אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. Gass12 Member

ביקשת להציג מהצד של השודדים. יאללה נזרום איתך הנה השודדים.

2. סיונרה Member

אני לתומי חשבתי שהכסף לפרוייקטים האלה מגיע ממשלמי המיסים ולא מהכיס של שרי הממשלה, אבל כנראה שאני טועה.
    הסרטון העלוב הזה שקול פחות או יותר לזה שאבא יגיד שהוא אחלה אבא כי הבן שלו התחיל ללכת. ממשלה ב-8 שנים אמורה לבנות ולעשות דברים. אף אחד לא אמר שהיא לא עושה כלום, אלא שהפעולות הללו הן גזירת סרטים ולא טיפול בבעיות אמיתיות של מדינת ישראל. בניית כבישים היא לא פתרון לפקקים.
    מה הכריח את אדון ישראל כץ לתת קביעו לאנשי נמל אשדוד רגע לפני הרפורמה שכולם מתגאים בה? בית המשפט אסר על עובדי הנמל לשבות בגללה, הנמל החדש אמור לשפר את היעילות גם של הנמל הישן אם תהיה ביניהם תחרות.
    מה מונע מאדון ישראל כץ להכניס תחבורה שיתופית לישראל ולאפשר למאות אלפי אנשים עם בעיית ניידות לזוז ממקום למקום במחירים שלא יגרמו להם לפשוט רגל? הרי היעדר תחבורה ציבורית בסופי שבוע כבר כולאת אנשים כאלו בבתים לאורך 30 שעות בשבוע.
    מה גרם לאדון ישראל כץ להשקיע מהכסף שלנו מיליארדים ברכבת לכרמיאל שאף אחד לא יסע בה?

3. Gass12 Member

אתה צודק עדיף היה להשקיע בפרוייקטים מהסוג הזה .

News1 | 200 מיליון להאדרת שמו של פרס

4. סיונרה Member

לא זכור לי שהייתי ממקימי הבניין או המרכז, או אפילו שהצבעתי למפלגה שבה היה חבר שמעון פרס, אבל תודה רבה על המידע. דבר אחד חסר לי, מי מימן את ההקמה של המבנה שעליו דובר? כנראה שבניגוד לפרוייקטי גזירת הסרט של ישראל כץ שמשתמש בהם להון פוליטי, מרכז פרס לשלום הוקם על ידי כספי תרומות ולא כספי ציבור. אבל תמשיך לנסות לשקר את דרכך לשכנוע ולהריסת הדיון.
    סתם בשביל הקטע, הכתבה שהבאת מועתקת כמעט במלואה (מלבד כל מני דברי פרשנות של הכותב) מכתבה שעשו בוויינט כמעט שנה וחצי קודם לכן. בקיצור, זאת הרמה העיתונאית שאתה שואב ממנה.

5. Gass12 Member

גם כשעינך רואות בסרטון פרוייקטים שעובדים ומשנים מאוד את מצב הכבישים בארץ . התפלה,אנרגיה אתה קורא להם פרוייקטים גזירת סרט. לא זכור לי שרואים זוג מספריים אחד בסרטון. דיון ? הריסת דיון? עזוב אותי ממך אתה טיפוס ממורמר חסר זהות חסר אידאולוגיה. למה שאתה עושה אפשר בכלל לקרוא דיון? הדבר היחיד שאתה יודע לעשות זה הטרלה אחרי כל הודעה שלי... כשתהיה מוכן להניח כאן את האידאולוגיה שלך אתחיל להתייחס אליך ברצינות .אז ורק אז יוכל לקום כאן דיון אמיתי איכותי ומעמיק.נכון לרגע זה אתה אוויר איש מיותר.
    כשתואיל לכתוב את האידאולוגיה שלך ולהציע אלטרנטיבות ( אתה לא חייב להצהיר בעד מי תבחר/בחרת )אפשר יהיה לקחת אותך מעט יותר ברצינות
    יאללה ביי אל תטריד אותי יותר עד שתמלא את תנאי

6. סיונרה Member

http://static.auto.co.il/content/articles/00/10/00/00/34625-4.Xxx
    http://www.bhol.co.il/imagebank/large1/large1_0C1ACB6E223040B8A90D30C9852406B3.Xxx
    http://www.port2port.co.il/uploads/articles/article_91067_large.Xxx
    אני אעשה מה שבא לי, תמשיך להפיץ שקרים אני אמשיך להפריך אותם. הבחור בסרטון לא אמור להראות גזירת סרטים אלא להיות "אובייקטיבי". איך אומרים אצלנו? ביצים שלי אובייקטיבי. אני יכול להראות תמונות של הילד של הולך על 2 רגליים ולהגיד לך שזאת הוכחה לזה שאני אבא נהדר. זאת לא, זאת הוכחה לזה שלא עשיתי נזק בלתי הפיך לילד. ב-8 שנים בשלטון, ממשלה אמורה לעשות כמה דברים, זה שבמקביל נעשתה עבודה גרועה ובאותו כסף יכלו לעשות עבודה טובה יותר, זה דבר שלא נראה בסרטון.

7. Gass12 Member

אתה לא מפריך כלום !! ואתה בהחלט יכול להמשיך לעשות מה שבא לך שזה המון אוויר שזה בעצם כלום ביי כלומניק!!

8. Gass12 Member

אגב תראה מה כתבתי. ותראה איזה גנב דעת אתה. מה ענין מחט לתחת? מה קשורות התמונות שהבאת לא זוכר שהם היו בסרטון

9. סיונרה Member

מטעם מי הסרטון?
    האם מטרת הפרוייקטים הייתה שיופיעו בסרטון?

10. Gass12 Member

אמיתי ? לא מכיר את הבחור. הוא אומר ששמו גיל והוא עובד בחברה שמשכירה ציוד בתחום התשתיות והבניה.
    הבעיה איתך שהראש שלך כ"כ קונספירטיבי כי אתה טרול מטעם אז אתה חושד בכולם.
    סרטון מעולה לטעמי שמיועד לאנשים כמוך שלא יצאו מפתח ביתם מזה עידן ועידנים להראות להם איך המדינה מתפתחת .כמה רע זה כבר יכול להיות בתור מתנה לחג?.
    נראה לי שאגרת תמונות של גזירת סרטים וחיפשת מקום לפרוק ..אז הנה פרקת אבל לא במקום הנכון:sm_blowingup:

11. Lebron Member

גאס, בוא לא ניתמם, זה סרטון תעמולה ותו לא שנועד להעביר נרטיב על כמה הממשלה הזאת נפלאה. כמו שסיונרה אמר, במשך 8 שנים כל ממשלה תעשה דברים, פה הם מנסים להבליט את הדברים הטובים שהם עשו, ועם כל הכבוד לא מדובר פה בהישגים יוצאי דופן או כאלה שפותרות את הבעיות האמיתיות והחשובות יותר.

אני חייב להגיד לך את האמת, אני לא יודע אם אתה מקבל כסף או לא וזה לא ממש מעניין אותי, אבל פשוט אי אפשר להתעלם מהפרופגנדה האגרסיבית שאתה עושה פה למען הליכוד ובמיוחד לעומד בראשה. אתה אפילו כבר לא מנסה להסתיר את זה, ונראה שהאידיאולוגיה שלך לוקחת תפקיד משני בלבד בהודעותיך, ואנשים פה רואים את זה.

אם אתה באמת רוצה להשפיע על אנשים ולגרום להם להבין את תפיסת העולם שלך, אתה צריך להפסיק עם התעמולה, אחרת זה לא יעבוד.

סיונרה אוהב/ת את זה.
  12. סיונרה Member

כבישים זה גזירת סרטים, הדבר הפשוט בעולם זה לקחת ממני וממך כסף, למצוא פינת קרקע שאין עליה כלום ולבנות כביש. החלק הקשה זה רפורמות, זה להחליט שבמקום לבנות עוד כביש לוקחים נתיבים לשימוש של תחבורה ציבורית ו/או לוקחים כסף על שימוש בכביש שכבר קיים. רפורמה זה במקום לתת 5 מיליארד שקל לפרחחים שעוצרים כבישים במדינת ישראל, לבטל פטורים ממס וקצבאות לנכים מוגבלי תנועה עשירים ולתת את זה לפגועי נפש שבאמת לא יכולים לעבוד.
    אם זה סרטון פרטי אז למה שיצלם את השר גוזר סרט? אתה בעצם טוען שהסרטון הוא סרטון תעמולה. ודרך אגב, מי שילם לבחור על כל הנסיעות ברחבי הארץ? הוא עשה את זה מיוזמתו?
    סרטון סביר היה מראה את הרפורמה ברשות השידור (שביטן ונתניהו בעצמם ניסו לסכל), את רפורמת השמיים הפתוחים (מגיע לכץ כל הכבוד לשם שינוי) ו... זהו פחות או יותר. כל התחלואים של הכלכלה הישראלית נשארו איפה שהם היו כל הזמן. מצבם של ההסתדרות, קק"ל, החטיבה להתיישבות, מנהל מקרקעי ישראל, הנמלים, הרכבת, אגד, רשות שדות התעופה, אנשי הקבע בצה"ל ועוד רבים וטובים מהמוסדות המקולקלים והמושחתים שחלקם לא כפופים בכלל לחוקי מדינת ישראל טוב מתמיד. ומדי פעם צצה עוד פרשיית שחיתות סביב כל מני גופים חסרי שקיפות וסביב כל מני פוליטיקאים שמראה בדיוק כמה ממשלת הליכוד הנוכחית מחוייבת להפוך את מדינת ישראל למדינת עולם ראשון.

הייתי נותן קרדיט לכחלון ונתניהו על הנומרטור, אבל עם אנשים כמו ראש הממשלה ושר האוצר הנוכחיים, ביטן ואמסלם על השאלטר זה אומר בסך הכל חשבונאות יצירתית יותר כמו עם הנכים שתכניס את הילדים שלנו לחובות עוד יותר גדולים מאשר בלעדיו.

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  13. מזגן Member

גאס בדיון אקטואליה

Lebron, Gass12 ו-סיונרה אוהבים את זה.
  14. מזגן Member

אבל זה קשה! מזכיר את הסיפור ההוא עם מפלגת כולנו כשהם הכריזו שהם באו לעבוד. מכניסים יד לכיס ונותנים לאזרחים.
    הכיס של מי? כאילו שכחלון עובד מייצר ומוסיף ערך לשוק. הוא והכלבים שלו במפגלה מכניסים יד לכיס של משלמי המסים ומייצר עם זה ערך פוליטי פופוליסטי.

15. Gass12 Member

ערב טוב .
    בדיוק זה. אני לגמרי לא מנסה להסתיר אדרבא ואדרבא אני מדגיש ומבליט תחת כל עץ רענן שזו האידאולוגיה שלי ואני מצביע ליכוד
    חתימתי בתחתית הדף גם היא אומרת באומץ בכנות וביושר את דעתי.
    לטעמי אני היחיד שראוי דווקא להערכה על הכנות .
    מבחינתי עדיף עשרות מונים מאשר היצור הפחדן האמורפי חסר הזהות הליצן סיונרה.
    אחשלי היקר מי שלא מצליח להבין שזו תפיסת עולמי למרות המילים המאוד ברורות כנראה שהבעיה אצלו.
    #1170 #1171 אלו שתיים מההודעות בהתדינות האחרונה ביננו.
    האם אני מתנהל בבוטות כמו המטאפורה היפיפיה שהביא מזגן? כן!!! ברור שכן!!
    זו דרכי ואני לא מרגיש צורך להתנצל על כך.מי שרוצה שיסכים ומי שלא? לא צריך. מטרת ההתדיינות בסופם של דברים מבחינתי היא על הדרך.!! אני חושב שדרך הימין נכונה וצודקת מכל בחינה.
    האם זה מדליק דלקות כואבות אצל שמאלנים או חברי הכת "רקלאביבי". בטוח שכן..

נערך לאחרונה ב: ‏12/10/17