אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. סיונרה Member

אילוסטרציה:
    לארגוני טרור תמיד יש גישה לכסף. ר' חמאס.
    האנשים הפשוטים פחות נוטים לטרור כשיש להם מה להפסיד. זה שיכולות להיות עוד סיבות לטרור, לא אומר שכשהמצב הכלכלי מחורבן אז האי-יציבות לא מתגברת.

לא סובלים ממחסור, רק משיעור אבטלה של עשרות אחוזים באותה האוכלוסיה.
    זה שאין שום הסבר אחר מעולם לא נאמר על ידי. כרגיל ביומיים האחרונים, אתה לא מסוגל להתווכח עם טיעון בלי להמציא אנשים דימיוניים שיגידו דברים שלא באמת נאמרו על ידי הצד השני.

2. מזגן Member

זה בול נכון אני רק אוסיף אבל שטראמפ איכזב ממש בכל הקשור למדיה חברתית. שלוש שנים שהם חובטים בקונסרבטיבים מעיפים אותם מה״פלטפורמה״ על ימין ושמאל. טרמפ מנגד ״We are monitoring the situation" ואז כשפעם אחת דורכים לו על הרגליים הוא משתולל ומאיים לסגור אותם בכלל. אן קולטר תיארה את זה בצורה מדוייקת:

https://twitter.com/AnnCoulter/status/1266031705099558912

Definition of "Narcissism": Insanely popular right-wingers Milo Yiannopoulos, Gavin McInness and Laura Loomer completely deplatformed by all social media companies under
    @realDonaldTrump
    and he did nothing. Trump gets one Twitter "Fact Check" and he calls out the Marines.

3. מזגן Member

מה אתה מתרגש? לא מדבר עליך. כמה תירוצים יש לך לשריפה של רכוש. תגיד, לרוקן חנות טראגט ולשרוף תחנת משטרה ובניין דיור מסובסד במיניאפוליס זה בגלל העבדות?
    ב-2016 לבנים יצאו לרחובות דאלאס העלו אותה באש ורוקנו חנויות בגלל ששלושה שוטרים חנקו למוות את טוני טימפה והאשימו את אובמה בפילוג והפצת שנאה?

4. סיונרה Member

עוד פעם עם הסוגיות של ארה"ב? זה לא רלוונטי לישראל.
    כנראה אחרי יותר מדי שנים לא בישראל, אתה כל הזמן מניח שבגלל שגם שם וגם פה (וגם בכל מקום בו יש יותר ממפלגה אחת) יש שמאל וימין, אז השיח משם בהכרח נמצא גם פה. אז לא. השיח פה שונה לגמריי, האוכלוסיות שונות, הבעיות שונות וכו'.

5. מזגן Member

הארצות שונות התירוצים אותם תירוצים. העיקר ללכת נגד העם\המדינה\הקבוצה של עצמך. כמו שתמיד אמרתי outgroup preference.

VAR אוהב/ת את זה.
  6. Scouser Member

כשיש הקלות ו"ניצחנו את הקורונה", כל הפוליטיקאים רצים למסיבת עיתונאים לדבר. כשצריך להזהיר את הציבור, שולחים את כל הפקידים ממשרד הבריאות. איפה שר הבריאות החדש? ביבי?
    כמה טיפוסי.

oranfu ו-מזגן אוהבים את זה.
  7. avicii Member

מחכה לשמוע את רינה מצליח מדברת על מה המדינה צריכה לעשות בנוגע לחילונים בתל אביב שהסתובבו בחוץ כאילו לא הייתה מגיפה.

מישהו מופתע בכלל מהעלייה הזו בחולים? אם פותחים הכל בלי לבדוק שום דבר,אז מה חושבים שיקרה.

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

למי שמודאג, ביבי במוצאי השבת ייתן את ההצהרה שלו, ובטח גם כבר עכשיו יכריזו על זה שכל התיכונים וחטיבות הביניים ייסגרו או יותר נכון לא ייפתחו ביום ראשון. בכל הארץ. אז מה אם מתוך 100 הנדבקים, 78 מתוכם באותו בית הספר בירושלים.
    כל הנושא הזה בכלל בדיחה אחת גדולה. יסגרו את התיכונים, וכל שאר בני הנוער ייצאו להפגש בערב, יצאו לפאבים, יילכו לקניונים. אז מה עשינו בזה?
    אני כבר לא מדבר על זה שכשהיה חם לא היה צריך מסכות (פתאום הקורונה היתה פחות מסוכנת?) ועכשיו שוב צריך. מה יהיה בחום יולי אוגוסט?

בקיצור, לא שאני מצדיק את ההתרופפות הכללית שרואים, בעיקר בתל אביב, אבל שמשרד הבריאות יפסיק להיות מופתע מחוסר האמון של הציבור להחלטות שמתקבלות.

9. Lebron Member

מה זה אומר ללכת נגד הקבוצה של עצמך? אולי במקום לדבר בסיסמאות שמתאים יותר לקו קלוקס קלאן באמצעות אנשי קש תהיה יותר ספציפי ותגיד למה אתה מתכוון.

Sent from my SM-A750F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏29/5/20
    Sturridge אוהב/ת את זה.
  10. oranfu Member

בת"א פשוט יש הרבה אנשים ברחובות\חוף וגם התקשורת מאוד נוכחת, אבל זה לא כאילו בערים אחרות אנשים אשכרה הלכו עם מסכות.

כשהפוליטיקאים הולכים בלי מסכות בשיא המגיפה, כשאומרים שכשיש שרב לא חייבים מסכות, כשאומרים לציבור - "תעשו חיים" - אין מה להיות מופתעים שאנשים מזלזלים בקטע של המסכות.

11. מזגן Member

סורי הקלאן היה דווקא המפלגה הדמוקרטית איתה אין לי הרבה במשותף.

12. WHITERM Member

תפסיק לדבר שטויות.
    הצלת חיי אדם אינו אינטרס יהודי.אתה מציל פה סורים[הם האויב שלך אם שכחת]מדוע ולמה?כי זה עושה לך מראה טוב מול העולם?
    עדיין כולם שונאים אותך.
    להציל ארתיארים וסודנים?למה שנעשה את זה?לך תסתובב בדרום ת"א ותגיד לי אתה למה שווה להציל אותם,שיהיה שוטפי כלים בכמה מסעדות?
    אז לא,המסעדנים ישלמו יותר כסף ויקחו שוטפי כלים יהודים\ערבים וכדומה...
    אבל אתה מודע לזה טוב מאוד,אתה סתם צבוע מגעיל.
    אני גם מבין שאתה חתיכת ליצן מפונק שלא עבד יום קשה בחיים שלו ולקח מאבא ואימא כסף יום יום,נשמה תוציא את הראש מהתחת.
    אם לא יהיה ארתיארים/סודנים לעבוד,אז ישלמו יותר וככה ישראלים יעבדו.די לבלבל את המח.
    תוציא את התחת שלך מתל אביב ותבקר בעולם האמיתי ,נשמה.

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני לא מזלזל בהנחיות משרד הבריאות, אני מתנגד. יותר בריא ללכת בלי מסכה.
    הפייק היומי ממלחמת קורונה, החוקרים ההולנדים גילו שהחסינות נעלמת אחרי חצי שנה. איך הם גילו את זה אם לפני חצי שנה לא היתה קורונה מחוץ לווהאן?
    מה שכן צריך להיות ידוע זה איך הנגיף מתנהג בחום. הוא לא נעלם לגמרי בגלל שהיינו בהסגר, אבל יש מצב שהוא יותר חלש. לכן, בפעם המאה, לספור רק את החולים הקשים.

14. VAR Member

https://media2.giphy.com/media/l378AGAkDVSnhjvgc/giphy.Xxx?cid=82a1493b4144827b86060a5e68c56c2491a97961787c5afd&rid=giphy.Xxx

15. מזגן Member

סורי אתה דביל. סורי לא יצא כביכול מאיזור מלחמה טס למרוקו משם למצרים ואז רכש באלפי דולרים הברחה דרך המדבר תחת אש מצרית את דרכו להתפלח למדינה לא שלו כדי לחפש עבודה בדרום ת״א.

שמע בהתחלה הגבתי רק לשורה הראשונה. עכשיו קראתי את היתר. אני מת על ההודעה שלך זה היסטרי. כזו טפשות לא ראיתי הרבה זמן. תנסה לחזור וקצת לעשות סדר בדברים קשה לעקוב.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 74)

1. yonmu