ארסנל 2011/2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י AW forever, ‏12/7/11.

1. Ian Wright Member

טראורה? אתה צוחק עליי? הוא לא יודע להגן בכלל. אתם מייחסים יותר מדי חשיבות למשחק הזה.

2. Rudess Member

טראורה הגנתית נהדר?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

רק קרלוס ולה יכול להבקיע בצ'יפ כזה, ו-5 דקות אחרי זה להחמיץ מול השער לבד אחרי שהוא עבר את השוער.

3. אבו Member

צעד מעולה ולא אופייני של ונגר, אפשר לקוות שגם לוונגר זה כבר עבר את הגבול. להוציא אותו לאחר 20 דקות שהוא נכנס? LOL. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

4. skyday20 Member

ולה גרם לשוער שלהם להראות כמו דג שיצא מהאקווריום.. אבל לא הצליח לסיים את זה הפעם.
    בכל זאת אפשר לראות את הכישרון שלו. כמעט שער שני תוך זמן קצר.

5. StevieG Member

6. אבו Member

אתמול זה היה פדרו, היום צ'אבי, שלשום וייה- לא מפסיקים "להפתיע" הקטלונים. גועל נפש מהלך השחקנים האלה.

7. Bobby Pires Member

להגיד שטראורה טוב הגנתית זה כמו להגיד שלדנילסון יש אחלה כדורי עומק...

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שיש לנו מספיק ילדים שמביאים כדורים מעבר לקווים ואין לנו צורך גם בדפו.

9. Ian Wright Member

הענף היחידי שקרלוס ולה יכול לשחק בו זה קטרגל.

10. mr. bobby pires Member

בטוח שזה לא פציעה או משהו? כי זה יכול להיות מצוין אם ל-ונגר נפל האסימון סופסוף. ויותר מזה אם הוא נפל עכשיו, ייפלו עוד כמה אחריו אני מאמין.

11. אבו Member

לא נראה לי, הוא ירד כעוס לחדר ההלבשה והוא לא נראה כעוס.

12. אבו Member

אגב, שעוד פעם אנשים פה לא יעשו טעויות: גם משחק האימון השני בשבת יהיה בארסנל פלייר(תענוג של שידור).

13. Bender Member

הדיון פה על המשחק היה יותר מעניין מהמשחק עצמו. עדיין, נחמד לראות שוב את השחקנים משחקים. זה רק מזכיר לנו כמה כישרון יש לנו בקבוצה. אמנם זה לא בנוי עדיין כמו קבוצה שלוקחת תארים, אבל קל מאד לשכוח, בין גלי השליליות כמה כישרון אמיתי יש לנו.

דבר ראשון, רוזציקי. לדעתי, יש לו אותו הכישרון והיכולת כמו מודריץ', רק שהוא לא מקבל את המפתחות לקבוצה, ובלי זה הוא יתקשה מאד להראות מה הוא יודע. הוא לא שחקן אגף אופטימלי, ודווקא אני חושב שהוא עדיף להיות השחקן שימלא את החור שססק ישאיר, אם וכש. הוא התגבר על הפציעות שלו שנה שעברה, אבל לא חזר לכושר הטוב שהוא יכול להראות. אם ונגר לא יתן לו לרוץ באמצע, או מאחורי החלוץ, הוא לא ימצא את הפוטנציאל שלו, וזה יהיה חבל מאד. שחקן ספסל שנכנס כדי להקל על נאסרי/ססק/ראמזי זה ממש לא מתאים לו. אני מקווה שלונגר יש תוכניות בשבילו להרכב הראשון.

לגבי פרימפונג אי אפשר לדעת איך הוא יתפקד תחת לחץ אמיתי, אבל מה שניתן היה לראות זה שהוא יודע לזהות מסירה ממש טוב. אם זה ישולב במשחק הגנה חכם הוא יכול להיות נכס רציני ולדחוף את סונג שלפעמים נראה כאילו הוא לא מתאמץ. בקיצור הילד יותר מסתם קשר גרזן, יש לו ראש לכדורגל.

לגבי ג'נקינסון בהופעת בכורה לא ניתן להגיד הרבה. מה שבלט היו קצת גמלוניות עם הכדור, ביחס לשאר השחקנים, ואולי יכולת הגבהה טובה יותר מהממוצע בקבוצה (שהוא נמוך מאד). יכול להיות שזה יהיה הנכס שלו אצלנו, אבל הוא לא יתקרב להרכב השנה בליגה או באלופות, אלא אם יקרה אסון. מה שכן נראה לי שיש לו ראש על הכתפיים והוא ידע לתת פייט ולא לעשות שטויות כדי להרשים. הוא לא בא על תקן וירטואוז טכני וזה דווקא נכס במקרה הזה.

וולה הוא נעלם גדול. יש לו יכולות, אין לו את החדות הזאת, את הדרייב במשחק שמראה לנו שהוא התבגר. עדיין נראה כאילו הוא לא ממש נמצא גם שהוא נמצא. הוא לא ממש מסר גם שהוא מסר, הוא לא ממש הבקיע גם שהוא הבקיע, הוא שט במים פושרים, עם הזרם. שהולך הולך, שלא הולך גם טוב. אני לא רואה איך הוא הופך לשחקן הרכב השנה, או בכלל נשאר יותר משנה אצלנו.

את טראורה אני לא יודע איך לעכל. אין לי ממש הסבר אבל לא אוהב את הניסיונות המתוסבכים שלו לעשות דריבלים, את הגישה המאד מנסה להרשים בטריקים במקום לנסות להרשים בבגרות ובתכליתיות שזה מה שאנחנו רוצים לראות בצעירים. אני מבין את המצב שלו, הוא חייב להרשים, אבל הוא לא יודע איך.
    מבחינה פיזית הוא נראה אתלט ויש לו מהירות, אבל אין לא את המיקוד הזה שדרוש. הוא קצת ההפך מג'נקינסון. הוא חושב על איך זה יראה במקום מה זה ייתן. לא אוהב אותו בכלל אבל זה לא אומר שהוא לא יהיה שחקן טוב מאד. הוא בהחלט יכול להיות הפתעה כי נתונים יש לו.

לגבי צ'אמח מה שכתבו פה עליו אופייני לפורום. אחת התכונות החזקות שלו זה הפרגון, והוא יודע טוב מאד לתת מסירה לשחקן תומך בהתקפה, אבל פה פתאום אומרים שהוא לא טוב גם בזה. וזה עלוב. אנשים פה באים עם מסקנות מראש, אז למה בכלל לכתוב אותם שוב? להעלות גירה? הוא לא יודע לתת מסירה, הוא לא חלוץ הוא זה הוא זה... יש לו כדורגל טוב מאד. עכשיו הוא לא בשיאו, יש לו המון מה להוכיח, אבל הדבר האחרון שצריך זה לשפוט אותו עוד לפני שהליגה התחילה. חבל על הדיו הווירטואלי. כנ"ל לגבי דנילסון. אני לא מאמין שונגר החליף אותו בגלל שהוא לא שיחק טוב או כי הוא כועס עליו. ונגר האחרון שישפוט שחקן לפי 20 דקות במשחק ראווה ראשון של קדם העונה. נראה לי שהוא פשוט מכיר אותו כבר, אבל רוצה לראות איך פרימפונג משחק. והיה צריך כמה חילופים כדי לא לאכזב את הקהל ולתת לסטארים לשחק, אז הוא הוחלף.

בקיצור, המשחק הזה מעלה כל מיני מחשבות. אחת מהן היא שהלוואי וראמזי, וולקוט וולשיר, ו-וורמאלן יתנו עונה אדירה. כי אז, אם הם יתנו, יש לנו סיכוי לעשות משהו השנה.

14. Gnus Avenue Member

ונגר אחרי המשחק:

על הילדים החדשים-

"Jenkinson has shown power and good decision-making. Ryo Miyaichi has shown as well good qualities, he is always available, always keen to take people on, he works very hard. Both of them have shown interesting qualities."

על סמיר נאסרי-

"He has always had a very good attitude. We are a big club with many good young players so we are confronted with many rumours and speculation. But it doesn't affect much what's happening inside the Club. We have to live with that and you could see when he [Samir] played that he wasn't disturbed by that."

יש שמועות בכל מיני מקורות שהמשחק היום היה המשחק האחרון של דנילסון בקבוצה, ויחפשו לו קבוצה כשהקבוצה תחזור ללונדון. אמן כן יהי רצון.

15. skyday20 Member

צוות האקרים פרץ לאתר שמתם לב?
    מקווה שהיה לכם אנטי וירוס יעיל.
    מקווה שלאתר יש הגנה יותר טובה משל ארסנל... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    כתבו לנו בירוק
    This site is HACKED by B.Y =) good luck in next time

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/11