אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. DRORIKO Member

לא נעלב בשבילו, אבל אחרי שנפטרנו מאובמה הגיע סוף סוף נשיא שהוא בעדינו,שהוא חבר שלנו(כל מה שמסביב לא מעסיק אותי) אז אתה בתור הנציג הכי גדול שלנו בארה"ב הולך ומטנף עליו? איפה השכל שלך? מה היתה הבעיה של כספי פשוט להגיד "טראמפ התבטא לא כראוי כלפי סטף והקבוצה" ולעבור לשאלה הבאה, מה אתה מתחיל לנאום לי על גזענות, מה אתה צ'אק די? אתה כולה אורח בארה"ב, אל תתערב בעניינים שלא שלך.

2. Lebron Member

אבל לא רק הוא חטף ממך על שהעז לבקר את טראמפ. גם סטיב קר (שזכה ממך לתואר "זבל של בנאדם" לא פחות רק בגלל זה), סטף קרי ולברון חטפו על שפגעו בכבוד של הוד רוממותו, מי ישמע טראמפ הוא איזה מאמא תרזה. גם טום בריידי, שנחשב מקורב אליו, התבטא באותה רוח של כספי.

ולמרות זאת, שוב אני אומר, זה היה דבילי מצד עומרי כספי להתבטא לגבי נשיא של מדינה שהוא לא אזרח שלה.

אגב, אני ממש לא חושב שטראמפ חבר אמיתי של ישראל ולא הייתי ממהר לסמוך עליו.

3. DRORIKO Member

אז ככה:
    סטיב קר- תקרא את הביוגרפיה שלו בשביל להבין מאיפה הדעות(רמז:אבא) הבן אדם עמוק בשמאל הקיצוני. כל הראיונות איתו מעצבנים אותי, הוא בדיוק הטייפ קאסט של השמאלן המתיפיף והזחוח.
    לברון-עם כל זה שהוא גאון כדורסל וגאון שיווקי-כלכלי שאלה בהחלט דברים שראויים להערכה, הוא גם חתיכת מגה-דושבאג, כלפי דיויד,כלפי ספולסטרה,כלפי ריילי, כלפי אירווינג. ואלה רק חלק מהדוגמאות של האנשים שלמדו להכיר את הצד הרע שלו. אז כן מעצבנת אותי ההטפת מוסר שלו פתאום. טראמפ הוא חתיכת דוש,לפחות לפי כל מה שאני שומע עליו(ואני כאמור לא בקיא בפוליטיקה אמריקאית) אבל לברון דוש לא פחות גדול. עדיף שיתרכז בלא להמאיס את עצמו על חדר ההלבשה.
    סטף-לא זוכר שטינפתי עליו, לדעתי הוא סתם נגרר אבל זה משהו שולי.
    כספי- הכעס שלי כלפיו קצת התרכך מאז אתמול, אבל עדיין מה שהוא עשה היה לו לעניין. הוא ציוני גדול, ועל פי מידע מבוסס גם מצביע ליכוד, אבל הוא לא היה צריך להתערב בזה.

4. סיונרה Member

מצחיק שמישהו שמגן על טראמפ משתמש בתואר מגה-דושבאג כדי לתאר מישהו שנגדו.

5. DRORIKO Member

מה הקשר בכלל? כתבתי במפורש שגם טראמפ הוא דוש, אבל זה לא מעניין אותי, לא הציוצים שלו ולא הטינופים שלו ובטח שלא רוזי אודונל, מעניין אותי היחס שלו לישראל נקודה

6. סיונרה Member

אז השמאל האמריקאי (שקשה לי להבין מה עושה את קר "שמאל קיצוני" כשברור שמדובר באדם סביר ולא איזה פרוגרסיבי הזוי) אמור לא להגיב למה שהוא אומר רק כי הוא תומך ישראל?

Mamadu ו-אמיר ע אוהבים את זה.
  7. DRORIKO Member

8. סיונרה Member

אתה רציני? זה הדבר הכי קיצוני שמצאת?
    הוא חושב שההחלטה המטומטמת של טראמפ מטומטמת? איזה שמאלני הזוי.

9. DRORIKO Member

למה מטומטמת?

10. סיונרה Member

כי היא לא עמדה במבחן החוקתי, לא כוונה נגד אנשים ממדינות שמהן דווקא יצאו די הרבה מחבלים כמו אפגניסטאן, סעודיה, פקיסטאן וסעודיה ופגעה בהרבה מאוד אנשים שאין להם קשר לטרור ומן הסתם גם בבעלי ברית של האמריקאים במדינות הללו. לא היה שם הרבה חוץ מפופוליזם זול.
    חוץ מזה שהתגובה של קר היא אחת המכובדות שנתקלתי בהן. הוא רחוק מלהיות שמאל קיצוני, אני חושש שכשאתה משתמש במונח הזה הוא איבד לחלוטין ממשמעותו.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל מה שמסביב לא מעסיק אותך, אז מה? זה אומר שלישראלים אחרים אסור לעסוק בזה? אסור לחשוב גם מעבר ל"הוא נוח לביבי או לא נוח לביבי"?

בתוספת למילים האחרונות שכתבתי, טראמפ לא בעדנו ולא חבר שלנו יותר מאובמה. הוא פשוט נוח יותר לימין ולביבי. זה לא אותו הדבר.

ההתייחסות ל"דושיות" של לברון ג'יימס מגוחכת. 1000 ספורטאים שהם אפס מוחלט כבני אדם לא מתקרבים למשמעות של נשיא אמריקאי שהוא אפס מוחלט.

12. DRORIKO Member

אובמה הוא חתיכת חלאה. לא היתה לי בעיה כשהוא קרא לביבי בחדרי חדרים שקרן(לא שזה כזה רחוק מהמציאות :) ) אתה לא רוצה לאהוב את ביבי אל תאהב אותו, אבל בהסרת הוטו באו"ם הוא לא דפק רק את ביבי הוא דפק מדינה שלמה. טראמפ,לפחות כרגע, לא נראה כמו מישהו שיעשה דבר כזה. אין לי בעיה שאתה ואחרים מגדפים אותו, זה לא שאני מליץ יושר שלו, אבל אתם עושים את זה בתוך ישראל. כשהנציג הכי גדול שלנו בארה"ב, אולי חוץ מגל גדות, מטנף על טראמפ זה לא נראה טוב. אני לא חושב שעמרי הוא עוכר ישראל או משהו, אבל הוא היה צריך לשקול מילים. קח למשל את חיים סבן, הוא לא אוהב את טראמפ, ואפילו תרם להילארי, אבל היום הוא התבטא בסופר מתינות לגביו, כי סבן מבין שהוא לא מייצג רק את עצמו אלא מדינה שלמה. קוראים לזה אחריות. ותאמין לי שקשה לי להחמיא לאחד כמו סבן.

13. סיונרה Member

וכשביבי שם על אובאמה זין הוא שם זין על אומה שלמה?
    כשעומרי כספי יקבל משכורת ממשרד החוץ הוא יצטרך לשקול מילים, עד אז הוא אדם פרטי שזכותו להביע את דעתו מתי ואיך שבא לו.

אמיר ע ו-Lebron אוהבים את זה.
  14. DRORIKO Member

אה הוא אדם פרטי? על הכיפאק, אז מעכשיו נתעלם ממנו לגמרי, ולא נפרסם עליו שום אייטם. הרי למה לסקר שחקן קצה ספסל ב-NBA אם הוא לא מייצג אותנו?

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    בינתיים, החבר של מדינת ישראל ועם היהודי חי בשלום עם זה שאיראן תשב לכם על הגדרות, רק רוצה לדמיין מה היה קורה פה בארץ אילו היה מדובר באובמה.

כמויות הטינופים וההעלבות שישראלים בתפקיד או לא בתפקיד השמיעו כנגד אובמה הייתה אינסופית, אני לא בטוח שזה הפריע לך אז כמו שעכשיו מפריעה לך כל ביקורת שישראלי/לא ישראלי משמיע כנגד טראמפ, למרות שידוע שההתקפות כנגד אובמה פגעו ביחס שלו כלפי ישראל.

דבר אחרון, מישהו פה אמר שהליברלים קוראים לכל אחד שלא נראה להם "ימין קיצוני". יכול להיות שזה נכון, אבל זה מה זה הדדי. פה בארץ, אם אתה לא תומך בארץ ישראל השלמה ולא מאמין שצריך לזיין את האמא של הערבים, אתה שמאלני קיצוני ובוגד. יש פה אנשים שחושבים שפאקינג יאיר לפיד הוא שמאלני.

אמיר ע אוהב/ת את זה.