אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. alexshw Member

חייב להשאר שם. יותר קולות לכחול לבן.

2. DRORIKO Member

בגלל גנרל מטומטם אחד להצביע למפלגה של גנרלים מטומטמים אחרים?

3. yonmu Member

משגע אותי שכאשר הליכוד צועק "המשטרה-פרקליטות-תקשורת מושחתים!" טיעון הנגד של כחול-לבן ושות' הוא "לא הם לא".
    טיעון הרבה יותר מוצלח - ואמין - יהיה "אם הם דפוקים זה בגלל שאתם בשלטון כבר עשור והרסתם אותם".

יש אינספור ראיות ליחסים בעייתיים בגופי המדינה. הממשלה היא האחראית על הגופים האלה.
    הזוי שהממשלה מסבירה שהגופים שתחתיה דפוקים והאלטנרטיבה מסבירה שהם דווקא בסדר.

Clichy ו-טל. אוהבים את זה.
  4. DRORIKO Member

עכשיו צפיתי בכל הראיון עם גולן, תקשיבו זה הולך ונעשה גרוע משנה לשניה. המראיין שואל אותו מה הם ה"תהליכים" שהוא דיבר עליהם. הוא מציין בתור דוגמאות את הפיגוע בדומא, למרות שמדובר במחבלים קיצוניים ולא בחברה הישראלית כפי שאמר באותו נאום, הוא מציין את ה"מוות לערבים" במגרשים למרות שכבר שנה הקריאות האלה לא נשמעות שם, ומציין את אלאור אזריה והתמיכה בו למרות שגולן הוא הממציא של "נוהל שכן", שמוסרית זה חמור בהרבה ממה שאלאור עשה. המראיין גם שואל אותו למה הוא לא עזב את צה"ל אם הדברים שהוא עושה הם כל כך לא מוסריים, גולן מלמל משהו לא ברור שלא ממש ענה על השאלה. בשלב מסויים הדובר התפרץ לראיון והפסיק אותו, מה שהפך את העסק לעוד יותר מביך. בזמנו ארי שמאי, ספק בהתרסה ספק ברצינות, אמר שרק הבינוניים נשארים בצבא והמוצלחים יוצאים למגזר הפרטי(שמאי עצמו הפך לעורך דין מצליח) כשאתה רואה אחד כמו יאיר גולן הופך לסגן רמטכל, כשאתה רואה דחליל כמו בני גנץ מגיע להיות רמטכל אתה מבין שאולי יש משהו בדבריו של שמאי.

5. טל. Member

yonmu

במשפט "אם הם דפוקים..."
    תשמיט את המילה "אם".

ותיקון נוסף: הימין הכלומניקי לא בשלטון עשור אחד, אלא 4 עשורים. (כמעט מלאים) (תודה לאל)

וכחולבן זו לא האלטרנטיבה. זו רק הפלטפורמה שתסלק את הרעל הנוכחי ותכין את הקרקע לאלטרנטיבה.

DRORIKO
    הם לא גנרלים. והם לא מטומטמים. הם מפקדים שהובילו אחריהם אנשים לשדה הקרב.
    ולא פעם אחת.
    העובדה האתה מאמץ טרמינולוגיית שמאל קיצוני/אנרכיסטי אנטי ממסדי אנטי ציוני ואנטי ישראלי היא בדיוק, אבל בדיוק, מ.ש.ל

6. DRORIKO Member

קודם הם כן גנרלים, תקרא את ההגדרה המילונית. לגבי המטומטמים. תסלח לי אבל אני כבר 20 שנה עוקב אחרי הפוליטיקה בישראל. מעולם לא נתקלתי בפוליטיקאי יוצא צבא שהיה לו משהו חכם להגיד, הם כולם נשמעים כמו אידיוטים גמורים. הקשבת לראיונות עם בני גנץ? הוא לא נשמע שם כמו אוטיסט? בוגי יעלון לא נשמע כמו אחד האנשים הכי מביכים שיש? בוא נדבר על הצלע השלישית. אתה יודע איך נוצרה בזמנו ההילה הגדולה סביב גבי אשכנזי? הדובר שלו אבי בניהו קיבל החלטה למנוע ממנו להתראיין כל הקדנציה. הוא ידע טוב מאד למה. אני יכול לחזור איתך גם יותר אחורה בזמן לאנשים כמו רפול שהפכו להיות דאחקות שבועיות.

Maccabi Diamond, yonmu ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יוצא הדופן זה ברק, שהוא איש דוחה, שפל מוסרית ולא ראוי להיבחר אפילו לועד בית, אבל חכם.

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

חבל ששמת את רפול עם הקרקס הנודד הזה.

9. DRORIKO Member

גם ממנו אני לא נופל. אף פעם לא שמעתי ממנו איזה משהו יוצא דופן שפתח לי את הראש. הוא בעיקר מדקלם סיסמאות של תנועות שמאל. איך שאני חושב שעל זה יש רק איש צבא אחד שאני מחזיק כאינטיליגנט-עמי איילון. בסדר בכל סל יש כמה תפוחים רקובים :)

10. טל. Member

איך ההוא מדבר ואיך ההוא מדבר.
    איך ההוא נשמע ואיך ההוא מדבר.
    איך ההוא מתראיין ואיך ההוא מדבר.

מעניין לי ת'ביצים איך הוא מדבר!!!!

הבעיה שלך היא, ידידי, שאתה לא מבין מה אני מדבר.

יש יותר במנהיג מ-"לדבר".
    ביבי השפיע לך על המוח.

כמו כל אנשי הימין שבעצמם אין להם מושג איך הימין יושב בשלטון כבר 40 שנה ולא הצליח להכניס שופט ימני אחד לבית משפט עליון - אצלך הדיבורים הם כחזות הכל.
    דיבורים דיבורים דיבורים איך ההוא מדבר ואיך ההוא נשמע ואיך ההוא נשמע.

הימין שכח מה זה להיות ציוני. כן. שכח מה זה להיות יהודי? -גם כן.
    גדול המנהיגים בכל הזמנים של העם היהודי היה בכלל מגמגם. -נו... מה תגיד על זה?

אנחנו מדברים על מנהיגים. לא על דוברים.
    על נבחרי ציבור. לא על שגרירים.

זה מה שאתה לא מבין ומסרב להבין.
    ביבי, שבטח מבחינתך הוא איפה שהוא בין אלברט איינשטיין לסטיבן הוקינג, יודע לדבר. הוא נשמע אחלה שהוא מדבר. אני יודע. -נו? אז?
    נו!!!! אז? אז מה?

זה לא משנה מה ביבי אומר. אלא מה ביבי עושה. וביבי לא עושה כלום. (עריכה: אלא אם כן זה לביתו ולכסאו)

עכשיו קח את המילה "ביבי" -ותחליף אותה במילה "מנהיג".

נערך לאחרונה ב: ‏8/11/19
  11. DRORIKO Member

מנהיג לא צריך להיות כריזמתי?

12. טל. Member

כריזמתי זה לעמוד ולדבר?

אז הוליווד ותיאטרון הבימה עמוסים בכריזמתים.

רפול ויאיר גולן המטומטמים הובילו אנשים תחת אש. וגייסות תחת אש.

איפה נמדדת הכריזמה?

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה מאוד להיבחר בלי זה. אבל אף שמים בצד את השאלה מה צריך כדי להיבחר, אז לא.

14. DRORIKO Member

כריזמה זה לא חייב להיות שואו-מן כמו ביבי או לפיד או בנט. תופתע לשמוע אבל אני חושב שגם ב"עמךיות" של עמיר פרץ יש כריזמה(כריזמה שהובילה אותו להיות מנהיג עובדים דומיננטי שלא היה כמותו מאז) וברגע שאתה יוצק לתוך זה משנה סדורה וברגע שהדובר עצמו מבין על מה הוא מדבר זה מבחינתי עונה לשם כריזמה. זה משהו שאני לא מוצא בגנץ או ביאיר גולן. זה מרגיש שהם נכנסו לפוליטיקה רק כי אמרו להם להיכנס, אין להם שום משנה סדורה שהם רוצים לקדם, הם כל הזמן סותרים את עצמם, הם כל הזמן מגמגמים. אצל גולן זה גם מלווה בפליטות פה מביכות.

15. Lebron Member

בלי להעליב, אבל אתה בעצמך בהודעות שלך פה לא הוכחת שאתה בחור חכם או אינטלגנטי במיוחד, כך שלראות אותך מחלק ציונים לאנשים עם מפעל וניסיון חיים שאתה יכול רק לחלום עליהם זה די משעשע.

אהוד ברק הוא טיפוס מעורר חלחלה אבל הוא סופר אינטלגנטי

וגבי אשכנזי הוא מרואיין מצוין. ובכל מקרה, יכולת להתראיין או לדבר בתקשורת זה לא מדד לחוכמה או עשייה. אתה שקוע עמוק בתוך תיאטרון הבובות ובגלל זה אתה מתעסק בעיקר בתפל

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 3, אורחים: 12)

1. SaSa
  2. LFC-Gerrard1