אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. סיונרה Member

הרבה מאוד מהשחיתות היום מקורה במפא"י, אין על זה עוררין. ההבדל הוא שאתה מצביע למפלגה שאתה יודע שמושחתת. אני מעולם לא הצבעתי למפא"י או למפלגה שפואד היה חבר בה.

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

זה לא חוכמה לא לקחת שוחד כשאף אחד לא נותן. נניח נהיית פתאום ימני. מה האופציות שלך?

3. סיונרה Member

זה לא טיעון שאפשר להתמודד עמו. אם אתה מניח שכולם מקבלים שוחד במידה ויציעו להם אז באמת אין על מה לדבר. זה או שאתה לוקח שוחד או שלא הציעו לך. אבל זה לא המקרה. אותי אישית, לא אדם שתומך באף מפלגה, יש חברי כנסת שדוחים אותי בחלק מהמפלגות. הלוואי והמעמד של דודי אמסלם וביטן היה דומה בשוליותו למעמד של שמולי ואיתן כבל בעבודה. זה לא המצב ואתה יודע את זה.
    מבחינה כלכלית אני קרוב יותר לליכוד הנורמלי מאשר לעבודה.
    לא בטוח שהבנתי את השאלה. השאלה שלך היא מה אני מציע לימניים לעשות?
    להתפקד לליכוד ולהצביע בעד מועמדים נקיים, לא עסקנים, עם דעות שאתה מסכים עמן ושמכבדים את המפלגה שהם חברים בה. יש אנשים כאלו בליכודניקים החדשים ובשאר הקבוצות שמנסות לנקות את הליכוד מכל העסקונה, זה כנראה לא יקרה, אבל עם כמה עשרות אלפי מתפקדים ישרים, אני מאוד מקווה שתופעות כמו אורן חזן, מיקי זוהר ודודי אמסלם עם 2500 קולות כ"א לא ימשיכו לבזות את הפרלמנט הישראלי.

4. DRORIKO Member

5. Gass12 Member

לגזור ולשמור. תודה!

הבט, גם אני כמוך רוצה עולם תקין . עולם פוליטי תקין חף משחיתות ומנהיגות לעילא ולעילא אבל בהינתן ששחיתות קיימת מתקופת התנ"ך
    ספר דברים פרק מ"ג : לֹא תַטֶּה מִשְׁפָּט לֹא תַכִּיר פָּנִים וְלֹא תִקַּח שֹׁחַד כִּי הַשֹּׁחַד יְעַווֵּר עֵינֵי חֲכָמִים וִיסַלֵּף דִּבְרֵי צַדִּיקִם.
    זו נאיביות לצפות לעולם מושלם שכזה כי אין כזה. פשוט אין! ולא רק בישראל אלא בעולם הפוליטי כולו בכל הגלובוס.
    המפלגה כולה אינה מושחתת זו היסחפות לומר דבר שכזה .אני רוצה לקוות שגורמי האכיפה יעשו את עבודתם נאמנה (והם לא אבל זה לדיון אחר )וישלפו בפינצטה כל עסקן שסרח ומכל המפלגות. ושאחד כזה לא יבחר שוב לעולם , בזכות חוכמת ההמונים והיושרה של המצביעים.
    בחיים כמו בחיים הכל ענין של סדרי עדיפויות. אצלי בראש סדרי העדיפויות נמצאת אהבת ארץ ישראל ( ללא שמץ פאתוס) לא אתן לאף פוליטיקאי
    לסחור בחלקי מולדת .
    כשבחרתי בליכוד,בחרתי במפלגה שבראשה בנימין נתניהו וכך אבחר גם בעתיד, בחרתי באדם שלדעתי הכי מוכשר והכי קרוב ל "אני מאמין " המדיני שלי.
    נכון לרגע זה אני אני חי עם בחירתי מצוין כל עוד זו שיטת הבחירות שלנו וכל עוד לא הוכח אחרת!!

6. Gass12 Member

מי שחרד באמת לחופש הביטוי ולגורל הדמוקרטיה שלנו חייב להבין שהבג"צ חצה מזמן את גבולות הטעם הטוב והוא מבצע/ביצע מחטף שלטוני.

פרופ' אברהם דיסקין: "בג"ץ מנסה לבצע פוטש, חותר תחת שלטון החוק והדמוקרטיה"
    דיסקין מציין כי שופטי בג"ץ אמנם נוטלים לעצמם את הסמכות להחליף את העם – אך לא הם שיצטרכו לשאת בהשלכות פסיקותיהם. "האחריות לכישלונות תהיה מוטלת לפתחם של הרשויות המבצעת והמחוקקת – לא השופטת"

פרופ' אברהם דיסקין: "בג"ץ מנסה לבצע פוטש, חותר תחת שלטון החוק והדמוקרטיה"

7. סיונרה Member

הנאמנות שלך למי שמשלם לך את המשכורת לא מפתיעה. ממך לא ציפיתי ממש לאיזושהי יושרה הקשורה לתמיכה בחברי כנסת סבירים.

8. Gass12 Member

חחחחחח לרגע חשבתי שהטיפול שהתחלת לקבל עזר לך. עצוב!!
    מהי פרנויה?

קבעת שהמפלגה שלי מושחתת כי מני נפתלי אמר כך? או שאלדד יניב שמש העמים החדש אמר זאת?

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מישהו יעז לחקור את מחאת הנכים? איך אנשים שמתקשים לגמור את החודש ולא יכולים לרדת במדרגות מנהלים את המבצעים שלהם כמו סיירת מטכ"ל?

10. Lebron Member

חחח קורע אותי מצחוק שאתה נעלב בשבילו, ממש כמו שהצפון קוריאנים נעלבים בשביל קים. ;-)

למרות שבמקרה של כספי באמת לא הבנתי מה הוא מתערב, הוא בכלל לא אזרח ארה"ב.

אגב קשה לי להאמין שיחתכו אותו, הוא מקבל מינימום כך שגם אם הוא לא יהיה טוב הוא לא באמת משפיע על השכר.

optimus אוהב/ת את זה.
  11. Gass12 Member

אף אחד לא יחקור. אתה יודע בדיוק כמוני מי מנצל את מחאתם הצודקת לתועלתו וזו בדיוק הסיבה למה לא יחקרו.
    כל עוד התאים לאלשייך וחורב יועצו הגאון (והוא גאון איך הצליח לאלף את השב"כניק ולזכות בתוך פחות משנה משנוא נפשה של התשקורת לאיש השנה בערוץ אל 10 מנאר)ליצור כאוס בכל פינה אפשרית גם סיפקו להם נקודות הטענה לסוללות של הכסאות החשמליים.
    טביעות הידיים והאצבעות של המפעילים אותם ניכרים בכל פינה.
    אבל עכשיו הם זיהו את נקודת ההיפוך (רוב הציבור בעדם אבל מתחיל להישבר לו הזין מהפקקים האיומים ) והם חוששים שהאהדה תעבור לשנאה ולכן הודיעו שנגמרה החגיגה.

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

שתי הערות על סיפור שלמה גרוניך:
    א. זה מדכא אותי לראות ברחבי הרשת איך בעיקר הדור המבוגר הוא זה שמגן עליו ולא מבין מה לא בסדר בלגלגל ענב על חזה של נערה בת 17, והמשפט המוביל-"מעניין למה כל פעם שמישהו מקבל פרס פתאום צץ סיפור". למה? בגלל שהדור שלכם, וגיבורי התרבות שלכם, היו ברובם אנשים מנוולים שהתייחסו לנשים כמו לצעצועים, זה למה. טוב מאוד שהטינופת הזאת יוצאת החוצה, גם במחיר של השחרת דמותם של כמה אמנים נורא מוכשרים.
    ב. עוד יותר מדכא לראות את האתרוג שגרוניך עובר רק בגלל, ואין דרך אחרת לומר את זה, שהוא אשכנזי (ושייך לברנז'ה ה"נכונה"). אותם אנשים שחגגו (בצדק) על אייל גולן פתאום מסבירים לנו למה הבחורה רק רצתה לנקום בו על משהו לא ברור.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  13. alexshw Member

שוב אין שום דרך להוכיח טענות כאלה אחרי 20 שנה. אפשר לבוא איתן תיאורטית לכל גבר ולך תוכיח שאין לך אחות.
    במקרה זה קורה יום לפני קבלת פרס. זה מגוחך.

14. Gass12 Member

מוקדש לך באהבה רבה סיונרה בברכת גמר חתימה טובה. תצפה שלוש פעמים ביום

15. סיונרה Member

אדם שמתגאה בהישגים שהקשר בינו וביניהם מקרי זה אכן דבר מלהיב!

Lebron אוהב/ת את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 3, אורחים: 15)

1. Sturridge