אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

תביא לי ראיות לדילים או לניסיונות דילים עם כבל ולפיד, ושלח אותם לכלא מבחינתי... מה, אני מגן עליהם?

2. DRORIKO Member

אמיר צריך להפריד בין הדיון הפלילי לדיון הציבורי. את הדיון הפלילי מנהלת המשטרה(ואין לי שום מילה בגנותה) ואת הדיון הציבורי מנהלת התקשורת. והתקשורת מנהלת את הדיון הזה בצורה צבועה,מתחסדת ונלוזה. פתאום נזכר בערוץ 10 שיש הון שלטון ברחוב מוזס? הרי כשאנחנו בימין צעקנו את זה הם התייחסו אלינו בביטול, כשאלדד יניב דיבר על זה בסרטונים שלו התייחסו אליו כפרנויד סהרורי. אז פתאום זאת כן סוגיה שצריך לדון בה. דחילעק רבאק אמיר

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

דחילק רבאק, דרוריקו, אפשר לדבר למשיח על דברים, אבל אם אין ראיות ברורות או עדויות, יש גבול מה אפשר לעשות עם הדברים. והנה צצות לך הראיות.

אפשר לחשוב שרביב דרוקר וידיעות אחרונות הם חברים קרובים או משהו כזה (כמובן, לכאורה, פתאום שום דבר כבר לא נראה ברור כשהיה).

4. DRORIKO Member

זה אותו דרוקר שעשה תחקיר "מקורי" על הקשר בין ישראל היום לביבי, וכשהימין תקף אותו שהוא צבוע כשהוא מתעלם מידיעות הוא הגיב בלקוניות של "אם יש לכם מידע דברים מלוכלכים בידיעות תביאו לי". נו באמת, לא צריך שום קלטת בשביל לדעת את זה, מספיק לקרוא כל שבוע את הטור של אביב הורוביץ.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  5. Gass12 Member

בניגוד לכל העיתונאים המוטים. לרובם הגדול איני מאמין כלל . זה היחיד שאסכים לקנות ממנו מכונית יד 2.
    הוא עבר זובור משני השולטים בשוק הזה
    גם מוזס וגם שוקן ולא חשש לצאת כנגדם.
    זו גירסתו המעניינת לגבי למה ביבי לא התלונן על מוזס במשטרה.

http://m.news1.co.il/ArticlePage.aspx?docid=387040&subjectid=1

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אתה רוצה שהוא יעשה תחקיר על ידיעות בלי מידע? אתה חושב שהוא פשוט צריך לרצות אותו והוא מגיע?

לפעמים אני מרגיש שאתה - ואחרים בימין - באמת מתעקשים לעשות את עצמכם אטומים.

7. Gass12 Member

8. Gass12 Member

אתה צבוע. אצל ביבי די אם הפקק של בקבוק המים המינרלים בצבע כחול ולא אדום תרצו חקירה..כשמדובר במחנה השמאל גם כשמאכילים
    אתכם בכפית אתם מוצאים סיבות מהתחת למה זה..כן אבל..תראה אבל...
    כאילו שהסיפור הבא לא היה ידוע.

חשיפה כך נוני מוזס פינק את ציפי ליבני בשווי 100,000 $ המסמכים שהפרקליטות ביקשה לדלג+וידיאו - חדשות רוטר

https://c1.staticflickr.com/1/364/31412951044_57fe5ac803_b.Xxx

9. alexshw Member

חושב שפתחו פה תיבת פנדורה לגבי ידיעות אחרונות.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  10. Gass12 Member

alexshw אלכס לי נמאס ממסע הטהרנות המחליא של השמאל הצדקן. ביביתון. זה לא עיתון , של אדלסון. סבבה אני מוכן לקבל כי אני יודע לקבל ביקורת .אבל איך למען השם אתם מעזים לדבר על ישראל היום כשהכובע שלכם בוער בגובה מגדל?
    שיקום אחד..רק אחד, בכל העולם שמסוגל להסביר לי מה עשה הגמד הטיפש איתן כבל בחייו שמצדיק כתבת אמצע מפנקת של 6-8 עמודי צבע ( לא זוכר אם זה היה 6 או 8) חוץ מ.....להגיש את הצעת החוק נגד ישראל היום
    פעם בעבר היו יורקים עלינו ואומרים שזה גשם. היום משתינים עלינו מהמקפצה. אין להם בושה ועצוב יותר שאין להם מראה!!!

11. Gass12 Member

האש סביב נוני המושחת ,אם תבער מספיק זמן תלחך גם את גלימתו של בובת הסמרטוטים על החוטים יהיר לפיד.

נערך לאחרונה ב: ‏12/1/17
  12. DRORIKO Member

פשוט לא להאמין! יוזמי חוק ישראל היום איתן כבל ואיילת שקד באים לתת עדות במשטרה על הניסיו לרכך את החוק כדי להוכיח טובת הנאה לנתניהו. האבסורד הוא שחוק ישראל היום בעצמו היה טובת הנאה. מה נסגר עם המדינה ההזויה הזאת.

חקירת נתניהו-מוזס: כל יוזמי חוק "ישראל היום" ימסרו עדות - וואלה! חדשות

13. DRORIKO Member

שששששש אל תפריע לאמיר עם האשליה שעד ביבי לא היו קשרים בין ידיעות לפוליטיקאים. ועוד אנחנו האטומים אתה מבין?

14. DRORIKO Member

פותח ערוץ 2 ולא מאמין למראה עיני. בערוץ 2 מקדישים כתבה שלמה על הקשרים של נוני לאורך השנים עם פוליטיקאים. על איך שהוא אסור על עיתונאים אצלו להעביר ביקורת על מי שחפץ ביקרו. פתאום שמו לב בערוץ למה שאנחנו בימין צועקים כבר שנים. אז מה אמיר,ערוץ 2 עכשיו הם גם אטומים,ואיזה קטע הם אפילו לא "אחרים בימין"

15. alexshw Member

איזה ביוב יוצא. כמה טוב שהטכנולוגיה מתקדמת וחשיבות העיתונות הממסדית יורדת כל הזמן.
    ואני חושב שישראל היום זה כלי תקשורת נחות עוד יותר מידיעות אחרונות שהוא המיץ של הזבל כמובן.
    אין זנות גדולה יותר מכלי תקשורת שמשרת אדם אחד מסוים.

פלילי או לא מבחינת ביבי, אני לא אקבע, אבל שוב מוכח שביבי יחצ"ן גדול ואיש תקשורת מצוין. לא מעבר לזה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 4, אורחים: 14)

1. DRORIKO
  2. Sturridge
  3. בארסה-מכבי