ארסנל 2012/2013

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Bender, ‏11/8/12.

1. ARSI Member

עסקת היגוואין מתחילה להזכיר את המכירה של נאסרי לארסנל ממארסיי. זה נמשך ונמשך ונמשך ובסוף קרה. מניח שזה יהיה הסיפור הארגנטינאי. סוארז? בעידן ונגר אנחנו יכולים לקנות רק את הרצועה שלו.

2. מזגן Member

אם מה בדיוק ארסנל מתכוונת לפתות את סוארז? אין הגיון במהלך הזה. במיוחד לא בהצעה שליברפול בכיף יכולה לטעון שהיא מעליבה.

אני לא רואה במצב של ארסנל כרגע מבחינת יכולת משיכת השחקנים הבכירים ביבשת שונה מזו של מועדון קטן שנקנה על ידי מיליארדר משועמם.
    אם ברצונה של ארסנל למשוך שחקן מהטופ היא תצטרך לחלק לאותו שחקן הבטחות שיחד איתו גיעו עוד בכדי שלמועדון יהיה סיכוי לשחקן ברמות הגבוהות ביותר (ולא בתור התפאורה ברבע הגמר לענקים האמיתיים של המפעל) בצורה תחרותית בכדי לזכות בתארים.

3. Gumigum Member

Gonzalo Higuaín has had so many medicals that he is now officially qualified to be a doctor.

קראתי בשבת שהעסקה בכלל מתקררת בגלל שלושה מיליון יורו שונגר לא מוכן להוסיף, בדרך לעוד הארכת חוזה ו3 מיליון שיתווספו לו כבונוס.

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ארסנל הזמינה למבחנים את קשר נבחרת קולומביה הצעירה, סבאסטיאן פרס בן ה-20, שאמור להגיע להתרשמות בתחילת אוגוסט. פרס סיים כרגע את הופעותיו עם הנבחרת הצעירה בגביע העולם ומתפקד כקשר הגנתי.

5. Beitar_fan Member

נראה שונגר הציע 30 מ' פאונד על סוארז רק כדי להוריד מעצמו את הסטיגמה ש"אין לו ביצים" להציע סכומים כאלה... היה ברור לו שההצעה הזו לא תתקבל בשום אופן ע"י ליברפול.

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/13
  6. Bender Member

אני חושב שיכול להיות שההצעה הזו, במידה והיא אמיתית, היא ניסיון גמלוני מאד של המועדון לנהל משא ומתן דרך התקשרות עם מדריד, כמו שהם עושים לנו בעצם. חבל שזה לא נעשה ביותר חן או חכמה אבל אנחנו בבירור מנסים ללכת על רמה גבוה יותר של שחקנים הקיץ, וזה תהליך שדורש התאמות שנעשות כמו שאנחנו רואים תוך כדי תנועה...

אני בספק גדול שונגר בכלל רוצה את סוארז (לא שהוא לא שחקן מעולה, אבל הצרות שהוא גורם שזה לא בדיוק כוס התה של ונגר), ואני בספק גדול עוד יותר שמישהו השלה את עצמו שההצעה הזו קרובה למחיר שלו. אני בכלל לא מדבר עכשיו על כך שהסבירות שהוא ירצה להגיע מאד נמוכה. בקיצור, זה היה אמור להיות סימן הזהרה לריאל, אבל בסוף זה יוצא משהו דומה יותר לבלון ניסוי שיכול ויתפוצץ לנו בפנים. כמו שמזגן אמר, נקווה שזה לא ייפול על כמה מילונים, כי penny wize וכו'...

מצד שני, כמו שקורה פה לא מעט, אנשים נוטים לזלזל במעמד של המועדון. אני לא רוצה להיכנס לזה בגדול, אבל רכישה אחת או שתיים גדולות, ואנחנו הופכים להיות קבוצה לגיטימית לרוב השחקנים המעולים בעולם (מלבד אולי המסי/רונלדו של העולם...). וגם ללא זה, להגיד שאנחנו מציגים את אותה רמת משיכה מקצועית לשחקנים כמו שמונקו או מאלגה (לפני שנתיים) מציגות זה פשוט קיצוני ונראה כמו פנטזיה חולנית שאני לא מבין את מה היא משרתת מלבד יצר ההלקאה העצמית המפותח של כמה מהאנשים פה.

7. Gumigum Member

תודה. סוף סוף. מסתבר שהולנדים לוקים בדימוי עצמי נמוך.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/13
  8. alonje Member

אבל לצערנו, אין מה לעשות, אנחנו אכן מציגים את אותה רמת משיכה כמו מונאקו ופאריס.
    כל שחקן שאנחנו נהיה בתהליכי החתמה שלו ויקבל הצעה של תוספות שכר משמעותיות מהצרפתים יתלבט ברצינות אם להעדיף אותנו או אותם.
    צא מהאשלייה שזה לא ככה.

9. GentlePunter Member

תומס וורמאלן, עולם הולך ונעלם. לא ייסע עם הקבוצה למזרח ובספק גם לתחילת העונה עקב הישנות של פציעת הגב שלו.

10. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

אחרי שקווקלין ודג?ורו עברו בהשאלה לקבוצות מהבונדסליגה (פרייבורג והמבורג), עוד שחקן של ארסנל כנראה יעבור לבונדסליגה - ניקלאס בנדטנר קרוב לעבור לפרנקפורט. 

11. skyday20 Member

החולצת חוץ של ארסנל, יפה.

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1048642_599256093438033_372776126_o.Xxx

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/07/08/article-0-00E37F8200000190-801_634x458.Xxx

12. RosDror Member

היו יותר יפות אם היגוואין היה מציג אותן.

13. מזגן Member

הפרישה של יובנטוס (לכאורה) מ"המירוץ" להחתמת היגוואין היתה אמורה להוריד את המחיר שלו. לא להקפיץ אותו. הגיון העברות.

14. South Boy Member

עצוב לראות מי לבש את המדים האלה פעם, ומי עושה להם הומאז? היום.

15. skyday20 Member

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1016689_487932407962923_640697789_n.Xxx