ארסנל 2011/2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י AW forever, ‏12/7/11.

1. AronB Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

--

יובל (Bender)
    אתה הטיפוס הכי אופטימי שראיתי, שלא לומר על גבול העיוור. צ'מאח הוא חלוץ חוד, חלוץ חוד לא צריך לפרגן, אלא צריך לקבור כדורים בתוך הרשת. העובדה שצ'מאח מפרגן לשחקן התקפה תומך היא עוד אחת מהסיבות שאנחנו כל כך אימפוטנטיים. כמה פעמים ראית את דרוגבה או טורס בוחרים במסירה במקום בעיטה, יומרנית ככל שתהיה? צ'מאח צריך להתחיל לבעוט כי הוא חלוץ, הבעיה היא שהבעיטה שלו איומה ונוראה.
    מבחינתי, הוא יכול לעמוד ברחבת החמש, לחכות לדחיקות מכוערות לשער ולהמנע מנבדלים, זה הכל. הוא חלוץ, לא קשר מרכזי, אני לא צריך אותו מטייל במרכז המגרש ומחפש "לפרגן". רבאק, רק בארסנל אתה מקבל הגדרה חדשה לחלוץ, למה לעזאזל?
    גם על רוזיצקי אתה נותן את הרושם הלא נכון. רוזיצקי באמת היה שחקן נפלא, עד לפני הפציעה שהרסה אותו. אבל רוזיצקי של היום הוא למלמ שאין כדוגמתו. הוא לא מועיל ולא במקצת, כשאפילו את הבישולים והחצי בעיטות מדהימות שהוא נתן בינואר 2010 אין לו כבר. רוזיצקי נראה רע ורק בארסנל לוקח שנה עד שמבינים ששחקן לא טוב הוא כזה, עוד שנה של צ'אנס ורק אז ישחררו אותו, במקום להיות דינאמיים ואופרטיביים. הכל בסחבת, יותר גרוע מהבירוקרטיה במדינת ישראל.

יש לי דז'ה וו, כי זו ממש לא הפעם הראשונה שאני שומע את המשפט הזה, בצורה הזו. בעצם יוצא כאן שאנחנו שוב נצטרך להתפלל לכך שכמה שחקנים כשרוניים וטובים יתנו עונת פריצה אגדית ויהפכו לשחקני על, ממש כמו בסרטים הכי לא מציאותיים. וולקוט יכול לתת עונה גדולה, זה עדיין לא אומר שהוא יכול לסחוב את ההתקפה לבד, בלי ססק ונאסרי (או תחליף הולם לעזיבה שלהם). ורמאלן יכול לתת יכולת ששוות ערך לזו של טוני אדאמס, זה עדיין לא אומר שיש לו כוחות על-טבעיים שישפיעו על דז'ורו, קוסיילני או לא עלינו, סקילאצ'י. ראמזי? אתה בכלל משווה אותו לססק? עם כל האהבה והכשרון יש לו לפחות עוד שנה עד שהוא בכלל יתקרב לשם.
    איזון זה שם המשחק, אסור לך להיות "זקן" מדי ואסור לך להיות "צעיר" מדי.

2. Ian Wright Member

יובל,

כרגיל מאז שהגעת, פוסט מושקע, איכותי ובעיקר נאיבי.

עכשיו הוא לא בשיאו? מאז שרובין ואן פרסי חזר מהפציעה בעונה שעברה הוא נראה כמו הצל של עצמו ואני מחמיא לו פה.

אם על השלד הזה אתה בונה אז חבל. באמת חבל שזה יתפוצץ לך ככה בפרצוף. כבר רשמתי את זה מקודם, אתם מייחסים יותר מדי חשיבות למשחק הזה.

3. Bender Member

אני דווקא חשבתי שמה שכתבתי בסוף זה הדבר הכי פחות אופיטמי שאפשר להגיד, אם חושבים על זה באמת. חשבתי שאני אקבל תמיכה דווקא על זה... טוב כנראה שאני צריך לכתוב הכל בפירוש ולא ברמז. משהו כמו ארסן ונגר הוא חלאת המין האנושי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

דרך אגב פורבס שם אותנו במקום 7 בשווי בעולם בין כל קבוצות הספורט (לא כדורגל אלא ספורט). מעניין איך זה מחושב... בכל מקרה, אני חושב שאם כבר מדברים על השגים של ונגר, זה אחד מהם. כמובן שהוא "אשם" גם בזה איך שהוא, כמו שתגידו לי מיד.

נ.ב

עם כל הכבוד ותגידו לי שאני טועה(אני טועה?), רוב רובו של הסגל של ליוורפול פשוט זוועה. מדברים על התחזקות, על החלטיות בשוק על שטויות. מועדון כזה שנראה כל-כך רע שנה שעברה, ואת מי הביאו? את אדם? את הנדרסון? מעניין שאצלם לא כזה שלילי כמו אצלנו. הכל עניין יחסי.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/11
  4. AronB Member

בדיוק באתי לשים את הלינק הזה של כלכליסט. נתון מדהים ללא ספק, בכדורגל רק מנצ'סטר יונייטד וריאל מדריד שוות יותר מאיתנו. חבל שאם המצב יימשך ככה אנחנו לא נישאר במקום הזה.
    יובל, ארסן ונגר הוא לא "חלאת המין האנושי", ממש ממש לא. יש לי המון כבוד אליו, אבל עם זה שבשנים האחרונות הוא מוריד אותנו לאט לאט לטמיון אתה לא יכול להתווכח. מדהים שהוא עדיין בנקודה שבה הוא יכול לתקן.

5. Trex Member

אני ממש מקווה שאתה אומר את זה בציניות ולא ברצינות. אם זה ברצינות אז כדאי לך ללכת לאמירויות ולהכין את כל הציפורים בלונדון שרוזיצקי מקבל מקום בהרכב ושהם צריכות להיזהר.
    תשמע, כשרון יש לו זה ברור לכולם והוא הגיע כהבטחה לארסנל ללא ספק אבל השחקן עבר מספר פציעות ארוכות שגמרו אותו והוא כבר לא ישחזר את היכולת שלו מפעם צריך להשלים עם זה. ממש ממש אין מה להשוות למודריץ' שמניע את כל משחק ההתקפה של טוטנהאם עם מסירות לחלוצים, בעיטות לשער ויכולת כדרור מצויינת. וזה ממש לא משנה איפה תשים אותו ואם כבר אתה שם אותו אז כן מאחורי החלוץ על המשבצת של ססק אבל ממש לא הרכב ראשון.

שיישאר חבר של ססק זה עדיף - http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. Gnus Avenue Member

הרכש החדש. שיהיה לו בהצלחה.

7. The_Arsenal Member

8. אבו Member

אתה מקווה שרוזיצקי יקבל את המפתחות להרכב הראשון, יובל? על איזה רוזיצקי אתה מדבר, של 2011 או 2006? כי זה שני שחקנים שונים בתכלית. האחד ידע לבעוט לשער, השני לא- ובכלל, על סמך מה אתה אומר את זה? על סמך הופעותיו ה"נפלאות" בעונה האחרונה? הבחור לא אפקטיבי ולא יעיל בעליל, פשוט שחקן פרווה שאיתו(ובגללו) אתה לא מתקדם לשום מקום. פעם הוא היה אחלה שחקן, היום הוא לא צריך להיות בארסנל בכלל.

אגב, נתקלתי היום בראיון מיום סיום העונה שעברה לאחר ה2-2 מול פולהאם של ונגר:
    http://www.arsenal.com/news/news-archive/-...mini-situation-

איך זה מתחבר עם המהלכים שלו עכשיו? לא ברור.

9. Gnus Avenue Member

10. Ian Wright Member

11. Raulito Madridista

'עברה שנה אבל שום דבר לא השתנה'. ככה אני רואה את הדברים סביב ארסנל. יש עוד מספיק זמן כדי לחזק את הסגל בשוער, בלם וקשר אחורי - אבל לא נראה לי שזה הכיוון של ונגר. וכך יוצא שארסנל פותחת עוד עונה עם סגל שלא מספיק טוב להיאבק על האליפות. אני לא מבין למה הוא נשאר עם הראש בקיר - האם ארסנל צריכה לקבל מכה חזקה, קטסטרופה כמו פספוס הכרטיס לצ'מפיונס כדי שמיסייה ונגר יתעורר?; במקרה הטוב היא תמשיך לשחק כדורגל סימפטי ולספק אשלייה לטווח הקצר ובמקרה הרע המאבק על המקום הרביעי יהיה קשה מאוד. לא רק שאין רכש אלא גם שני שחקני מפתח כמו פברגאס ונאסרי מאיימים לנטוש. בעונה שעברה ארסנל כבר הצליחה לנצח את הקבוצות הגדולות אך לא מעבר לכך ותמיד דאגה לבעוט בדלי. מעניין מאוד מה יחליטו ארסנל ו-ונגר בתום העונה הנוכחית במקרה של עוד כישלון. הלוואי ואתבדה. מאחל לאוהדי ארסנל שלפחות ואן-פרסי ישחק העונה כמו בעונה שעברה - גם מס' משחקים גבוה יחסית וגם קצב כיבושים מטורף. הוא השחקן מס' 1 בארסנל.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/11
  12. אבו Member

ssn-ונגר תוקף את צ'אבי על דבריו בנוגע לססק. וול דאן ארסן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

13. Gnus Avenue Member

באמת שכן הכבוד לונגר. רואים שהוא מנסה לשמור על ססק ונאסרי. גם מהדברים שלו אחרי המשחק, וגם ממה שקרה עכשיו עם צ'אבי, הוא מאמין באמת הוא בתמים שהם ישארו שחקנים בארסנל בעונה הבאה.

אני מאוד מקווה שהוא יודע מה הוא עושה, אני ממש לא רוצה למצוא מצב שברצלונה יציעו ב31 באוגוסט 40 מיליון פאונד, ואז נשאר עם המכנסיים למטה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/7/11
  14. Rudess Member

ונגר ממשיך להיות מנותק מהמציאות:
    http://www.metro.co.uk//sport/football/869...nal-for-nothing

תארים? מה פתאום, הם מזמן לא חשובים.

15. Emile Zelicky Member

הוא לא אמר שהם לא חשובים, אבל הדברים האלה גם חשובים.