ארסנל 2007/2008

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏31/5/07.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל, מה קשור ריבוי אוהדי ספרס בפורום והשיוך לאוריינטציה כלשהי? או שמישהו כאן רוצה לחנך אותי איזה קבוצה כדאי לי לאהוד ולעשות לי אנליזה?
    כן, אני שונא את ארסנל, כאוהד טוטנהאם. אני לא שונא אותם כקבוצה עם ריבוי זרים, אני פשוט מעלה שאלה. הנסיון לשייך את זה לקבוצה שאני אוהד אינה אלא נסיון בולט שלכם להתחמק מגוף השאלה.
    אני לא אומר להעיף את להמאן בשביל ריצ'רד רייט או סטיוארט טיילור, אני לא אומר לזרוק את הנרי בשביל ג'פרס. אני כן מעלה רעיון שאין סיבה שלא יעבוד, כי הקהל מאבד תחושת הזדהות עם הקבוצה מה שיכול להיות בעייתי מאוד בעתיד וקרה ללא מעט קבוצות בעבר, ואלה דברים שרבים מאוהדי ארסנל רואים!
    אם לצטט את הורנבי באיזה טור אחרי השחרור של אפסון: "אין שום דבר הגיוני בלשחרר את שחקן הבית המבטיח שלך עבור ברנש בשם איגור סטפאנובס".
    אני לא מצפה שתפסיקו לאהוד אותם, לא מצפה שתעדיפו כל שחקן אנגלי על כל זר - הצלחת המועדון בכל זאת מעל הכל, אבל יש כאן מועדון שמאבד את הראש וההיסטוריה שלו וזו לדעתי תעודת עניות לא רק לארסנל, גם באיזשהו מובן לכדורגל האנגלי שנתן לזה לקרות.

2. Gooner Member

בפעם המליון
    Whatever.....
    Next question

3. Arsenal fan Member

"שוב חיזור הניגון". שנה שלישית ברציפות שהדיון שלנו נפתח עם הויכוח הזה.
    פירטתי מעל ומעבר בעבר בנושא הזה, אז אני יתייחס לשחקנים יותר ספיצפיים שצויינו כאן.

השחקן היחיד שיכל להיות לו מקום בסגל שלנו כיום מאלה שעזבו, הוא סטיב סידוול. וגם זה, המחליף של פלאמיני ולא יותר. סידוול הוא באמת שחקן מצויין, אמרתי את זה עוד שהוא שיחק בצ'מפיונשיפ, הנה הודעה שלי מהקיץ לגביו:
    " סך הכול, הכישרון היחידי(אנגלי), שאני יכול לציין שונגר עשה טעות ששיחרר אותו, הוא סטיב סידוול, שאכן איסטלנדס ציין אותו פה ממה שראיתי. קשר מרכזי שהיה חלק מרכזי (ביחד עם ג'רום תומאס) בקבוצת הנוער שזכתה בגביע הנוער ב - 2000 וב - 2001. ברדינג הוא הפך לבורג מרכזי ונחשב עד עונה שעברה בידי רבים לשחקן הטוב ביותר מחוץ לפרמיירשיפ. העונה הוא כנראה ימשיך ברדינג בפרמיירשיפ, אלא אם כן אחת הקבוצות המעוניינות בו(סיטי) תצליח לשלם על שירותיו. "

חבל מבחינתו שהוא נפל על קישור מהטובים שהיו לנו- ויירה, אדו וג'ילברטו בשיאם.

פנאנט: זה שהוא משחק בליברפול לא עושה עליי שום רושם.
    למרות הכשרון הטמון ברגליו של פנאנט, הוא לא מראה, גם בליברפול, את היכולת האמיתית שלו.כרגע הוא נראה כמו סתם עוד שחקן מהיר שיכול לרוץ על הקו ולהרים כדורים לרחבה.
    אתה מקשיב לעצמך? אשלי קול הלך ונפגש עם מוריניו וקניון כאשר הוא תחת חוזה, האוהדים, ההנהלה וארסן ונגר ויתרו לו, ונגר שיתף אותו ב-2 המשחקים הכי חשובים שלנו באותה עונה- וויגאן בבית וברצלונה בפאריז. ועדיין, המעשה שלו היה חולני.

וכן, גם ונגר וגם דיוויד דין עשו מעל ומעבר להשאיר את קול, על אף כול מה שקרה איתו. אפילו תיירי הנרי בעצמו ניסה לשכנע את קול להישאר- אך הוא סירב.

לגבי פארלור, שחקן די בינוני שהיה בנוי על הלחימה שאפיינה אותו. שחקן סטייל ז'יל גרימנדי בזמנו- סותם חורים.
    וסתם אופ-טופיק שלא ממש קשור: כן, קלישי פחות טוב מאשלי קול. אבל פחות מהיר???קלישי השחקן הכי מהיר בארסנל ללא ספק, ואחד המהירים בליגה. וגם מאשלי קול. להגיד דבר כזה זו שטות גמורה.

בינתיים חדשות הקשורות לקבוצה, סכום העברתו של ג'רמי אלייאדיר לבורו יהיה ככול הנראה 2 מיליון פאונד. אלייאדיר סוגר 8 שנים בארסנל, 8 שנים מתסכלות וכמעט בלי כדורגל.
    בכול מקרה, זה היה צעד מתבקש. אחרי החזרתו מהשאלה של בנדטנר, לאלייאדיר לא היה סיכוי לקבל דקות.

יש לי עוד מספר דברים להוסיף על הקבוצה עצמה, ועל ההתנהלות הדי רדומה של ההנהלה בכלל ושל ארסן ונגר בפרט(תראו את צ'לסי יונייטד וליברפול, ותבינו בערך מה תוכן ההודעה שלי). אבל מקוצר זמן אני אשמור את ההודעה לפעם אחרת...

4. uriazu Member

אני מקווה שארסנל יביאו שוער
    לא יכול להיות שכל משחק בועטים מ25 מטר וזה נכנס...
    וצריך להביא עוד חלוץ סקורר ולא טכני במיוחד, מישהו שלא ימסור אלה שיבקיע..
    נמאס מהמסירות על הקו כל המשחק... זה פשוט לא ייאמן... עם ארסנל היו מנצלים חצי מההחמצות שלהם
    הם היו עם 15 נקודות יותר בליגה....
    שמעתי שמעוות על ריברי מרטינס טורס מאלודה ועוד הרבה אבל יש מישהו שכבר סגור?

5. Fortyniner Member

אדו היה בדיוק שנה אחת בשיא שלו בארסנל, זה לא הסיבה שסידוול לא נשאר או משהו כזה. ממש לא, כל כך לא. גי'לברטו באותה מידה יכל לא להגיע בקיץ 2002, עוד לפני שהוא הוכיח את עצמו בארסנל, וסידוול היה נשאר.

פארלור, וגם עניתי לך על זה בפרטי, שחקן מעולה, לא סותם חורים ולא בטיח, גם נלחם וגם עם כדורגל ברגליים. איך אתה יכול להשוות אותו לגרימנדי, ולפאמיני.... בחייך, אתה לא אוהד אתה. שערים ענקיים נגד צ'לסי בגמר גביע, נגד ולנסיה ברבע גמר ליגת אלופות בהייבורי- איך לא קנו אותך ?? חוץ מזה, שוב, הוא אנגלי, זה סוג אחר של לחימה.

אלאדייר- 8 שנים, משהו כמו 5 משחקים חצי מהם בגביע הליגה, באמת שדי.

6. KirkH Member

יש שחקן צעיר ושחום עור סגור במרתף של ונגר - זה נחשב?

נערך לאחרונה ב: ‏3/6/07
  7. TheLane Member

למען האמת, חצי קבוצה עונה על התיאור הזה קירק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

וולקוט, אבואה, קלישי, אדביור וכו'

וטורה המבוגר בתור האקטיבי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/6/07
  8. Rudess Member

לא הייתי פה יום וחצי ואני רואה שממש הפסדתי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

9. Red Left Winger Member

"קוראים תיגר על האליפות"

אין כמו מנחוס עסיסי עוד לפני שהעונה מתחילה, כמה שיותר רחוק מההתחלה יותר טוב הא? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

10. אבו Member

2 מיליון פאונד על אלי, נייס. אם נצליח למצוא קבוצה שתשלם סכום כסף על פלאמיני, יחד עם רייס, אפשר להגיע ל-15 מיליון פאונד.
    רק שלא נפספס את הרכבת של המצולק הנפלא!

11. Number 8 Member

12. Rudess Member

שייקח מספר ויצטרף לתור רשימת הקבוצות שרוצות את טיירי הנרי :)

13. Pipe Member

פרסומים בצרפת טוענים כי הקרב על ריברי הוא בין מארסיי,ריאל ובאיירן, כשארסנל לא באיזור בכלל. ריברי אישר את הדברים הללו במסיבת עיתונאים של הנבחרת הצרפתית בקלייר פונטיין(ללא ספק אחד ממתקני האימונים בעלי שם היותר יפה שקיימים באירופה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx ).

התקשורת באנגליה טוענת כי הבייבי החדש של ונגר יהיה באקארי סאנייה,חלוץ שהומר למגן ימני ומאז שינה את כל הקריירה שלו. סאנייה בן 24, מוערך בכ11 מיליון יורו ובאוקזר יודעים שככל הנראה הוא לא ישאר שם בעונה הבאה.
    מה שמפתיע הוא שונגר (לכאורה) רוצה להוציא 11 מיליון יורו על.. מגן ימני דווקא.

14. Rudess Member

אין לי בעיה שלא יזכירו את ארסנל בתקשורת בתור כזו שמעוניינת בריברי, העיקר שהוא יסגור בסוף אצלנו ולא במקום אחר :)

15. אבו Member

אין לי מושג למה ונגר מוציא על שחקן בעמדה של אבואה 6 מיליון פאונד. אפשר לחשוב שבשאר העמדות אנחנו מסודרים.
    הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו אולי זה הסבה של אבואה לקישור.