אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. Gass12 Member

טרול!! קונספירטור או במילים אחרות חרטטן בשקל.

2. DRORIKO Member

אתה מגזים, לא רגב היא זאת שהכניסה אותם לפה, היא היתה בסך הכל חברת כנסת זוטרה באותה תקופה.

3. מזגן Member

אז מה קרה שם בממשלת אולמרט שגרם להם לבטל את "ההחזרה החמה"?

4. סיונרה Member

אין לי מושג, אבל שרים מממשלת אולמרט לא הלכו לדרום תל אביב והסיתו נגד מי שלא יושב בשלטון וחסר כל כח אמיתי. מירי רגב לא הפגינה ביומה הראשון בליכוד אלא אחרי די הרבה זמן, יש גבול כמה אפשר להאשים את קודמיך באזלת היד (מכוונת או שלא) שלך.

5. Gass12 Member

עליזה אולמרט

6. מזגן Member

אז מה זה משנה איפה הם רוכזו? או בממשלת אולמרט החלה כל קריסת הגבול?

איך מירי רגב הסיתה? ארגוני זכויות אדם עתרו לבג'ץ ובג"ץ הורה לבטל את ההחזרה החמה. צריך באמת להסית?

7. DRORIKO Member

רק לי נראה שביטן-זוהר-חזן מבוזבזים בפוליטיקה? לדעתי הם צריכים להקים את הגשש החיוור-דור ההמשך

8. optimus Member

הרעש שרגב עשתה היה בזמן שנשארו חודשים ספורים להשלמת הגדר, הרעיון על הגדר התחיל כבר בתקופת אולמרט. לרגב לא מגיע קרדיט על הגדר.

9. מזגן Member

@optimus
    טוב הסרטון מסביר את עצמו.

10. DRORIKO Member

לא נשארו שום חודשים ספורים ושום בטיח. בניית הגדר נבנתה בעצלתיים. רק אחרי הבלאגן שהיה בשכונה "פתאום" מצאו תקציבים להשלים את הבניה

11. Gass12 Member

ברור לי שלא ניתן לשכנע את השמאלנים הקיצונים והפנטים, אבל יש כל כך הרבה אנשים בימין ובמרכז שחיים בבלבול ובדיסוננס, עקב החשיפה היומית לארס ולרעל של ערוצי התקשורת המרכזיים. לכן,מי שמגדיר עצמו שמאלני שיעשה לעצמו טובה וידלג.
    אני גאה להגיש את הפוסט הזה של חברתי בפייס ,כשירות לאותם האנשים שהתקשורת הארסית מצליחה בשיטתיות לערער את אמונתם.
    גלי בעברה החזיקה בדעות סופר שמאלניות. האשה מבריקה וכדאי לשמוע וללמוד משהו מהתהליך שהיא עברה לצד עובדות היסטוריות

Gali Bat Horin

פתולוגיה של שטנה

הבנתי לפתע, שמרבית תגובות השטנה שאני מקבלת נובעות מסיבה אחת עיקרית. הם רואים בי גורם קיצוני מאין כמוהו מעצם תמיכתי בראש ממשלת ישראל.
    ביבי עלה לשלטון שלא באשמתו ( אבל ממש לא באשמתו) בתקופה של אחת מהטראומות הגדולות במדינה. מי שהיה אז בשמאל, כמוני, לא היה יכול לסלוח:
    הסכם שלום היסטורי שנגדע באופן טראומטי ברצח מנהיג אהוב ונערץ, על ידי פאנט ימני מטעם המתנחלים – אלו, שהבנייה החברתית כבר הצליחה לחולל סביבם שטנה דמונית ופחד קמאי.
    לא די בכך, בבחירות שבאו בעקבות זאת, שבהן כל הסקרים הצביעו על כך שפרס, איש השלום, ינצח, כך שכולנו הלכנו לישון בבטחה עם פרס, והתעוררנו עם ביבי. חשבנו שלום, קיבלנו מלחמה אזורית כוללת. ככה באמת חשבנו.
    לא מתאוששים כל כך מהר מהאסונות האלו.
    אלא, שעברו שנים וקיבלנו פרספקטיבה היסטורית, וכל מי שהשנאה לביבי לא הפכה להיות לו לעוגן – לאמת האכסיומתית הקבועה היחידה, שעליה כל ספינת פרשנות המציאות שלו עוגנת כבר היה צריך להפנים:

אוסלו היה תרמית של ערפאת. הוא עצמו הודה בכך. השלום מעולם לא היה בהישג יד מה שנעצר זה רק המשך התרמית.

ההסכמים שכובדו – כמו החזרת הנהגת הטרור מתוניס וחימוש המשטרה הפלסטנית הפכו לבסיס לטרור נגדנו.
    הטענה שרצח רבין נבע מהסתה נדחה זה מכבר על סף השכל, של כל אדם עם קצת מוח בקודקודו למרות ניסיונות ממוסדים לשמר ולהזין את המיתוס השקרי.
    ראינו במו עינינו את נתניהו קורא לציבור שלו, לא להסית נגד רבין, ולא להתלהם: "לא. רבין לא בוגד, הוא רק טועה. " (משהו, שמהשמאל לא שומעים לעולם על יריב פוליטי. שם - כל הווליומים הם תמיד בעוצמה מירבית.)
    מאז, כל מה שיריביו הפוליטים כינו בזמנו "הסתה" - הם עצמם חטאו בכל אחד מהמעשים האלו. כך שלא ניתן יותר להאשים צד אחד על מעשים שהצד המאשים עושה. וביתר שאת.
    אבל מי שנשאר בשמאל גם אחרי התפכחות אוסלו, כמוני, מצא את עצמו בדיסוננס קוגנטיבי תמידי. כי כדבר ראשון - עצר כמעט באחת את סיוט הפיגועים – מחיר ה"שלום" של תקופת רבין ושל פרס הזמני.
    לקח לו זמן להבשיל לכלל היות מנהיג ראוי. לאט לאט ייצב את ההחברה השסועה – על ידי כך שאיחד סביבו עוד ועוד ישראלים שהתפכחו מהשמאל. מתוקף הגדרה, ממש זה ההפך מהסתה ושיסוע. זה היה איחוד וליכוד.
    אבל למבקרים אין בעיה, משום שכל עוד השמאל מתנגד לממשלה בנחישות מרה –ממילא קיים שיסוי שאפשר להאשים בו את ראש הממשלה.
    כאשר השמאל הולך ונחלש -תמיד אפשר לכנות את האחדות – "פאשיזם".
    שנאת ביבי היא תאוריה ללא עקרון הפרכה. מה שלא יעשה, דבר והיפוכו, ייזקף לרעתו. זה לא אינטליגנטי.

הרבה מאד אנשים בארץ סבורים שביבי ראש ממשלה מצויין. אחרים חושבים שהוא הרע במיעוטו, יחסית להיצע קיים. זו ראציונלות.
    הימין הקיצוני האמיתי משוכנע שביבי סוכן של הקרן החדשה לישראל. שאחרת קשה להבין מדוע אינו עושה דבר לעצור את הכספים הרבים שמממנים פה פעילות חתרנית כנגד עצם קיומה של מדינת הלאום היהודי. גם אני עצמי תוהה מדוע לא מפעילים פה חוקים קיימים כנגד סוכנים זרים. רק שקשה שלא להבחין שכמות נכבדת מהפעילות של ארגוני הקרנות מופנים להפלת שלטונו של נתניהו , כך שאני סבורה שזה רק מחדל שלו. כניעתו לפחד מהכפשות של שליטי הפייק ניוז בעידן הפוסט אמת.
    יש מי שלא מסמפטים אותו מסיבות שונות. טוב ויפה אבל זה לא היה אמור להבשיל לשטנה מהבילה, רדיואקטיבית חורכת מסכים ומדיפה צחנת קומפוסט תוסס. זה לא טבעי, ועם זאת, ליגאל סרנה יש אוהדים. הכיצד?
    יש גם כאלו שמתנגדים למדיניות שלו מטעמים אידאולוגיים, שמתנגדים לתפיסות הכלכליות שלו והיו רוצים ממשלה סוציאליסטית למשל. זה הגיוני ומובן אבל גם זה לא מצדיק את השנאה. ואת ההתעלמות מהעובדה שהעם בחר אחרת.
    כמובן, שיהיו מי שיחשבו שהעם שטוף מוח על ידי השלטון. זו תיאוריה עתיקה, מתקופות שבהן השלטון שלט גם בתקשורת.
    היום, לאור תכני התקשורת- שרובה ככולה מחנה "רק לא ביבי"- צריך להיות מטורף כדי להמשיך ולהחזיק בתיאוריה הזו.

לעם יש סיבות מוצקות מדוע לא לתמוך בסוציאליזם. הסוציאליזם עצמו סיפק את הנימוקים כנגדו בכל מקום בעולם.אבל זה לא מפריע לאוהדי שנאת ביבי לשנוא אותו גם על "שטיפת המוח" שהם מדמיינים לעצמם שהוא מפעיל.

כך פה ישנה כבר פתולוגיה חולנית, פרי של הסתה אמיתית, ושטיפת מוח אמיתית.
    רוב הטענות כנגדו הן או קטנוניות וצבועות, או סותרות את עצמן ולעיתים קרובות הן שקריות. די לקרוא את הליצן הזה, אורי משגב, כדי להבחין שכל מאמר שלו יוצא מתוך הזייה פארנואידית מוצהרת ומסתיים באמונה שלמה שלו שהזייה "הוכחה". לא מול מציאות כמובן, אבל מול הטקסט שהוא עצמו כתב.
    מיהם קוראיו וכמה מטומטמים הם צריכים להיות?
    ישנן גם ביקורות מוצדקות מצד השמאל (כמו גם מצד הימין). אבל גם אם מחברים את כל הביקורת המוצדקת יחד, מוסיפים לחשבון גם את כל הביקורת האולי מוצדקת, וגם קצת מתוך הביקורות הלא מוצדקת עדיין אבל אולי בעתיד יתגלו ככאלו- הכל יחד לא מסביר את השטנה התהומית.
    הטענות לשחיתות – כולן יחד לא מצטרפות לכלל נזק מהותי למדינה. גם אם ביבי היה גונב צוללת, ממלא אותה בשמפניה שהתקבלה במתנה מסורוס ומבקבק מחדש בבקבוקי פלסטיק שרעייתו גנבה את הפיקדון עליהם,עדיין רוב הציבור היה סולח לו, כי מנגד הציבור רואה את ההישגים שביבי הצליח ליצר למדינה, שחלקם בבחינת נס.

אנחנו מפרגנים לך את הנהנתנות, אדוני ראש הממשלה. מגיע לך. אבל אנא, אל תגזים. זה לא יאה לדמות שהיית יכול להיות, כמופת ממש.
    הטענות לכך שלא קידם תהליך שלום. ובכן, היום אף אחד גם לא במחנה השלום מאמין שיש פרטנר. וגם אם היה כבר הסכם כזה – הוא היה נסחף אל תוך הכאוס הלא יציב של המזרח התיכון החדש- פרי חלום עוויעים מבית המדרש של פרס , קלינטון ואובמה.
    לא. לא היה יכול להיות יותר טוב. היה, לעומת זאת, יכול להיות עוד הרבה יותר רע. הרבה הרבה יותר רע. תודה לאל, איפוא, שהמצב הוא רק לא טוב.
    הטענות להקצאת תקציב מפורז להתנחלויות הן טענות מוצדקות רק אם נאלצים לשם כך לקבוע –שהציונות הדתית היא אויב. (בשעה שהון עצום מהקופה הולך באמת לאויב – תוצאה של הסכמי אוסלו). ההסתה הזו קיימת ויש לעצור אותה.
    הטענה, שהרס את היחסים על ארה"ב - הוכחה כהפוכה-
    ביבי דווקא שימר יחסים טובים עם ארה"ב למרות נשיא מוג לב שביצע מחטף מכוער רגע לפני שנעלם מבימת ההסטוריה. היום מאשימים את ביבי על הקשר ההדוק מדי עם הנשיא טראמפ, שכדי להצליח לחשוב על זה כדבר רע – מאשימים את טראמפ באנטישמיות כשברור לחלוטין שהוא אוהד גדול יותר של ישראל מאשר מרבית היהודים הליברליים בארה"ב, ומהרבה אנשי שמאל פה.
    תחזוקת שנאת ביבי עולה לנו במחיר שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לשלם אותו יותר. כדי להמשיך להצדיק אותה, נדרשת עבודת פרשנות המציאות שהולכת וניתקת יותר ויותר מהמציאות.
    הטענה לבידוד מדיני יכולה להיות נכונה רק אם מישהו יצליח למצוא על המפה העולמית מדינה אחת (למעט איראן )- שביבי לא ייצר איתה קשרים דיפלומטיים, ברוב המקרים - לראשונה אי פעם בתולדות המדינה. להמשיך לחשוב כך זה יהיה בבחינת ויתור על עובדות שקשורות בקירוב לבבות לשם שימור שנאה.

ככל שעוברות השנים, מי שעדיין מרגיש צורך קיומי לשמר את השנאה נאלץ יותר ויותר לחשוב על ישראל עצמה כאויב שלו
    זאת, משום שראש הממשלה טבע פה חותם ויצר מציאות שכבר בלתי נפרדת ממנו. וכך שמטורפי השטנה מוכנים לתלוש מבשרנו כל איבר שנגוע בעיניהם כנגוע בביבי. כמו הוייטקונג, שתלש זרועות של ילדיו כדי לסלק את הטבעת סימן החיסון האמריקאי השנוא.
    אין לי הרבה תקוה שהפאנטים יתפכחו. הם מושקעים עמוק מדי בתעשיית השטנה והיא למעשה העוגן היחיד שמכונן כל פרשנות על המציאות. אבל שיהיה לכם ברור, אנשי מחנה השנאה: אתם שקופים, ואתם מצטיירים לרוב האנשים הנורמליים והשפויים ממש כפי שאתם, לא נורמלים, לא שפויים, עם אישיות שכל כולה מאורגנת סביב שנאה מופשטת.
    בשעה שאת זה אתם מכנים "חמלה" -אין כל פלא שאתם נענים בלעג וגיחוך.

כשאתם מאשימים ברצינות בשיסוי וההסתה כאילו היא מגיעה דווקא מראש הממשלה בשעה שכל אחד יכול לראות כיצד אותו שמאל פרוגרסיבי עולמי מייצר ממש את אותן תופעות של שטנה ושיסוע בכל מקום בעולם, עם אותן האשמות מגוחכות כנגד מנהיג מאחד, מחנה אינטלקטואלי ההולך ומתדרדר במהירות רבה לאנרכיה אנטי אינטלקטואלית צר לי. אבל אי אפשר שלא לחשוב עליכם גם כמטומטמים.

נערך לאחרונה ב: ‏22/4/17
  12. Gass12 Member

הבה נשחק במשחק הידעת?
    הידעתם ש: בפרשת הצוללות
    שעו"ד אלי זוהר ייצג ב 2012 את מיקי גנור, הוא זה שיזם את ביטול המגבלה על עמלות שגובים סוכנים בעיסקאות נשק, שהיו צריכים את משרד הביטחון?
    הידעתם ששר הביטחון שתחת כהונתו ההליך עבר בכנסת (והושלם לאחר מכן) היה אהוד ברק?
    אמנם דרוקר רק מדגדג קלות את הנקודה הזאת, אך לא נותן לה אפילו משקל של 100 גרם גבינה?
    הידעתם שעו"ד זוהר ייצג את ברק בפרשת העמותות?
    הידעתם שעו"ד זוהר מייצג רבות את ערוץ 10, שבו הוצג תחקיר הצוללות?
    הידעתם שעו"ד זוהר מעניק ייעוץ צמוד לברוך שי שהיה אחראי על קמפיין הצוללות בערוץ 10 וכעת נאבק על מעמדו בתאגיד?
    תקראו, ושימו לב לתגובה של אהוד ברק: שימו לב שסעיף 5 בתגובה קצת לא מסתדר עם ארבעת הראשונים: אם לא ידעת כלום, אז איך אתה יודע מתי זה עבר?
    אז ככה סתם להוציא אתכם מעולם התמימות תקראו

החורים בתחקיר הצוללות ועורכי הדין של התאגיד

13. DRORIKO Member

14. Gass12 Member

ערב יום השואה נתקלתי במכתב הזה

שושנה ברטוב:

נתקלתי במכתב של רחל זייני רק עכשיו.
    היא כניצולת שואה כתבה לפני שנה לסגן הרמטכ"ל יאיר גולן וביקשה ממנו
    להחזיק צבא חזק ונחוש שימנע הריגתם של ילדים יהודים.
    מעבר לשימוש הנילוז של אלוף גולן שזיהה "תהליכים " אצלנו כמו בגרמניה הנאצית, אני מוצאת לנכון לפרסם את המכתב שלה.
    מי יתן ומפקדי צה"ל יקשיבו לה.
    שמי רחל זייני.
    אני בת 94 ופליטת אושוויץ.
    התמלאתי צער עצום למשמע הצהרותיך ליום השואה. ההשוואה שערכת בין גרמניה שלפני המלחמה ובין ישראל היום, נראית לי חסרת כל בסיס, והיא ככל הנראה פרי אי-הכרה של תקופה שקדמה ללא ספק ללידתך.

הייתי רוצה בתורי לערוך כמה השוואות.

אבי סיים את לימודי המשפטים בברלין ב-1916 מפאת ה'נומרוס קלאוס' שמנע ממנו כיהודי ללמוד בבודפשט המקום הקרוב ביותר למקום מגוריו. באוניברסיטת ברלין הוא ראה את ניצני הנאצים, שם הסטודנטים, בתמיכת הפרופסורים, היו מפליאים את מכותיהם בסטודנטים היהודים. במדינת ישראל, הסטודנטים הערבים יכולים ללמוד בכל מקום הנראה להם, ובנוסף לכך הם זוכים להפלייה המעדיפה אותם (מכנים זאת: 'הפליה מתקנת').

אני בעצמי הייתי עדה וקורבן של אכזריות הרופאים הגרמניים ,ובתוכם של מנגלה. במהלך חורף זה, אושפזתי בבי"ח הדסה, ונוכחתי לראות את היחס ההומני הבלתי מסוייג של הרופאים היהודים כלפי כולם, כולל כלפי המחבל ששכב במיטה הסמוכה למיטתי.

אני זוכרת את אי-האכפתיות של הצלב האדום שסירב לעזור או אפילו להקשיב ליהודים. אני רואה כל יום את מסירות הנפש של מגן דוד אדום ושל, זק"א, המטפלים בכולם בהשוואה כולל אלו שבאו בכדי לרצוח.

חוויתי את ההשתוללות הפרועה של האספות הלאומיות האירופאיות, של התקשורת ושל האינטליגנציה נגד היהודים, במיוחד נגד אלו שתרמו יותר מכולם למולדתם, כגון לאון בלום ר"מ צרפת. וכאן, אני רואה בטלווזיה את חברת הכנסת חנין זועבי משבחת באופן לגמרי חופשי את קרובי משפחות המחבלים.

אני מתגוררת במרחק של כמה מאות מטרים מהמקום בו נערה צעירה נכוותה באופן קשה באוטובוס. בניגוד לכך בדואר, בבנקים או בחנויות אני מבחינה בחופש המוחלט לו זוכים הערבים.

אז אני נזכרת במנהיגות ההונגרית שכפתה על עורכי הדין היהודיים לנקות את רחובות ה-PUSTA ההונגרית באמצעות מברשת שיניים.

ראיתי את הסדיזם של מפקד המחנה פלשוב ששיסה נגד חברתי את כלבו כדי לתלוש לה את שתי שדיה בצעקו "JUDE."

שמעתי את הגיסים שלי מספרים את תענוגם של החיילים ההונגרים באשר הצליחו להפוך את "הדנובה הכחול והיפה" לנהר אדום מדמם של היהודים שהם היו טובחים, ותענוגם של החיילים הגרמנים שחיסלו וקברו חיים שלושת אלפי יהודי קרקוב.

לא היה קץ לאכזריות המשטרה, במיוחד משטרת צרפת, שמסרה גם את הילדים היהודיים שהנאצים לא דרשו.

זכיתי לקרוב לארבעים נכדים וקרוב למאה עשרים נינים. ראיתי אותם, הם וחבריהם, כאשר הם נדרשו לצאת למילואים או למלחמה, ויצאו בגבורה ובנחרצות, אבל תמיד נגד נטיות ליבם. הרוב המוחץ של הנוער במדינה שלנו אינו חולם אלא לחיות בשלום.

בשם אבי אלדר צ'נקי (נוימן) שהאמין בדמוקרטיה, וששילם על כך בחייו בסביבור, בשם אחותי חנה שחוסלה בתא גז באושוויץ באשר הגיעה בהריון, ובשם בן דודי אנדריי, בן השמונה, שגם הוא הושמד בתא הגז ושאף אחד לא לימד אותו איך להחזיק סכין, אני מבקשת ממך להחזיק צבא חזק ונחוש, ושעודף רחמנות כלפי אלו המעוניינים בחיסולינו, לא יביא לידי הריגתם של עוד ילדים יהודיים.

הייתי שמחה לזכות לארח אותך אצלי אם תוכל למצוא את הזמן לכך. אוכל אז לספר לך עוד הרבה דברים.

בכבוד רב,

רחל זייני, פליטת מחנה אושוויץ
    Like · Reply · 1 hr

15. golding מנהלים

אלעד, Michael Carrick ו-ChelseaPensioner אוהבים את זה.