ארסנל 2012/2013

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Bender, ‏11/8/12.

1. Bender Member

- בנדטנר תמורת מקסז? בבקשה.

- הביצועים של סנטי במשחק אתמול: Youtube.

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/12
  2. Gunner_ForeveR Member

3. Gunners Member

יופי.
    לא ראיתי אותו מקבל דקות.
    מה שכן דברים חדשים מתחילים לזוז ואני רואה שונגר לא נח לרגע. ( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx )

4. Bender Member

אני חושב שהדברים מתחילים להתבהר:

- אחרי שסונג הודיע שהוא מאושר בארסנל, גם ונגר אומר שברצלונה לא דיברו איתנו בכלל ושהוא בטוח נשאר בקבוצה. אני חושב שזה סוגר את הדבר ההזוי הזה. אולי כול הקטע היה ניסיון של הסוכן שלו לשפר את החוזה החדש שהוא אמור לחתום עליו? אולי... בכול מקרה, סונג שחקן ארסנל השנה, סוף סיפור.

- הלחץ התקשורתי הגדול מרמז על כך שיונייטד הולכים על רובין בכול הכוח. לא עדיף לקבל 15 ולשלוח אותו ליובה מאשר 22 ולשלוח אותו ליריבה ישירה? בכול מקרה, הסיפור הזה גם מתחיל להיות ברור. יונייטד החליטו שהם קונים אותו, הוא החליט ללכת ליונייטד, וארסנל רק רוצה מחיר טוב. ואן-פרסי יהיה שחקן יונייטד בשבוע הקרוב , חבל מאד שזה הגיע לזה אבל הגיע הזמן להפסיק להתמהמה ולחלום שהוא נשאר.
    קפטן מול קפטן...

- למה אין חדשות רציניות בגזרת וולקוט? הוא הנעלם היחיד במשוואה הזו. אין שבב של מידע.

- מישהו יכול לסכם את כמות הכסף שארסנל קיבלה מסיטי באופן ישיר? נראה לי שהם מימנו לנו בעצם את האיצטדיון בעקיפין. מי אמר שאין יתרון בכסף הגדול שנכנס לכדורגל? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/12
  5. amitg77 Member

- לא יהיה דבר יותר עצוב בשביל אוהד ארסנל מלראות את ואן פרסי מצליח עם יונייטד. עד היום התרגלנו לראות שחקנים שלנו עוברים לברצלונה או לשיטי שהיא יריבה שלנו בליגה נכון, אבל בטח לא יריבה שנואה כמו יונייטד.
    לא יודע מה איתכם אבל לדעתי לא צריך למכור את ואן פרסי ליונייטד בשום מחיר!
    זה יפגע בארסנל בצורה הכי חזקה שאפשר מכל הבחינות, גם כמובן שזה יחליש אותנו גם יחזק את היריבה הגדולה וגם יפגע תדמיתית בקבוצה. זאת טעות לשחרר את ואן פרסי לשם ולא חשוב המחיר!

- בעניין סונג אני בטוח שאלו שטויות, אין מצב שבארסה מעוניינת בו, הוא שחקן טוב והכל אבל לבארסה יש שני קשרים אחוריים טובים יותר והם משחקים רק עם אחד, מה גם שהוא לא מתאים לבארסה. כנראה תרגיל של הסוכן שלו לסדר לו חוזה חדש וגדול כמה שאפשר.

- אתמול היו פרסומים על עסקה בינינו לבין מילאן, בנדטנר תמורת מקסס, זה נכון שמקסס לא הכי צעיר אבל הוא יכול מאוד לעזור לנו בהגנה ותהיה לנו איתו רביעיית בלמים טובה מאוד (דז'ורו לדעתי לא מתאים לארסנל).

- בנוסף כבר הרבה זמן שלא שמענו על נורי שאהין, יכול להיות שונגר ויתר עליו?

6. Gunner_ForeveR Member

- אם שחקן לא רוצה להישאר, עדיף כבר לא להשאיר אותו בכוח, כי אחר כך היכולות והתפוקה שהוא יביא לנו יהיו בהתאם. ואחרי שיסתיים לו החוזה הוא יעזוב אותנו ואנחנו גם לא נצא מורווחים מכל העניין. אני מסכים שעדיף למכור אותו ליובנטוס ולקבל קצת פחות, אבל בינתיים זה נראה שרק יונייטד רצינית לגבי קנייה של ואן פרסי, ואם היא באמת תגיש הצעה בסביבות ה-20 מיליון ליש"ט, ואם ואן פרסי באמת לא רוצה להישאר ואפילו מוכן לעבור ליריבה שנואה כמו מנצ'סטר יונייטד, אז אין סיבה להחזיק אותו. הדבר היחיד שאני דואג ממנו, זה שאני די משוכנע שונגר לא יביא עוד חלוץ במידה ו-ואן פרסי יעזוב.

- לדעתי זה סתם שטויות. בנדטנר במקום מקסס? לא נראה לי שמילאן עד כדי כך פראיירים. אלא אם אנחנו נוסיף קצת כסף לעסקה בנוסף לבנדטנר. חוץ מזה שאם מקסס יבוא, לדג'ורו אין מה לחפש בקבוצה, וצערי לא נראה לי שהוא בדרך לעזוב אותנו.

- דווקא כן יש שמועות על שאהין. אמרו שהוא יחליט בסוף השבוע לאן הוא עובר או משהו כזה. יש עניין גם מצד טוטנהאם וליברפול, אבל בגלל שאנחנו בליגת האלופות אז הוא מעדיף אותנו. נראה מה יהיה.

7. אבו Member

זה ההבדל בין ארסנל של היום לבין ארסנל של לפני 10 שנים. מישהו היה מעז לחלום בכלל, שלפני 10 שנים, מנצ'סטר יונייטד הייתה בכלל מנסה לקנות אז את הכוכב, הקפטן, השחקן הכי טוב של ארסנל? בשום מצב לא הייתי מוכר אותו ליונייטד, גם אם זה אומר לאבד אותו תמורת כלום בקיץ הבא.

8. South Boy Member

בלי ואן פרסי ובלי מחליף ראוי ליד ג'ירו (שעם כל הכבוד לא ברמה של פרסי) הקרב על המקום הרביעי נפתח שוב אחרי שאני ועוד הרבה מאוד אנשים סימנו בודאות את ארסנל כזאת שתשיג את הכרטיס האחרון ל-CL.
    תתנחמו בזה שלפי ראות עיניי ואן פרסי הולך בדרך הבטוחה לאבדון, הוא מסוג החלוצים שצריכים לקחת מנהיגות כדי לבלוט והם לא יכולים להיות כינור שני, ביונייטד כמובן הוא יהיה חייב להיות אחד כזה וזה לא יילך.
    גם רוני היה כזה, לפני שרונאלדו עזב הוא לא בלט, אחר כך הוא התחיל לפרוע שטרות כאילו אין מחר.

9. Gumigum Member

מילאן הרגע שיחררה את הבלם הכי טוב שלה שזה טיאגו סילבה, לא הגיוני שהם יראו את הדרך החוצה לעוד בלם מהרמה של מקסס, מה שגם שלדעתי לא צריך אותו, מרטסקאר מחליף יותר מראוי מהספסל לורמאלן או לקוסיילני, אבל כל מה שמעיף את בנדנטר מהקבוצה אני בעד.

נ.ב : הלוואי שואן פרסי יישאר,יש בעסקה הצפויה הזו כל כך הרבה אלמנטים רעים.

10. Sir Alex Las' Killa

אפשר לחשוב שלא מכרתם מעולם שחקני מפתח ליריבות. ואן פרסי רוצה לעזוב, וזה לא כל כך תלוי בארסנל לאן כי יונייטד הציעה הצעה מעולה לשחקן בן 29 שעוד שנה מסיים חוזה. אתם כבר מזמן לא היריבים השנואים שלנו, יותר בכיוון של מועדון השעשועים שלנו. נתראה בCL!

11. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נמאס לך לאכול כל שטות עיתונאית ככה? כמובן שהכל יכול לקרות, אבל כרגע אני לא רואה שום סיבה שנמכור ליונייטד, והסיפור הזה נשמע לי כל כך מופרך, בערך כמו סונג לברצלונה (אם אינני טועה עוד שמועה שהאמנת לה לחלוטין כמובן). אף אחד גם לא יודע אם הוא רוצה לעבור לשם, הכל זיוני מוח בטוויטר ובצהובונים. פשוט לא יאומן איך החלטת כבר שזה אמיתי.

אין לי ספק שארסנל לא הולכת למכור ליונייטד. והטינופת הסקוטית יכולה לבכות כמה שבא לה בתקשורת, זה לא משנה בכלל.

12. amitg77 Member

אתה חוגג עוד לפני שהוא עבר אליכם ומשתחצן כיאה לאוהד הזבלים ממנצ'סטר.. אני מאוד מקווה שגם השנה לא תזכו בכלום. עם כמה שאני שונא את שיטי הייתי מאושר לא פחות מהאוהדים שלהם כשאגוארו הבקיע את השער ההוא בדקה האחרונה של העונה והשאיר אותכם בלי תארים. אה כן ותזכיר לי את השחקן האחרון שעבר מארסנל ליונייטד?

13. alexshw Member

כפי שכבר ציינתי 30 שנה לא קרה דבר כזה. יש אכן יריבות גדולה מאוד בין המועדונים.
    תלוי ברצון השחקן. אני לא משוכנע עדיין שהוא רוצה לעבור ליונייטד.

14. South Boy Member

והנה הסיבה למה המועדון הזה והאוהדים האלה הם כל כך שנואים.
    מועדון שעשועים? ארסנל לא מעדון שעשועים של אף אחד, שמינייה אחת במשבר הכי גדול של ארסנל בעשור האחרון אמנם מבליטים את יחסי הכוחות, אבל מועדון שעשועים? לא מדובר בוויגאן או פולהאם, מדובר במועדון השלישי בטיבו בהיסטוריה של הכדורגל הבריטי והוא לא מועדון שעשועים של שום קבוצה, וכדאי שתיתן כבוד ליריבה שלך כי עם איך שהקבוצה שלך נראית אין לך זכות אפילו הכי קטנה להתנשא על קבוצה אחרת, יונייטד היא אחת הקבוצות האפורות ביבשת אבל איזה מזל שיש הווארד ווב.

15. Sir Alex Las' Killa

איזה שחצנות? הגבתי בהתאם. ולפעמים תארים זה לא הכל אלא הדרך, למרות שזכינו בתואר (3-2 במגן הקהילה על סיטי להזכירך). אגב, במקרה שלכם זה לא הדרך ולא התארים - בעשור האחרון אתם פידר קלאב לכל דבר. אך כל זה כמובן סטייה מהנושא העיקרי; אני לא רואה שום סיבה שואן פרסי לא יחתום ביונייטד בגלל שכבר מכרתם שחקני מפתח ליריבים בעבר. מה קרה פתאום? אתם מעדיפים לחכות לסוף העונה ולאבד אותו בחינם סטייל סול קמפבל אחממ?