אתה מפוטר!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י George Best, ‏18/8/07.

1. George Best Member

הרבה מאוד מאמנים נמצאים תחת לחץ אדיר לרצות את הבעלים והאוהדים.לטעמי יש מאמנים בודדים שהם חסיני פיטורים, כגון אלכס פרגוסון, ארסן ונגר ודיוויס מוייס.
    אז מי בכל זאת יהיה הראשון שיצטרף למעגל המובטלים?
    אני מהמר על גארת' סאות'גייט.

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/07
  2. Hammer Member

לורי סאנצ'ז.

3. The_Arsenal Member

לדעתי או גארת' סאות'גייט או מרטין יול. גם סמי לי לא יחזיק הרבה זמן מעמד בקצב הזה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/8/07
  4. Pipe Member

לטעמי זה יהיה כריס האצ'ינגס. סגל נחות מקצועית, חוסר ניסיון בליגה הראשונה וטייטוס ברמבל יעשו את שלהם. לא שאני חושב שיש מאמן אחר שישאיר אותם בליגה, אבל מישהו צריך להיות השעיר לעזעזל.

אגב על פי חברות ההימורים, סמי לי, יול(1/4) האצ'ינגס, קרבישלי( 1/5) וסאות'גייט הם בין המובילים לקבת את ה Axe ונתון מענין הוא שרוי קין נמצא יחד עם פרגי במקום האחרון ברשימת המאמנים שלא יסיימו את העונה עם יחס של 1/55.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/8/07
  5. Wave Member

אני מסכים איתך אריאל וחושב שסאות'גייט יהיה הראשון שיימצא את העצמו מחוסר עבודה העונה, בנייה לא נכונה לדעתי של הקבוצה בקיץ, הקהל לא בא לעודד, הביתה גארת', לך תתאמן על פנדלים

6. Claret&Blue Member

סמי לי נראה אופציה ריאלית, ולמהמרים הכבדים באנגליה יש גל של הימורים על מרטין יול.

7. D.Irwin Member

אם בולטון ב5 מחזורים הקרובים לא מצליחה לנצח סמי לי עף משם והוא הראשון לדעתי.

8. Red Left Winger Member

סמי לי, אחריו ידידנו חסר האופי סאות'גייט וגם ליול אין קרקע יציבה מתחת לרגליים.

9. דנידין Member

מה זה פורום הימורים שינה כתובת? לאיזה דיון אתם חושבים שתגיעו כאן? איכותי? נו באמת.

10. SZC Member

סאות'גייט. אחרי 4-5 מחזורים ללא ניצחון, יגיע אליו מכתב פיתורין.

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

יול או סאות'גייט, כי בסופו של דבר זו שאלה של סבלנות של הנהלה. לשני הצדדים יש סבלנות יחסית, את האצ'ינגס לדעתי לא יפטרו בשלושת החודשים הקרובים, פשוט כי בעונה שעברה דייב ווילאן הראה סבלנות גם כשהקבוצה שלו צעדה בגאון לעבר הקו האדום.

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכלל צריך לזכור שמדובר באנגליה ולא בישראל. אומנם הגיעו כמה בעלים זרים וקפריזיונריים לכמה מועדונים, אבל באופן כללי בעלי קבוצה אנגלים נוטים לתת קרדיט רב למאמנים שהם מעסיקים. כך שגם אם העניינים בקבוצה כלשהי ילכו באופן מחורבן למדי אני לא רואה מישהו שיפוטר לפני... ינואר בואו נגיד. ואם בכל זאת אני אהיה צריך לבחור מישהו אני אצטרך ללכת עם סאות'גייט או סמי לי, שני מאמנים שבנו סגלים לצ'מפיונשיפ כשהקהל והבעלים שלהם מצפה לקצת יותר מזה. הפער בין הציפיות המוגזמות ליכולת הדלה בפועל יהיה בעוכריהם.

13. ERIC_CANTONA Member

אני מאמין שסאות'גייט יהיה הראשון שיפוטר, אחריו סמי לי.

אני לא חושב שיול יפוטר מהספרס אלה אם כן תהיה עונה קטסטרופלית שבה טוטנהאם תסיים אחרי המקום השביעי.

14. Matan Mouyal Member

אני חושב שסמי לי הוא הראשון שיפוטר, כי אחרי המשחק היום זה נראה גרוע מאוד, ואם הוא ישאר אני חושב שבולטון תתמודד על הישארותה בליגה ולא על מקום באירופה.

15. spurs229 Member

מרטין יול.