אתה כבר לא מס' 1

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏11/7/07.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם ויסוקר מפתח תקווה זה אחד שיכול להיות שעוד נשמע עליו,הוא אמנם עשה כמה פאדיחות גדולות
    העונה אבל מצד שני גם הביא כמה הצלות יפות.

2. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

שוער לדעתי זאת העמדה הכי חשובה במגרש, מכיוון שהוא זה שאחראי לחלק האחרונה והוא למעשה לב ההגנה.

אני לא רואה אף קבוצה גדולה 'נותנת' את המפתחות לשוער צעיר וחסר ניסיון, כשיש לה אפשרות ליבא שוער זר טוב ומנוסה.

להיות שוער בכלל זה מאוד אכזרי, יש מלא שוערים טובים לא רק בישראל שמבוזבזים על הספסל, מהסיבה הפשוטה ששוער יש רק אחד על המגרש [לכל קבוצה כמובן], ומקבלים צ'אנסים רק לעיתים רחוקות בד"כ.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן אבל אם היו קבוצות אמצע טבלה כמו שיש באנגליה הם היו יכולות לקבל את השוערים בהלוואה או
    שהם היו מגדלות לבד את השוערים ואז אלה היו עוברים לקבוצות צמרת או לאירופה ובסוף כולם היו מרוויחים.

4. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

חבר'ה, סטיתם מהנושא.

כמו ששי אמר, זאת בדיוק הבעיה, וזה גם נושא הדיון, תחזרו אליו.

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/07
  5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאלוי, זה היה שאלוי... 4.11.95, 2-2 עם בית"ר בקרית אליעזר, איזה יום לעשות בו את הבכורה שלך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

אני לא חושב שיש לנו כאן איזשהו שינוי תפיסה של מאמנים ומקבלי החלטות, שאיבדו אמון בשוער הישראלי, אלא יותר עניין של דור חלש יחסית. הרי לפני כמה שנים בכלל אי אפשר היה למצוא שוערים זרים בליגה, כששמות כמו דוידוביץ', אוואט, שטראובר, אלימלך וקורנפיין היו בשיאם. כנראה שאלמדון, אברבאנל ושות' לא מספיק טובים, אם כי גם אני כאוהד חיפה תמיד תוהה מה היה אם אלמדון היה ממשיך לקבל קרדיט באותה עונה בה הוא שמר 11 משחקים רצוף על שער ריק ולא היו מחזירים את דוידוביץ' לשער ישר אחרי שהוא החלים מהפציעה... אני מניח שלעולם לא נדע.

6. John Barnes Member

המצב הזה זמני. זה לא שאין שוערים טובים בליגה, זה פשוט שהמאמנים פוחדים לתת את המפתחות לילדים בני 20. הסיבה פשוטה: אין להם זמן לחכות, האוהדים רוצים תוצאות מיידית ואם זה לא יקרה הם ייתלו את האשמה במאמן. כל עוד יש 12 קבוצות בליגה ולכל קבוצה יש יותר מדי מה להפסיד כך נראה פחות ופחות שחקנים צעירים.

7. spiderman18 Member

אני לא מסכים עם הטענה שלכם ש"אין זמן לחכות" מהסיבה הפשוטה שאני לא חושב שצריך לחכות, שוער כמו אלמדון יכול לפתוח ברוב קבוצות הליגה למרות חוסר הנסיון שלו, הוא מספיק טוב.
    זה שקבוצה כמו אשדוד מביאה שוער זר זאת פשוט חשיבה לא נכונה והיא לא פוגעת רק בכדורגל הישראלי אלא גם בעצמה, הם יכולים למצוא בארץ שוערים מספיק טובים, לחסוך כסף וגם לחסוך מקום של זר.

8. תומר22 Member

צודק, זה באמת היה שאלוי. את הזמן והתאריך אי אפשר לשכוח.

9. zahyqwe Member

כל מילה בסלע.

10. איטלקי באדום Member

כי באמת לא חושבים כאן על העתיד .
    לא חסרים שוערים מוכשרים בארץ שיהיו והיו בעלי פוטנציאל .
    כמו גם בשאר העמדות שבהן לא נותנים צ'נאסים לצעירים על חשבון כל מיני שחקנים זרים טובים יותר או פחות .