אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. DRORIKO Member

שני העיתונים גרועים באותה המידה! קח למשל את ידיעות אוקי? אתמול הם עשו ראיון עם אביב גפן שבו ה"עיתונאי" רז (בית) שכניק משך את גפן בלשון לטנף על חבריו לפאנל ועל אייל גולן. גפן,לא בדיוק חתן פרס נובל, נגרר אחרי שכניק, נתן לו את הסחורה שהוא רצה וזה הפך לסערה גדולה שהכניסה הרבה טוקבקים ל-YNET/. עכשיו לא רק זה, אותו שכניק לקח את מירי מסיקה,שעליה טינף גפן, כדי לתת היום ראיון תגובה לדברים שהוא אמר עליה. עכשיו מה הקטע פה, שזה בעצם יחסי ציבור אגרסיבים ל-THE VOICE, תכנית שמשודרת ברשת שיש לה שותפות כלכלית עם.......ידיעות. עכשיו בוא ותגיד לי שידיעות עיתון פחות גרוע מישראל היום.

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  2. VAR Member

לא יכול היה להיות אקורד פתיחה טוב יותר ל2017. שמח שהיא מתחילה בדיוק מאיפה ש2016 הפסיקה.

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני מסכים שידיעות אחרונות הפך לביובון תקשורתי ברמה הנמוכה ביותר שמזכיר בהתנהלותו מאפיה.

אבל-מה שביבי אמר בשנים האחרונות זה לא מה שכתבתי עכשיו. מה שהוא אמר זה "נוני מוזס הוא איש שמאל קיצוני שרוצה להפיל אותי". וזה לא נכון. מעבר לעובדה שטייקון בסדר גודל כזה לא ממש יכול להיות איש שמאל בהגדרה, צריך לראות את רשימת האהובים של ידיעות-אולמרט, ליברמן, לבני, רמון, בנט, סער, כץ, לפיד, דרעי-יש כאן ימין, שמאל, חילונים וחרדים, ומנגד זהבה גלאון מוחרמת. די ברור שהעיתון הזה הוא חסר אג'נדה, ואם הוא כבר מביע דעה פוליטית היא מזכירה יותר את לפיד מאשר את מרצ, והאג'נדה היחידה היא רצון לשלוט בשוק ולהפעיל פוליטיקאים כבובות, לא משנה מי.

Dennis Bergkamp אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

בנושא הסכסוך הישראלי-פלסטיני,שאנשים קצת שכחו אבל זאת עדיין הסוגיה הכי בוערת של ישראל, לידיעות יש אג'נדה ברורה- הוא בעד מדינה פלסטינית. הוא מפמפם את זה כבר עשרות שנים. אגב זאת גם הסיבה שהוא התנכל לנתניהו בקדנציה הראשונה שלו,אז להזכיר לך לא היה ישראל היום. העיתון,כמו כל התקשורת אגב, ראה אז את ביבי בתור האוייב של אוסלו. השנאה שלו אליו היא בשורשיה שנאה אידיאולוגית, כמובן שהקים של ישראל היום עזר להעצים אותה. אגב לדעתי אם נתניהו כן היה חובר לנוני הוא היה "מיישר" את עצמו פוליטית בשבילו. כמו שעשה אריאל שרון.

נערך לאחרונה ב: ‏13/1/17
  5. alexshw Member

תן לי לספר לך משהו - גם ביביתון, כלומר כל עוד ביבי מצהיר בפומבי על כך.

6. DRORIKO Member

ביבי לא תומך במדינה פלסטינית. הוא עושה את עצמו כאילו הוא תומך,אבל הוא מערים הרבה תנאים שנועדו לסנדל את הפלסטינים כי הם בשום מצב לא יסכימו להם. תסתכל מי הפובלציסטים הבכירים בישראל היום-בועז ביסמוט,דרור אידר, חיים שיין. כל השלושה מתנגדים חריפים למדינה פלסטינית. זה עיתון ימני מובהק.

7. מזגן Member

איך עוד אפשר לקלל את מוזס ככה שההמון הזועם יבין שהוא איש רע?

8. FelaKaT Member

אשמח להכיר את העובדה הזו וגם לשמוע איך היא מסתדרת עם טייקונים שובכן, הם אנשי שמאל בהגדרה.

9. DRORIKO Member

ג'ורג' סורוס למשל

10. Gass12 Member

זוהי שעתו היפה של העיתונאי הכי אמיץ והכי ישר
    בישראל. סוג של דון קישוט שהלך עם האמת שלו
    חטף מהמול״ים הגדולים אבל נשאר נאמן לדרך.
    אני מרבה לצטט ולהסתמך על האתר שלו.
    להלן סרסורי התקשורת

http://m.news1.co.il/ArticlePage.aspx?docid=117381&subjectid=3

11. Gass12 Member

יאללה פינוק אחרון לשבת. הון שלטון עיתון אמרתם? אולי נתחיל בעיתון- משטרה ומשפט - עולם תחתון.
    עדות מרתקת של סנ״צ בדימוס בועז גוטמן
    למי שאצה הדרך וזמנו קצר. תתחילו ב6:35

נערך לאחרונה ב: ‏14/1/17
    מזגן אוהב/ת את זה.
  12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO אם אתה לא מבין את ההבדל בין קשר - שלכולם ברור שיש והיה - בין המו"ל לפוליטיקאים לבין מצב שבו ממש מתברר שיש שיחה שבה ממש מתקיים מו"מ בין המו"ל לפוליטיקאי, ועוד הבכיר מכולם, שבה מדברים על הצדדים על מה שיתנו לזה לזה, באמת שאין לי מה להוסיף.

13. Gass12 Member

אוי הצביעות . אוי הזיוף . אוי הטהרנות.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני מבין את הבעייתיות מצד עורך ידיעות אחרונות, אבל מצד ביבי? הוא זה שמקליט את השיחה. הוא מן הסתם יגיד כל מה שיגרום להוציא את מוזס כמה שיותר רע. הרי אם הוא היה אומר בהקלטה הראשונה "שמע לא יכול ואין מה לעשות", אז איך הוא היה מפיל אותו?
    אם ההקלטה היתה מגיעה מהאזנת סתר של המשטרה, הכל היה הפוך, אבל כשביבי מבקש שיקליטו את השיחה?

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבנתי, אז כיוון שביבי מקליט את השיחה, זה מאפשר לו לומר מה שהוא רוצה, לדבר על העברת חוקים בכנסת, ואז לטעון שהוא לא התכוון לזה ברצינות כי הוא רק ניסה לעבוד על הצד השני?

מזכיר לי את מרטי מקפליי המבוגר רגע אחרי שפוטר ב"בחזרה לעתיד 2". "טמנתי לו מלכודת!!!".

האמת היא שזה דווקא היה מתקבל - אילו ביבי היה לוקח את השיחות המוקלטות ליועץ המשפטי או למשטרה בשעתו. משלא עשה כך, הטענה שלו הופכת מפוקפקת מאוד.

Mamadu אוהב/ת את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 69)

1. yonmu