ארסנל 2011/2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י AW forever, ‏12/7/11.

1. אבו Member

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/14147108.stm
    הראיון של ונגר מאתמול על צ'אבי. כל מילה בסלע ואם ונגר יוצא נגד שחקן אישית- כנראה שבאמת הם עברו כל גבול. והמועדון שלהם? רק תומך בהם ומגבה אותם.

פשוט מרגיז שהם חושבים שססק פשוט שייך להם. לא, הוא לא! הוא תחת חוזה בארסנל עד 2015. שיתחילו לשכתב להם את זה בראש ויפסיקו לזיין ת'שכל. זה שהם הכי טובים, ווואלה אחת הקבוצות הגדולות שנראו- לא אומר שמותר להם להגיד מה שבא להם. שרמוטות

2. Bensh Member

ממש משעשע שאימצתם לעצמכם מנטליות של מועדון קטן, תפסיקו כבר לבכות, לבעוט ולקלל כמו ילדים

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/7/11
  3. Rudess Member

שום דבר לא משעשע בסאגה המעייפת הזאת. רוצים אותו? תשלמו. אין לכם ת'כסף? (למרות שיש לכם לאלכסיס סאנצ'ז), תלכו לעשות חמוצים.

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/11
  4. Bensh Member

תודה על העצה, אני אדאג להעביר אותה הלאה אל סנדרו ואנדוני

5. אבו Member

מה הקשר התנהלות של מועדון קטן? כל ההתנהלות של אוהדיה, שחקניה ומאמניה של ברצלונה בנוגע לססק כבר עברה ממזמן את גבול הטעם הטוב- גועל נפש זה בלשון המעטה.

6. Bensh Member

"שיפסיקו כבר להעליב אותנו עם הצעות נמוכות בכוונה! שרמוטות! אוף!", בו-הו, תתגברו. אתם אלה שדפקו שחקן בן 16 מתחת לאף של ברצלונה בעזרת טקטיקות מלוכלכות כמו הבטחות מופרכות, אז תפסיקו לבכות כשזה חוזר אליכם כמו בומרנג. הלכתם לישון עם כלבים, התעוררתם עם פרעושים. וגם מחוסרי הגנה, אגב

7. אבו Member

דפקנו שחקן של ברצלונה? הבטחות מופרכות(בגיל 18 הוא כבר עשה בית ספר לפטריק ויירה ברבע גמר ליגת האלופות)?יאללה יאללה, עוד אוהד ברצלונה מפונק שחושב שהשמש זורחת מהתחת שלו.

8. A. Arshavin Member

יופי, בואו נעצרו את זה כאן. כן אנחנו בכיינים, ברצלונה מועדון מספר אחת בעולם, מותר להם הכל רק כי לפני 10 שנים עאלק גנבנו להם שחקן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/7/11
  9. Rudess Member

מעניין אם הוא שמע על ברצלונה לפני מסי, או אם הוא למשל יודע מי זה גיירמו אמור או סרג'י ברחואן.

10. gilshan Member

מעניין אם מסי יודע את המילים של ההימנון של ארגנטינה. :aaarofl:

11. Gnus Avenue Member

אני מבין שפויל גדל אצלכם מגיל 0 וככה גם מסי וגיא אסולין. די כבר לזיין במוח, הבאנו שחקן בדרך חוקית וישרה, וכל מועדון בעולם עושה את זה. אני מאוד מקווה שגם בלרין, טוראל ומייקל יהיו כוכבים, כדי שיכאב לכם עוד קצת בלב.

ססק רצה להגיע אלינו, היה לכם את אנייסטה וצ'אבי באותו זמן והוא חשב "מה הסיכוי שלי לקבל הרכב כאן?" עשה את השיקולים שלו והגיע. זה לא שונגר הגיע לברצלונה וחטף אותו מהמתחם אימונים, הוא רצה, ברצלונה לא עשתה כלום, אז תפסיקו לבכות על זה כבר ותשלמו עליו את המחיר הדרוש.

12. Mellow29 Kopite

ההתנהגות של חלק משחקני ואנשי ברצלונה היא מגוחכת ופתאטית, אף אחד לא חטף את ססק והאמת היא שגם ה"הבטחות המופרכות" שהוא קיבל כנראה לא היו כ"כ מופרכות, כי בסופו של דבר הוא הקפטן והשחקן הכי טוב בארסנל ואחד הטובים באנגליה ובעולם. כל הדיבורים האלה של צ'אבי חייבים להיפסק כי זה כבר מזמן כל גבול של tapping up.

מצד שני, אין לאוהדי ארסנל מה להיעלב מהצעות נמוכות יחסית על פברגאס. זכותה של ברצלונה להציע כל סכום שהיא רוצה ואין מה להיעלב בכלל מזה. אולי זו טקטיקת המשא ומתן שלהם, אולי באמת אין להם תוכנית לשפוך יותר כסף על שחקן בעמדה הזאת, ובכל מקרה זה לא שהם נתנו לכם הצעה ממש ממש מעליבה. להבדיל, אני לא חושב שאסטון וילה ממש נעלבו כשליברפול הציעה להם 10 מיליון פאונד על דאונינג (פחות מהסכום שבו וילה רכשו אותו לפני 3 שנים). אני גם לא חושב שהספרס נעלבו מהצעה של 22 מיליון על מודריץ', פשוט דחו אותה והמשיכו הלאה, וכך גם ב-27 מיליון. כשתגיע הצעה טובה- יסכימו, אין מה להיעלב.

13. TgK Member

בהתחלה חשבתי שצריך פשוט למכור את ססק גם אם זה לא המחיר שאנחנו רוצים, אבל אם זה נכון השמועות על ברצלונה ואלכסיס סנצ'ז בהעברה של 40 מיליון יורו. אז מצידי שססק ירקב במילואים ובספסל אם הוא לא רוצה לשחק.
    מה שכן בכל מקרה אם הוא נשאר במועדון בסופו של דבר ועדיין נשאר קפטן זה ביזיון. לא שיש מישהו אחר שראוי לקבל את סרט הקפטן(שאיבד כל משמעות WHAT SO EVER כאשר גאלאס קיבל אותו) אבל בטח שלססק לא מגיע.

14. Ian Wright Member

נכון שהוא לא קפטן ראוי, אבל אתה לא מצפה מארסן וונגר לקחת לו את סרט הקפטן אם יישאר. זה סתם יוסיף שמן למדורה.

15. TgK Member

זה בדיוק מה שאני מצפה גם לגאלאס לקחו את סרט הקפטן להזכירך.