליט מה נכון.
    לכן זו לא עבירה על איסור הדיבה אלא סתם בושה עיתונאית. זה שקול לעיתונאי ספורט שיספר לנו למה ואן דייק הוא שחקן גרוע כי הוא הבקיע העונה רק שני שערים. שום עיתונאי שמכבד את עצמו ושום עיתון שמכבד את עצמו לא יפרסם דבר כזה.
    לא רק זה, אלא שהכתבה הזאת נדחפת בפרסומות בפייסבוק, ככה שמדובר בהכפשה לכל דבר.

12. DRORIKO Member

נכון, אבל אם הוא יגיד את זה ואן דייק לא יתבע אותו. אם הוא ישקר ויגיד שואן דייק בגד באישתו הוא יוכל ועוד איך לתבוע אותו.

13. DRORIKO Member

14. סיונרה Member

מהר מאוד עברת מסיסמאות חלולות ללשים קישורים לכל מני אלמוניים שכותבים דברים לא מעניינים. אם לא הייתי רואה את שניכם במקביל בעבר, הייתי חושב שגאס12 חזר אלינו בסיבוב.

חייל שוקולד, gilad16 ו-YYY אוהבים את זה.
  15. FelaKaT Member

עלוב.

abcd ו-DRORIKO אוהבים את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 4, אורחים: 14)

1. DRORIKO
  2. Sturridge
  3. בארסה-מכבי