אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

יחי ההבדל בין ערפאת שהיה משלח טרוריסטים בישראל לבין אחד שהוא סתם קיצוני בדיעות שלו... אין לי בעיה עם מישהו שהדיעות שלו נגד ישראל, יש לי בעיה עם מישהו שהמעשים שלו הם נגד ישראל. האמת, אני לא כזה מכיר אותו, אבל אני יודע שהוא ניסה לעשות דבר מדהים בג'נין ובסופו של דבר טרוריסטים רצחו אותו, כי לא מתאים להם שמישהו יוציא את האוכלוסיה מהמצב שלה. לדעתי זה יום עצוב לכל דבר וניצחון לטרור.

אני לא חושב שמישהו צריך להיות עצוב, אבל בטח לא לשמוח על המוות של האדם הזה...

נערך לאחרונה ב: ‏5/4/11
  2. דנידין Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

3. Igi Member

כל עוד כל מילה שלו בסלע זה לא חשוב מה הוא או מי הוא.

4. StevieG Member

זכריה זביידי היה אחד מגדולי משתפי הפעולה של ישראל ברשות הפלשתינית. סתם שתדעו.

5. A. Arshavin Member

צודק, מסכים שיש הבדל עצום בינו לבין עראפת, דוגמא לא טובה.
    אני ממש לא שמח על המוות שלו, אבל לא מתוך הוקרה לבין אדם אלא מתוך הכרה בכך שהפרוייקט שלו יכול היה לשנות (ואולי כבר שינה), לפחות חלקית, את עתיד הילדים המסכנים האלה בג'נין, דבר שאגב בסופו של דבר יחזור אלינו, כי אותם ילדים שגדלים בתנאים הנוראיים האלה, או לפחות חלק מהם כמו שמלמד העבר, יגדלו להיות שונאי ישראל ואולי אף טרוריסטים פעילים.
    הנקודה היא כל הבכי הזה עליו מהצד שלנו, שלא מובן לי. נכון, האדם אולי אדם שעשה הרבה בשביל העם שלו והקהילה שלו, אבל אותו האדם הוא בשורה התחתונה שונא ישראל מוצהר (למרות שאגב ע"פ ההלכה הוא יהודי כדת וכדין. אימו היא יהודייה והיא קבורה בקיבוץ רמות מנשה, שם גם הוא ייקבר). לא אדם שיחסו איתנו ואלינו מוטל בספק, אלא אחד שהצהיר במפורש מה צריך לעשות ליהודים ועל רצונו במדינה פלסטינית מהים עד הנהר (ולא צריך להיות גאון גדול כדי להבין מה הוא רוצה לעשות איתנו).
    מדברים עליו כאילו נרצח פה אדם שדגל בשלום, רעות,דו קיום ואהבה אין סופית, והמצב פשוט לא כזה. אנשים קצת התבלבלו ושכחו במי מדובר.

נערך לאחרונה ב: ‏5/4/11
  6. danielone Member

לא חדשתה כלום, הכל אמת! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

7. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

מצידי שיהיה הגירסה הגברית של מאמה טארסה. מבחינתי הוא מחבל.

בוויקפדיה לפחות יודעים מי הוא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/4/11
  8. alexshw Member

אגב נראה לי הוא קיבל "חנינה" מישראל, הווה אומר יצא מרשימת המבוקשים, מה שאיפשר לו בעצם להתמנות למנהל התיאטרון הזה.

פטיטו, אני חושב שדעותיי די ברורות לגבי הסכסוך עם בנו דודינו, אבל גם לי ברור שבלי משתפי פעולה השב"כ לא יכול לפעול כמו שצריך.

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/11
  9. StevieG Member

לזכריה זביידי היה את הטלפון של דובר צה"ל בחיוג המקוצר שלו. ברצינות. בכל מקרה, אם הוא באמת ארכי טרוריסט כפי שאתם מתארים אותו, אז מזמן הוא היה מוצא להורג ללא משפט ע"י ישראל.

10. k_700 Member

סטיבי ג'י, זכרייה זביידי מסוף שנות ה90 ועד פירוק הפתח מנשקם היה גדול המבוקש בג'נין. מבוקש מס' 1 מהפתח.
    היה מסתובב עם M 16 גנוב מחייל, היה מוציא עשרות מחבלים מג'נין לעשות את הפיגועים הקטלניים ביותר.
    הבן אדם היה תולעת שקשה היה לתפוס. לא היה מחזיק סלולרי קבוע, לא היה ישן לילה אחד באותו בית, הולך עם שמירה קבועה.

ממש לא משתפ, לא קרוב לזה. היה מהמחבלים האכזריים ביותר שמדינת ישראל התעסקה איתם.
    תפסיק להעניק לו שבחים מיותרים, בטח כשאתה לא מכיר את הבן אדם.

בשלב מסויים וכחלק מעסקה שהתגבשה עם הפתח בגדה המבוקשים הסכימו למסור את נשקם כחלק מעסקה שישראל מסירה אותם מרשימת המבוקשים(בזמנים האלה הסכנה האמיתית כבר הייתה יותר חמאס ולא פתח).

מיותר לציין שחברתו הטובה ביותר מישראל הייתה טלי פחימה, היא אפילו נחקרה כמה פעמים על הקשר שלה איתו.

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/11
  11. הרצליה Member

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/11
  12. alexshw Member

13. StevieG Member

וכמה מהישראלים תמכו בהפעלת אש בעוצמה בעופרת יצוקה שהרגה עשרות אזרחים?

עכשיו, לפני שתעוותו את דבריי, לישראל יש זכות להגן על עצמה במידה והיא מותקפת בטילים, השאלה היא איך. בעופרת יצוקה היתה אצבע קלה על ההדק. אני יודע את זה, אתם יודעים את זה, כולם יודעים את זה. אפילו הצבא יודע את זה.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אכן. הייתה בכיתה שלי. מצמרר. שוק טוטאלי.

15. guyr12 Member

די לעוות דברים. רק אתה יודע את זה חביבי, לא אף אחד אחר. זה ברור לכולם שצה''ל לא ניסה לפגוע באזרחים בכוונה, ולא ניסה בכלל, לפעמים פשוט לא הייתה ברירה. והרוב זה אשמת חמאס. ואל תשווה את הרצח באיתמר לעופרת יצוקה, אין קשר בין הדברים וכמה ישראלים תמכו בזה. די עם העיוותים המפגרים האלה