ארסנל 2012/2013

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Bender, ‏11/8/12.

1. Bender Member

הנה פוסט שלי מאתמול שמביא קישור לסקיי שבו ונגר מודיע שהוא לא מוכר את סונג, שהכול שטויות של התקשורת הספרדית ושנציג של ברסה אפילו לא דיבר איתנו. בתוך יום סגן הנשיא שלהם בלונדון כדי לדבר על סונג?!? נו באמת...
    ונגר אמר אתמול במילים מפורשות שאין בזה כלום. לכו תאמינו לעיתונים ספרדיים עד כמה שבא לכם. ונגר בזמן האחרון מכר רק שחקנים שהוא היה חייב. פה הוא לא חייב ולכן הוא לא ימכור כמו שהוא אמר במילים שלו. תרדו מזה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/12
  2. sandro Member

אתמול ראית סקיי ספורטס ניוס בלילה והם גם יצאו עם ידיעה שאיזה בכיר מברצלונה נמצא בלונדון על מנת לסגור את עסקת סונג. אז אני לא יודע אם זה רק העיתונות הספרדית אבל השמועות בעניין הולכות ומתחזקות, גם באנגליה אגב(זה כבר באינדפנדט).

Bender, ונגר גם אמר לפני שנה שהוא לא יתן לנאסרי ופברגאס ללכת באותו הקיץ כי אז יסתכלו על ארסנל כמועדון חסר אמביציה. לפני כמה שבועות אני חושב שהוא אמר שהוא בכלל לא שמע על קאסורלה ויומיים אחרי זה הוא שחקן שלכם. לא יודע כמה ניתן לקחת את המילים שלו לתקשורת ברצינות שזה מגיע לעברות, הבן אדם בבירור אוהב לשמור את הקלפים קרוב לחזה ולדבר שטויות עם העיתונאים.

דעתי אני חושב שכבר אמרתי כבר. לא תופס מסונג בכלל ובמיוחד כקשר אחורי, ואם תמכרו אותו ותביאו מחליף איכותי זה יהיה החיזוק המשמעותי ביותר שעשיתם בקיץ הזה.

3. skyday20 Member

Arsenal's Alex Song plays down Barcelona talk
    http://www.telegraph.co.uk/sport/football/...elona-talk.html

ב ESPN הפוך http://www.espn.co.uk/football/sport/story/165317.html.
    Barcelona close to reaching Song agreement (זה גם יותר מעודכן.)

4. gilshan Member

מה הבהלה מאלכס סונג, אני באמת לא מבין. רוצים למכור אותו? ועוד לברצלונה? בבקשה! למיטב הבנתי לברצלונה יש בעמדת הקשר האחורי את בוסקט ואת מסצ'ראנו ככה שלעמדה הזו הוא לא הולך. ברצלונה מחפשת בלם. תעשו 1+1, מה יוצא? נכון - אלכס סונג ישחק בלם בברצלונה (בטח לא פותח), מה יכול להיות יותר משמח מזה? נקמה מושלמת אחרי מה שהם עשו לנו עם ססק, הלוואי והעיסקה הזו תצא לפועל. את הצ'יפים לואן פרסי (או לג'ירו ופודולסקי יותר נכון), סאנטי יכול לתת. קשר הגנתי בנוני במקרה הטוב, הגיע הזמן להביא קשר הגנתי ברמה גבוהה במקומו.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

gilshan,

1) מסצ?ראנו משחק כבלם בהצטיינות יתרה במדי ברצלונה.

2) ברצלונה מעוניינת בסונג כי הוא לכאורה קשר אחורי שמתאים לסגנון המשחק שלהם.

6. gilshan Member

אלעד, אמרתי את הדברים האלה מדיבורים שלי עם חבר שהוא אוהד ברצלונה שרוף מגיל 0 בערך, לא המצאתי את זה, אני לא עוקב אחריהם אפילו לשנייה, הם לא מעניינים אותי ואין לי מושג מי שיחק שם מה, הוא אמר לי שיש 2 קשריים אחוריים וברצלונה מחפשת בלם, אז עשיתי את ה1+1 שלי. הוא ישחק שם קשר אחורי? יופי, אם בלהיות בלם הוא גרוע אז בלהיות קשר אחורי הוא בנוני במקרה הטוב. אז נגד הקבוצות העלובות בליגה שלהם זה יעבוד, כשהם יגיעו לאירופה, הקבוצות הרציניות ידרכו עליו, בידיוק כמו שקורה בארסנל.

זה לא מעניין אותי לאן הוא ילך, העיקר שיעזוב ושיגיע סופסוף קשר אחורי טוב לקבוצה. לא היה לנו כזה מאז פלאמיני.

ברור, אגב, שאם הוא עוזב ולא בא מחליף ראוי לא עשינו בזה כלום.

7. Gnus Avenue Member

חבר?ה מה הלחץ? אני חייב להסכים פה עם גיל-18 מיליון פאונד על קשר אחורי שלא יודע לעשות תפקיד של קשר אחורי זה מעולה, ועוד כשדוחפים אותו לברצלונה (לא מאמין שישחק שם בלם, הוא מגיע להחליף את קייטה) זה בכלל טוב, כרגע הוא לא בראש של עזוב ו-ונגר לא בראש של למכור, אבל הכל יכול להיות. מצב שבו יאן אמב?ילה וסונג עוזב זה ממש לא צעד אחורה, זה 3 קדימה.

בנתיים שוב מקשרים אותנו ליורנטה, נראה מה יהיה.

8. gilshan Member

זה בהחלט כזה בהחלט יכול לשדרג אותנו, מה גם שנצא ברווח כי אמ'בילה עולה פחות. אני לא בטוח שונגר עדיין רוצה את אמ'בילה, לצערי.

גיא, למה נעלמת מהסקייפ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/8/12
  9. oranfu Member

ואן פרסי ביונייטד.
    אני פשוט לא מאמין שמכרתם להם אותו.

10. AronB Member

לא יודע אם להאמין או לא. מצד אחד, אורנשטיין הוא מקור אמין בדרך כלל. מצד שני, הוא כבר טען בתחילת החלון שואן פרסי על סף חתימה על חוזה חדש. אם זו האמת, אז זו עסקה מצוינת והכסף הזה צריך ללכת על מחליף ראוי, וגם על הדבר הזה:

האמת? הלוואי. שחקן צעיר (23), מוכשר וסופר ורסטילי; יכול לשחק גם כבלם וגם כמגן ימני. אגב, הוא פתח בהרכב של צרפת, ממש ברגעים אלה, במשחק שלה נגד אורוגוואי.

11. sandro Member

זה רשמי AronB, שני האתרים הרשמיים כבר אישרו את העסקה.

12. Sir Alex Las' Killa

למה לא? מה כ''כ חריג פה!? אשלי קול, אדאביור, נאסרי.. והרשימה רק מתארכת. כל השחקנים הללו עברו למועדונים שהתחרו באופן ישיר עם ארסנל. מה הבעיה פה? האם ארסנל שונאים את יונייטד יותר מאשר את ספרס? האם אנחנו מתחרים איתכם באופן ישיר יותר מאשר סיטי בתחילה עונה שעברה?

13. oranfu Member

יש הבדל בין למכור את נאסרי או אדבאיור לסיטי לבין את ואן פרסי הקפטן ליונייטד.

גועל נפש של שחקן.

14. מזגן Member

אפילו מנצ'יני לא הצליח להציל אותנו הפעם.

15. Gunner_ForeveR Member

והנה, ההוכחה שכל מי שבאמת האמין שונגר בחיים לא ימכור שחקן שלנו ליונייטד, הנה זה קורה. פשוט לא יאומן שלואן פרסי אין שום טיפה של כבוד והוא עובר ליריבה השנואה ככה. מצידי שהיה הולך לכל קבוצה בחו"ל, אבל כנראה שלא הייתה שום התעניינות חוץ מההתעניינות של יונייטד ולונגר לא הייתה ברירה.
    בכל מקרה, אפשר להגיד שעשינו עסקה טובה אם מסתכלים על המחיר. הדבר היחיד שאני חושש ממנו זה שונגר לא יביא חלוץ ואז לא התקדמנו לשום מקום.