אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. DRORIKO Member

רק מדגיש כמה שאני לא סובל את האישה הזאת. הסטטוס שהיא כתבה לא בא סתם. במחאת 2011 אהוד ברק נתפס כאיש הרע, התמונה המפורסמת שלו במרפסת של אקירוב מציץ על המוחים הפכה לסימבול של אותה מחאה, היא הדגישה את הניתוק בין הגווארדיה הישנה לעם. סתיו שפיר, כאחת משלושת מנהיגי המחאה, ניסתה בסטטוס הזה לבנות סיפור של רובין הוד VS הברון העשיר והמושחת. אז נכון, בדרך כלל לא צריך להיתפס על משפט שמישהו אמר לפני 8 שנים, אבל זה לא הכלל, סתיו שפיר נכנסה לכנסת על הגב של אותה מחאה, לא יכול להיות שעכשיו היא הולכת יד ביד עם מי שהמחאה הופנתה נגדו(או לפחות כזה שמייצג את אלה שהמחאה הופנתה נגדם). כי בואו נגיד את האמת, לא נשאר כלום מסתיו של האוהלים, אם בכלל היתה כזאת וזאת לא היתה תרמית כדי להיכנס לכנסת. שפיר היא עוד פוליטיקאית צבועה ושקרנית. הבעיה שהטומטומים בשמאל לא קולטים את זה ועדיין מסתכלים עליה כעל לוחמת חברתית(למרות שב-6 שנים שלה בכנסת היא לא עשה כלום) או שהם פשוט מנסים להיאחז בכל מה שיש בשביל החצי סיכוי להפיל את נתניהו, אפילו באהוד ברק.

2. סיונרה Member

סחטיין, אתה הראשון שמצא פוליטיקאי שעושה פשרות אידאולוגיות.

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

יש פשרות אידיאולוגיות ויש פשרות אידיאולוגיות. כשמתמודד קפיטליסט מוכן ללכת עם מתמודד סוציאליסט כדי לקדם את תהליך השלום שיותר חשוב לו-לגיטימי. כשבן אדם מוכר את הקלף שאיתו הוא נכנס לכנסת-לא לגיטימי. שפיר היא כלום ושום דבר, אופורטוניסטית מהזן הנמוך ביותר, דוד אמסלם רק עם דימוי אשכנזי יענו מתקדם(ופה אני גם חוזר לדיון שלכם).

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  4. סיונרה Member

בניגוד לאמסלם, שפיר עומדת בזכות עצמה.
    אתרגם פחות או יותר את ההודעות האחרונות שלך: "פוליטיקאית שאני לא אוהב עושה מה שפוליטיקאים שאני אוהב עושים, אבל בגלל שאני לא אוהב אותה אז זה לא בסדר".

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

1.מאיפה אתה יודע שאני אוהב את אמסלם? 2.למה שפיר עומדת בזכות עצמה ואמסלם לא?

6. סיונרה Member

אמסלם לא מספיק חשוב כדי שבכלל נדע מה הדעות שלו, מלבד כמובן לעשות לביתו.
    כל שאר הפוליטיקאים בליכוד ובכל המפלגות עושים דברים כאלו כל הזמן, אבל משום מה דרוריקו מתייחס לסתיו שפיר כאילו היא הכי גרועה בהיסטוריה והיחידה שאי פעם שינתה את דעתה ב-7 שנים מאז שעוד לא הייתה פוליטיקאית.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמסלם לא עומד בזכות עצמו כי כל מה שהוא עושה זה לרכוב על הגב של ביבי בתמורה להתרפסויות ושירות המנהיג.

אפשר לומר הרבה דברים על שפיר, אבל יש לה דעה.

8. DRORIKO Member

כמו?

9. VAR Member

לאנשים אין זכות להתעשר
    דירות שלא מתאימות לה לא מתאימות לאף אחד אחר
    רק לא ביבי
    יוקר המחיה זה פויה אבל שוק חופשי שיוריד אותו זה עוד יותר פויה
    לאנשים יש זכות להחזיק את המדינה בביצים ולהשבית אותה בשם חופש ההתארגנות

חסר?

FelaKaT, abcd ו-Maccabi Diamond אוהבים את זה.
  10. DRORIKO Member

במקרה ראיתי עכשיו ראיון עם ניצן הורוביץ אצל רינה מצליח(ככה זה כשיש פגרת כדורגל) מצליח שואלת אותו מה דעתו על זה שהרוצח בבית דרור הוא מהמגזר, אז הוא עונה לה "זה לא משנה עכשיו מגזר כזה או אחר, הומופוביה זה לא בסדר". מעניין, כי אחרי הרצח של שירה בנקי הוא לא היה כזה ממלכתי, אני זוכר אותו יורד חזק על הדתיים, אפילו את נפתלי בנט הוא האשים ברצח(ועזבו את זה שהרוצח בכלל היה חרדי). מדהים כמה שהמפלגה העלובה הזאת מנסה ללקק לערבים בשביל שיצביעו לה. זה התחיל עם ברק העלוב שהתנצל על זה שהערבים זרקו עלינו אבנים במהומות אוקטובר ועכשיו זה. השמאל טובע בתוך החרא של עצמו.

yonmu אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

כשיאיר גולן דיבר על תהליכים שמזכירים את שנות ה-30 הוא התכוון גם לדה לגיטימציה לארגוני זכויות אדם?

12. avicii Member

עם כמה שאני לא מסכים איתו לגבי התהליכים שמתרחשים בחברה והשוואתם לגרמניה בשנות ה30, הדה לגיטימציה לשוברים שתיקה ברורה ומובנת לחלוטין.ארגון שלוקח מקרי קצה,במקום לחקור אותם כאלה,הוא הופך אותם לאלפי מקרים שקורים כל יום שגורם לעוד יותר שנאה לישראל סתם.

13. DRORIKO Member

במקרי קצה אתה מתכוון למשל לחיילים שמבצעים נוהל שכן למרות איסור חמור של צה"ל?

14. DRORIKO Member

לפני כמה ימים כתבתי על הציוץ האווילי של יעל גרמן על הרצח בבית דרור. לגרמן לפחות היו נסיבות מקלות והיא לא ידעה שהרוצח הוא ערבי(מה שלא מנע ממנה לצאת כרוב) שפיר כבר ידעה שהרוצח הוא ערבי ועדיין תקפה את הרבנים. כמה פוסטמה הבחורה הזאת יכולה להיות.

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/19
  15. DRORIKO Member

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 21)

1. Scouser