ארסנל 2019/20 - Absolute Beginners

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏27/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. cheddar Member

הוא די אידיוט הגונדוזי הזה הוא ניסה לרדת על המשכורת שהבחור מברייטון מרוויח, והוא בעצמו מרוויח פחות ממנו

2. עידן444 Member

המועדון הזה צריך לחפש את המהפכן הבא.
    זה מועדון של אנשים חזקים ומהפכנים.
    ג׳ורג׳ גרהאם המהפכן של שנות ה 80.
    ארסן ונגר של המילניום.
    והבא בתור זה כנראה לא מיכאל ארטטה. הלואי ואני טועה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. cheddar Member

אנחנו הולכים להיות עשירים מהאליפות של ליברפול בגלל בונוס על האוקס

https://media.tenor.com/images/0b7d4c708af1cf2045d23706c500e36f/tenor.Xxx

4. All_Hale_Conradinho Member

יואו, לא הגבתי פה שנים (לא שאני הייתי איזה ותיק או בולט בפורום הזה גם ככה, לא מתיימר).

אני צריך להודות, כשוונגר עזב הייתי נאיבי. באתי לכל אוהדי יונייטד וצ'לסי בפלוגה שלי ואמרתי להם שהנה, נגמרו הצחוקים, הגידול הסרטני של המועדון שלנו הלך ועכשיו זה רק עניין של כמה שנים עד שנתחיל לדרוס. זה לא שהייתי אידיוט, למדתי מוותיקים ממני מספיק על הסרחה שקרונקי והאנשים שלו השרו במועדון, היה ברור לי שההנהלה בעייתית למדי, אבל הבנתי את זה לא נכון: אני ראיתי את זה כהנהלה שמשאירה את וונגר כי האיש הזה והדרך שבה הוא ניהל את הנושא המקצועי והספורטיבי במועדון הוביל להשתלמות כלכלית עבורם, ושבלעדיי הנכס הגדול שלהם ועם מאמן נורמלי שיצליח להפריך את השממה, הם יבינו שנצחונות והצלחה לא סותרות את זה בהכרח. היום אני מבין שההנהלה ו-וונגר היו סוג של שותפים לפשע שפשוט הרסו והרקיבו את הכל בצורה כל כך מאסיבית, שכל מאמן חדש שיבוא פשוט נרקב בעצמו אל תוך השיטה, וה-DNA המזעזע של המועדון כמו שהוא כרגע היה מחלחל באוסמוזה גם לתוך קלופ אם הוא היה מגיע. בקיצור, וואלה, טעיתי בגדול.

וונגר היה בעיה, אין ספק, ואין דבר יותר פתטי מלראות אוהדים עם תסמונת אישה מוכה קשה שפתאום רוצים אותו בחזרה. אבל הוא היה בסביבות ה-40%-50% אחוז ממה שרע במועדון. עם ה-50%-60% האחרים אנחנו עדיין תקועים ואין שום סיבה להאמין שזה לא יהיה גרוע יותר.

התקווה היחידה שנשארה לי בשלב הזה היא שהמיליארדר הניגרי ההוא, האיש העשיר ביותר באפריקה, באמת יילך על מהלך קניית המועדון שהוא מדבר עליו שנים. לקנות הוא בבירור יכול, השאלה היא למה קרונקי יסכים למכור? ואני אפילו לא אומר בהכרח שהוא יציל את המועדון אברמוביץ' סטייל, אבל יש לי תחושה שהנהלה שמונהגת על ידי מישהו סטייל אדביסי מ"אוז" לפחות תהפוך את ארסנל לדבר שהיא הכי צריכה להיות למרות שהיא לא - עזבו "מנצחת", "מעניינת". אז חוץ מלהקריב עזים לנגבוטו אל האדמה הגדול של בני היורובה אני לא רואה מה עוד יכול לעזור לנו.

5. עידן444 Member

לא היה לי שום ספק שהעזיבה של ונגר זו הזדמנות ובודאי מהלך בלתי נמנע- אבל היה לי ברור שבלעדיו יש אפשרות שגם נלך עוד יותר אחורה- ולצערי זה מה שקרה.

זו גם בדיוק הסיטואציה במועדון שלי בארץ- ברור לי שצריך להיפרד מסלובו וברדה- אבל לוקח בחשבון שאיתם, כמו לארסנל של ונגר- יש איזו ריצפה שאי אפשר לרדת ממנה- ועם מאמן אחר- לגמרי כן.
    במקרה של ארסנל העונה זה ירד הרבה מתחת לריצפה של ונגר.

6. Clichy COYG

@All_Hale_Conradinho
    קודם כל ברוך השב, באמת יש מעט מדי אוהדי ארסנל פה וכל תוספת זה מצוין.

קודם כל צריך להזכיר שההנהלה שיש כרגע היא שונה כמעט לחלוטין מזו שהייתה עד 2016. שנית, גם אם כרגע ההנהלה עושה דברים הזויים זה לא מוריד מהאשמה של ונגר שהיא הרבה יותר מ40% - למרות מקום 3 בnet spend באנגליה הוא דירדר אותנו אל מחוץ לליגת האלופות, הוא רכש בכמעט 100 מיליון פאונד את ג'אקה ומוסטאפי (שאת ההשפעה אנחנו מרגישים עד עכשיו) והוא היה שותף בחוזה המופרך בתולדות הליגה לאוזיל. אי אפשר בכלל להשוות אותו לאמרי וארטטה (גם אם היה מצליח).

אני גם לא כזה מתלהב מרכישה של הניגרי. אנשים מסתכלים על רומן כאיזה מודל של בעלות פרטית אבל על כל אחד כזה (שגם איתו צ'לסי ידעה בעיות) יש איזו מלאגה שאכלה מזה רק חרא. וחוץ מזה הבעיה (העיקרית) היא בכלל לא כסף - רק בחלון ההעברות שרפנו כמעט 100 מיליון פאונד אחרי שנתיים בלי צ'מפיונס. גם יונייטד מאז פרגוסון זורקת ערימות של כסף ומגיעה לכלום ושום דבר.

אני חושב שהפתרון הכי סביר במצב הנוכחי שלנו הוא לקוות לפגוע ברכש + לנסות ולהשביח נכסים שנוכל בבוא העת להבנות מהם ואולי ליצור קבוצה תחרותית, כמו שליברפול הצליחה להבנות מהמכירות של סוארז וקוטיניו או טוטנהאם שהצליחה להבנות מהמכירה של בייל. בסגל הנוכחי היחידים שיש איזשהו פוטנציאל להרוויח מהם הם אובאמיאנג, מרטינלי וסאקה.

7. alexshw Member

הכסף של בייל הלך על סולדדו, אריקסן, לאמלה, פאוליניו, קיריקש, קפואה ושדלי. זה יותר מזכיר את הקיץ 2014 של ליברפול. יש פה רכש וחצי שווה באמת.
    די ברור שהיכולות של פוצ'טינו הם אלה שקודם כל שמו את טוטנהאם בצמרת ובצ'מפיונס. קידמו את המועדון כפי שלא קרה 50 שנה.

לכל אחד יש חסרונות, אבל יש למישהו ספק שרומן לא בעלים טוב עבור צ'לסי בשורה התחתונה? מה גם שעם השנים הוא הפסיק להיות שוגר דדי ויש שם מערכת שמנסה עד כמה שאפשר לכלכל את עצמה, גם אם רומן עדיין משלים מכיסו.
    לא חושב שיש אוהד צ'לסי שפוי שמצטער על התאריך 1.7.2003.
    רומן תמיד רצה הישגים ואוהב באמת כדורגל. עדיף פי אלף על בעלות אמריקקית.

8. Clichy COYG

זה בדיוק מה שאני אומר - רומן זו הדוגמא הטובה ביותר לבעלות פרטית אבל משום מה אנשים לא מזכירים מקומות אחרים שזה הצליח קצת פחות.

לגבי טוטנהאם כנראה שהתבלבלתי קצת בציר הזמן אבל הנקודה עדיין נכונה - ליצור מקורות הכנסה בעוד דרכים.

9. עידן444 Member

הייתי בברידג׳ בעיצומה של התקופה היפה הזו של צ׳לסי- ובואו נאמר שברגע שהושמעה המנגינה הרוסית ״קלי קקלי קקלי קמיה״- האנגלים ביציע לגמרי נעו באי נוחות בכיסא ואפילו שמעתי מהשורות מעלי ״ראשן בסטר״.
    דווקא המודל בעלות של ארסנל בסדר גמור- מה שאני לא מבין זה איך סינדלו את אוסמאנוב כל כך הרבה שנים בשביל בסוף ליפול לשליטה של האמריקאי הדרק הזה.

10. alexshw Member

לא הבנתי מה ז"א סינדלו? לקרונקה תמיד הייתה שליטה מכריעה במניות המועדון. לאוסמנוב היה כ - 20%, פשוט נמאס לו מקרונקה ואחרי שזה סירב למכור לו את המועדון, אז אוסמנוב מכר את המניות שלו ועבר לאברטון.

קרונקה בעלים נוראי, לא יודע אם תקרא לזה מודל או לא מודל. הישגים ספורטיביים לא מעניינים אותו.

11. alexshw Member

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

12. Rushie Member

סתם אנקדוטה לא חשובה כי קראתי את השם כריס מורגן, הוא כבר היה פיזיותרפיסט אצלנו ואני זוכר שקראתי באוטוביוגרפיה של ג'ררארד שפעם אחת הוא זיהה איזו מוגלה ברגל של ג'ררארד שאף אחד לא ייחס לה יותר מדי חשיבות, הוא שלח אותו להיבדק ומסתבר שזה היה משהו חמור מאוד וישר הכניסו את ג'ררארד לניתוח חירום כדי לטפל בזה. ג'ררארד כתב שם שהוא ממש חייב את הקריירה שלו לבחור. בכלל הם היו חברים קרובים ופעם ג'ררארד חטף איזה חתך רציני מאוד באיזור האינטימי והיה מוכן שרק מורגן יטפל בו.
    מעניין למה עזב מלכתחילה.

13. oranfu Member

ג'רארד אמר שמורגן וזאף איקבל הרופא שהיה בזמנו (שעזב מסיבות אישיות לפאלאס אבל ממשיך לעודד אותנו) הצילו לו את הקריירה.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת חדשות.
    • סאקה צפוי לחתום על חוזה ארוך טווח השבוע.
    • מחיטריאן שוחרר כדי להיפטר מהחוזה שלו וימשיך לשחק ברומא.
    • סאליבה יגיע לארסנל ולא ימשיך לשחק בצרפת.
    ומשהו ששווה פסקה משלו זה שאורני למעשה מאשר שארסנל אכן רוצה את תומאס פארטיי שלו יש סעיף שחרור של 50 מיליון אירו.

אני לא מבין כמה דברים:

1. למה שאתלטיקו תוותר בכזו קלות על השחקן הכי טוב שלה?
    2. למה שהשחקן הכי טוב שלה ירצה לעבור דווקא לארסנל?
    3. מאיפה יש לנו כסף ללא מכירות ו/או הכנסות מליגת האלופות?

לי נראה שחוגגים על השם של ארסנל מהצד של פארטיי כדי לקבל חוזה גדול יותר באתלטיקו או הצעה במקום טוב יותר.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין שום סיבה שהוא יגיע לארסנל. אתמול הוא היה מדהים דרך אגב. האחריות במשחק שלו, האגרסיביות והקור רוח, שחרור הכדור בלחץ, הוא כל מה שאנחנו צמאים לו. נקווה שהקיץ יגיע משהו שמתקרב אליו.

מצב נושא:
הנושא נעול.